Pokaż wyniki 1 do 25 z 62

Temat: Jak dobrać kształt paznokci??

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Gość
    niezalogowany

    Post Jak dobrać kształt paznokci??

    PAZNOKCIE nr28


  2. #2
    Gość
    niezalogowany

    Post Skos, migdał, szpic czy kwadrat?? Czyli co komu i dlaczego...

    AP nr10

  3. #3
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Jak dobrać kształt paznokci??

    ja mam krótkie, proste z racji zawodu, ale dbam by były zawsze pomalowane, zawsze to bardziej atrakcyjny wygląd rąk

  5. #5
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Jaki kształt najlepszy

    Witam forumowiczki jestem tu nowa i otóż od jakiegos czasu zdecydowalam sie zeby cos zrobic przy swoich paznokciach żeby wyglądały ładnie jak u niektórych dziewczyn. Kiedyś obryzałam paznokcie i skóki dookoła nich. nizej wstawie zdjecia może pomożecie mi co na początku powinnam robic i jakie kształty nadać moim paznokciom. Pokaże wam jak wyglądają moje paznokcie teraz a co probowałąm kombinować ale mi nie wychodzi. to zdjecie ostatnie widać ze cos na przedostatnim palcu kombinowałam. ale zupełnie nie wiem jak robic sobie na początek łądne paznokcie i od czego zacząć dlatego szukam tu porad z góry dziekuje i pozdrawiam i bede zaczynać nauke dla początkujących.

  6. #6
    No to..wpadłam Avatar Herbaba
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Poznań
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Jaki kształt najlepszy

    Cóż, zdjęcia są hm... niewyraźne. Bardzo.

    Jeśli chcesz zachować naturalne (co polecam ), to radzę spiłować boki, by wydłużyć paznokieć optycznie i oddalić ryzyko wrośnięcia w skórkę. A co do rodzaju piłowania, to najlepiej unikać kwadratowego - dobrze wygląda tylko na długich paznokciach, a i też nie na wszystkich. Także jak już, to takie zaokrąglone (pamiętając, by boki nie były za szerokie - wtedy również będą się wydawały dłuższe). Sprawdzone na swoich własnych. ^^

    Jakby co, mogę podesłać jakieś zdjęcie.
    Ale kawy to ja nie lubię!

    Ćwiczyć, ćwiczyć - raz jeszcze ćwiczyć.

  7. #7
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: Jaki kształt najlepszy

    jeśli bys mogla to prosiłabym o zdjecia twoich. a moje zdjecia nie wyraźne bo robione tel i możliwe ze dlatego

  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Jaki kształt najlepszy

    jesteś posiadaczem małej, szerokiej płytki paznokciowej, ale pewne triki pozwolą ją wysmuklić optycznie
    - odsuń skórki - ten skromny zabieg już sprawi, że Twoja płytka będzie dłuższa
    - Twoim kształtem, który pozwoli na wysmuklenie paznokci, jest migdał. Nosząc ten kształt cała dłoń zyska na plus
    - zwróć uwagę na "niedomalowane po bokach " szersze paznokcie - wizualnie są teraz bardzo smukłe, ten sposób malowania paznokci sprawia, że kobiety z szerszą płyka paznokciowa, mogą wizualnie poprawić estetykę swoich paznokci
    - dla poprawienia jakości paznokci naturalnych oraz przeciw pękającym skórkom wokół wału paznokciowego zalecam nie łykać tylko wcierać kapsułki capivit A+E ( kapsułkę żelową nie połykasz tylko przebijasz szpilką i żel wcierasz w pazurki ) świetny sposób na szybka regenerację i wzmocnienie paznokci. Moje panie, w szczególności te co obgryzały paznokcie po zaaplikowaniu tej kuracji w szybkim tempie ich paznokcie i skórki wracały do normy

    poniżej wklejam Ci fotkę dłoni kobiety, która posiada identyczne pazurki jak Twoje
    tylko, że teraz nie chowa ich w kieszeni
    Ostatnio edytowane przez Nysza ; 22-01-2012 o 11:55 Powód: skleroza

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  9. #9
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: Jaki kształt najlepszy

    ale odsynąć tylko skorki tymi patyczkami czy wyciać je? aha czyli radzisz mi zrobic takie jak na zdjeciu gdzie je zamiescilas
    a czy taki kształt paznokci jest u mnie nie możliwy bo bardzo mi sie podoba u osób


    Ostatnio edytowane przez krasta ; 22-01-2012 o 13:00

  10. #10
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Jak dobrać kształt paznokci??

    Cytat Napisał Gość Zobacz post
    PAZNOKCIE nr28

    Paznokcie naprawdę przepiękne, tylko można pozazdrościć. Sama lubię ładne wzory i ozdoby, ale samodzielnie bez profesjonalnego sprzętu trudno takich cudów dokonać

  11. #11
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Jak dobrać kształt paznokci??

    Moje klientki najczęściej wybierając okrągłe.

  12. #12
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Jak dobrać kształt paznokci??

    Podobno idealnym kształtem paznokcia jest migdał, mi jednak bardziej podobają się płaskie, ewentualnie lekko zaokrąglone... Zastanawia mnie, czy kształt paznokcia może mieć wpływ na rozdwajanie się płytki?

  13. #13
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Jak dobrać kształt paznokci??

    Z tego co wiem kształt nie ma wpływu na rozdwajanie się płytki. A jeśli chodzi o kształt migdała to niektóre kobiety mają naturalne paznokcie bardziej kwadratowe czy raczej prostokątne i kształt migdała raczej nie wygląda u nich naturalnie. Tak więc moim zdaniem to stwierdzenie jest przekłamane

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •