Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 27

Temat: B±belki w żelu :(

  1. #1
    Debiutantka Avatar mcda-p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Sk±d
    Przysucha
    Postów
    6

    Angry B±belki w żelu :(

    Dziewczyny, używam żelu firmy reni-nail. Choćbym nie wiem jak się starała i jak uważała, w robionych przeze mnie pazurach widoczne s± b±belki powietrza. Nie wiem, czy to wina badziewnego b±dĽ co b±dĽ (ma się rozumieć z tych tańszych) żelu, czy też może robię co¶ nie tak. Nie mieszam w nim pędzlem, raczej postępuję tak, aby go nie wzburzyć. Jednak zawsze jest to samo. Drobniutkie b±belki nie mog± się uwolnić z nałożonego żelu i w takiej postaci to się utwardza. Może macie jakie¶ rady, czy poprostu zmienić żel na inn± firmę? Nie chciałabym aby to był drogi produkt bo zwyczajnie mnie na to nie stać.

  2. #2
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Sk±d
    Kiedy¶ SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    hmm mi sie pierwsze co, to wydawalo, ze za bardzo pędzelkiem mieszasz jak budujesz, ale sama to wykluczyła¶, moze odkręć żel i niech postoi tak chwile i wtedy b±belki powinny sie ulotnić, je¶li nie, to w takim razie nie wiem dlaczego tak ci sie dzieje, ale pewnie zaraz sie dowiesz. ja tak nigdy nie miałam, wiec nie pomoge ci zbytnio.
    SKORO JESTE¦MY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  3. #3
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Sk±d
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    Być może tutaj znajdziesz odpowiedĽ: http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...cy-french.html


  4. #4
    Debiutantka Avatar aniuska
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Sk±d
    Trzcianka/Piła/Poznań
    Postów
    9

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    Ja mam to samo w żelu clear firmy SPN ... stosuję się do wszystkich rad instruktorki a b±belki w żelu jak i póĽniej na paznokciu s± cały czas nabieram żel jakby od spodu (tak jak łyżeczk±?!), uważa, żeby nie wycierać pędzelka i brzeg opakowania (bo potem mi strasznie wypływaj± ) i na paznokieć, pracuję w powietrzu, delikatnymi ruchami ... Nie wiem już co robię Ľle
    Ostatnio edytowane przez aniuska ; 13-09-2011 o 21:44

  5. #5
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Sk±d
    Nakło ¦l±skie
    Postów
    2 160

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    hm od spodu zel nabierac hmmm ... mi sie wydaje ze lepiej aniuska przy brzegu ... hm cos jakbys chciala dziecku dawac t± najbardziej wystydzona zupke mam nadzieje ze dobrze to zobrazowalam

  6. #6
    Nałogowiec Avatar ducek07
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Sk±d
    ¦widnica
    Postów
    658

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    Cytat Napisał barbara_kawka Zobacz post
    jakbys chciala dziecku dawac t± najbardziej wystydzona zupke
    Fajowe porównanie

    Ja nie pamiętam jakiej miałam firmy żel, ale tez się tak robiło. Kupiłam inny i już nie było problemu, a obchodziłam się z nimi tak samo.
    "Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba,
    Nikt nie przeklina, nikt nie mówi karamba"

  7. #7
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Sk±d
    Warszawa
    Postów
    9

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    A czy w pudełku już s± te b±belki? Czy one tworz± się dopiero przy nakładaniu żelu? Je¶li s± - żel mógł przej¶ć jak±¶ ciężk± podróż i się mocno zapowietrzyć. Niestety jak zauważyła¶ żele te nie s± najlepszej jako¶ci i to może być główn± przyczyn±. Może spróbuj żeli innej firmy, na pocz±tek małe 5 g opakowanie. Podobne cenowo s± żele DR, a naprawdę jako¶ciowo b. dobre (z grupy tańszych żeli).

  8. #8
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    Ja przygodę z pazurkami zaczynałam z firm± reni-nail i powiem że nigdy nie miałam b±bli na pazurkach, ale tak jak dziewczyny pisz± w transporcie się może zab±blować trzeba odkręcić aby odstał swoje, albo zmień na firmę na i-nails DR weĽ 5 do wypróbowania ja ci polecam celeste bardzo ładnie się poziomuje jest gładki i pięknie się trzyma minusy: tylko 5 lub 15 większych pojemno¶ci nie ma

  9. #9
    Debiutantka Avatar aniuska
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Sk±d
    Trzcianka/Piła/Poznań
    Postów
    9

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    Cytat Napisał barbara_kawka Zobacz post
    hm od spodu zel nabierac hmmm ... mi sie wydaje ze lepiej aniuska przy brzegu ... hm cos jakbys chciala dziecku dawac t± najbardziej wystydzona zupke mam nadzieje ze dobrze to zobrazowalam

    No ja słyszałam żeby o brzeg nie wycierać bo to zwiększa wypływanie żelu (ja mam te brzegu ubrudzone i całe opakowania mi się klej± ) i instruktorka mówiła, że tak odjakbym łyżeczk± chciała nabrać, oczywi¶cie nie z samego dołu no nie wiem jak to wyja¶nić ...

    A co do DR ja mam maskeda i polecam jest cudowny

  10. #10
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Sk±d
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    aniuska uderz kilka razy zelem o stol tylko sloika nie rozwal babelki wyplyna i poprzekluwaj je, to jedyna metoda na zele geste dano temu jak pracowalam na spnie to tylko to pomagalo

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  11. #11
    Rozkręcanko Avatar czornula
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Sk±d
    Małopolska ;D
    Postów
    80

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    a ja mam troszke inna sutuacje bo babelkow w zelu jako taki nie mam dopiero jak na pazurka poloze i to nei zawsze jest odrazu tylko czasami jak wyciagma lapke z lapmy a pracuej na zelu jednofrazowem z silicare no name chyba nie jest taki zly help

  12. #12
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Sk±d
    Nakło ¦l±skie
    Postów
    2 160

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    czornula moij zdaniem jakosc zelu

  13. #13
    Rozkręcanko Avatar olesia88
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Sk±d
    ¦wiekatowo
    Postów
    43

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    ja mam z modena nails żel jednofazowy i on jest gęsty, widzę ze po wyci±gnięciu pędzelkiem zostaj± b±belki ale mam rade na to tak mi na kursie podpowiedziano że trzeba wyci±gać żel przy krawędzi słoiczka (nie ze ¶rodka)

  14. #14
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    31

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    Wiem co to znaczy, też mam jeden taki gęsty żel który b±belkuje. Po prostu musiałam nauczyć się nabierać go i nakładać bardzo wolno, bez po¶piechu, stresu i tym podobnych, teraz b±belki pojawiaj± się tylko czasami. A co do żeli DobrejRady to także polecam

  15. #15
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    je¶li chodzi o żele spn to w trakcie doszkolenia u nich Dziewczyny sprzedały mi kilka patentów na ich produkty i tak jesli chodzi o clear spróbuj faktycznie najpierw daj sie napić pędzelkowi żelu, potem nabierz tak jak mówisz jakby łyżeczk± żel clear ale nie szarp nim wolniutko pracuj pędzelkiem tak aby po jednej tylko stronie pędzelka była jakby kulka żelu.
    Potem zacznij aplikację od wału paznokcia, ale nie ciapciaj±c żelem tylko tak jakby¶ go przesuwała t± łask± czę¶ci± pędzla gdzie nabrała¶ żelu.
    I w bardzo wolny sposób , przesuwasz żel nie dotykaj±c płytki pędzelkiem i tak do wolnego brzegu.
    W ten sposób nie tylko szybciej rozprowadzisz żel ale będzie on czy¶ciutki i krystaliczny powodzenia
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dzi¶ to dar od losu....."

  16. #16
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    Żele nie lubi± gmerania w nim pędzelkiem jak się zrobi to w miarę wolno i tak samo na pazurku bez kręcenia pędzelkiem itd. to na mur beton wszystko powinno być ok ja pracowałam na reni nail i zawsze było ok nie mam do tej marki zastrzeżeń

  17. #17
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Sk±d
    Olesno
    Postów
    509

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    czornula kochana ja też pracuję na NoName z Silcare i chwalę sobie
    Czasami, ale baaardzo rzadko jak się spieszę, to s± b±belki gdzie niegdzie, a tak to wła¶nie robię tak jak dziewczyny pisały... Nie "ciapciam" pędzelkiem w żelu... Nabieram go przy krawędzi, nie ze ¶rodka... i rozprowadzaj±c żel na płytce, tak jak pisała syrena16, staram się nie dotykać wła¶nie płytki

    barbara_kawka
    kochana nie koniecznie jako¶ć zelu Może technika pracy Wiem, ze te żele s± jednymi z tańszych na rynku, ale nie zawsze co tanie znaczy złe, prawda? Moje pazurki trzymaj± się do 5-7 tygodni, żelami NoName z Silcare A próbowałam już i DobrejRady, i InfinityNails i SF i wielu innych firm Ale zawsze jako¶ wracałam do Silcare bo po prostu dobrze mi się nimi pracuje
    Człowiek bez pasji nudzi swoj± duszę

  18. #18
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Sk±d
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    zgadzam się
    w pierwszej kolejno¶ci jest ważna technika pracy
    a dopiero potem jako¶ć produktu ...

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  19. #19
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Sk±d
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    Ja pracuje m in na no name silcare i byl czas ze robily mi sie babelki a teraz juz jest ok i dobry sposob potrzaskac pojemnikiem o stol zeby bable wyplynely tak jak Agulusia pisala
    Jest między nami gra,
    któr± gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  20. #20
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Sk±d
    Olesno
    Postów
    509

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    O tak nanami7 Ale ja tylko kilka razy (chyba tylko ze 3) musiałam uderzyć żeby b±belki wyleciały Zazwyczaj ładnie, grzecznie s± transportowane <skacze> Teraz tak my¶lę... W sumie jeden pojemniczek miałam taki że były b±belki, nawet uderzenie o stół nie pomogło.. Ale teraz tez już jest okej
    No i czasami b±belki mog± się pojawić z zanieczyszczonego żelu Tzn jak np opracowujecie pazurka, po warstwie buduj±cej i macie otwarty pojemniczek żelu, może tam się dostać pył z piłowania Możemy tego nie zauważyć, a on może się ujawnić wła¶nie w postaci takich b±belków
    Człowiek bez pasji nudzi swoj± duszę

  21. #21
    Nałogowiec Avatar Anna Wisz-Gancarz
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Sk±d
    Rzeszów
    Postów
    358

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    To też jest racja, że należy przymykać słoiczek z żelem podczas piłowania, bo pył zanieczy¶ci nam żel i po utwardzeniu mog± być widoczne opiłki, czy b±belki... ¶redni efekt
    Zreszt± w rzadkich zellach łatwiej tworza sie b±belki. Ja od jakiegos czasu pracje na zelu esperto z Mistero Milano i powiem szczerze, że jestem zadowolona jest bardzo gęsty, prawie jak galaretka i nie mialam problemu z babelkami nigdy, cenowo też jest bardzo przystępie
    Żel 3-fazowy konstrukcyjny ESPERTO (15 ml) - MisteroMilano


  22. #22
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Sk±d
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    Może i racja, że w rzadszym żelu szybciej się b±belki robi±, ale też szybciej z niego uciekaj±, bo łatwiej jest im przedostać się ku górze. A je¶li nie ma się wprawy w nabieraniu żeli gęstych (tak jak ja ), to b±belki pojawi± się na pewno i tak szybko się ich nie pozbędziemy (o ile w ogóle).

    I popieram tu moje przedmówczynie, że b±belki mog± pojawić się od zanieczyszczonego pyłem żelu, mi tak się stało,kiedy zaczynałam pazurki robić:/ B±belki mog± nam się też niestety pojawić je¶li Ľle odpylimy paznokcia i nałożymy na niego żel.
    Kalorie to małe stworki, które mieszkaj± w szafie i w nocy zwężaj± ci sukienki.

  23. #23
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Sk±d
    ¶l±sk
    Postów
    268

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    Ja czytałam jeszcze o innym sposobie na b±belki w żelu, je¶li w nim s±. Trzeba włożyć na chwilę do pojemniczka z gor±c± wod± ciepło zawsze ucieka do góry i b±belki pękaj±
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  24. #24
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Sk±d
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    Ja w okresie grzewczym korzystam z kaloryfera
    Kalorie to małe stworki, które mieszkaj± w szafie i w nocy zwężaj± ci sukienki.

  25. #25
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    15

    Domy¶lnie Odp: B±belki w żelu :(

    ja również mam sprawdzony sposób z ciepełkiem szybko i bez problemu
    a dalszy ci±g to technika nakładania żelu, najważniejsze jest nie "szarpanie" żelu tylko delikatna jego aplikacja

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne w±tki

  1. ¦ci±ganie żelu
    By Gagacia88 in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 26-09-2017, 11:09
  2. Pędzle Nailz
    By Kasia K in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 15-06-2014, 15:04
  3. Biżuteria z żelu i akrylu
    By Daria in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 116
    Ostatni post / autor: 29-06-2011, 10:40
  4. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 22:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomo¶ci
  • Nie możesz dodawać zał±czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •