Zobacz wyniki ankiety: jaki sposób wymiany frezów w frezarce preferujesz?

Głosujących
231. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • na kluczyk

    18 7.79%
  • twist lock

    213 92.21%
Strona 47 z 51 PierwszyPierwszy ... 37434445464748495051 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 151 do 1 175 z 1253

Temat: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

  1. #1151
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Sandrus ja poszukuje frezu do sciagania masy zelowej
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  2. #1152
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    agnieszka - z własniego doświadczenia ci powiem ze nie opłaca się takiej frezarki domowej kupować. niby ma do 20tys obrotow ale nie wiadomo ile w tym prawdy. moze ktos taka ma i się wypowie. ja miałam taką podręczną i właśnie nie nadawała się nawet do skórek, albo je miziała i nic się nie działo albo szarpała.

    nanami - mam frez od nail artists Frez karbidowy, okrągły, średnioziarnsty . kupiłam go niedawno bo już nie miałam siły do poprzedniego. ten uważam ze jest git malina. idzie jak burza.




  3. #1153
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Cytat Napisał agnieszka-nails Zobacz post
    AG131A FREZARKA DO PAZNOKCI MANICURE PEDICUR FREZY (4017655878) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    Co o niej myślicie? Chciała bym jej używać tylko do "obrabiania" skórek i wałów paznokciowych.
    Zachęcona odpowiedzią kiwaczka ja się wypowiem.Agnieszko mam taką frezarkę i używam jej sporadycznie,pazurki sobie i ew.siostrze (nie jestem profesjonalistką).Robię nią wszystko,tzn.skórki ,ściąganie masy,ale tylko dłonie,pedicuru nie robiłam.Używam jej od roku i nie narzekam,ale jeśli byś chciała wymagać więcej to nie wiem czy się sprawdzi-podczas pracy frezarki złapałam za frez,tak jak radziłyście i niestety zatrzymuje się,więc moc słaba.Dla mnie wystarczy.


  4. #1154
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    ale skoro ci się udaje skórki to znaczy że jest ok.
    bo masę to ja sciągam jeszcze gorszą frezarka i jest ok. chodziło mi o te skórki bo właśnie z tym u mnie jest kiepsko.




  5. #1155

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    A co myślicie o tej frezerce? Potrzebuje tylko do użytku domowego max 15osób.
    Frezarka Do Manicure + GRATIS 5 Frezów Kapturki (4047150013) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

  6. #1156
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Hej dziewczyny jakiej wielkosci uzywcie frexow do marathona.mam zamiar zmienic frezareczke i mam tez duzo frezow i nie wiem czy podejda do raczki marathona.

  7. #1157
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    pasują wszystkie

  8. #1158

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    dziewczyny zastanawiam sie nad kupnem nowej frezarki
    uzywam jej do skororek i do stop
    doradzcie narazi epracuje w domku wiec nie bede inwestowac 500zl na mega frezarke
    co sadzicie o tcyh?

    FREZARKA DO PAZNOKCI NAIL DRILL - NX202 15 WAT

    Frezarka do manicure i pedicure JD500 różowo-srebrna 35Watt
    zaznaczam ze obecnie posiadam jd 700

  9. #1159
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    No nie wiem czy ta pierwsza bedzie lepsza niz ta co masz. Ta pierwsza ma tylko 15 Watt wiec prawdopodobnie bedzie sie szybciej nagrzewac przy wiekszy obrotach bo nie ma zbyt duzej mocy...
    Agnieszka

  10. #1160
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Ja mam frez z SPN-u (żółty) i jest rewelacyjny, tak szybko to jeszcze żaden frez jaki posiadałam nie ściagał masy żelowej.

  11. #1161
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Cytat Napisał malutkaistotkaa Zobacz post
    dziewczyny zastanawiam sie nad kupnem nowej frezarki
    uzywam jej do skororek i do stop
    doradzcie narazi epracuje w domku wiec nie bede inwestowac 500zl na mega frezarke
    co sadzicie o tcyh?

    FREZARKA DO PAZNOKCI NAIL DRILL - NX202 15 WAT

    Frezarka do manicure i pedicure JD500 różowo-srebrna 35Watt
    zaznaczam ze obecnie posiadam jd 700


    Ja mam ta druga JD500 i jestem z niej bardzo zadowolona, śmiga jak szalona
    Polecam

    Odradzam jednak stosowania tego typu frezarek bez pochłaniacza, ponieważ cały pył wlatuje do środka rączki ją zapycha
    Najlepiej zaopatrzyć się również w pochłaniacz pyłu lub we frezarkę z wbudowanym pochłaniaczem. Już nie robię pedicure frezarką bo szkoda mi jej. Wolę chyba namachać się tarką.

  12. #1162
    Wczytuje się Avatar ilonka1819
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Marki
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    mam pytanko donośnie mocy frezarki gdyż robię pazurki żelowe i zajmuję się też ogólną estetyką czyli pedicure frezarką i kwasem ale żelki opracowuję pilnikiem gdyż przy każdej próbie opracowania paznokcia żelowego frezarką po prostu mi ją wyrywa. Oczywiście próbowałam na Sobie nie zrobiłabym bez wprawy na klientce. Frezarkę mam MARATHONA3 90W zaznaczę że przy próbie opracowania pazurka zmniejszałam obroty do minimum, kapturki też mam dość delikatne ale i tak nie ma efektów po prostu mi ją wyrywa.....czy może to zależeć od dużej mocy frezarki nawet przy małych obrotach? kupiłam ją specjalnie do pedi wiec potrzebna mi byłą mocna frezarka

  13. #1163
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    ja pracuję na maratonie, nic nie wyrywa. na początku owszem, czesto też zjeżdzała z pazura lub wokoło pazura tak nagle sru ale trzeba to opanować i tyle.




  14. #1164
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    A kto mi powie dlaczego moja frezarka na bardzo niskich obrotach, podczas opracowywania skórek, sama sobie zwalnia i przyspiesza? Dzieje się to od niedawna.

  15. #1165
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Cytat Napisał ilonka1819 Zobacz post
    mam pytanko donośnie mocy frezarki gdyż robię pazurki żelowe i zajmuję się też ogólną estetyką czyli pedicure frezarką i kwasem ale żelki opracowuję pilnikiem gdyż przy każdej próbie opracowania paznokcia żelowego frezarką po prostu mi ją wyrywa. Oczywiście próbowałam na Sobie nie zrobiłabym bez wprawy na klientce. Frezarkę mam MARATHONA3 90W zaznaczę że przy próbie opracowania pazurka zmniejszałam obroty do minimum, kapturki też mam dość delikatne ale i tak nie ma efektów po prostu mi ją wyrywa.....czy może to zależeć od dużej mocy frezarki nawet przy małych obrotach? kupiłam ją specjalnie do pedi wiec potrzebna mi byłą mocna frezarka
    A zwróc uwagę czy masz dobre obroty? w sensie w którą stronę.


  16. #1166
    Wczytuje się Avatar ilonka1819
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Marki
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    kierunek piłowania zawsze ustawiam przeciwnie do kierunku ruchów głowicą.....więc albo ja tego nie chwytam albo nie wiem...jest to dość dziwne dlatego że jak byłam u znajomej która tez się zajmuje paznokciami to na jej frezarce z JD za 100zł było o wiele łatwiej...podejrzewam że na małym obszarze takim jak płytka paznokcia nie umiem jej utrzymać bo jest większe tarcie niz na skórze stopy....macie jakies sprawdzone sposoby na wyrobienie sobie frezarki w dłoni? na tipsach się slabo ćwiczy nie czuje wtedy temperatury a najwazniejsze jest zeby nie zapiec paluszka

  17. #1167
    No to..wpadłam Avatar asiad1990
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Piła
    Postów
    215

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Dziewczyny orientujecie się może gdzie mogę kupić samą podstawkę pod glowice? Z frezarka jaka dostawalam nie bylo w zestawie a bardzo by się przydala.

    Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka




    "śmierć urasta do rozmiarów najwyższego dobra, na które jedynie warto czekać gdy już od dawna wszystko inne zawiodło"
    — Fiodor Dostojewski

  18. #1168
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    ja mam taka podstawke i nie uzywam silikonowa

  19. #1169
    Wczytuje się Avatar KorneliaOlszewska
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Siemianowice
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: przegląd frezarek...

    Cytat Napisał Gość Zobacz post
    mimo to polecam (jak wcześniej) jd700
    Miałam kochane JD 700 niestety co jakiś czas musiała iść do serwisu bo twist lock się zepsuł , a to silniczek w rączce wysiadł itd, itp więc musiałam zainwestować trochę więcej i kupiłam nową frezarkę ponieważ jak dla mnie robienie pazurków i ich ściąganie bez frezarki to katastrofa, ale wracając kupiłam frezarkę *********** micro motor 35000 obrotów oczywiście lewe i prawe ze stopką i regulacją szybkości obrotów mam już ją dwa lata jest w ciągłym użyciu praktycznie i odpukać nic się nie zepsuło więc jak najbardziej polecam !

  20. #1170
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: przegląd frezarek...

    Dziewczyny chcę kupić marathona oryginalnego. możecie mi powiedzieć czy to prawda, żę oryginał ma tylko 45W? gdzie kupię 90w dobrego marathona, który mi pośmiga?

  21. #1171
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Po przeczytaniu całego posta zdecydowałam się na zakup marathona i co? I niestety nie mogę trafić na sklep gdzie sprzedają ten oryginalny wszędzie wg wcześniejszych wpisów są podróby a activ ma w sprzedazy tylko tą wersje Champion.
    Pomóżcie nam, proszę....

    Na marginesie dodam że jeśli chodzi o frezarki JD to szczerze polecam JD800 jak na tej klasy frezarki jest świetna,moja pada po 4 latach maksymalnego użytkowania.

  22. #1172
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Champion to to samo tylko w nowszej obudowie. Ja kupilam stacjonarnie w duzej hurtowni kosmetycznej championa i co? Okazuje sie ze jednak oryginalne maja 45w
    Ostatnio edytowane przez Mysiaczeq ; 12-05-2014 o 15:43

  23. #1173
    Kosmetyczka Avatar Maladive
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    jaka frezarke polecacie do obrabiania skórek, wałów paznokciowych i czasami do pedicure?

  24. #1174
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Cytat Napisał Mysiaczeq Zobacz post
    Champion to to samo tylko w nowszej obudowie. Ja kupilam stacjonarnie w duzej hurtowni kosmetycznej championa i co? Okazuje sie ze podroba 45w a nie 90w p.s. activ ma 90watowe
    Według specyfikacji technicznej producenta firmy saeyang marathony mają mikrosilniki o mocy 45W, a baza do której są podłączone mają moc 90W.

    Mam nadzieję, że trochę pomogłem.

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  25. #1175
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Frezarka- nie taki diabeł straszny...

    Wlasnie mam od was championa. Mozecie przyblizyc co to znaczy?
    Czyli ze raczka ma 45w a baza czyli te pudlo 90? Dobrze rozumiem?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •