Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 666

Temat: Jak zdobyc klientki???

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie Co robicie gdy............?

    Jak napewno wszyscy wiemy mamy na calym Swiecie ten dziwny kyzys.
    Wiele koleżanek narzeka na brak klijetek lub na ich drastyczne zminimalizowanie.
    Wiele kosmetyczek również mowi ze Kobietki przeciągają terminy,jak przychodzily co 2-3 tygodnie,tak teraz i co 6-7 tygodni robią dopiero następny terminek.

    Jak u was wyglada ta sytuacja?
    Czy robicie jakies extra zeczy,bonusy zeby klientki zachęcić do czestrzych wizyt?
    albo trochę zniżacie ceny waszych zabiegów i pazurków

  2. #2
    No to..wpadłam Avatar annie82
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    świdnica
    Postów
    104

    Domyślnie

    Ja nie zniżyłam cen. Dlaczego mam je obniżać skoro produkty do tipsów drożeją? Podchodzę do tego tak: skoro kogoś nie stać na moje usługi to trudno, niech zrobi za 30zł u jakiejś laski i po tygodniu zostanie bez tipsów . Chytry dwa razy traci
    TIPSY ŚWIDNICA

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    a ja biore 35 i trzymią 1,5miesiaca nie rozumiem jak ktos pisze ze te za 30 trzymia tydzien
    jestem ciekawa czy takie osoby brały odrazu 50czy też wiecej....


    a wracając do tematu to ja mieszkam na wiosce i odczułam ten kryzys choc kasuje mało
    ludzie nie maja kasy tak jak miałam kilka klientek na dzien terazm mam nieraz tydzien nawet wolny albo jakies dopełnianie tylko
    KLIENtki Wracajcie

  4. #4
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    nio wlasnie,

    a ztymi klijetkami to naprawde jest rozniscie.ja nie powiem ze mam mniej,bo sa to stale ktore przychodza juz dlugo,ale jest wiele tez ktore przychodza naprawde zadko przedewszystkim mlode dziewczyny ktore studiuja jeszcze,
    tak sie wlasnie nad nimi zastanawialam zeby moze zrobic takie wakacyjne cosik i dac im rabacik po 5 Euro.
    albo np.za nowa klijetke 10 euro przy nowym modelazu,problem jest w tym ze nie mam za duzo miejsca w kalendarzu na nowe.
    co wy na to?

  5. #5
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    ja ci powiem ze tez tak myslałam ze za nowa klientke przyprowadzona mały rabacik
    byle do przodu


    dziekuje za poparcie co do jakosci usług za grosze....

  6. #6
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    grosze czy nie grosze,kazdy powinien sam wiedziec ile chce brac za usluge.
    mozna i za 100 zl do dupy pazury dostac a za dyche beda sie trzymaly ile sie da.
    to nie od ceny zalezy lecz od Stylistki i jej wykonywanej pracy.

  7. #7
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    No fajny pomysł,
    Annie82 A ja za typsy kasuje 30zł i też długo trzymają
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał pisiowa21 Zobacz post
    a ja biore 35 i trzymią 1,5miesiaca nie rozumiem jak ktos pisze ze te za 30 trzymia tydzien
    jestem ciekawa czy takie osoby brały odrazu 50czy też wiecej....

    znam osoby, które rownież mniej biorą i robią naprawde ładne paznokcie, taniej nie zawsze oznacza gorzej

    Co do kryzysu, to na paznokcie zniżek nie robie, jedynie promocje mam od otwarcia salonu ale to tylko na okres trzech miesiecy, ale czasem jak jest drobny dodatek do frencha itp, to jak mam stałą klientkę nie liczę, ale np przy zabiegach kosmetycznych zawsze dorzucam jakieś gratisy i powiem szczerze, że jest to bardzo skuteczna metoda. Dzięku temu zyskałam klientki, które przez wiele czasu chodziły do innej kosmetyczki, poczta pantoflowa szybko sie roznosi. Kobietki bardzo lubią gratisy Dla nas czasem jest to praktycznie minimalna strata, ale za to potem ogromny zysk.
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 17-05-2009 o 23:14

  9. #9
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    ja jestem pisiowa tego zdania ze to jest tylko takie gadania na niekozysc kolezanek ktore taniej biora... na tej zasadzie : idz do tej co bierze malo a bedziesz miec kupe zamiast pazurow ... a guzik prawda.... czesto jest tak ze my robiace w domu nawet lepiej robimy pazurki.... wiekszy wybor ozdob mamy itp itd

  10. #10
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    mi powiedziała kumpela że chodzi do babki do salonu.I że nie dosyć ze kobieta tipsa jej na super glue przykleiła wzieła za french 95zł to po 5dniach jej odleciały.
    Teraz laska sie tak przejechała ze juz do mnie tez przyjsc nie chce...

    A co do ilosci ozdób to własnie to zauważyłam ze dziewczyny w domu naprawde maja tego sporo u nas w salonach w Nakle to jest cieniutko z wyborem...Nawet brokatów nie ma fajnych

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    ja jestem pisiowa tego zdania ze to jest tylko takie gadania na niekozysc kolezanek ktore taniej biora... na tej zasadzie : idz do tej co bierze malo a bedziesz miec kupe zamiast pazurow ... a guzik prawda.... czesto jest tak ze my robiace w domu nawet lepiej robimy pazurki.... wiekszy wybor ozdob mamy itp itd
    Pewnie często tak jest, ale nie zawsze, bo naprawde czesto bywa tak że osoby które robią w domu robią to naprawdę kiepsko. I same tego nie widzą, uważając że pazurki w ich wykonaniu są super. Nie ma zasady, tak samo można nadziać się w salonie jak i w domu
    Poprostu część osób bardziej ceni swoją pracę. Osobiście czy w domu czy w gabinecie nie zrobiłabym paznokci za 40 zł
    Co do ozdób to dobrze mieć wybór, ale jak jest zbyt duży, to też panie często nie mogą się zdecydować
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 18-05-2009 o 11:04

  12. #12
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    "ja jestem pisiowa tego zdania ze to jest tylko takie gadania na niekozysc kolezanek ktore taniej biora... na tej zasadzie : idz do tej co bierze malo a bedziesz miec kupe zamiast pazurow ... a guzik prawda.... czesto jest tak ze my robiace w domu nawet lepiej robimy pazurki.... wiekszy wybor ozdob mamy itp itd"



    Jest dokładnie tak jak mówisz Do mnie przychodzi laska która robiła od 2óch lat paznokcie w renomowanym salonie w centrum sosnowca... Jak się dowiedziała że ja (w sumie można powiedzieć sąsiadka z następnej wsi) robię żele i przyszła pooglądać co się wieści w moim kufrze to się za głowe złapała z przerażenia! Powiedziała że tyle ozdób to ona w życiu w tamtym salonie nie widziała....
    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 19-05-2009 o 18:51

  13. #13
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    Cytat Napisał annie82 Zobacz post
    Ja nie zniżyłam cen. Dlaczego mam je obniżać skoro produkty do tipsów drożeją? Podchodzę do tego tak: skoro kogoś nie stać na moje usługi to trudno, niech zrobi za 30zł u jakiejś laski i po tygodniu zostanie bez tipsów . Chytry dwa razy traci
    mi nie chodzilo tylko i wylacznie o ich znizenie,ale i o to czy macie jakies pomysly na w razie czego,
    slyszalam nawet ze co poniektore studia maja dwojakie ceny.
    jedne sa wysokojakosciowymi zelami po wyzszej cenie,
    drugie tanszymi produktami po nizszej.
    czy to ma sens?

  14. #14

    Domyślnie

    można zrobić np co 7 tipsy gratis

  15. #15
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    ja to tak se wymyslilam n iedawno
    3 wizyta -50%
    za nowa klientke rabat
    no jak na moje chyba oki w miare

  16. #16
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    wiesz 50 % to moze troche za duzo,ale tak do 30 uwazam oki

  17. #17
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ja narazie nie mam zadnych bonusow poza tym ze wszystko maja za 25 euro-kwiatki brokat itp itd
    na klientki ne narzekam,terminy mam do 3 tyg zajete i mam nowe
    od lipca zrobilam tak ze jak przyjda w urodziny to dostana 3 euro lub zdobnienie gratis i jak przyprowadza nowa to tez gratis zdobnienie lub 3 euro (od lipca biore dodatkowo za ozdoby)

  18. #18
    Debiutantka Avatar marti0101
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Włocławek
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał annie82 Zobacz post
    Ja nie zniżyłam cen. Dlaczego mam je obniżać skoro produkty do tipsów drożeją? Podchodzę do tego tak: skoro kogoś nie stać na moje usługi to trudno, niech zrobi za 30zł u jakiejś laski i po tygodniu zostanie bez tipsów . Chytry dwa razy traci
    Ja jestem tego samego zdania robie pazury 7lat pracowałam cięzko a laski które zaczęły nic nie wiedza i kasuja po 30zeta poza tym zaopatruja sie w jakies dziwne produkty ok to nich to robia ja ceny nie obnize trzeba sie cenic

  19. #19
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Takie wizytowki sobie zaprojektowalam z moimi pazurkami,w planie sa jeszcze ulotki ktore beda wkladane do skrzynek na listy(przez corcie)W planie jeszcze jest stronka w internecie ale jeszcze to chwile potrwa bo musze czekac na certyfikat ubespieczenia i wtedy zaczne.Mam nadzieje ze zadzialaW planie mam tez pare innych ofert ale to powoli Jednym z pomyslow sa przyjecia urodzinowe ktore w uk sa bardzo popularne a zwlaszcza kiedy male dziewczynki lubia pomalowane pazureczki i twarzewiec zobaczymy

  20. #20
    No to..wpadłam Avatar MalaMi280783
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Wiecie co możecie mnie zbesztać ale mi już od dawna taki pomysl chodzi żeby zrobić pokaz... Tzn nie ja, bo jeszcze nie jestem na tym etapie, ale np te z Was które mają salony lub chcą otworzyć, by na początek zrobić pokaz zdobien, które wykonujecie.. Wiem ze to inwestycja ale można by ustalić dzień w którym odbędzie się pokaz i rozwiesić zaproszenia.. Np bierzecie modelkę, dla klientek kawka herbatka i ciesteczko a Wy np robicie kilka zdobień i te klientki które tego dnia zapiszą się na pazury mają zniżkę lub coś....
    Wiem że macie takie zdolności że niejedna klientka by padla na miejscu.. Bo patrząc z perspektywy klientki idąc do styl;istki nigdy nie wiadomo jakie pazury ta zmajstruje i czy zdobienie będzie ładne, a po takim pokazie będą wiedziały że u Was zawsze mogą liczyć na mega wypasione pazurki i będą też wiedziały ile u was trwa zrobienie pazurków...
    A myślę że jak by zobaczyły jakie cuda lepicie i malujecie to się wieści szybciutko rozniosą a poza tym taki pokaz (skrócony oczywiście wiec plytka, tips czy szkielecik przygotowane wcześniej) to byłaby nowość.... Do tego oczywiście portfolio Waszych prac do oglądania albo oferty innych zabiegów jakie macie i myślę że by zaskutkowało Takie wiecie wydarzenie prospołeczne, babeczki by pooglądały popodziwiały i poplotkowaly sobie hmmm...
    Chyba....

    jestem laik i nie wiem czy dobrze kombinuję ale ja bym spróbowała...

    Bo my chodzimy na pokazy żeby samemu cosik wymodzić w domu a one by odkryly troche nowości i by się dowiedziały jakie cuda tak naprawdę można robić na pazurkach i moze by im się wybił z głowy tylko ten french i french...
    No i taki pokaz wzbudził by zaufanie co do Waszych umiejętności i trybu pracy i nagłośnił by salon...

  21. #21
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    MałaMi bardzo fajny pomysł


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  22. #22
    Rozkręcanko Avatar Justyna25
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Koło Kielc
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    MałaMi na taki pomysł mogła wpaść tylko osoby naprawdę kochające to co robią.....Chcą pokazać że Przedłużanie paznokci nie jest tylko dla jakichś "sztucznych" Pań ale dla każdej kobietki która chce pokazać że dba o swoje dłonie
    Dobry pomysł i wiem że zaraz napiszecie że to troszkę nieopłacalne ale na pewno przyjemnie duchowo i dla nas i dla klientek

  23. #23
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Jak zdobyc klientki???

    Kochani mam do was takie pytanie.Co moge zrobic i jak aby zyskac klientki.W polsce nie bylo by problemu bo mam wielu znajomych a tutaj niestety nie.A jak sa to nie moga miec pazurkow(pracuja w szpitalu)Wstawilam drugi profil na naszej klasie z miejscowoscia gdzie mieszkam i jest sporo dziewczyn.Mam wysylac zaproszenia?Ja juz nie mam zadnych pomyslow,a tak bardzo,bardzo chce robic te pazurki.Wrzucac ulotki po domach,ale to tez chyba nie za dobrze bo nie mam ani certyfikatu,ani nie jest to leg.....i sie boje.Moge zarejestrowac sie jako selfemployed ale po co jak nie mam klientek?
    Ostatnio edytowane przez mala ; 06-07-2009 o 22:16

  24. #24

    Domyślnie

    kochana tak jak pisałaś , wysyłaj zaproszenia, ja też własnie zrobiłam profil na nk i jeszze kumpele mi u siebie w opisach zrobiły linka do mojej strony z pazurami, na prawdę dużo ludzi już oglądało profil i są już dwie panie zainteresowane
    najlepiej to wysyłaj zaproszenia osobą z Twojego rewiru że tak powiem , a później to się samo rozniesie. Jeszcze bys mogła zrobic ulotki z numerem telefonu ale tak żeby Twój numer dało się oderwac od kartki , mam nadzieję że mnie zrozumiałaś hehe ,będzie dobrze zobaczysz , jeszcze będziesz narzekac że nie masz dla Nas czasu bo masz taki zapier...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  25. #25

    Domyślnie

    rozsyłaj zaproszenia na nk facebookach i innych, ulotki tez możesz w okolicy twojego domu.
    najskuteczniejsza jest jak wiadomo poczta pantoflowa, dziewczyny radziły już w innych tematach co zrobić żeby poprawić morale klientek a wiadomo że jak zadowolona wyjdzie to opowie znajomym, a jak jeszcze ceny będą konkurencyjne to sukces murowany

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •