Zobacz wyniki ankiety: jaki sposób wymiany frezów w frezarce preferujesz?

Głosujących
231. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • na kluczyk

    18 7.79%
  • twist lock

    213 92.21%
Strona 39 z 51 PierwszyPierwszy ... 2935363738394041424349 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 951 do 975 z 1253

Temat: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

  1. #951
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    ja mam jd500 i nie narzekam, uzytkuje od poltora roku do pedi, zelu

  2. #952
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    mam takie same zdanie jak Patrycja_92 te frezarki typ JD 500,JD 700,JD800,to szmelc! miałam każdą i każda wytrzymała tylko dwa lata,być może do zdejmowania masy jak najbardziej sie nadaja natomiast do pedicure nie bardzo..grzeje sie rączka,zatrzymuje sie,spowalnia itp po kilkunastu latach pracy własnie decyduję sie na marathona...

  3. #953
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Ja mam jd500. Faktycznie po dwóch latach coś tam trzeszczy / lata w środku. Nie wiem ile pociągnie jeszcze... Spojrzałam od razu na Marathona... Nie taka straszna ta cena . Mówisz , że do pedi też się nadaje? Bo ja Jd tylko do zdejmowania masy. Nie ma mowy o pedi niestety...

  4. #954
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    marathon może nie jest zbyt piękny ale ma 90w! a JD tylko do 35w także to jest zbyt mała moc zeby robić pedicure,no i podobno marathon jest bezawaryjny! tylko niestety niezbyt piękny ten sprzętale to nie najwazniejsze, najtaniej marathona można juz kupić za 550zł na alegro,w sklepach około 700zł

  5. #955
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Muszę troszeczkę sprostować. Marathon w wersji podstawowej ma rączkę o mocy 45W, a sama baza ma 90W. Oznacza to, że kupiony marathon ma 45W, ale można podłączyć do niego rączkę o maksymalnej mocy 90W.

    W marathonach zastosowano po prostu lepszej klasy silniki (bodajże bezszczotkowe) które pozwalają na więcej niż te w frezarkach JD które są stricte przeznaczone do manicure, co czuć w pracy.

    Zwykle tak polecamy klientkom JD do manicure, Marathon do mani i pedi, Gerlach do luksusowych salonów do pedi.

    Co do cen frezarek ,nie patrzyłem kto sprzedaje je na allegro, ale proponuję zweryfikować sprzedawcę, ponieważ zwykle za tak dużą obniżką cenową idą cięcia w innych sektorach (dodatkowe koszta, brak serwisu).

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  6. #956
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Cześć dziewczyny,
    poszukuję dobrej frezarki, niezawodnej. Do żelu, akrylu i pedicure.
    Biorę pod uwagę Niemieckie produkty (Chińskie nie wchodzą w grę- przy intensywnym korzystaniu wytrzymują mniej niż rok!).
    Możecie mi coś polecić?

    zastanawiam się nad:
    FREZARKA PROMED 2520 tipsy żel pedicure + GRATISY (3374641757) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    i
    FREZARKA BAUSCH 360, 110W PROFESJONALNA + GRATIS (3316866429) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    używałyście ich może? którą możecie polecić? Promed pomimo mniejszych parametrów jest bardzo chwalony, a o tej drugiej słowa nie znalazłam...

    ---------- Dodano o godzinie 22:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:06 ----------

    marathon jakiej jest produkcji?

  7. #957
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Ta pierwsza fajnie wygląda . Niestety tylko wizualnie mogę pochwalić . Nie znam jej od strony technicznej.

  8. #958
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    mają jeszcze ładniejszą (promed 1030), ale podobno ta o wiele lepsza biorę pod uwagę jeszcze tego marathona, bo bardzo chwalicie ale nie wiem jaka produkcja. w ciągu 2 lat mialam juz 3 te chinskie jd i za kazdym razem silnik sie psul, a pracuje coraz wiecej i potrzebuje naprawde dobrej i niezawodnej frezarki

  9. #959
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Ja pracowałam pare lat temu na tej frezarce bauscha musze przyznać,że jak dla mnie za duża rączka nie wygodna i ciezka a i moc taka sobie...

  10. #960
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Właśnie wydaje mi się trochę dziwna... w takim razie muszę wziąć pod uwagę promeda 2050 i marathon 3 (bardzo ją sobie chwalicie widzę). Pomóżcie wybrać dziewczyny, pracowałyście na nich? Muszę w poniedziałek którąś kupić

  11. #961
    Nałogowiec Avatar mania818
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    ok Piły
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    mi ostatnio padła po 3 latach JD 700 i zakupiłam taką https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    widze niesamowitą różnicę , zwłaszcza przy pedicure , rączka się nie grzeje , jestem bardzo zadowolona

  12. #962
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Ja zamówiłam sobie marathona jestem ciekawa róznicy między JD jeszcze do mnie nie dojechała,ja przede wszystkim brałam pod uwagę moc marathona który rzeczywiscie ma dużą,a jak bedzie w praktyce...nie wiadomo podzile sie opinią

  13. #963
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Cytat Napisał mania818 Zobacz post
    mi ostatnio padła po 3 latach JD 700 i zakupiłam taką https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    widze niesamowitą różnicę , zwłaszcza przy pedicure , rączka się nie grzeje , jestem bardzo zadowolona

    Mania a ta Twoja ile kosztuje?

  14. #964
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    moja frezarka chyba juz powoli pada Zwalnia mi na obrotach po pewnym czasie i strasznie grzeje... Najbardziej zalezy mi na pedicurze... Szukam frezarki która go przetrwa na dlugo...

  15. #965
    Nałogowiec Avatar mania818
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    ok Piły
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Cytat Napisał sandrus Zobacz post
    Mania a ta Twoja ile kosztuje?
    dokładnie 990 zł , kupiłam w sklepie gebiss.pl

  16. #966
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Mi dziś znowu padła frezarka nie wytrzymam. Na szczęście gwarancja na miejscu, ale kurde... to już 2 raz. Nie wspomnę o setce razów kiedy ją sama "dmuchałam"

  17. #967
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Podziele sie opinia mojego nowego zakupu czyli marathon lux otóż frezarka jest naprawdę dobra użytkuję ją od 3 tygodni,rączka sie nie grzeje nawet przy dłuższej pracy,pracuje na połowie mocy ponieważ jest naprawde szybka,solidnie wykonana,no może z wylądu nie zbyt ładna ale to nie najważniejsze,porównując do jakiej kolwiek JD....NIE MA ŻADNEGO PORÓWNANIA! lepiej dołożyć te 200zł i cieszyć się komfortem pracy

  18. #968
    Rozkręcanko Avatar namezaneta
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    50

    Smile Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    zatstanawiam sie na dkupnem jd 500 tylko czy jd500 rozni sie czyms od jd500 S ?CHCE KUPIC TA CO O TYM MYSLISCIE ? KOCHANE DZIEWCZYNY PROSZE O POMOC BO WIEM ZE SIE W TYM DOBRZE ORIETNUJECIE SimplyNails FREZARKA ZESTAW MANICURE JD500S /35W (3368288594) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  19. #969
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Miałam frezarkę JD 500 pracowałam na niej około 2 lat do zdejmowania masy jak najbardziej sie nadaje,a jesli chodzi o pedicure to niestety się grzeje po jakims czasie,co do tej JD500S to z tego co widac to ma tylko rączkę inną a moc taka sama jak w jd 500.

  20. #970
    Rozkręcanko Avatar namezaneta
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    a czym sie rozni ta raczka jest jakas roznica bo chce dzis zamowic i chce byc pewna ze dobrze zrobie

  21. #971
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Witajcie. Zdecydowałam się na zakup frezarki, przeleciałam cały temat i jeśli chodzi o moje koszta zdecydowałam się naby jd500 lub jd700. Niestety opinie jakie przeczytałam są niesowicie różne niektórym frezarka służy kilka lat zaś innym ulega awarii po kilku użyciach. Mi zależy na frezarce która będzie służyła wyłącznie do pedicure dla mnie raz w miesiącu. I będzie używana w zasadzie tylko do obróbki spodu stopy bez paznokci. Na pewno nie będzie używana do materiałów takich jak żeli czy akryli. Myślicie że przy tak rzadkim użyciu któraś z powyższych frezarek da radę
    Druga sprawa wywnioskowałam iż najlepiej kupic frezarke gdzies w sklepie czy hurtowni bo w razie awarii łatwiej jest złożyc reklamacje, a co z allegro
    Z drugiej strony jesli powyższe frezarki nie nadają się do pedicure myślałam również o multiszlifierkach tych budowlanych. Doradźcie proszę

  22. #972
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Jd 500 czy 700 dla samej siebie jest ok. Chociaż nie wiem ... Jam masz zaniedbane stopy - musiały by być niczym baby jagi co całe życie bez butów chodzi . To przy cięższym frezowaniu chyba nie da rady. Chociaż może i da! Ogólnie te frezarki nie są złe. Myślę że jak będziesz je umiejętnie używała to będzie ok. Ja mam jd 500 i zdejmuję nią masę żelową klientkom już ponad dwa lata (odpukać) . Jak za tą cenę to sprzęt jest przyzwoity.
    Oczywiście musisz dobre frezy mieć i będzie ok.

  23. #973
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    te frezarki tylko dla Twojego użytku jak najbardziej się sprawdzą ja mam JD500 i chodzi ładnie juz parę lat. Też używam jej domowo.
    Kwestia dokupienia odpowiednich frezów, bo te co bywają w zestawach nie szczególnie się nadają do pedi.

  24. #974
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Więc chyba zdecyduję się na JD700 z tym że warto kupowac przez allegro co z ewntualną reklamacją. A i przy okazji poradzcie co dokupic do obróbki spodu stopy jakieś frezy czy katpurki Stopy nie są zaniedbane.

  25. #975
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Frezy i kapturki jak najbardziej z tym że kochana, jak nigdy tego urządzenia nie miałaś w rękach to proponuję może jakiś kurs ? żebyś sobie krzywdy nie zrobiła...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •