Strona 18 z 27 PierwszyPierwszy ... 8141516171819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 426 do 450 z 666

Temat: Jak zdobyc klientki???

  1. #426
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ja mam dziś dwie nowe panie - matka z corka polecono mnie wiec musze pokazac klase heheh ciekawe jak zareaguje na moja ciaze bo ostatnio wszyscy padaja na widok mojego brzuszka ahhaha
    Mala mysle wroci - pazurki robisz swietne wiec bez obaw
    Anikol dzieki


  2. #427
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Czasami to nam sie wydaje, że nie zrobiłyśmy tak pazurków jakbyśmy chciały, a klientką się podoba. A jak to moja teściowa mówi... ludzi przychodzą też do człowieka Więc trzeba nastawiać się pozytywnie

  3. #428
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    to prawda
    dzis do mnie pisala znajoma z pl czy bede na majowce bo chcicolaby sobie zrobic paznokcie u mnie...maz sie smial ze mnie zawiezie
    hihi

  4. #429
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Dziewczyny jeśli chodzi o działalnosc gospodarczą to znalazłam tu takie stronki (mogą się komuś przydac):
    FORMA SAMOZATRUDNIENIA (po lewej stronie macie plusy, minusy, oszustwa podatkowe itp.)
    A tu link dla początkujących, którzy chcą otworzyc swoją firmę i nie biegac po urzędach:
    ZAŁOŻENIE FIRMY W POLSCE

    Mam nadzieje, że się komuś przyda sama musze przyznac, że nigdy nie interesowałam się tym tematem i zawsze byłam przekonana, że przy założeniu swojej firmy trzeba "latac" po urzędach skarbowych itp., a dopiero teraz widzę, że wcale nie trzeba może znajdzie się tu osoba która również "nie siedziała" nigdy w tym temacie a planuje sobie otworzyc firmę, także można sobie to poczytac

  5. #430
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    moim zdaniem poczta pantoflowa najlepszym narzedziem jest na zdobycie klienteki
    no to zaczynamy

  6. #431
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    i ja się z tym zgadzam szkoda tylko, ze tak długo to trwa, bo niezadowolony klient powie dziesięciu swoim znajomym, a zadowolony niestety tylko dwóm.





  7. #432
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    dokładnie paznokietek....niestety tak to działa



  8. #433
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    A do mnie właśnie zadzwoniła miła Pani bo dowiedziała się o mnie pocztą pantoflową i umówiła się ze mną na pazurki żelowe i pedicure ależ się cieszę

  9. #434
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ale Ci dobrze ladys ja mialam 2 dziewczyny w czwartek i jak na razie się nie zapowiada na więcej
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  10. #435
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    mi też teraz parę nowych przychodzi wiosna się zaczęła i ruch się zaczyna



  11. #436
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ano dobrze mi ale ona jest święcie przekonana że zdążę jej zrobić pediksa z malowaniem paznokci, zdjąć starą masę żelową z rączek i nałożyć nową w 2,5 godziny

  12. #437
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    wiecie co...ja wczoraj stwierdziłam, że ludziska maja tupet! jestem tydz po cesarce, od 2 dni w domu po ponad tyg nieobecności, ledwo sie mogę ogarnąć z tym wszystkim, a tu dostaje wczoraj smsa:
    "Kamilko wpadne na 16 na uzupełnienie. mam nadzieje, ze masz sile, bo mi zalezy, bo mam gosci w niedziele"
    no wiec pisze do laski, ze "niestety nie dam rady dzis, bo od rana mam dom pelen gosci i w ogole jeszcze sie nie ogarnelam, bo od 2 dni dopiero jestem w domu!"
    ona pisze "ok..rozumiem"
    a potem siadam wieczorem na NK i czytam wiadomosc:
    "Kamilko ja jednak bardzo chce zebys mi zrobila te pazurki nawet jutro moge wczesnie rano wpasc! bo wiesz jak dzis masz gosci to rano na pewno nikt nie przyjdzie!"

    no szlag mnie trafil! napisalam jej grzecznie zeby wpadla w poniedzialek i czekam na info, ale kurna myslalam, ze walne jak to przeczytalam i nie wiem co mam myslec o tej "klientce"..fakt przychodzi regularnie, zawsze jest zadowolona, no ale z drugiej strony chyba powinna zrozumiec nie co myslicie

  13. #438
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    już dawno wiedziałąm, ze ludzie to maja tupet, i ze nie liczy się drugi człowiek tylko "ja" jest to straszne ale niestety prawdziwe





  14. #439
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    No do niektorych to nic nie dociera niestety. Szkoda, ze w dzien porodu do ciebie niezadzwonila Kamila A tak serio, to wspolczuje bo tacy ludzie sa na maxa meczacy.
    The world is mine

  15. #440
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    A to kobita ma tupet!

    Ja w sobote robiłam manicure, a na początek maja mam też prawdopodobnie babke na manicure <pozyskałam ją w ten sposób bo kupowałam ramki do swoich certyfikatów i ona mówi, że by chciała powycinać skórki, pomalować ładnie no i wzięła numer telefonu>, i w środku maja też 2 babki na manicure i malowanko i jedną na tipsy Może wkońcu coś się ruszy w związku z tą wiosną i komuniami

  16. #441
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    KaMiLaC. no nie wierzę, że ludzie mają AŻ TAKI tupet może napisz jej, że też jest u Ciebie rodzina i nie masz teraz czasu i, że może wpasc w .... (podaj jakiś dzień w którym będziesz chciała ją przyjąc)

    paznokietek1000 no dokładnie, teraz liczy się tylko "ja" a nie inni. Co tam inni ludzie, "ja" chcę teraz i koniec... Szkoda gadac

  17. #442
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Sylwia zgadza się, i dlaczego my nie mamy się buntować, każdy chce być traktowany po ludzku, klient i stylistka.
    A ja włąsnie straciłam klientkę!
    ale byla dziwna także aż tak bardzo za nią nie tęsknie.
    opowiem krótko:
    Laska chodziła do mnie jakieś 8 miesięcy, czyli 8 wizyt, teoretycznie, ale u niej było 6 wizyt.i jakiś czas temu była na nowych pazurkach, przyszła i mówi do mnie, ze dzis zrobię jej pazurki, a ona za 3 dni przyniesie mi za nie kasę, wydawało mi się, ze się przesłyszałam, ale nie. Nie wiedziałam co mam z nią zrobić, jest to przyjaciółka mojaj wieloletniej klientki więc się zdgodzilam. owszem kasę przyniosła, ale za 2 tyg
    po 3 tyg noszenia pazórków przyszła na zdjęcie, bo szła do szpitala na zabieg. no ok.
    usiadłam zabraląm się za pazurki, skończylam juz jedna rękę, zabieram się za drugą, a ona do mnie, ze dzis nie ma kasy bo psa kupiła! dodalą że odda mi je jak przyjdzie zakłądać pazurki za ok 2 tyg. zagotowałam się ale ok.
    było to 10 marca, wyobraźcie sobie pisze do mnie 20 kwietnia że ona chce na pazurki ok umówilam sie ipowiedziałam, zeby pamiętała, ze wisi mi 25 zł za zdjęcie paznokci, ona do m,nie, ze ok 75 zł za pazurki może dać, ja w szoku bo nie wiedziałąm o co chodzi i ona mi wyjścnila, ze ponoc na ostatniej wizycie umówiłam się z nią, ze za kazde pazurki niezależnie co robimy będzie mi placić 50 zł, a dodam jeszzcze ze moje najwierniejsze klientki płaca po 60 zl, a cennik mi się zaczyna od 70 zł. tak się wkkk.... że normalnie nie wiedziaąm co jej powiedziec, powiedzialam, że tona pewno nie prawda, bonikt nie ma takiej ceny, a ona do mnie, ale przezciez jestem twoją stałą klientką..... pokłuciłyśmy się oddałą mi kase i wyszła, i zadzwonila, do swojaj przyjaciółki a mojej klientki i powiedział, ze ja wyrzucilam z gabinetu i ze nie chce jej paznokci robić, wrrrrrr





  18. #443
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    paznokietek1000 szok po prostu ciekawe jak ona zakupy w sklepie robi, na kreche wszystko? nie no, to już nawet nie tupet tylko czysta ludzka głupota... jak bardzo trzeba byc bezczelnym i BEZWSTYDNYM aby samemu ustalac sobie cennik a kase przynosic po tak długim czasie mi by było po prostu wstyd... Jak nie mam kasy to nie robię sobie paznokci, proste... Myślę, że tracąc tą klientke dużo nie straciłaś

  19. #444
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    no ładnie paznokietek...trafiła ci się klientka...ech Ci ludzie to sa po prostu niemożliwi...



  20. #445
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    hehe to do mnie kiedyś przyszła obca baba pierwszy raz w zyciu ją widzę a ona z tekstem do mnie czy z okazji jej urodzin dzisiejszych dało by się machnąć henne za darmo... no kopara mi opadla...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  21. #446
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał paznokietek1000 Zobacz post
    opowiem krótko:
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    paznokietku... u ciebie widze krótkie opowieści są dokładnie takie jak u mnie ... he he... "od wielkiego wybuchu"
    ================================================== =============================
    a mnie sie przypomniało ... byłam w sobote na ryneczku i na tym samym stoisku kupowałam pomidory co moja staaaaaaaaaara klienta która do tej pory wisi mi za pazury ( juz ze 2 lata będzie początki mojej kariery-40zł bo 40 ale zawsze to grosz)
    patrz i myśle... "nieeeeeee, aga Aga" podeszłam do niej i jak stara dobra znajoma ze szczerym usmiechem mówię:"aga czeeeeeeść no kope lat co tam u ciebie oooooo, widzę ze pazurków już nie robisz "

    ona czerwona jak cegła... nie wiedziała co powiedzieć i wiecie co zrobiła

    odwróciła sie i jak BIEGŁA to odwróciła tylko głowe i krzyknęla :"pomyłka, nie znam pani"



    no myslałam że pękne


  22. #447
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    woszczur ty to masz przeboje hahahahaha


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  23. #448
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    milenka_olsztyn wiesz, mam we wrześniu urodziny, walniesz mi za free pazurki? hahaha niektórzy to mają poczucie humoru


    woszczur hahaha ale jej głupio musiało byc ale tak to jest jak się nie spłaca długu a 40zł to nie jest mało

  24. #449
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    woszczur ha ha ha



  25. #450
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Sylwia pewnie ze ci je machne ale musisz do mnie przyjechac


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •