Strona 16 z 27 PierwszyPierwszy ... 612131415161718192026 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 376 do 400 z 666

Temat: Jak zdobyc klientki???

  1. #376
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ja to mam jedną stałą klientkę - moją mamcię na to żeby komuś zakładać, to raczej nie mam czasu niestety...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  2. #377

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja na początku też miałam problemy z klientelą, nie dość że mało było chętnych kobitek to nieraz przychodziły na jednego bądź dwa paznokcie. Już myślałam że sie poddam ale później sie rozkręciło jedna koleżanka pokazała pazurki drugiej a że zawsze się im długo trzymały to zadowolone reklamowały mnie na prawo i lewo.Miałam zrobione wizytówki, które dawałam zadowolonym dziewczynom a one przekazywały je dalej. To że mieszkam w nadomrskiej miejscowości to w zeszłym roku latem miałam sporo klientek... dziennie po 3,4 a nawet i 5. Teraz mam tak po 15/20 dziewczyn miesięcznie. Wiadomo że wolałabym więcej ale to nie sezon letni więc dobre i to, nawet podniosłam ceny o 10/20 zł i mimo to nie straciłam chętnych na paznockie. Wcześniej brałam 50 zł. Trochę bałam się że się spłoszą podwyżką ale na szczęście przyjęły to normalnie Teraz planuję wywiesić baner na budynku reklamujący moje usługi, mam nadzieję że to pozwoli mi na jeszcze więcej klientek oczywiście przyjezdnych bo stałe już wiedzą co i jak poprzez drogę pantoflową. Najważniejsze by robić pazurki mocne i ładne a klientki napewno do nas przyjdą i będą polecać nas innym. Wierzę,że i Wam dziewczyny niebawem klientek będzie pod dostatek i będziecie mogły sie realizować w swojej pasji.

  3. #378
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Gratuluje tylu klientek Bielunia

  4. #379

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    A dziękuję ( czasem jest poniżej 15, ale to było chyba w marcu...jakiś niż był )

  5. #380
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    15 to i tak dobrze

  6. #381
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Gratuluję klientek trzeba przetrwać pierwsze pół roku, czasem dłużej i zaczyna się układać



  7. #382
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    ja to mam jedną stałą klientkę - moją mamcię na to żeby komuś zakładać, to raczej nie mam czasu niestety...
    To tak jak ja moja najwierniejsza klientka ja mam ze 3-4 stałe plus kilka nowych miesięcznie z jednej strony chciałabym więcej a z drugiej...nie znalazlabym już czasu dla nich.

  8. #383
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Moja mama też jest moją stałą najwierniejszą klientką i za bardzo nie musiałam jej zdobywać

  9. #384
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    kurna a moja nie da się dotknąć taka niedotykalska, że szok ale mam za to 3 starsze siostry hyyyy i 2 laski, które zawsze dają sobie robić to na co ja akurat mam wizję

    ja dziś o 8 rano siedząc w piżamkach na forum wzorki.info, odebrałam tel od sis....i mnie błagała, żebym zrobiła pazurki jej znajomej, która jutro ma swój ślub i od ponad 3 m-cy była zapisana u pani kosmetyczki na stylizację i makijaż, a dziś rano kosmetyczka się na nią wypięła i nawet tel nie odebrała jak ta stała pod salonem, a potem bezczelnie wyłączyła telefon więc dziewczyna zrozpaczona poszła do sis się wyżalić, a sis mówi, że "spoko, poczekaj - zadzwonię do młodej (czyt. mnie) i jak jeszcze nie rodzi to Ci zrobi" no i dziewczyna przyszła, a wychodząc całowała mnie prawie po stopach i mówiła, że wróci noooo to tak dziś zdobyłam nową klientkę i śmiesznie wyglądałyśmy przy stoliku pazurkowym, bo ja w 9 m-cu ciąży, a ona w prawie 6 się ciężarówki dogadały


  10. #385
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    he he no to gratuluje nowej klientki



  11. #386
    No to..wpadłam Avatar ulala10
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Koło Opola
    Postów
    281

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał KaMiLaC. Zobacz post
    kurna a moja nie da się dotknąć taka niedotykalska, że szok ale mam za to 3 starsze siostry hyyyy i 2 laski, które zawsze dają sobie robić to na co ja akurat mam wizję

    ja dziś o 8 rano siedząc w piżamkach na forum wzorki.info, odebrałam tel od sis....i mnie błagała, żebym zrobiła pazurki jej znajomej, która jutro ma swój ślub i od ponad 3 m-cy była zapisana u pani kosmetyczki na stylizację i makijaż, a dziś rano kosmetyczka się na nią wypięła i nawet tel nie odebrała jak ta stała pod salonem, a potem bezczelnie wyłączyła telefon więc dziewczyna zrozpaczona poszła do sis się wyżalić, a sis mówi, że "spoko, poczekaj - zadzwonię do młodej (czyt. mnie) i jak jeszcze nie rodzi to Ci zrobi" no i dziewczyna przyszła, a wychodząc całowała mnie prawie po stopach i mówiła, że wróci noooo to tak dziś zdobyłam nową klientkę i śmiesznie wyglądałyśmy przy stoliku pazurkowym, bo ja w 9 m-cu ciąży, a ona w prawie 6 się ciężarówki dogadały
    Gratulacje nowej klientki a niedługo Kamilko to bedziecie miały sobie duzo do powiedzenie oraz wymiany doswiadczen jako mamusie

  12. #387
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Gratuluje Kamilko nowej klientki fajna sytuacja

  13. #388
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Noooooooo trzeba przyznać, że to była fajna sytuacja

  14. #389
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    emilko i belunio zgadzam sie w 100% pracujmy dobrze i solidnie a napewno nas ktos wreszcie doceni .... ja uwazam ze firma na takie super rozkrecenie potrzebuje max 2lata... wkoncu po to ten nizszy zus ... a swoja droga u mojej szwagierki sie to sprawdzilo ... tyle ze ona typowo kosmetyczny gabinet bez pazurow ( tzn.ona ich nie robi bo nie lubi i nie umie ...robie ja )

  15. #390
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    wracając do tematu nie płacących klientek ... do mnie raz przyszła dziewczyna i mówi że zapłaci mi tylko 45 bo musiała sobie bilet kupić" ... zatkało mnie ... przyszła inna z którą umawiałam się przez gg i pisze jej cały czas ze 50 zł za paznokcie biorę ... ona przychodzi daje mi zwinięty "plik" banknotów ... no to ja je do kieszeni potem patrze ze 40 zł mi dała ... i jak tu z takimi wytrzymać

  16. #391
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    a mi dzis dwie nie przyszly
    nowe kolezanki od mojej klientki
    mialy termin inic
    zadzwonilam i pancia mi mowi zdziwiona ze jej kolezanka miala odmowic
    grrrrrrrr

  17. #392
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    oj mała wkurzyłabym się....jedna to pół biedy a tu dwie (to już cała bieda ) te klientki to są niepoważne...
    A do mnie w poniedziałek przychodzi Pani która sama robi pazury i ma salon spa....dla mnie to z jednej strony podejrzane....ale napisała że sama nie lubi sobie robić więc po prostu może chce mieć wypasione pazury. Co o tym myślicie może ja mam już jakąś achizę



  18. #393
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    no tez jestem zla
    a moj maz jak klnal.....
    hmmmmmmmmmmmmmmmmm ciekawe
    moze byc ze chce wylukac a moze nie
    u mojej znajomem chciala zrobic termin babka co ma salon ale ta jej nie zrobila

  19. #394
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    trochę podejrzane ... :>
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  20. #395

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Emilio sama nie wiem co o tym sądzić, tez miałam w zeszłym roku latem dziewczynę co ma swój gabinet kosmetyczny i też robi pazurki ale obiegła ją sława o mnie, że robie takie a takie pazury i prosiła bym zrobiła i jej. Na początku zdziwiło mnie to trochę ale jak już do niej poszłam to ona mówi że nie lubi robić pazurków ogólnie nie mówiąc już o sobie samej i że woli robić kosmetykę, a jak zobaczyła moje wszystkie świecidełka to mało nie ocipiała bo ona miała nie wiele. (a może faktycznie chciała mnie sprawdzić jak ja robię pazury ? skoro tak mnie chwaliły dziewczyny co przychodziły do jej saloniku? w końcu suma sumarum nie które jej klientki przeszły do mnie )

  21. #396
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    No trochę mam obawy żeby jakiegoś świństwa mi nie zrobiła...jeśli przeszpiegi to i tak jej koleżanka do mnie przychodzi...może chce zobaczyć jak robie? ale z drugiej strony gdyby chciała zobaczyć to by przyszła na zwykły french a nie wypasione szpice.... no nie wiem...może przyjdzie z jakąś ofertą? albo poprostu będzie zwykłą klientką....



  22. #397

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Wiesz myślę, że nie o świństwo jej chodzi a poprostu o śliczne pazurki jakie jej zrobisz, to że sama umie robić nie oznacza że akurat takie jak Ty Zrób jej takie by gały wyszły jej na wierzch a co tam

  23. #398
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    he he też mam taka nadzieję



  24. #399
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    no to trzymam kciuki Emilko
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  25. #400
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Trzymam również kciuki

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •