Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 68 z 68

Temat: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

  1. #51
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    może źle zrównujesz albo, potem źle żel nakladasz... odpadania przyczyn może być strasznie dużo. Trudno tak 'na sucho' powiedzieć.

  2. #52
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    A czy można używać tipsów szklanych i naturalnych na ogryzkach tak jak to zostało przedstawione w temacie "Tipsy french i wykorzystanie przy ekstremalnym ogryzku" ;>

  3. #53
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    mozna, ale po co
    przy frenchowych tipsach ma to sens bo smile jest wyciagniete, a na szklanyc czy mlecznych i tak recznie zelem koncowke robisz

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #54
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    No akurat mi chodziło o co innego no ale dobra

  5. #55
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Zakładanie tipsów

    Chyba mogę tutaj zapytać
    Dziś mama zażyczyła sobie migdałki no i pare dni przed zamówiłam i dziś przyszły ale niewiem nie doczytałam pewnie i chodzi o to że są one bez kieszonki, próbowałam je dziś przykleić i wałek nie umiem, a takie ładne są frenczowe migdałki. no i musiała mamcia je odmoczyć i przykleiłyśmy normalnego cleara i piłowałam na migdał<ale się namachałam ufff>. Kochani pomóżcie jak mam je dobrze przykleić? jest jakaś specjalna zasada na tipsy bez kieszonki

  6. #56
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    ja przyklejam normalnie na pazurka,troszeczke wyżej niż na linie uśmiechu potem lekko matuje i jest ok

  7. #57
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    ja to się boję że one odpadną do tych z kieszonką mam 100% przekonania i właśnie się boję kurcze

  8. #58
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    Ja też się bałam robić bez kieszonki,ale teraz uważam że to świetna spawa
    Bardzo ciekawy pomysł jest z tymi tipsami french przy ogryzkach sprawdzają się w 100 %
    Życzę powodzenia

  9. #59
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    Oj ja tez bym sie chyba bała... wygladaja wspaniale na "surowo" jak i na zrobionym pazurku... ale... wiekszośc moich klientek ma bardzo płaską płytkę i booje się, ze jak je zakupie to je wyrzuce, albo bede musiała oddać, bo nawet jeśli przykleje prawidłowo, to tunelik bedzie odskakiwal od prawie płaskiej plytki...

    Mialyscie taki przypadek ze robilyscie tunelówki na płaskich pazurkach? nie odskoczyły wam?
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  10. #60
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    No ja się właśnie też tego obawiam :/
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  11. #61
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    papi widze ze sama nie jestem.. no ale wydaje mi sie ze biorąc na logike.. tak samo jak z dopasowaniem za małego tipsa.. odskoczy pod wplywem naciskania czy w ogole...

    tak paznokiec naturalny moze nie wytrzymac zaciskania tipsem... hm.. no nie wiem.. czekam na odpowiedź kochane
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  12. #62
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    Cytat Napisał pomijacz Zobacz post

    Mialyscie taki przypadek ze robilyscie tunelówki na płaskich pazurkach? nie odskoczyły wam?
    Kochana ja robilam na sobie mam bardzo płaską płytkę i czasem sie śmieję, że jak byłam nie dobra za dzieciaka to mi mama palce pod walec wkładała - takie są płaskie i do tego obgryzione i zniszczone i np ten co wrzucilam tu:
    http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...-zabrac-2.html
    to wlasnie moj plaskacz z tipsem tunelowym trzymal sie na maxa chodzilam w nim 2 tyg i dopiero na szkoleniu z frezarki go zdjelam wlasnie frezarka - zero zapowietrzen caly sęk w tym zeby dobrze dobrac rozmiar tipsa do plytki i dobrze przykleic te "rogi" no i takie pazurki na poczatek najlepiej jakby mialy taka srednia dlugosc

  13. #63
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    LUTON (UK)
    Postów
    64

    Domyślnie

    myślicie że te tipsy bez kieszonek skracają czas robienia pazurków jak tak to ja się przenoszę na nie

    heh KAMILA ja też mam strasznie płaską płytkę i misze wypróbować tych tipsów bez kieszonek ładnie sie prezentują

    ---------- Dodano o godzinie 00:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:41 ----------

    a i jeszcze ma pytanko jak ja sie przykleja te tipsy to jest możliwość że podejdzie powietrze bo prubowałam tak na such przyłożyć tego tipsa i widzę że ciężko go będzie przykleić jedną ręką zwłaszcza lewą naprawą
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 19-05-2010 o 10:37

  14. #64
    No to..wpadłam Avatar maboul
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    241

    Domyślnie

    ja robiłam na płaskich, może nie na takich mega płaskich no ale .. wrzucam załącznik dla porównania

    a przyklejam te tipsy tak, że kładę klej (przeciągam pędzlem przy linii uśmiechu) i tipsa przykładam do paznokcia jakieś 5 mm dalej niż jest klej, pod kątem 45 stopni mniej więcej i odciągam tipsa powoli aż do momentu kiedy pazur zetknie się z klejem, klej wtedy jakby łączy się z tym tipsem i delikatnie kładę tipsa na pazur żeby powietrze mi tam nie podeszło, dociskam i wszycho - gotowe
    pewnie nic nie zrozumiałyście z mojego tłumaczenia, może zatrudnię mojego faceta to zrobię stepik jak przyklejam tipsa hyy

    Cytat Napisał linka-2008 Zobacz post
    jak ja sie przykleja te tipsy to jest możliwość że podejdzie powietrze bo prubowałam tak na such przyłożyć tego tipsa i widzę że ciężko go będzie przykleić jedną ręką zwłaszcza lewą naprawą
    powietrze może podejść zawsze, trzeba być czujnym a co do przyklejania, dasz radę, możesz najpierw przyklejać wszystkie oprócz kciuków, a kciuczki na końcu, to może ułatwić Ci manewrowanie, powodzenia!
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 19-05-2010 o 10:10 Powód: Dwa posty tego samego użytkownika
    zapraszam na mój blog http://maboul.pinger.pl/

  15. #65
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    LUTON (UK)
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    Maboul dziękuję będę próbowała zobaczymy jakie koślawce mi wyjdą, a na tych zdjęciach co dodałaś to french na tych właśnie tipsach śliczne

  16. #66
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    Cytat Napisał linka-2008 Zobacz post
    heh KAMILA ja też mam strasznie płaską płytkę i misze wypróbować tych tipsów bez kieszonek ładnie sie prezentują

    ---------- Dodano o godzinie 00:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:41 ----------

    a i jeszcze ma pytanko jak ja sie przykleja te tipsy to jest możliwość że podejdzie powietrze bo prubowałam tak na such przyłożyć tego tipsa i widzę że ciężko go będzie przykleić jedną ręką zwłaszcza lewą naprawą

    masz odpowiedz jak je przyklejac:

    http://forum.wzorki.info/136088-post44.html



  17. #67
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    Jakbym miałam przyklejać tipsa, to tylko te bez kieszonki i z głebokim tunelem. Mi akurat te z pełną kieszonką zupełnie nie podeszły.

  18. #68
    No to..wpadłam Avatar maboul
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    241

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    No więc tak jak obiecałam, stepik przyklejenia tipsa bez kieszonki- jaki jest taki jest ale może coś pomoże
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    zapraszam na mój blog http://maboul.pinger.pl/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40
  2. Tipsy dom czy gabinet??
    By martakolo in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 09-08-2013, 12:34

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •