Strona 2 z 27 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 666

Temat: Jak zdobyc klientki???

  1. #26
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Dzidzia on Nas jeszcze nie dotknal az tak bardzo ale tak sie stanie i wytrwaja ci ktorzy wiedza jak sobie radzic w kazdej chwili lub znajda dobre sposoby na przyciagniecie klijenta...

  2. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    juz gdzies kiedys to pisalam... u mnie panie nie decyduja o zdobieniu ... przede wszystkim wywiad : jakie kolory lubi , jak sie ubiera najczesciej... a poza tym idzie obadac jaka jest klientka... takiej szarej myszce napewno nie zrobie oczojebnych paznokci... bo zwyczajnie bedzie sie z nimi zle czula.... trzeba miec pomysl przede wszystkim bo jak dasz ozdoby do wybierania klientce to sie nigdy nie zdecyduje....
    każdy robi wedle uznania, każda kobieta jest inna i nie każda klientka patrzy na tego typu wywiady przychylnym okiem. Często trzeba wyczuć jak z kim romawiać. Zawsze daje klientce paletę z kolorami i same wyierają co chcą, każdy ma swoje strategie
    Wystarczy robić to umiejętnie a podjęcie decyzji nie trwa długo. Np osobiście nie zrobiłabym sobie na paznokciach zdobienia ze swoim ulubionym kolorem A co do szarych myszek, to wbrew pozorom nie do końca się z Tobą zgodzę U mnie realia wyglądają czasem inaczej
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 20-05-2009 o 10:27

  3. #28
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    no tak ale to jest wlasnie indywidualne podejscie... ja dalam przyklad taki tam sobie przyklad bo u mnie tez to roznie bywa.... a wiadomo ze wszystko wychodzi w praniu ....

  4. #29
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Jak zdobyc klientki???

    Kochani mam do was takie pytanie.Co moge zrobic i jak aby zyskac klientki.W polsce nie bylo by problemu bo mam wielu znajomych a tutaj niestety nie.A jak sa to nie moga miec pazurkow(pracuja w szpitalu)Wstawilam drugi profil na naszej klasie z miejscowoscia gdzie mieszkam i jest sporo dziewczyn.Mam wysylac zaproszenia?Ja juz nie mam zadnych pomyslow,a tak bardzo,bardzo chce robic te pazurki.Wrzucac ulotki po domach,ale to tez chyba nie za dobrze bo nie mam ani certyfikatu,ani nie jest to leg.....i sie boje.Moge zarejestrowac sie jako selfemployed ale po co jak nie mam klientek?
    Ostatnio edytowane przez mala ; 06-07-2009 o 22:16

  5. #30

    Domyślnie

    kochana tak jak pisałaś , wysyłaj zaproszenia, ja też własnie zrobiłam profil na nk i jeszze kumpele mi u siebie w opisach zrobiły linka do mojej strony z pazurami, na prawdę dużo ludzi już oglądało profil i są już dwie panie zainteresowane
    najlepiej to wysyłaj zaproszenia osobą z Twojego rewiru że tak powiem , a później to się samo rozniesie. Jeszcze bys mogła zrobic ulotki z numerem telefonu ale tak żeby Twój numer dało się oderwac od kartki , mam nadzieję że mnie zrozumiałaś hehe ,będzie dobrze zobaczysz , jeszcze będziesz narzekac że nie masz dla Nas czasu bo masz taki zapier...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  6. #31

    Domyślnie

    rozsyłaj zaproszenia na nk facebookach i innych, ulotki tez możesz w okolicy twojego domu.
    najskuteczniejsza jest jak wiadomo poczta pantoflowa, dziewczyny radziły już w innych tematach co zrobić żeby poprawić morale klientek a wiadomo że jak zadowolona wyjdzie to opowie znajomym, a jak jeszcze ceny będą konkurencyjne to sukces murowany

  7. #32
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    kochana tak jak pisałaś , wysyłaj zaproszenia, ja też własnie zrobiłam profil na nk i jeszze kumpele mi u siebie w opisach zrobiły linka do mojej strony z pazurami, na prawdę dużo ludzi już oglądało profil i są już dwie panie zainteresowane
    najlepiej to wysyłaj zaproszenia osobą z Twojego rewiru że tak powiem , a później to się samo rozniesie. Jeszcze bys mogła zrobic ulotki z numerem telefonu ale tak żeby Twój numer dało się oderwac od kartki , mam nadzieję że mnie zrozumiałaś hehe ,będzie dobrze zobaczysz , jeszcze będziesz narzekac że nie masz dla Nas czasu bo masz taki zapier...
    wiem. właśnie po pazurkach cię poznałam na nk. ja mam troszkę znajomych i jak na razie droga pantoflowa. to chyba najlepiej działa jak trafi ci się jakaś klientka i będzie bardzo zadowolona to powiedz jej ze zapraszasz ponownie. dobrze jest też na początek dać jakiś rabacik. kuzynka tak w irlandi zrobiła i poskutkowało. teraz ma ful roboty. bo droga pantoflowa działa. a i jeszcze z czym się spotkałam to na allegro ludzie swoje usługi sprzedają.ponoć też działa
    Ostatnio edytowane przez zizia ; 28-05-2009 o 12:18

  8. #33
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    rozsyłaj zaproszenia na nk facebookach i innych, ulotki tez możesz w okolicy twojego domu.
    najskuteczniejsza jest jak wiadomo poczta pantoflowa, dziewczyny radziły już w innych tematach co zrobić żeby poprawić morale klientek a wiadomo że jak zadowolona wyjdzie to opowie znajomym, a jak jeszcze ceny będą konkurencyjne to sukces murowany
    Dokładnie Jade Kamis dobrze radzi ja bym tez tak zrobiła jak On mówi
    SZCZĘŚLIWA

  9. #34
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Wyslalam wszystkim kobitka na nk w swojej miejscowosci zaproszenia mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie i nie bede zalowacTroche sie boje

  10. #35
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    i tak trzymać Jade rozsyłaj dalej każda reklama się przyda

  11. #36
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Az mnie nie zgarna,hihi

  12. #37

    Domyślnie

    Jade czego tu się bac, nic nie stracisz że wysyłasz zaproszenia a możesz duuużo zyskac , bo widac na forum że nam się ślicznie rozwijasz , masz talent kobito
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  13. #38
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Jestes kochanadziekuje

  14. #39
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    rozsyłaj zaproszenia na nk facebookach i innych, ulotki tez możesz w okolicy twojego domu.
    najskuteczniejsza jest jak wiadomo poczta pantoflowa, dziewczyny radziły już w innych tematach co zrobić żeby poprawić morale klientek a wiadomo że jak zadowolona wyjdzie to opowie znajomym, a jak jeszcze ceny będą konkurencyjne to sukces murowany
    popieream
    ja jak założyłam na NK to mam od czasu do czasu klientki 18km ode mnie jak i nie wiecej normalnie szoks
    działaj

  15. #40
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    Jade napewno któraś sie skusi na pazurki a jak jedna to i druga
    może pierwsze tipsy rób taniej? tak na 'spróbowanie' możesz o tym napisać na swoim profilu.. a potem jakieś rabaciki itp
    powodzenia Kochana
    też zaczynam walczyć o klientki..
    I forum
    miłośniczka akrylu

  16. #41
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    No to tak jak bym brala od 20f-30f w zaleznosci od pazurkow to jest cena ok?No i napisalam w profilu - pierwsze pazurki,zdobienie gratis to tak 20f za pierwsze dobra cena czy nie.Napiszcie ile za co bo sie gubie!

  17. #42

    Domyślnie

    to zależy od tego ile tam normalnie kosztuje taka usługa, na polskie realia 20F to nie tak mało
    myślę że na początek jak będziesz brała połowę tego co w tamtejszych salonach powinno być ok,
    no i promocje np darmowe zdobienie za pierwszym razem, rabat za polecenie klientki itp

  18. #43
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Mam ulotke salonu gdzie robia polskie kobitki
    za Tips french(bialy tips lub bialy zel)od 25-27f
    tipsy szklane,zdobienia od 28-32f
    zel na naturalne 18f
    na obgryzione z przedluzka 29f
    uzupelnienia 15f
    odnowa 20f
    sciaganie tipsow 10f
    a przy zakladaniu nowych 6f
    kwiatki akrylowe(co u mnie narazie odpada)1f
    Ostatnia klientka(angielka )dala mi 30f ale sadze ze to duzo jak na poczatek

  19. #44
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    to zależy od tego ile tam normalnie kosztuje taka usługa, na polskie realia 20F to nie tak mało
    myślę że na początek jak będziesz brała połowę tego co w tamtejszych salonach powinno być ok,
    no i promocje np darmowe zdobienie za pierwszym razem, rabat za polecenie klientki itp

    Jade ja tez uwazam ze mniej wiecej 40 do 50% taniej jak w salonie, przynajmniej na poczatek, wyslanie zaproszen, male ulotki w miejscach dobrze uczeszczanych np sale sportowe tam czesto chodza osoby ktore kochaja ladnie wygladac powodzenia!

  20. #45
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    I jak Jade? udało się? Ja początkowo robiłam tylko bliskim kumpelom ale one zaczęły polecać tak same z siebie i potem pełno obcych osób na nk i na tel pisało
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  21. #46
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    dziewczyny a nie boicie się ze ktoś Was "wsypie"
    bo chyba nie można tak samemu robić? w sensie bez składek?czy można?

  22. #47
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    powies ogloszenie w sklepie(najlepiej polskim)w okolicy.napisz numer telefonu i co oferujesz a mysle ze powinny klientki pchac sie dopisz tez ze niskie ceny.u mnie to dziala

  23. #48
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał sylwiakolodziej1985 Zobacz post
    dziewczyny a nie boicie się ze ktoś Was "wsypie"
    bo chyba nie można tak samemu robić? w sensie bez składek?czy można?
    no ja się właśnie boję ale w sumie z tych klientek co ja mam w m-cu to się raczej za cały miesiąc przeżyć nie da (bo mam 3-4 w miesiącu), więc u mnie to jest ch**j nie dodatkowy zarobek, ale mój znajomy (z hurtowni w której się zaopatrzam) popukał sie po głowie i powiedział mi tak: dziewczyno grunt to się nie przyznawać, mówisz że paznokcie robisz sobie, a jak już cie nakryją że komuś robisz to mówisz że za darmo bo się uczysz a to twoja modelka...

    ale mimo to i tak się boję "życzliwych obywateli" naszego jakże "uczciwego" państewka

  24. #49
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    masz racje duzo zyczliwych sasiadow jest,moja kolezanka w polsce ma takich

  25. #50
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    hmmm no ja wiem,ja to tylko się boję, że np jakiś ktoś "urzędowy:wyczai ogłoszenie przyjdzie no i sam będzie wiedział że zarobokowo. dziewczynę na moim dawnym osiedlu-fryzjerkę-tak zczaili i wlepili jej jakąś karę...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •