Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Nie trzyma sie ani zel ani akryl-POMOCY.

  1. #1
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Post Nie trzyma sie ani zel ani akryl-POMOCY.

    Dziewczyny prosze o pomoc, bo juz mi rece opadaja a wszystkie znane mi metody juz wyprobowalam.
    A problem jest taki, ze mojej klientce bardzo sie podpowietrzaja paznokcie po uplywie paru dni. Na poczatku jak jej robilam zelowe i sie podpowietrzaly to pomyslalam, ze moze jej paznokcie nie toleruja zelu. Wiec sie przezucilam na akryl i historia sie powtaza. Wspomne jeszcze ze wszelkie zasady przygotowania i odtluszczania plytki sa zachowane. Opilowane paznokcie, usuniete dokladnie skorki i pozadnie >dehydrylatorem< odtluszczone paznokcie (i juz nawet acetonem). Przypomne ze podpowietrzenie jest bardzo duze nawet polowa (a czasami nawet wiecej) paznokcia. Prosze o jakie porady i wskazowki, bo juz naprawde nie wiem co robic(nawet klientce zaczelam z cena zjezdzac) dobrze ze klientka wyrozumiala i cierpliwa. Wspomne jeszcze, ze jest to moj jedyny taki przypadek z innymi klientkami nie mam wogole problemu (tylko ta jedna pechowa). Czasami mysle, ze moze ona ma bardzo problematyczna i przetluszczajaca sie plytke albo juz nie wiem co? POMOCY!

  2. #2
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Nie trzyma sie ani zel ani akryl-POMOCY.

    hmmm...trudno stwierdzic,ja po odtluszczeniu nakladam primer,a potem bonder i nic sie nie zapowietrza,nawet jak mialam klientke,ktora miala wrecz mokre rece z potu trzymaly jej sie 2 tygodnie...to chyba dlugo jak na taki przypadek ;D

  3. #3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10037
    Ostatni post / autor: 08-04-2024, 10:13
  2. Akryl nie zastyga
    By sarahaha in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 19-06-2012, 13:27

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •