Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 51

Temat: Na zmarszczki

  1. #26
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Karboksyterapia to bardzo fajny, bezbolesny i skuteczny zabieg redukujący zmarszczki. W krakowskim salonie Vici Clinic obecnie macie okazje skorzystać z promocji na pierwszy zabieg, za który zapłacicie tylko 50% ceny. Polecam.

  2. #27
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Najcudowniejszą rzeczą na zmarszczki jaką znalazłam był krem Anti Aging Floslek

  3. #28
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Bardzo polecam krem Anti Aging Floslek, mi cudownie pomaga.

  4. #29
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Na zmarszczki pomaga mezoterapia igłowa. Jest to zabieg nieinwazyjny, który wykonuje się wstrzykując odpowiednio dobrane preparaty do warstwy skóry właściwej. Zmarszczki ulagają wygładzeniu, a skóra jest nawilżona i odzyskuje swój kolor ZAbieg ten robiony jest między innymi w Vici Clinic w Krakowie.

  5. #30
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    U mnie pojawiły się już pierwsze zmarszczki ale świetnie sobie z nimi radzi gold detox bielenda. Bardzo szybko i skutecznie poprawia stan i kondycję cienkiej, szarej, przesuszonej, pozbawionej jędrności i blasku, wrażliwej.

  6. #31
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Anti Aging Floslek, potem długo, długo nic.

  7. #32
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    O zmarszczkach trzeba myśleć zaraz po 20 później jak juz się pojawią to niestety ciężko jest się ich pozbyć. Ja wzmacniam skórę na twarzy kremami marki Whamisa muszę przyznać że naprawdę działają

  8. #33
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Ja od jakiegoś czasu z polecenia kosmetyczki używam colagenu z finefactory.pl Zaczęły jakiś czas temu już pojawiać się u mnie kurze łapki także wiadomo musiałam reagować jak najszybciej. Używam właśnie już od pół roku tego kremu, a oprócz tego również codziennie wykonuję masaż twarzy i okolic oczów polecam

  9. #34
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Ja ze zmarszczkami w dodatku pionowymi, zmagam sie chyba od 30 roku zycia. Bardzo szybko sie pokazaly w sumie jak na ten wiek prawda? No, ale jednak pokazaly sie i z czasem przybywalo ich coraz wiecej. W wieku 35 lat wygladalam na dobrze ponad 40 ;/ No kompletnie nie bylo mi to na reke zwlaszcza ze mam o 4 lata mlodszego meza wiec wygladalismy dosyc specyficznie... w ubiegłym roku zrobili mi w Klinice Bieńkowski lifting czoła. Zdecydowałam sie wlasnie na te plastyke Lifting czoła - Chirurgia bo tez zalezalo mi na odmlodzeniu czola a nie tylko wyeliminowaniu pomarszczen. Efekt naprawde super i uwierzcie ze nie ma nad czym sie zastanawiac - odzyskalam pewnosc siebie no i wreszcie czuje sie mlodsza od meza ;p

  10. #35
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Cytat Napisał JadziaDax Zobacz post
    Anti Aging Floslek, potem długo, długo nic.
    Niezły krem.Chociaż ze swojej strony polecam jeszcze kilka innych:

    seria przeciwzmarszczkowa Iwostin
    Mincer - serum z witaminą C
    kosmetyki od sylveco z betuliną - jeszcze chyba nie spotkałam tak fajnie nawilżających i natłuszczajacych kremów do twarzy co jest istotne szczególnie teraz zimą kiedy pogoda wysusza skóre.

    Polecam rozejrzeć się za nimi w aptekach internetowych bo jednak jest najtaniej https://www.aptekaotc.pl/
    Ostatnio edytowane przez ell ; 05-02-2018 o 13:58

  11. #36
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Anti Aging Floslek, genialny krem.

  12. #37
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Hm.. według mnie stosowanie dobrych kremów to jedno, ale bardzo pomocne w walce ze zmarszczkami są zabiegi przeciwzmarszczkowe wykonywane, rzecz jasna, przez specjalistów. Tutaj polecić mogę Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka – Kruk, który w swojej ofercie posiada mnóstwo skutecznych zabiegów, które łagodzą zmarszczki i poprawiają kondycję skóry. Można o nich poczytać na stronie http://gorlickakruk.pl/zabiegi-przeciwzmarszczkowe . Moja siostra z nich korzystała i przyznam szczerze, że różnica jest widoczna gołym okiem.

  13. #38
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Anti Aging Floslek zdziałał u mnie cuda.

  14. #39
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Polecam beziwazyjny lifting UltraSkin II HIFU - bezinwazyjny lifting bez igieł . Rezultatem zabiegu jest natychmiastowe napięcie, refdukacja zmarszczek, podniesienie policzków. I to idealna alternatywa dla klasycznego, operacyjnego liftingu. Wszystko odbywa się bez skalpela i bólu. Polecam.

  15. #40
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Anti Aging Floslek załatwi każdy problem.

  16. #41
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Ja polecam przede wszystkim zobaczyć, czy nie masz niedoborów jakiś witamin, czy mikroelementów. Mi badania pokazały niedobór witaminy K i sięgnęłam po taki preparat - https://www.aptekagemini.pl/category...-dla-doroslych. Stosuję tydzień, za jakiś czas mam nadzieję, że będę mogła zdać relacje, czy to dało jakieś efekty, ale czytałam, że to bardzo dużo daje i witamina K jest w tym istotnym czynnikiem.

  17. #42
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    To bardzo dobra oferta - https://laserskincare.pl/

  18. #43
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Karolina Zając
    Osobiście bardzo lubie tego rodzaju toniki, polecam jednak również toniki z naturalnych hydrolatów takie jak
    hydrolat malinowy
    hydrolat z kocanki
    hydrolat z neroli ( cudownie pachnie, najładniej ze wszystkich jakie mialam)
    hydrolat lawendowy

    No a jeśli macie skórę trądzikową to super jest hydrolat oczarowy. Ma dziwny ziołowy zapach i wiem,ze wiele osób ma problemy z przyzwyczajeniem się do niego ale jeśli chodzi o działanie to nie ma sobie równych. Regularne stosowanie toniku ma dobry wpływ na skórę https://rodzinazdrowia.pl/dlaczego-r...a-naszej-skory

  19. #44
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Z pewnością znajdziesz coś na http://jejustore.pl/ . Masz tam ogromny wybór naturalnych kosmetyków, które z w pewnościa przypadną wielu do gustu . Jeżeli chodzi o zmarszczki to możesz tam wejsc w ,, rodzaj problemu" i wybrac Twój. Wyskoczą Ci konkretne kosmetyki.

  20. #45
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    W większości używam kosmetyków marki Barwa. Bardzo dobre mają serum https://sklep.barwa.com.pl/pause/229-serum-pause.html fajnie nawilżające, wchłania się w cerę jak woda w gąbkę. A że pogodę mamy teraz nie sprzyjającą skórze, wymagającej dużego nawilżenia warto się zainteresować tym kosmetykiem.

  21. #46
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Bardzo dobre działanie na skórę ma zabieg z osoczem bogatopłytkowym.
    Odżywia skórę
    poprawia koloryt
    zmniejsza zmarszczki
    oraz ogólnie odmladza.

    Ze swojej strony polecam gabinet Cliniqmed. https://cliniqmed.pl/oferta/osocze-b...pirzy-lifting/ Profesjonalne podejście do pacjentów, uśmiech i super atmosfera sprawia że pobyt w gabinecie to czysta przyjemność
    Ostatnio edytowane przez ell ; 01-08-2019 o 14:02

  22. #47
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Nie określiła Pani 1) typu Pani skory (sucha, mieszana, tłusta) 2) kondycji skóry (odwodniona, trądzik, naczynka, przebarwienia, inne) 3) oczekiwań jeśli chodzi o rezultaty 4) oczekiwań jesli chodzi o skłąd, konsystencję, zapach. 30 + nie ma tutaj znaczenia, bowiem są 30 - latki ze skórą niemowlaka a są panie, które już mają widoczne linie, utratę jedrności, blasku, poszarzałą cerę, przebarwienia, naczynka itp. Takżę doradzenie na podtsawie tego, co w poście, to totolotek. Radzę również spojrzeć na pielęgnację całościowo, sam krem cudów nie zdziała, jeszcze taki nie powstał. Dobieramy całą pielegnację, zaczynamy od prawidłowego demakijazu i oczyszczania, a kończymy na toniku/lotionie, serum, kremie pod oko, kremie do twarzy (noc osobno i dzien, na krem dzienny koniecznie spf co najmniej 30). To właśnie spf jest tym poszukiwanym przez każdą z nas eliksirem młodości

    W tym wieku mozna również zastanowić się nad zabiegiem na zmarszczki.
    https://slowage.pl/oferta/medycyna-e...as-hialuronowy Jak tutaj
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 29-07-2021 o 15:31

  23. #48
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Ja póki co nie mam tego problemu, mam nadzieję, że systematyczne nawilżanie pomoże mi go odsunąć w czasie.

  24. #49
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    A znacie może jakieś domowe sposoby na zmarszczki... Szczerze mówiąc nie wierze w te wszystkie kremy...

  25. #50

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Regularnie chodzę na wypełnienie zmarszczek, ale ostatnio zdecydowałam się także na zamykanie naczynek w klinice Skopia https://skopia-ec.pl/cele/laserowe-z...czynek-krakow/ Naprawdę cieszę się, że wykonałam ten zabieg, dzięki niemu mam o wiele bardziej promienną twarz oraz skończyły się moje problemy z zaczerwienieniem !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-08-2019, 17:15
  2. Kilka sposobow na to by oszukac czas..
    By Jade in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 28-03-2019, 10:06
  3. Składniki aktywne
    By Pati88 in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19-06-2017, 18:19
  4. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-02-2012, 12:12

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •