Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 78

Temat: Ból głowy.

  1. #51
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Mnie jakiś czas temu bardzo często bolała głowa ze zmęczenia. Ile mozna brać tabletek przeciwbólowych, wiec wkońcu stwierdziłam, że muszę wziać się za siebie. Postanowiłam się lepiej wysypiać i kupiłam sobie też taki suplement: FLORADIX, Żelazo i witaminy, tonik, 500ml - Bez recepty | AptekaGemini.pl Dziś czuję się zdecydowanie lepiej

  2. #52
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Ekspertem nie jestem ale taki ból głowy świadczy raczej o problemach z zatokami. Czasami odzywają się one przy przeziębieniu. Jesteś pewna, że nie masz żadnej infekcji? Może potrzebujesz po prostu jakiś lek na przeziebienie ?
    Polecam Ci iść do lekarza i zweryfikować swoją dolegliwość. Poczujesz się bezpieczniej.

  3. #53
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Mi ten lek na zatoki też nie pomaga, lepiej będzie pójść do lekarza

  4. #54
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Witam! Z bólem głowy nie ma żartów, a przyczyny mogą być tak naprawdę różne. Zachęcam Cię, aby wykonać badania laboratoryjne praga południe - pomogą szybciej dotrzeć do problemu i rozpocząć leczenie. Lekarze bez wątpienia profesjonalnie do Ciebie podejdą i rozpoczną szybkie leczenie, jeśli będzie taka potrzeba.

  5. #55
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Jeśli zdrowie jest dla Was najważniejsze i chcielibyście dowiedzieć się jak o nie dbać, polecam stronę: Zdrowie - Portal dla Ciebie!
    Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji, nie tylko o zdrowiu, ale i sposobów na pozytywne zmiany, które przynosząwspaniałe rezultaty!

  6. #56
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    absolutnie z bolem glowy i jeszcze czasem czasetym nie ma zartow absolutnie wizyta u lekarza bo mogą być rozne przecież powody tego bolu wiec bez lekarza i pozadnych badan nie da rady.

  7. #57
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Hej. Moja mama cierpiała na nieustające migreny. Ból niesamowity, a do tego zły nastrój non stop. W końcu tata namówił ją, aby zrobiła badanie genodiet. Badanie pomogło tak naprawdę w tym, aby poznała swój organizm. Określiło jej predyspozycje genetyczne i dowiedziała się wielu ciekawych rzeczy, a w tym tego, jakie składniki jej szkodzą. Może powinnaś też je wykonać? Na pewno będziesz spokojniejsza

  8. #58
    Wczytuje się Avatar Dzbanek
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Czasami może to być spowodowane brakiem ruchu i zbyt długim przesiadywaniem w zamkniętych pomieszczeniach. Warto sobie z rana pobiegać te 30-40 minut. Na prawdę bardzo pomaga. Już od ponad roku nie brałam żadnch leków, nie chorowałam itp. Bół głowy także już zapomniałam co to jest

  9. #59
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Albo kręgosłup

  10. #60
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    na bol glowy sen najlepszy

  11. #61
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    a ja polecam udać się do lekarza, bóle głowy mają wiele przyczyn. U mnie nadal nie zdiagnozowano co mi jest, ale pomaga kilka leków, czasem trzeba też wprowadzić psychotropy, bo stres potęguje ból niestety. Póki co bada mnie neurolog i kardiolog, bo oprócz bóli są też omdlenia, silne zawroty głowy.
    Ja też byłabym za tym, aby udać się do lekarza. Zwłaszcza, jeśli bóle głowy pojawiają się bardzo często i mają charakter migrenowy. Nie ma co zwlekać. Dobry neurolog powinien tutaj pomóc. Jeśli chodzi o Warszawę to w lecznicy Terapia na ul.Widok 10 przyjmuje bardzo dobry lekarz, dr Piotr Ślifirczyk, który specjalizuje się między innymi w leczeniu migren. Pan Doktor ma bardzo dobre opinie m.in. na portalu Znany Lekarz, więc myślę, że można Mu zaufać

  12. #62
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    jak mnie starsznie bolała głowa i cały czas źle się czułam to w końcu poszłam do lekarza, żeby powiedział co mi jest. Na badaniach okazało się że mam bardzo niski poziom żelaza w organizmie i grozi mi anemia. Stąd ten ciągły ból, a i włosów też jakoś więcej wypadało. Lekarz zapisał mi suplement dicofer, żebym natychmiast zaczęła uzupełniać braki żelaza w organizmie

  13. #63
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Jeśli bardzo boli to nie ma co się męczyć i jednak warto jest wziać tabletkę przeciwbólową. Jednak jeśli bóle są częste to warto byłoby wybrac się do lekarza aby lekarz zdiagnozował dlaczego te bóle u nas sie pojawiają. I czy da sie znaleźć na nie jakieś leczenie....
    W wielu sytuacjach ludzie mylą migrenę ze zwykłym bólem. A jednak są różnice.

    Pociesze równiez, że jak głowa boli to rzadko kiedy zwiastuje to cos poważniejszego.Zwykle nie jeset to nic groźnego.
    https://rodzinazdrowia.pl/jak-rozpoznac-migrene
    Ostatnio edytowane przez ell ; 05-02-2018 o 13:16

  14. #64
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    No powodów może być wiele i wszystko to co podałyście, może być jednym z nich. Najlepiej będzie jednak nie zgadywać tylko iść do lekarza,który zleci odpowiednie badania. No ja wiem z czego wynika mój dzisiejszy ból, niestety duże ilości alkoholu również powodują paskudne migreny. No ale przyznaję, zasłużyłem. Ma ktoś z was może sprawdzone sposoby na kaca?Przegrzebuje internet i tutaj znalazłem jakieś rady Najskuteczniejsze sposoby na pozbycie się kaca - Kobiety.pl Nie próbowałem żadnego z tych, a ktoś może je zna? Trzeba się zabezpieczyć na przyszłość.

  15. #65
    Wczytuje się Avatar moira
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Łódź
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Co do braku ruchu i braku klimatyzacji w pomieszczeniu, w którym się najwięcej siedzi - tu się zgadzam, bo sama widzę związek między tymi rzeczami a bólami głowy. Czasem u mnie to też kwestia stresu i nerwów, a że jestem typem osoby, która ukrywa emocje, to pod koniec dnia czuję, jakby mi miało rozsadzić czaszkę. Dlatego u mnie ważną częścią dnia jest relaks.

  16. #66
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Ból głowy może mieć bardzo różne przyczyny. Znam osobę, którą już nawet poszła prywatnie do neurologa z powodu bólu głowy, a potem okazało się, że nie ma problemów neurologicznych, tylko problemy ze wzrokiem A dokładniej astygmatyzm (możecie sobie poczytać o tej wadzi wzroku na stronie https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/p...em/astygmatyzm). Oczywiście z dwojga złego lepsze to. Dobrali jej soczewki i ból głowy minął jak ręką odjął Tak więc z bólem głowy to nigdy nie jest łatwa sprawa.

  17. #67
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Z głową nie ma żartów, lepiej idź do lekarza.

  18. #68
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Przyczyny bólów głowy mogą być różne. Ja przykładowo miałam problemy z ciśnieniem .Więc mój lekarz do którego chodze przepisał mi skierowanie do kardiologa a że w przychodni Nasz Lekarz w Toruniu mamy mnóstwo specjalistów, to od razu poszłam też na wizytę do kardiologa. Ten z kolei mi przepisał odpowiednie leki i bóle głowy się skończyły.

  19. #69
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Jeśli doskwiera Ci migrena, zapoznaj się z tym artykułem: https://www.hellozdrowie.pl/bol-glow...oze-swiadczyc/ :-). Możesz dowiedzieć się z niego, co może go wywoływać i jak sobie z nim radzić.

  20. #70
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Ja jak miała bóle głowy to dopiero jak zrobiłam badania krwi i moczu wyszło że to coś poważniejszego. Dlatego polecam wam wykonywać regularnie badania, w tym http://eurobobas.pl/jakie-badania-po...ie-regularnie/ artykule piszą o tym jakie są najważniejsze i kiedy je robić.

  21. #71
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Szczerze powiedziawszy to nie ma 100% metod.

  22. #72
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Na każdego chyba działa coś innego. Mi czasami nawet zwykły spacer na świeżym powietrzu pomaga. W internecie jest wiele sposobów, możesz coś wypróbować. Poczytaj sobie jakiś portal medyczny np. http://www.medycyna-warszawa.pl/.

  23. #73
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Ból głowy moze mieć rózną przyczynę.
    Ostatnio edytowane przez Janka102 ; 21-01-2022 o 22:10

  24. #74
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Odnośnie do wyboru soczewek, to polecam przeczytać to - oczewkikontaktowe.eu/soczewki-kontaktowe-to-musisz-wiedziec/
    Nieodpowiednio dopasowane rzeczywiście mogą stanowić problem, więc radzę porozmawiać z jakimś polecanym lekarzem, przynajmniej za pierwszym razem. A jeśli wszystko jest w porządku, to później po prostu zamawiacie dokładnie takie same i tyle. Jak dla mnie ciężko porównać wygodę noszenia soczewek z okularami. Te pierwsze są dużo lepszym rozwiązaniem.

  25. #75
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Ból głowy.

    Można też sprawdzić czy olejki CBD nie byłyby dobrym rozwiązaniem na taki ból głowy. Mają wiele dobrych zastosowań przeciwbólowych wiec można obczaić. Bardzo fajne tanie olejki cbd kupicie w kanabifarm.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby skóry głowy...
    By barbara_kawka in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 21-01-2024, 16:27
  2. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:35
  3. Wysuszona skóra głowy!!
    By Sylwunia83 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 30-06-2021, 01:44
  4. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 23:57

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •