Zobacz wyniki ankiety: jaki sposób wymiany frezów w frezarce preferujesz?

Głosujących
231. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • na kluczyk

    18 7.79%
  • twist lock

    213 92.21%
Strona 41 z 51 PierwszyPierwszy ... 31373839404142434445 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 001 do 1 025 z 1253

Temat: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

  1. #1001
    Kosmetyczka Avatar makkaresh
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Dokładnie - trzeba coś z tym zrobić, tak nie może być... Właśnie paczam sobie na allegro i tam większość Marathonów to podróbki (a przynajmniej na zdjęciach mają te 'fałszywe' wersje)... zgroza.

  2. #1002
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    W taki razie ja piszę do alegro i zobaczymy co mi poradzą,bo napisałam sprzedwacy że kupiłam od niego podróbke marathona i w dodatku sie psuje,a on i odpisał że prosze odesłac a my wymienimy na drugą,tylko ze jak znowu dostane szajs to co

  3. #1003
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Ja akurat podróbki nie mam ale co z tego jak trafiłam na wadliwą i nie chcą mi jej naprawić
    Specjalnie dzisiaj zrobiłam ponowny test, pracowałam na niskich obrotach. Bez zmian więc to nie wina nieodpowiedniego frezu Naprawdę zawiodłam się na Activie... Zachowali się jak typowi chamscy sprzedawcy - gwarancja obowiązuje do furtki, po wyjściu spuszczamy psa i nara.
    Dziewczyny ale z tymi zdjęciami na allegro też się nie sugerujcie bo ja kupowałam swoją frezarkę od Pretty Nails (dopiero później się okazało że to pośrednik Activa) i u nich na zdjęciu z allegro też jest podróbka a wcale tak nie jest. Musieli wziąć zdjęcie z internetu nie wiedząc nawet że to nie są oryginały.
    Ja jeszcze w przyszłym tygodniu zadzwonię do Pretty Nails i powiem że serwis nie chce mi pomóc. Niech oni coś zrobią albo wymienią mi frezarkę bo to przecież od nich kupowałam i są za to odpowiedzialni.

  4. #1004
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Dziewczyny poradźcie co zrobić... mam frezarkę z allepaznokcie (jakąś z tańszych, tylko do własnego użytku manicure/pedicure) ale niestety na początku wszystko fajnie działało, jednak po kilku użyciach niektóre frezy przy wysokich obrotach zaczynają wypadać (niestety frezy w rączce wystarczy tylko 'wcisnąć' i 'wyjąć', więc pewnie się coś baaaardzo szybko wyrobiło, nie działa to na takiej zasadzie że frezy się tak jakby "zakręca rączką"). Co mam w takim przypadku zrobić? reklamacja?

    ---------- Dodano o godzinie 15:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 07:08 ----------

    gościu w hurtowni już mi wytłumaczył, że mogły się frezy wyrobić zależy z jakiego materiału są zrobione, te z alle akurat szybko się wyrabiają. nie myślałam że aż tak szybko (4-5 razy użyłam)

  5. #1005
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    dziewczyny, czy któraś z Was używa frezarki - NAIL MASTER -

    FREZARKA DO MANICURE I PEDICURE NAIL MASTER (3450639179) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    . Znalazłam 90 Wattową, a kosztuje 350 zł i nie wiem czy się skusić czy szukać czegoś lepszego.
    Potrzebuję taką, żeby pedi też udźwignęła.

  6. #1006
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    padla mi frezarka po 2 latach pracy nia przy mani. i pedi. taka: alle_p**FREZARKA DO MANICURE,PEDICURE CT1203 HIT! (3499366563) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    zastanawiam się teraz nad kupnem JD-700S i JD-500 którą polecacie i czy roznia się czyms konkretnym? Chciała bym aby mi dluzej posluzyla i dala rade pedicurom... pomozcie

  7. #1007
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Na JD700 osobiście pracowało mi się lepiej choć sama nie wiem w czym tkwi rzecz (znaczy się różnica).
    A nie lepiej zainwestować w coś lepszego teraz?

  8. #1008
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    na Marathona mnie nie stac niestety w chwili obecnej

  9. #1009
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    o jezu... pedi dałas radę nią zrobić ? dla mnie to był najgorszy zakup jaki mogłam zrobić...

    ________________________________________


  10. #1010
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Nie jeden pedicure zrobilam, sluzyla mi dwa lata i nie narzekalam na nia zbytnio... to moze polec mi ktoras z tych co wymienilam... lub cos innego.

  11. #1011
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Ja JD 700 pykałam żel, akryl, pedi, mani przez 3 lata. Nadal działa, ale zwolniła obroty i tylko żel ściągam.
    Nie śmiejcie się , ale do pedicure mam coś takiego. Pasują standardowe frezy: MULTISZLIFIERKA SZLIFIERKA 270W 300cz dremel W-wa (3511469271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  12. #1012
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    czemu nie smiejcie.smiac to sie mozna z osob ktore kupuja frezarke za 1 tysiac zlotych a potem narzekaja.uwazam ze skoro dobrze Ci sie ta frezarka pracuje to bardzomadry i oszczedny zakup.to wlasnie Ty zaslugujesz na pochwale ze sobie z takim sprzetem radzisz.takie jest moje zdanie.

  13. #1013
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Sztynka na cos takiego bym nie wpadła,no rewelacja ta twoja frezarka do pedi i napewno sie nie psuje jak te nasze wszystkie marthony i jd

  14. #1014
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Cytat Napisał reniusia1002 Zobacz post
    smiac to sie mozna z osob ktore kupuja frezarke za 1 tysiac zlotych a potem narzekaja.
    Trochę nie rozumiem tego stwierdzenia... Szczerze powiedziawszy to poczułam wbicie szpilki za to że żaliłam się na Marathona we wcześniejszych postach. Można kupić frezarkę za 5 tys zł i narzekać bo model okazał się wadliwy. Nie uważam żeby to był powód do śmiechu. No chyba że śmiać się z czyjegoś nieszczęścia. Naprawdę zrobiło mi się przykro w tym momencie.

  15. #1015
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Ja JD 700 pykałam żel, akryl, pedi, mani przez 3 lata. Nadal działa, ale zwolniła obroty i tylko żel ściągam.
    Nie śmiejcie się , ale do pedicure mam coś takiego. Pasują standardowe frezy: MULTISZLIFIERKA SZLIFIERKA 270W 300cz dremel W-wa (3511469271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    o kurcze ale fajna frezareczka, ile juz czasu nia pracujesz? Moze i ja spobie takowa sprawie bo wydaje sie byc solidna. oczywiscie do pedicure bo mani kupie sobie chyba Jd 700

  16. #1016
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Tak patrzę na multiszlifierki na allegro i zastanawiam się jakie znaczenie ma moc? Do mani dziewczyny pisały żeby kupować min 30W. Pediksa nie pociągnie.
    Ta, która ma sztynka ma aż 270W. Na allegro są też takie co mają 15W, ale i takie po 135W. Czym się kierowac dokonując wyboru?

  17. #1017
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Wydaje mi się, że im wieksza moc tym dluzej mozna nia pracowac- nie przegrzeje sie za chwile

  18. #1018
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Cytat Napisał agnieszka-nails Zobacz post
    Nie jeden pedicure zrobilam, sluzyla mi dwa lata i nie narzekalam na nia zbytnio... to moze polec mi ktoras z tych co wymienilam... lub cos innego.
    Nie polece, bo sie na tym nie znam.
    Podziwiam ze da sie tym czymś zrobić pedi. Choć też zależy w jakim stanie są stopki.

    ________________________________________


  19. #1019
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Dziewczyny moja frezarka ma dużą moc. Właśnie 270 W i bardzo dobrze ciągnie. Ma regulację obrotów (chyba od 5 tysięcy-30tysięcy) Da się nią robić manicure , bo ma ten wężyk , gdzie w końcówkę wkładamy frezy i ładnie się prowadzi, jak zwykły pen w JD jest leciutka. Jej ogromna moc pozwala na to, że jak dam 10 tysięcy to się nie zatnie i pociągnie każdy pedicure. Mam ją z pół roku i póki co rewelacja. Jedyna jej wada, że przy dużych obrotach frez lubi się przecierać i wysuwać. Ale wtedy zabezpieczam taśmą i jest ok. Ma kilka trzpieni , ma w zestawie kilkadziesiąt frezów. Oddałam je do sterylizacji po zakupie i teraz śmiało używam.
    Gdybym miała kasę kupiłabym Podolog , albo maratona, ale cóż, szkoda mi tych kilku tysięcy. Wolę raz na 3 lata wydać 100 zł .
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  20. #1020
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    uzywanie szlifierki stolarskiej nie jest zbyt zdrowe dla naszych nadgarstkow poniewaz przy wiekszych obrotach wpada w okropne drgania i wibracje
    Ja moja jd 300 pracowalam przez 4 lata i mnustwo pedi pociagnela a ma zaledwie 35w
    W tej chwili sluzy tylko do mani bo szkoda mi jej tak meczyc

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  21. #1021
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Witam drogie Panie Czy mogę liczyć na waszą pomoc. Z powodu choroby skóra na stopach w pewnych miejscach mi rogowacieje i narasta co staje się bolesne a nawet prowadzi do ran. Do tej pory używałem nożyków aż odkryłem mikro-pedi. Pilarka na baterie świetnie zdziera naskórek i wygładza. Mam ulgę na 1,5 tyg. Jednak jedna stopa taka pilarką to godzina czasu - brak powera. Odkryłem frezarki . Chodzi mi więc o taka frezarkę która zda egzamin w użytku domowym i jakie frezy będą się do tego nadawać?. Wszystkim dziękuję z góry za pomoc.
    Andrzej

  22. #1022
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Dziewczyny nie wiecie gdzie i czy w ogole to mozliwe... gdzie moge kupic sama rączkę do frezarki. Padla mi, chyba silniczek w niej mi sie przepalil...

  23. #1023
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    zapytaj u jakiegoś producenta, mi kiedyś wymienili samą rączkę tam, gdzie kupowałam, albo na allegro

  24. #1024
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Eh, na allegro nic takiego niestety nie ma

  25. #1025
    Nałogowiec Avatar mania818
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    ok Piły
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Rączka do frezarki Fantoma nails & beauty
    tu link do sklepu gdzie można dokupić rączkę
    ja mam teraz też dylemat , 2 mies temu kupiłam frezarkę za tysiaka i przy przeprowadzce upadła mi rączka , uderzyła o podłogę i przestała działać
    odesłałam do firmy gdzie kupiłam żeby ocenili czy da się naprawić , zakup nowej rączki u nich to 400 zł , można się załamać

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •