Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 51

Temat: Na zmarszczki

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    3

    Domyślnie Na zmarszczki

    Hej, w ostatnich miesiącach na mojej buzi stały się coraz widoczniejsze zmarszczki, jak ten czas leci, toteż chciałabym zapytać, z jakich korzystacie specyfików by z tym walczyć? Gdyż na rynku jest tyle tego ze w rzeczywistości ciężko wybrać.

  2. #2
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    ja nie mam jeszcze tego problemu...ale na sam krem, bez względu na jego markę, raczej bym nie liczyła... Na wygląd naszej skóry ma wpływ wiele czynników... przede wszystkim dieta, to czy palimy papierosy, czy pijemy kawę, alkohol... nawet to gdzie się pracuje. Ja ogólnie jestem z tych osób które w głównej mierze dbają o swój organizm od środka. Polecam zwiększenie ilości spożywanych warzyw i owoców. Ja po ok 2 tygodniach zauważyłam różnice...moja cera stała się gładsza i pory się zmniejszyły. Możesz też jakieś witaminy dla kobiet zażywać... No nie wiem capivit np.
    A jeśli chodzi o kremy to ja jestem wierna NIVEI. Mają różne serie, i na mnie działa to fajnie. Także mogę polecić.

  3. #3
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    moim zdaniem przed zmarszczkami należy się chronić wcześniej a nie wtedy, gdy już są po prostu trzeba dobrze nawilżać, masować skórę. Istenieją kremy przeciwzmarszczkowe np. dla 20-latek. No i przede wszystkim trzeba chronić skórę przed m.in wiatrem, klimatyzacją, promieniami słonecznymi....
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  4. #4
    Rozkręcanko Avatar urbanka1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    filtry dziewczyny, filtry jak dla mnie to połowa sukcesu!

  5. #5
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Na zmarszczki toksyna botulinowa

  6. #6
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Albo pogodzic się z tym że czas i tak dopadnie i będziemy stare

  7. #7
    Debiutantka Avatar eishetta
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Radom
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Nie ma co walczyć z upływającym czasem, ta walka jest z góry przegrana, więc tylko tracimy czas i pieniądze na tych próbach zakonserwowania ciała

  8. #8
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Ja jeszcze na szczęście nie mam tego problemu, ale moja mama bardzo chwali sobie olejek wygładzający Age Protect Floslek.

  9. #9
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    U mnie na razie pojawiają się zmarszczki mimiczne, ale są niewielkie ale dobrze zarysowuje się ich linia i myślę, że kiedyś się będą w tych miejscach bardziej odznaczać. Natomiast siostra stosuje wypełniacze na tzw. "linie marionetki". Ma je w kącikach ust, które biegną aż do brody. Wyglądają one nieciekawie, jakby siostra była ciągle niezadowolona i wywołuje negatywne uczucia, dlatego postanowiła coś z tym zrobić. Pani z Mojej Estetyki na podkarpaciu dokładnie dobrała jej konkretny wypełniacz. Twarz jej nabrała optymistycznego i promiennego wyglądu, przez co jest lepiej odbierana przez otoczenie. Nie ta siostra!

  10. #10
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Ja jestem wielbicielką olejków. Na zmarszczki mam olejek Age Protect Floslek. Może czasu nie zatrzymam, ale spowolnię

  11. #11
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Fajnie działa krem anti aging Floslek. Dla mnie cudo.

  12. #12
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Ja lubię krmik argan, makadamia i marula z bielendy, ładnie nawilża i wygładza skórę. Mam go już jakiś czas, od codziennego używania widzę poprawę wyglądu skóry...

  13. #13
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Jest taki olejek Age Protect of Floslek. Cudnie działa a skóra wygląda jak nowa. Mam nadzieję, że tak zostanie mi przez co najmniej 90 lat

  14. #14
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Żeby opóźnić powstawanie zmarszczek dbam o dobre nawilżenie cery i dokładny demakijaż codziennie wieczorem przed pójściem spać. Nie myję twarzy wodą z mydłem tylko używam mleczka i toniku od ogórkowego od Ziai lub płynu micelarnego Esencja Młodości od Bielendy. Krem na dzień i na noc też z tej samej serii Bielendy. Cera jest dobrze nawilżona i nie ma uczucia ściągnięcia. Czy to opóźni powstawanie zmarszczek? Zobaczymy. Na razie nie mam ich jakoś wiele i nie są głębokie, raczej mimiczne.

  15. #15
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    dermatolodzy rowniez mowia ze zmarszczki i tendencja do nich to rowniez kwestia genow moze cos w tym jest.u mnie w rodzinie od pokolen kobiety wygladaja duzo mlodziej ja mam 40 lat tez nie wygladam a zmarszczki praktycznie wogole.koledzy i kolezanki z pracy ciagle pytaja co robie jakie kremy stosuje a ja jakos specjalnie nie wydaje fortuny an kremy.fakt nie pale i codziennie zmywam makijaz nawet jak go nie robie to twarz przemywam.kremy uzywam ktore wszedzie mozna kupic i nie sa specjalnie drogie.fakt kremy uzywalam juz jako 20 latka oczywiscie nawilazajace ale stosowalam.moze rowniez tryb pracy i zycia powoduje wiecej zmarszczek napewno ale raczej mi to nie grozi chyba.takze raesumujac od mlodych lat demakijaz i nawilzanie i napewno bedzie ok.

  16. #16

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Na pewno dobrze jest zacząć wcześnie dbać o skórę - już od 25 roku życia skóra się starzeje i powinno się używać jakieś delikatne kremy przeciwzmarszczkowe.

    --------------------------------------
    www.cmpoprzeczna.pl

  17. #17
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Słyszałyście o Beta-Skin? Mają w ofercie doskonały produkt na AZS, łojotokowe zapalenie skóry i łuszczycę - Natural Active Cream. Możecie go stosować także do codziennej pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry, do regeneracji skóry po zabiegach kosmetycznych, na zmarszczki, po oparzeniach słonecznych oraz po goleniu. W dodatku jest teraz na niego super promocja do 9 kwietnia - rabat 20%. Przy zamówieniu należy wpisać kod rabatowy: Natural. Link do sklepu: https://sklep.betaskin.pl/pl/c/Beta-Skin-Professional/6

  18. #18

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Jeżeli chodzi o krem na zmarszczki, to długo wątpiłam, że cokolwiek mi może pomoc. Przeglądając google oraz luxusportal natrafiła jednak na fajny produkt o nazwie Future Solution. Jest to krem na dzień do wszystkich rodzajów skory- toteż moja delikatna cera reaguje na niego bardzo pozytywnie.

  19. #19
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Ja zdecydowałam się na bardziej skuteczną metodą, a dokładniej to na zabieg karboksyterapia. To terapia dwutlenkiem węgla i przeprowadzana jest w czterech etapach. Efekty w moim przypadku widoczne były po sześciu zabiegach, a przeprowadzałam je w instytucie new look Karboksyterapia Warszawa Centrum | Efekty | Wskazania Moim zdaniem to warto zainwestować w takie zabiegi, bo efekt jest rewelacyjny.

  20. #20
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Zdrowy tryb życia, dużo śmiechu i dobry krem. Tylko nie nabieraj się na te reklamy za bóg wie ile złotych. Na mnie np.: działa Anti Aging od Floslek

  21. #21
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Mi bardzo dobrze sprawdza się ostatnio anti aging, taki krem z Flolsek. Skóra jest wyraźnie bardziej odżywiona i napięta.

  22. #22
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Zobacz serum rozświetlające z kremem Anti Aging od Floslek. Pomoże.

  23. #23
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Najlepsze jest nawilżenie, tutaj jeszcze mogę dodać krem Happy Per Aqua Floslek.

  24. #24
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    Anti Aging Floslek, potem długo nic.

  25. #25
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Na zmarszczki

    ja ostatnio mamie coś loreala kupowałam. próbowała któraś z Was?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-08-2019, 17:15
  2. Kilka sposobow na to by oszukac czas..
    By Jade in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 28-03-2019, 10:06
  3. Składniki aktywne
    By Pati88 in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19-06-2017, 18:19
  4. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-02-2012, 12:12

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •