Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 62 z 62

Temat: Jak dobrać kształt paznokci??

  1. #51
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Jak dobrać kształt paznokci??

    Herbaba- paznokcie nie wrastają się od zaniedbanych skórek poczytaj troszkę, w googlech jest pełno informacji.

    Przepraszam. Koniec off topu. Już sobie idę i więcej nie będę.

  2. #52
    No to..wpadłam Avatar olao
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    GBY
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: Jak dobrać kształt paznokci??

    Moze herbaba o stopach mówi? O wrastających paznokciach?

    Krasta daj spokoj z tymi paskami.Wycwicz rękę.Ja bym ten uśmieszek trochę głębszy zrobiła. Zdjęcie nie wyrażne ,mało co widać,ale wydaje się prosto

  3. #53
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Jak dobrać kształt paznokci??

    Znalazłam fajne zdjęcie z kształtami pazurków tylko kurcze nie wiedziałam, gdzie mam wstawić
    Źródło: https://www.facebook.com/crystalnailsusa
    a jeszcze, czym się różni Marilin Shape od Pipe?

  4. #54
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Jak dobrać kształt paznokci??

    Piłowanie i dobranie kształtu paznokci naturalnych:

    "Paznokcie w kształcie wachlarza: Bardzo trudny przypadek. Bardzo ciężko opiłować ten kształt. Aby je wysmuklić, możemy delikatnie opiłować boki paznokcia. Proponuję, aby podczas lakierowania paznokci, nie pokrywać do końca boków paznokcia, dzięki temu optycznie wysmuklimy płytkę.
    Proponowany kształt: kwadrat zaokrąglony, owal.

    Kwadratowe paznokcie: najbardziej popularny kształt naturalnej płytki. W zależności od ich szerokości, możemy właściwie zaproponować każdy kształt: kwadrat, kwadrat zaokrąglony, owal, migdał. Do szerszych paznokci proponuję zastosować owal bądź migdał (przy dłuższych paznokciach). Kształty te wysmuklają nam palce i nadadzą lekkości i smukłości dłoni.

    Owalne paznokcie: jak nazwa wskazuje, proponuję zastosować kształt owalny bądź migdał. Podkreślimy tym, naturalny, piękny kształt paznokci.

    [B]Kształt trapezu:[B] paznokcie o tym kształcie mają tendencję do zawijania się. Najkorzystniej będą tu wyglądać migdałki

    Paznokcie rosnące w górę: Dość trudny kształt płytki. Może nie estetycznie wyglądać, przy dłuższych paznokciach. Świetnym rozwiązaniem jest noszenie paznokcie krótkich, nie przekraczających opuszka. Najlepiej opiłować je w kształcie kwadratu lub kwadratu zaokrąglonego

    Paznokcie rosnące w dół: dość trudny, ciężki kształt. Paznokcie są wypukłe, rosnące zawijają się pod opuszek. Paznokcie o tym kształcie bardziej narażone są na uszkodzenia i złamania, niż inne kształty. Należy unikać noszenia dłuższych paznokci. Proponuję krótki kształt- delikatny kwadrat, ewentualnie owal."

    Art. Anna Głuchowska- Akademia Paznokcia nr 41 (04/2012)

  5. #55
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Jak dobrać kształt paznokci??

    Kochane podpowiedzcie mi jaki kształt byłby najlepszy dla moich paznokci. Kiedy piłuję je tak, jak na zdjęciu wydają mi się za szerokie, szczególnie kciuk, wskazujący i środkowy.

  6. #56
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Jak dobrać kształt paznokci??

    ja mam krótkie, proste z racji zawodu, ale dbam by były zawsze pomalowane, zawsze to bardziej atrakcyjny wygląd rąk

  7. #57

    Domyślnie Odp: Jak dobrać kształt paznokci??

    każdy facet powie wam że woli okrągłe paznokcie

  8. #58
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Jak dobrać kształt paznokci??

    Cytat Napisał Gość Zobacz post
    PAZNOKCIE nr28

    Paznokcie naprawdę przepiękne, tylko można pozazdrościć. Sama lubię ładne wzory i ozdoby, ale samodzielnie bez profesjonalnego sprzętu trudno takich cudów dokonać

  9. #59
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Jak dobrać kształt paznokci??

    Moje klientki najczęściej wybierając okrągłe.

  10. #60
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    176

    Domyślnie Odp: Jak dobrać kształt paznokci??

    Podobno idealnym kształtem paznokcia jest migdał, mi jednak bardziej podobają się płaskie, ewentualnie lekko zaokrąglone... Zastanawia mnie, czy kształt paznokcia może mieć wpływ na rozdwajanie się płytki?

  11. #61
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Jak dobrać kształt paznokci??

    Z tego co wiem kształt nie ma wpływu na rozdwajanie się płytki. A jeśli chodzi o kształt migdała to niektóre kobiety mają naturalne paznokcie bardziej kwadratowe czy raczej prostokątne i kształt migdała raczej nie wygląda u nich naturalnie. Tak więc moim zdaniem to stwierdzenie jest przekłamane

  12. #62
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Kraków
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Jak dobrać kształt paznokci??

    Dużo zależy od okazji i kształtu samych dłoni.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •