Strona 20 z 27 PierwszyPierwszy ... 10161718192021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 476 do 500 z 666

Temat: Jak zdobyc klientki???

  1. #476
    No to..wpadłam Avatar sweetpazurki
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Co robicie gdy............?

    niby mowia ze jest krysys i ludzie nie maja kasiory! moim zdaniem to bzdura przynajmniej mnie ten "kryzys" nie dosiegnal. pracuje dziennie po 8-12 i co 2h mam inna klientke bez przerwy, pracuje od pon-pt i nie narzekam na brak chetnych ale fakt jezeli paznokcie dobrze sa zrobione to klientki przeciagaja wizyty np. na 5-6 tygodni a nie na 3-4 co swiadczy o dobrze zalozonych pazurkach. ja mam takie laski co chodza co 2 tyg nawet bo im sie wzorki nudza

  2. #477
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    sweet pazurki tylko pozazdrościć!

  3. #478
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Sweet gdzie mozna zobaczyc Twoje prace









  4. #479
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Co robicie gdy............?

    Cytat Napisał sweetpazurki Zobacz post
    niby mowia ze jest krysys i ludzie nie maja kasiory! moim zdaniem to bzdura przynajmniej mnie ten "kryzys" nie dosiegnal. pracuje dziennie po 8-12 i co 2h mam inna klientke bez przerwy, pracuje od pon-pt i nie narzekam na brak chetnych ale fakt jezeli paznokcie dobrze sa zrobione to klientki przeciagaja wizyty np. na 5-6 tygodni a nie na 3-4 co swiadczy o dobrze zalozonych pazurkach. ja mam takie laski co chodza co 2 tyg nawet bo im sie wzorki nudza

    To swietnie ze ci sie tak powodzi, gratuluje!

  5. #480
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja mam teraz wlasnie ten problem co w temacie. Do tej pory robilam paznokcie tylko sobie lub znajomym.
    Oprócz stalej pracy przez caly rok ucze anglika, mam tygodniowo 10h lekcji to mi daje zaleznie od miesiaca jakies 600- 800 zl, wiec na brak kasy nie narzekam. ale wakacje to dla mnie biedniejszy miesiac, a teraz mam remont wiec kasa by sie przydala. Pomyslalm wiec ze moge zaczac robic paznokcie, zle mi to nie wychodzi, pazury ktore robie trzymaja sie tez dosc dobrze, ale jak tu teraz sprawic zeby zdobyc klientki?

    i ile chciec za usluge. Pracuje tylko metoda akrylowa

  6. #481
    No to..wpadłam Avatar LaVenda
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Piła/Wrocław
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Osobiście ogłaszam się co jakiś czas na allegro i powiem Wam że to działa Mam stałe klientki 'z allegro' . Ostatnio nawet jedna przyprowadziła koleżankę więc się kręci

  7. #482
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    a ja wczoraj stałam przy kasie w markecie i slyszlam jak pani zali sie drugiej pani, ze ma brzydkie paznokcie a komunia syna w niedziele..no wiec sobie mysle, ze pora wkroczyć zagadalam ze jest sposob na taki pazurki Pani pyta jaki wiec odpowiedzialam ze mozna przedluzyc na co Pani ze tipsow nie chce, wiec mowie ze nie tylko tips przedluza Pani chcwile pomyslala po czym mowi, ze nawet jakby chciala to gdzie na ostatnia chwile znajdzie miejsce w salonie...no wiec mowie " u mnie"
    dałam Pani namiar i dzis o 14 mam klientkę
    osobiscie bym tego nigdy nie zrobila, ale....ucze sie takigo podejscia od Woszczurka widac...zadzialalo Iza


  8. #483
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ja założyłam naszą klase i nic, mój brat pracuje w szkole i kazał mi napisać ogłoszenie to przyklei. Co myślicie o tym ogłoszeniu? no i wogóle jak je napisać mam wymienić co robię czy co i jak Pomóżcie, bo zaczynam powoli wątpić. Miesiąc po kursie a ja miałam 1 klientke na manicure i teraz mam na za tydzień na pazurki. a tak to szwagierka tylko i mama.

  9. #484
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Madzialenka nic sie nie przejmuj,na wszystko trzeba czasu.Ja tez mialam tak ciezko na poczatku!Pisz ogloszenia i z twoja stronka inter.(jezeli ja masz?),to wtedy potecjalna klientka bedzie mogla zobaczyc co potrafisz robic!POWODZENIA

  10. #485
    Rozkręcanko Avatar Kaja21
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Nowy Tomyśl
    Postów
    79

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    w ogłoszeniu możesz napisać co robisz i za ile, gdzie robisz w domu czy możesz dojechać do klientki. zawsze można spróbować nie masz nic do stracenia a możesz zyskać wiele klientek

  11. #486
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Madzia... Ja jestem równy rok po kursie i mam tylko 4 stałe klientki dużo osób się pyta a później cisza jakbym powiedziała jakąś kosmiczną cenę ale jestem świadoma tego że wiele osób mieszkających nawet blisko mnie nie wie że robię pazurki bo nie mogę się ogłosić (życzliwych nie brakuje). Dlatego i tak jestem zadowolona z tych 4 stałych bo grosz do grosza i będzie kokosza. Także głowa do góry bo musimy być cierpliwe.

  12. #487
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Madzia... Ja jestem równy rok po kursie i mam tylko 4 stałe klientki dużo osób się pyta a później cisza jakbym powiedziała jakąś kosmiczną cenę ale jestem świadoma tego że wiele osób mieszkających nawet blisko mnie nie wie że robię pazurki bo nie mogę się ogłosić (życzliwych nie brakuje). Dlatego i tak jestem zadowolona z tych 4 stałych bo grosz do grosza i będzie kokosza. Także głowa do góry bo musimy być cierpliwe.
    Właśnie boję się jak się ogłoszę że ktoś mnie podkabluje i co wtedy zrobie? a jest dużo życzliwych i zazdrosnych w moim miasteczku. Załamałam się troszkę bo kurde są u mnie dziewczyny które śmigają pazurki za 30 zł jakieś badziewie <bez urazy> co odpadnie ja się guzik będzie odpinać ale tam baby idą:/ bo 20 zł taniej, a mieszkam jeszcze na takim zadupiu gdzie same emerytowane baby są a te młodsze to tylko na święta lub na komunie sobie robią paznokcie nawet na manicure żydzą:/ Jak ja mam się rozwinąć nawet skrócić czas wykonywania pazurków z 4 godzin chociażby na trzy jak ja niemam komu robić a przecież nie będę co tydzień swoich zdejmowała albo mamy.:/
    Każdy żałuje na to żeby mieć zadbane dłonie. To po cholere chodzą np do fryzjera przecież też muszą płacić np za malowanie i to nie małe pieniądze a jednak idą a za paznokciami "żałoba". Sorki dziewczyny ale muszę się wygadać bo osiwieje. No i niemam pojęcia co robić

  13. #488
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Madziu ale zastanów się sama. Stylizacja paznokci podobnie jak fryzjer - jak się klientki przyzwyczają do jednej osoby to tam już zostają. Sama na pewno też tak robisz bo w takich sprawach chcemy mieć zaufanie do stylistki a jak już to zaufanie nabędziemy to trudno się oderwać i iść w inne miejsce. I choćbyś wykonywała usługę sto razy lepiej to one nawet tego nie sprawdzą - taka ludzka natura. I tutaj niestety zadziała tylko poczta pantoflowa bo kto lepiej przekona kobietę jak jej przyjaciółka albo inna zachwycona klientka? na to że nagle je olśni i postanowią zmienić stylistkę nie licz bo tylko się bidulko niepotrzebnie denerwujesz

  14. #489
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ladyss w sumie masz rację może nie przyszedł mój czas żeby na tym zarabiać?
    Ale cały czas zastanawiam się nad tym ogłoszeniem, próbowałaś może tego sposobu?

  15. #490
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    No odważyłam się raz i powiem Ci że ani jednego telefonu nie miałam także nie próbuje bo nic na tym nie zyskam a jeszcze może mnie ktoś podkablować. Mam tylko konto fikcyjne na nk i na prywatnym profilu też wklejam zdjęcia.

  16. #491
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    No tak myślałam, najbardziej boję się że ktoś mógłby podkablować, także niewiem ale chyba zrezygnuję z tego ogłoszenia. na nk miałam fikcyjne ale prawie nikogo nie mogłam zaprosić to zrobiłam sobie prywatne i tam wkleiłam pare prac, zrobiłam je dopiero wczoraj jak chcesz możesz zerknąć czy coś tam powinnam dopisać jeszcze? nawet promocje zrobiłam Witaj na nasza-klasa.pl - miejscu, w którym znajdziesz swoich przyjaciół!

  17. #492
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Madzia to konto na nk mogą Ci usunąć bo się reklamujesz Ja swój profil podpisałam "stylizacja paznokci" ale podpisałam album "moja pasja" żeby nie mogli się doczepić. A jak rozsyłam zaproszenia to masowo po okolicznych wsiach. Wysłałam ok 1000 zaproszeń. Także widzisz sama że ciężko to wygląda

  18. #493
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    To ja już niewiem zrobić nowe konto ? czy coś mam tam zmienić?
    albo poczekam najwyżej jak zablokują to wtedy zrobie nowe

  19. #494
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Mi już konto zablokowali bo wkleiłam link do mojego bloga gdzie miałam cennik. Więc wszystkie treści które wskazują na to że się reklamujesz a nie tylko pokazujesz zdjęcia paznokci trzeba usunąć

  20. #495
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    No to zostaje mi nic innego jak tylko usunąć oferte a zdjęcia paznokci zostawić do tego chyba się nie przyczepią. a jak ktoś będzie chciał to zapyta. W śledziku puszczę wiadomość jak nazbieram znajomych.

    Zmiany wprowadzone teraz chyba się nie przyczepią jakby co
    Ostatnio edytowane przez madzialenkabuziaczek ; 22-05-2010 o 14:29 Powód: dodanie słów

  21. #496
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Mi też konto zablokowali po tym jak w śledzika wstawiłam link do sklepu;/ wiadomo...kasa - chca zarobic na reklamie

  22. #497
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    fiu fiu... to ja nie wiedzialam ze oni tak pilnuja tej nk.niesamowite.blokuja ,kabinuja ,szok

    Madzia - powodzenia nie poddawaj siePostaw na jakosc twojej pracy a z czasem klientki same przyjda-telepatycznie je przyciagniesz )POWODZENIA

    tutaj gdzie mieszkam caly rynek zawalony jest chinkami ,a one pracuja jak male mrowki,takie male fabryki.oczywiscie nie mowie tutaj o prawidlowym budowaniu paznokcia,bo to nieistnieje........... i ludzie tam chodza,bo taniej,bo szybko hmmmm i one to nazywaja stylizacja paznokci....jak mozna wystylizowac paznokcie w 40 min.?
    jedno jest pewne....piekne zdobienia ,potrafia tutaj zrobic tylko polki,rosjanki i nieliczne osoby ,ktore zrozumialy co to znaczy stylizacja paznokci!
    WNIOSEK-ciagla walka o klienta,ale bedzie dobrzeDamy rade
    Ostatnio edytowane przez asiekfr ; 22-05-2010 o 18:22

  23. #498
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    A ja chcialam sie jakos rozrekalmowac jakies ulotki na dzielnicy porozwieszac, alre nie potrafie nawet ich zrobic he he


  24. #499
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ojej to nk blokują hehe ja wstawiam pazurki i album mam podpisany pazureczki zapraszam linki do stronki mam i to już długo i jeszcze nie zablokowali mi
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  25. #500
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Nieźle. Nie przypuszczałabym, że N-KL blokują takie konta.
    The world is mine

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •