Strona 26 z 27 PierwszyPierwszy ... 16222324252627 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 626 do 650 z 666

Temat: Jak zdobyc klientki???

  1. #626
    Rozkręcanko Avatar Xylogic
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał Gorzkajakmokka Zobacz post
    Może właśnie w tym rzecz? Ja pamietam jak długo robiłam za 50 zł. Później stopniowo podwyższałam cenę, ale w sumie u mnie w standardzie jest w cenie twojej promocji. Może właśnie dlatego nie mam póki co ( odpukać) problemów z klientkami. Ale ja mam takie ceny ze wględu na silną konkurencję. Tam gdzie szukam zainteresowanych jest nas na pęczki do wyboru do koloru.

    Chociaż nie namawiam. Sama chciałabym podnieść ceny, ale póki co mam wrażenie, że znów właśnie będę siedziała i nie zwróci mi się za nic a sporo inwestuję w materiały, nowości i teraz jeszcze szkolenie...

    Ja za przedłużanie biorę 100zł (również nie mam działalności-nie mam na to odwagi w tym kraju).
    Uzupełnienie kosztuje u mnie 50zł - ceny standardowe jak na robienie rzęs w domu (chociaż miałam Panie na poprawce po zrobieniu rzęs ,,norek'' za 70zł)

    U mnie dużo dała promocja, która jest do końca wakacji. Poleć mnie 3 os a uzupełnienie masz za 30zł. Regularnie piszę na fb, wrzucam zdjęcia rzęs, nowinek.
    Po wakacjach chcę zrobić wizytówki i akcję 6 uzupełnienie 30% taniej- myślicie, że to dobry pomysł

  2. #627
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Moim zdaniem robisz sobie krzywdę, konkurencja może ci buty czyścić jeśli to co robisz robisz dobrze. U świadomych klientek niskie ceny powodują zapalenie się lampki ostrzegawczej. W moim mieście dziewczyny prześcigają się w zaniżaniu cen "bo konkurencja", niedługo zaczną klientkom dopłacać, motywując decyzję, bo ona też dopłaca to i ja muszę, żeby mieć klienta. Ceny nowej aplikacji wahają się 30-70 zł. A od tych cen, które proponujesz, robiąc jeszcze promocje to wg mnie samobójstwo. Zwłaszcza, jeśli chcesz sięszkolić doskonalić, rozszerzać asortyment. Jakbyś brała normalne stawki, zapewniam klientów też byś miała, może nawet i więcej. Tych świadomych, których naprawdę stać i którzy nie robią problemów np. typu "bo ja mam 30 zł w portfelu" po uzupełnieniu. nie byłoby problemu z utrzymaniem działalności.

  3. #628
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Poznań
    Postów
    2

    Nai Odp: Jak zdobyc klientki???

    Dziewczyny jak tam ruch u Was w salonach? U mnie listopad był kiepski ale grudzień wiadomo dużo pracy.. mimo wszystko jest mniej klientek niż rok temu

  4. #629
    Wczytuje się Avatar nostromo20
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    śląskie
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    link, który wkleiłaś, nie działa
    tak czy siak, zaglądnęłam tu, bo jestem na etapie "jak zdobyć klientki". w tym roku, jak dobrze pójdzie, otworzę coś swojego, małego, ale póki co, gdy nie mam działalności, czy mogę w jakikolwiek sposób ogłaszać się na fb chociażby? bo mam już jakieś tam zdjęcia, którymi mogłabym się pochwalić i zachęcić potencjalne klientki, ale boję się, czy mogę to robić, czy nie? albo ogłoszenie na tablicy (czy olx czy jak mu tam...)? mogę się ogłaszać, jeśli jeszcze nie mam działalności?

  5. #630
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Oczywiście że tak, ale musisz brac pod uwagę jakie ryzyko podejmujesz. Kiedys znajoma mi opowiadala, ze jej tesciowa, ktora pracuje w skarbowce, robila naloty tego typu ze: albo z polecenia albo z ogłoszenia dzwonila i sie umawiala do dziewczyny na przedłużanie np paznokci i po skonczeniu zabiegu wychodzilo szydlo z worka.. i tak jedna dziewczyna dostala kilka tys zl kary. I nic jej nie pomogly tłumaczenia ze jest w trakcie zalatwiania pozwolen bo dopiero co kursy ukonczyla.... a żeby jeszcze było "zabawniej" to sie okazalo ze ta kobita z urzedu byla jej PIERWSZA w zyciu klientka. Lipa totalna.. z urzedami nie wygrasz , niestety :/

  6. #631
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Najwięcej daje przede wszystkim porządne wykonywanie usług. Ja mam 3/5 klientek z czyjegoś polecenia. Ale też uruchomiłam taki mini program poleceń. Klientka, która mnie poleci innej dostaje później przyjemne rabaty ;-)

  7. #632

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał emmkta Zobacz post
    Oczywiście że tak, ale musisz brac pod uwagę jakie ryzyko podejmujesz. Kiedys znajoma mi opowiadala, ze jej tesciowa, ktora pracuje w skarbowce, robila naloty tego typu ze: albo z polecenia albo z ogłoszenia dzwonila i sie umawiala do dziewczyny na przedłużanie np paznokci i po skonczeniu zabiegu wychodzilo szydlo z worka.. i tak jedna dziewczyna dostala kilka tys zl kary. I nic jej nie pomogly tłumaczenia ze jest w trakcie zalatwiania pozwolen bo dopiero co kursy ukonczyla.... a żeby jeszcze było "zabawniej" to sie okazalo ze ta kobita z urzedu byla jej PIERWSZA w zyciu klientka. Lipa totalna.. z urzedami nie wygrasz , niestety :/
    niestety.
    Ostatnio edytowane przez sokoleoko ; 02-04-2015 o 11:06

  8. #633
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    A może warto się nastawiać po prostu na zasadę - działamy legalnie i nie generujemy sobie problemów? W tym kraju da się mimo wszystko działać legalnie i zarabiać - kwestia dobrej bazy klientek.

  9. #634
    Rozkręcanko Avatar katrina89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Londyn / UK
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    super rady, przewertowalam caly watek i zapisalam sobie co nie co, jak rusze to mi sie info przyda

  10. #635
    Kosmetyczka Avatar B-S
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Dublin
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Powiem Wam dziewczyny, że to wygooglowanie tego tematu przekonalo mnie do tego forum i rejestracji na nim

    Jestem właśnie na etapie rozkręcania interesu po raz drugi.
    Kilka lat temu zaczynalam w PL, a teraz w Dublinie.
    W PL działalam stacjonarnie, w Irlandii próbuję opcji mobilnej. (Głównie ze względu na zapracowane mamy itp.)
    "Firma" jest od 2 tyg zarejestrowana i powoli, powoli rusza. Na razie jedziemy z samymi pazurami, ale jak tylko dojdą sprzęty i paki z innymi artykułami, w ruch pójdzie wosk, pasta cukrowa, pedi i inne drobiazgi, które można spakować w walizkę i jeździć z nimi po mieście.

    Muszę się przyznać, że marketing nie jest moja mocną stroną - i w związku z tym przylazłam tutaj po rady Kilka juz udalo mi się znaleźć!

    Wprowadziliśmy pakiet zabiegowy - żelowe pazury u dloni + żelowe stopy 20% taniej
    Robią się karty lojalnościowe - 5-te uzupełnienie 50%
    Zastanawiam się też nad stałym rabatem dla klientek które polecą nas znajomym.

    Marzy mi się, żeby uzbierało się tyle klientek miesięcznie, że nie będę musiała się "zabezpieczać" pracą na etacie i w 100% poświęcę się pazurkom i kosmetyce. Ech....

    Może macie jakieś nowe pomysły na przyciągnięcie klientek? (Dobre wykonanie uslugi to oczywista podstawa )

  11. #636
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cena do jakości. U mnie zdecydowanie najwięcej dziewczyn przychodziło właśnie po rekomendacjach innych. Kilka klientek dostaje ode mnie nawet prezenty za polecenia mojego salonu ;-)

  12. #637
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja tam bym zrobila promocje

  13. #638
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Poczta Pantoflowa -niezawodna darmowa i sprawdzona metoda zawsze dziala zrobisz ladne pazurki jednej a za chwile przyjda jej kolezanki potem nastepne Rob sobie szalowe pazurki mnie w UK zawsze zaczepiaja dziewczyny przy kasie w sklepie itd mam przy sobie zawsze wizytowki
    No i konto na FB z ladnymi fotkami tez daje rade
    Ja nie mam zadnych pakietow znizek promocji a roboty dosc sporo
    Ceny mam takie srednie oczywisce mniej niz w salonie bo robie w domu a jak robie mobilnie to podobnie kasuje jak salon

  14. #639
    Debiutantka Avatar Zyta2367
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Zgadzam się w dwustu procentach - najlepsza jest poczta pantoflowa nawet nie wiadomo kiedy i wszystko się roznosi z szybkością błyskawicy:-) oczywiście, mam tez na myśli te złe informacje, także niestety... A jeśli taka zła plotka się rozniesie na samym początku otworzenia salonu, to można pakować manatki i przenosić się do innej dzielnicy lub w świat Internetu U nas akurat ploteczki zrobiły dużo pożytecznego, ale wiem, że można też zaszkodzić na tyle, że salon może zbankrutować... Można zainwestować w ogłoszenia na tablicach, też dają radę

  15. #640
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Najtrudniej z pierwszymi klientkami, a później, jeśli tylko usługa jest dobrze realizowana, to wszystko bardzo szybko leci i nagle okazuje się, że nie masz kiedy odpocząć. Podobnie miało kilka moich koleżanek.

  16. #641
    Wczytuje się Avatar nostromo20
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    śląskie
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    a powiedzcie jeszcze, czy po zrobieniu kursów - jeśli planuję otworzyć coś swojego - to lepiej na początek zatrudnić się u kogoś, żeby doświadczenia nabrać i dopiero się brać za otwieranie swojego, czy od razu brać byka za rogi i iść na swoje? paznokcie oczywiście robię od jakiegoś czasu, ale zatrudniona nigdzie nie byłam...

  17. #642
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    nostromo20 - jeśli od razu pójdziesz na swoje a nie masz odpowiedniej liczby klientek, które zapewnią ci chociaż opłaty nie mówiąc o zarobku to będzie ci ciężko... moim zdaniem dobrze jest jak dasz się poznać i wtedy otworzyć swoje
    z forum można się wiele nauczyć

  18. #643
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Iwa1223
    dokładnie to racja najlepiej jest albo mobilnie zacząć dzialac albo sprobowac poszukać pracy w jakims Salonie zdobyc baze klientek i dopiero wtedy probowac samemu ty bardziej ze czesta praktyka jest otwieranie w kilk osob Salonu lub jeżeli samemu to podnajmowanie stanowisk innym kosmetyczka czy tez stylistka żeby przynajmniej takie pieniądze pokryly koszty i opłaty to najważniejsze żeby utworzyć baze klientek potem pomysły same już do glowy wchodzą.

  19. #644
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja bym proponowała jakieś rabaty dla stałych klientek.

  20. #645
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    kolejny fajny sposób to typ karty rabatowej typu za przyprowadzenie nowej klientki rabat dla przyprowadzającej 50%.dzieki temu masz nowa klientke oraz pewność ze stara klientak wraca.

  21. #646

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Myślimy teraz nad zniżkami dla klientek przyprowadzających koleżanki i mamy problem Jak to "rozegrać" procentowo? Np. 10% dla klientki i koleżanki jednorazowo, czy lepiej "zbierać" procenty za każdą nowo przyprowadzoną? Np. 10% za pierwszą, 20% za dwie itd... (na jeden wybrany zabieg)
    Macie jakieś doświadczenia z takimi akcjami?

  22. #647
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    jak dla mnie drugi pomysl lepszt .typu 10% za pierwsza i 20% za druga itd.z punktu widzenia kleinta również lepiej to wygląda a Ty masz klejne stale klientki.ktore również daja polecenia.

  23. #648
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Jestem konsultantką od jakiegoś roku z pierwszymi sukcesami na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do klubu - Pierwszego w województwach zachodnich i drugiego w Polsce to zapraszamy.
    Daje na początek 20% zniżki i 14 dni na spłatę w ori. Więcej na fanpage'u Konsultant Oriflame Brojce
    Daję możliwość kupienia towaru dla siebie lub prowadzenia sklepu internetowego i zarabiania ładnej sumki 😉 więcej na FB
    Oriflame to trzy opcje sprzedaży a nie tylko chodzenie po domach. Zbierasz punkty na Orlenie? Zbieraj i za kosmetyki i wymieniaj na nagrody. Kosmetyki Cię uczulają? W rossmanie nie oddasz kosmetyku opróżnionego do 30%
    4 dni w tygodniu poświęć na szkolenie razem z nami. Napisz do mnie na Konsultant Oriflame Brojce na FB.

  24. #649
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Czy macie w swoich zakładach autoklawy do sterylizacji narzędzi?

  25. #650
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Czy według was warto brać udział w targach branżowych? Zastanawiam się nad taką formą reklamy i z tego co udało mi się zaobserwować to wiele firm właśnie w ten sposób pozyskuje nowych klientów. Zastanawiam się też nad banerami, ściankami reklamowymi, które mogą też w tym pomóc i przykuć uwagę osób, które na takich targach się pojawią. Pokażę wam dla przykładu fajne produkty firmy Retio https://www.retio.pl/, są to m.in. systemy wystawiennicze o wysokiej jakości nadrukach, a trzeba też przyznać, że ceny są przy tym atrakcyjne i zachęcające. Zdarza się wam brać udział w takich eventach?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •