Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 68

Temat: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

  1. #1
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    dziewczyny pomóżcie mi. dostałam w prezencie tipsy bez tak zwanych kieszonek. jak to założyć nie mam zielonego pojęcia do tej pory robiłam na tipsach z dużą lub małą kieszonką. a do tego nie wiem jak się zabrać.

  2. #2
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    naklejasz je tam gdzie chcesz możesz w połowie paznokcia, możesz na końcówce Przyklejasz tak jak Ci wygodnie

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie

    Ja przyklejam normalnie, biorąc pod uwage pózniej żeby ,,rogi" dobrze docisnąc. MOim zdaniem te tipsy s o tyle wygodniejsze że jak pracujesz na tipsach i klientka chce frencha to przez to ze maja głebszy ,,uśmiech" nie skracają aż tak płytki u nie ktorych.

  4. #4
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sweet-ka Zobacz post
    MOim zdaniem te tipsy s o tyle wygodniejsze że jak pracujesz na tipsach i klientka chce frencha to przez to ze maja głebszy ,,uśmiech" nie skracają aż tak płytki u nie ktorych.
    ośmielę sie nie zgodzić. nie jestem profesjonalistką, ale z doświadczenia wiem, że nie ma to jak szablon i cover, bo różnie to bywa z naturalną długością płytki klientki bywa tak że dziewczyna wychodzi z białym frenchem na 5 milimetrów od skórek, ale wiadomo jak kto woli

  5. #5
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie witam!

    mam zamiar takie sobie założyć u stóp-czy któraś robiła już i jak one się trzymają?

    ---------- Dodano o godzinie 17:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:39 ----------

    a tak w ogóle czy są tipsy do stóp z kieszonką?/ a może link ktoś by wkleił jak się je poprawnie zakłada-bo tu tyle mądrych głów))

  6. #6
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    TIPSY DO STÓP - PROFESJONALNE - 100 SZTUK NATURA (645064410) - Aukcje internetowe Allegro
    TIPSY DO STÓP PROFESJONALNE 100 SZT PRZEZROCZYSTE (645064412) - Aukcje internetowe Allegro

    ---------- Dodano o godzinie 20:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:23 ----------

    nie widziałam jeszcze tipsów do stóp z kieszonką ja wole zakładać żelki nie na tipsie tylko na naturalną płytkę lekko przedłużoną (do stóp nie musisz używać szablonów czy tipsów )ja robię tak jak się robi "zaczepkę" do ogryzków. Nakładam żel troszkę poza wolny brzeg paznkcia, utwardzam, następnie poważam patyczkiem, piłuję na odpowiedni kształ, no a później chyba każdy wie jakieś ozdóbki wzorek..

    ---------- Dodano o godzinie 20:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:26 ----------

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    tipsy z kieszonką widziałam tylko na tym filmie. Mi się jednak nie podobają, bo są to tipsy french i zmniejszaja trochę płytkę

  7. #7
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Miałam kiedyś takie tipsy do stóp i jak mam długie paznokcie to nie moge dobrze nakleić tipsa bo one takie malutkie sa tzn te na małe palce, wieć ja jak nakładam koleżance na stopki, to biore tipsy bez kieszonki i ładnie się dopasowują, nie męcze sie z naklejeniem a trzymają się ponad miesiąć

  8. #8
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie

    Zrobiłam sobie wczoraj długo mi zeszło bo ok 4 godziny ale wyszły całkiem dobrze,ładnie przylegają,a problem jak zwykle miałam z piłowaniem żelu,ale ogólnie jestem zadowolona-ciekawe ile będą się trzymać?

  9. #9
    Debiutantka Avatar vanilia
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    2

    Pet Tipsy do frencha

    Witam dziewczyny. Bardzo prosze o pomoc. Jestem początkującą stylistką, nie dawno zakończyłam kurs na akryle. Mam pytanie odnosnie tipsow do frencha bez kieszonek. Jesli juz naklejimy na paznokcia to czy pilujemy je jak normalne tipsy czy tylko matujemy? Jeśli któraś z was mogłaby to napisać krok po kroku to będę wdzięczna. A i jeszcze jedno pytanie na temat tipsów z tzw głębokim tunelem i bez kieszonek. Jak z nimi postępować. Dziękuję ślicznie za każdą odpowiedź.

  10. #10
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    Niestety nie mogę ci pomuc ponieważ używam tipsy z kieszonką.
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  11. #11
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie

    Co do tipsów o jakie pytasz by na forum już podobny temat ( pytanie na 100%).
    W tych tipsach nie niwelujesz progu tipsa bo jaki był by sens? Tipsy frenchowe z usmiechem są dla osób które pracują na tipsach, lub nie posiadają takiej jeszcze sprawnej rączki do robienia frencha. Matowisz tylko powieszchnie tipsa i budujesz pazurka. Co do tipsów z głebokim tunelem też bez kieszonek postepujesz tak jak z frenchowymi bez kieszonki. Nie wiem jak jest z innymi tipsami ale nasze z tunelem sa w cześci którą naklejami delikatnie bardziej płaskie co pozwala na dopasowanie ich do wiekszości płytek ( jest mniejsze ryzyko oddzialywania na siłę na tipsa), ale nie wiem czy tak mają tipsy innych marek. Myślę że to dobry sposób dla osób które pracują na tipsach, ale polecam i tak formy

  12. #12
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Tipsy do frencha

    często używam tipsów bez kieszonek, można je wtedy idealnie dopasowć. tak jak napisały dziewczyny, nie ma sensu robić niż z frenczem prócz matowienia.

  13. #13
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    ja mam jeden największy paznokieć u stopy w wyjątkowo nieforemnym kształcie i nijak nie da się go wyprowadzić, nawet pokrywając żelem i na nim mam zawsze tipsika, a na reszcie żele + lakier lub dodatki.

    polecam takie rozwiązanie, trzyma się bardzo długo, ja tak noszę non stop. trzeba oczywiście uzupełniać, przypiłowywać itp.

    tipsy bez kieszonek bardzo lubię, zgadzam się, że wtedy nie skrócą płytki

  14. #14
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    No dobrze kochane... a mozecie mi pomoz, jak zalozyc tips bez kieszonki na paznokcie u stop? czy zaklada sie to przy macierzu, czy w polowie paznokcia okolo i piluje sie prog?..

    prosze o pomoc...

  15. #15
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    Cytat Napisał pomijacz Zobacz post
    No dobrze kochane... a mozecie mi pomoz, jak zalozyc tips bez kieszonki na paznokcie u stop? czy zaklada sie to przy macierzu, czy w polowie paznokcia okolo i piluje sie prog?..

    prosze o pomoc...

    nigdy tipsa nie przykleja sie od macierzy, nakleja sie go tak samo jak w przypadku rak w clear nie trzeba opracowywac progu bo go nie widac pod zelem no chyba ze sa mleczne to wtedy trzeba pilnikiem pomachac

  16. #16
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    uff Dziekuje ze ktos odpowiedział Jutro mam pierwsza klientke na stopy wiec chcialam wiedziec dziekuje bardzo)
    od pooczatku uzywam tipsow "szklanych" bo wiem, ze nie widac ich potem pod zelem a prog czy tak czy tak pijuje Zeby nie bylo górek

  17. #17
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    Ja nie jestem zwolenniczka tipsow choc rowniez ich kiedys uzywalam,dla mnie najpiekniej i naturalnie wyglada na szablonie czy to raczki czy nozki...a zeby nie bylo gorek patrzcie na niego z szesciu profili i wszystko wtedy zobaczycie,zrobie foteczki i wrzuce..widac wszystkie nierownosci wierzcie Mi...

  18. #18
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    ja tez wole szablon jakos szybciej idzie niz z tipsami

    natomiast mam 2 klientki niereformowalne ktore nie pozwola sobie na szablonie zrobic bo jak twierdza ze po to sie to tipsy nazywa zeby na tipsach robic pozatym sa nalogowymi zjadaczkami zelu i plastiku

  19. #19
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    W ostatnich, bodajże "paznokciach" byla instrukcja naklejania tipsow french bez kieszonki , tylko na narozniki, tak ze srodek pozostawal pusty i to sie wypelnialo akrylem, badz zelem. Czy ktorac z was juz tak robila? bo ja mam watpliwosci, czy mi zel nie wyplynie druga strona. Z akrylem to troche inaczej, bo mozna troche gesciejsza kuleczke tam wcisnac. a poza tym, to od spodu po jakiejs chwili odrostu nie wyglada chyba za dobrze.

  20. #20
    Rozkręcanko Avatar felkaewelka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Szczecin/Oslo
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    a w tym wydaniu "paznokci " nie bylo powiedziane



    prsze powiedz w ktorym nr "paznokci " byl ten artykul
    Ostatnio edytowane przez felkaewelka ; 09-10-2009 o 23:40

  21. #21
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    Cytat Napisał felkaewelka Zobacz post
    a w tym wydaniu "paznokci " nie bylo powiedziane
    hmmm ja nic takiego nie widziałam

  22. #22
    Rozkręcanko Avatar felkaewelka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Szczecin/Oslo
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    no to ja poszperam w necie - bo 1 raz cos takiego slysze - i moze cos znajde ;p
    ja bym potem pod teg tipsa podlozyla forme zeby "zalac dziure" ale to chyba nie ma sensu...
    Ostatnio edytowane przez felkaewelka ; 09-10-2009 o 22:47

  23. #23
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    paznokcie nr 42 (3/2009) numer specjalny
    Ostatnio edytowane przez unita ; 10-10-2009 o 15:02 Powód: poprawa zdjecia

  24. #24
    Rozkręcanko Avatar felkaewelka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Szczecin/Oslo
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    tam jest instrukcja obsługi
    probowalam powiekszyc to zdjecie ale i tak nie moge sie rozczytac - nie dalabys rady zrobic lepszej kopii

  25. #25
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: tipsy bez kieszonek jak się do tego zabrać

    poprawilam zdjecie
    niestety co z tego ze jest instrukcja, jak nie jest napisane co zrobic zeby ten akryl nie wpadl w ta przerwe miedzy paznokciem a tipsem, chyba ze jest to metoda tylko na ogryzki, gdzie po prostu nie ma tam pustej przestrzeni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40
  2. Tipsy dom czy gabinet??
    By martakolo in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 09-08-2013, 12:34

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •