Cytat Napisał Gorzkajakmokka Zobacz post
Może właśnie w tym rzecz? Ja pamietam jak długo robiłam za 50 zł. Później stopniowo podwyższałam cenę, ale w sumie u mnie w standardzie jest w cenie twojej promocji. Może właśnie dlatego nie mam póki co ( odpukać) problemów z klientkami. Ale ja mam takie ceny ze wględu na silną konkurencję. Tam gdzie szukam zainteresowanych jest nas na pęczki do wyboru do koloru.

Chociaż nie namawiam. Sama chciałabym podnieść ceny, ale póki co mam wrażenie, że znów właśnie będę siedziała i nie zwróci mi się za nic a sporo inwestuję w materiały, nowości i teraz jeszcze szkolenie...

Ja za przedłużanie biorę 100zł (również nie mam działalności-nie mam na to odwagi w tym kraju).
Uzupełnienie kosztuje u mnie 50zł - ceny standardowe jak na robienie rzęs w domu (chociaż miałam Panie na poprawce po zrobieniu rzęs ,,norek'' za 70zł)

U mnie dużo dała promocja, która jest do końca wakacji. Poleć mnie 3 os a uzupełnienie masz za 30zł. Regularnie piszę na fb, wrzucam zdjęcia rzęs, nowinek.
Po wakacjach chcę zrobić wizytówki i akcję 6 uzupełnienie 30% taniej- myślicie, że to dobry pomysł