Zobacz wyniki ankiety: jaki sposób wymiany frezów w frezarce preferujesz?

Głosujących
231. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • na kluczyk

    18 7.79%
  • twist lock

    213 92.21%
Strona 4 z 51 PierwszyPierwszy 1234567814 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 1253

Temat: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

  1. #76

    Ski

    sorki ale który guziczek

    to jest ta frezarka
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 12-11-2010 o 17:23

  2. #77
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Aaaa bo w jd500 jest inna głowica niż w 700...
    Czyli musisz najpierw zamek przekręcić w górę, założyć frez a później w dół... No to jeśli zamek otwierasz poprawnie to frezy pewnie są za duże

  3. #78

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    chyba jednak są za duże bo mąż przypiłowal mi jeden frez i wchodzi ale chyba za bardzo bo przy frezowaniu to z czasem wypada

  4. #79
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Cytat Napisał anula_buziaczek Zobacz post
    chyba jednak są za duże bo mąż przypiłowal mi jeden frez i wchodzi ale chyba za bardzo bo przy frezowaniu to z czasem wypada
    słońce ja mialam ten sam problem ze swoją heh
    musisz sprawdzić czy przez przypadek nie odkręciłaś tej części..poluzowałaś...na fotce zaznaczylam ja tak zrobilam i potem przy odbezpieczaniu fioetowej częsci zeby wsadzic frez nie chciało się to rozszerzyc i frez wejsc
    Sprawdź czy sie to nie poluzowało i dokręć żeby nie bylo luzu...

    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  5. #80
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Cytat Napisał anula_buziaczek Zobacz post
    chyba jednak są za duże bo mąż przypiłowal mi jeden frez i wchodzi ale chyba za bardzo bo przy frezowaniu to z czasem wypada
    ja mam taka sama tylko jd 700 różni sie "pudłem" rączki masz takie same... tam na rączce masz literki R i S ze strzałkami przekręc mocno ta fioletową część R-otwarte, S-zamkniete. nawet jak masz otwartą rączkę- lrkko sierozsuną "dziubki" to trez i tak ciasno wchodzi, dlatego że jak zamkniesz i to on ma być tak mocno ściśniety żeby nie wypadał

    ---------- Dodano o godzinie 17:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:52 ----------

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    słońce ja mialam ten sam problem ze swoją heh
    musisz sprawdzić czy przez przypadek nie odkręciłaś tej części..poluzowałaś...na fotce zaznaczylam ja tak zrobilam i potem przy odbezpieczaniu fioetowej częsci zeby wsadzic frez nie chciało się to rozszerzyc i frez wejsc
    Sprawdź czy sie to nie poluzowało i dokręć żeby nie bylo luzu...

    o tak tak... agusia ma racje... ja też n poczatku miałam problem i przez przypadek rozkręciłam całą rączkęi to z tyłu przy kabelku też, więc musisz uważać. jak ci sie rozleci "tył"
    to nie wyciągaj "flaków" z rączki bo ja z ciekawości jak już sie rozleciało wyjęłam wszystko i zaczęła mi charczeć... pokombinowałm i sie naprawiło

  6. #81
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Ja też się męczyłam z zamontowaniem frezów, trzeba przekręcić na początku "troszkę na siłę" i wtedy się otwiera
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  7. #82
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Do mnie przyszła kilka dni temu JD700 - jest świetna
    dobra cena jest tutaj conelo.pl
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  8. #83
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Dzieki pa_pi tam kupilas I mam pytanie czemu jd700 jest szarai czy inaczej wyglada

  9. #84
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Tak ja tam kupiłam a przyszła ta wrzosowa. Szczerze to wcześniej nie zwracałam uwagi jaki był kolor
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  10. #85
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Ta jest super.Mam taka sama.
    Jak sobie juz poradzisz z montowaniem freza to bedziesz zadowolona.
    Jednak te frezy co sa w dodatku nie sa najlepsze ale sama frezark super.Wazne zeby nie oddawala drgan w dlon.Mialam inne w uzytku i reka latala jak galareta.
    po zalozeniu odpowieniego freza mozna uzywac do zluszczania naskurka na stopach.

    ---------- Dodano o godzinie 20:00 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:58 ----------

    Ja tez sie balam ale teraz juz nie umie pracowac bez frezarki.Odwagi i bez paniki.

  11. #86
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    ja też si.ę zapoznaje z frezarka nic mi nie lata, jestem na etapie probowania którymi frezami najlepiej mi się robi

  12. #87
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    No i nic sie nie stalo,kobitka nog nie zabierala ze strachu,krzywdy nie ,krwi tez nie bylo takze jestem happy i kobitka tezAle najlepsze bylo jak probowalam na swoich,mezus postanowil ze wyprobuje....wzial na takie obroty ze myslalam ze zawalu dostane jak zaczal mi scinac,na takich obrotach to ja dziekuje wole te srednieAle fajna sprawa ta frezarka

  13. #88
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Kochaniutkie pamietajcie ze taki pedicure frezarkowy robimy raz na 1.5 do 2 miesiecy...

    Pracujemy zgodnie z przebiegiem lini papilarnych poniewaz pozniej sie siepie oraz jesli mamy duzy frez dajemy male obroty zas maly frez duze obroty.

    Kiedy jest duzo zrogowacialego naskorka nie usowamy zaraz wszytskiego bo bedzie ala

  14. #89
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    jade, piłować trzeba w tym kierunku w którym idą obroty, czyli np od wału do wolnego brzegu, jak piłujesz pod prąd to można zepsuć urządzonko. dlatego zmieniasz kierunek obrotów, jeżeli chcesz piłować np. od wolnego brzegu do wału

  15. #90
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Nie miałam nic takiego w instrukcji
    Czyli jak jedziemy od wału do wolnego brzegu to jakie obroty musimy włączyć?

  16. #91
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    wiesz co, to zależy od tego czy jesteś prawo czy lewo ręczna oraz od umiejscowienia całego paznokcia, czyli np. jak jestem praworęczna i robię paznokieć klientce, czyli jest on na przeciwko mnie, wał "u góry" wtedy jest, to włączam w prawo.

    mój artystyczny rysunek przedstawia kierunek obrotów, wykropkowane to tył, mam nadzieję że wiadomo o co chodzi
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    ogólnie trzeba tak ustawić, alby wchodziło jak w masełko, jak robię to masa schodzi wręcz płatkami, a jeżeli w tym ustawieniu robię od wolnego brzegu to tak jakby się zacina, trzeba więcej siły włożyć, to jest wtedy "pod prąd" najlepiej to sprawdzić frezem którym uzyskujemy niską gradację. a w każdym razie kapturkiem ściernym mniej to czuć
    jakbym napisała niezrozumiale to daj znać

  17. #92
    Nałogowiec Avatar syiwka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Anglia
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    ja tez nie moglam wcisnac na poczatki ale musisz poprostu trafic , ja myslalam ze mi za grube frezy dali , ale spytalam meza i on mi to wcisnal. a teraz sama daje sobie juz rade

  18. #93

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    dziewczyny jesteście najukochańsze na świecie zadziałało .Rzeczywiście była poluzowana rączka i nie otwierało się .Dla wszystkich śle buziaczki
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 12-11-2010 o 16:43

  19. #94
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Laski kupiłam dziś Jd 700 w poniedziałek będę miała okazję ściągać pazurki akrylowe to dam znać jak mi się pracowało.

  20. #95
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Cytat Napisał sylwia-p_86 Zobacz post
    Laski kupiłam dziś Jd 700 w poniedziałek będę miała okazję ściągać pazurki akrylowe to dam znać jak mi się pracowało.
    do ściągania akryli propoonuje mega ssący pochłaniacz i okulary ochronne typu Okulary ochronne (791952575) - Aukcje internetowe Allegro ja mam takie i bardzo sobie je chwalę, bo przy żelu jest pył a przy akylu "wiórki" i jak wleci do oka to łuuu...

  21. #96
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Mam takie same
    Dzisiaj ściągałam pazury klientce i idzie mi coraz lepiej ufff ale początki były ciężkie a szczególnie kiedy dokupiłam lepszy (ostrzejszy) frez - wtedy polała się krew (moja oczywiście)

  22. #97
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    hmm, dziewczyny jak dokładnie ściągacie masę z paznokcia? tak żeby nie piekło.. wiem,że obroty średnie, ale tak żeby szybciej schodziło to mocniej przyciskacie i np od wału do wolnego brzegu i potem znów od wału itd? Czy cały czas trzymacie na paznokciu i przesuwacie z góry w dół? Mam nadzieję,że rozumiecie o co pytam..

  23. #98
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    ja ściągam masę na najwyższych obrotach przy kapurkach 80 i robię to w tem sposób, że w ciagu 1s wykonuję 4 ruchy w dół i w górę. bardzo szybko "jeżdzę frezem" od wału do linii włosa przy max obronach i dośc mocnym dociku, jesli widzę ze połowa jest już zdjeta wtedy zmniejszam obroty do połowy i zmieniam frez na 180, gdy dochosze do powiedzmy 1szej warstwy starego żelu zmniejszam obroty na min lub przerzucam sie na pilink 240 zalezy od klientki

  24. #99
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    kochane ostatnio też kupiłam sobie frezarkę iii...nie wiem co robię nie tak bo jak ściągam żel i jadę od wałów do lini włosa to ta frezarka tak jak by hmm.wjeżdżała mi pod paznokieć?nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć co moge robić nie tak że tak się dzieje

  25. #100
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    może chodzi właśnie o ten kierunek obrotów?

    woszczur dzięki wielkie, właśnie jak ściągałam masę to się śmiałam że przydałyby się gogle... a tu się okazuje że nie ma się co śmiać, tylko kupować

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •