Strona 21 z 27 PierwszyPierwszy ... 11171819202122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 501 do 525 z 666

Temat: Jak zdobyc klientki???

  1. #501
    No to..wpadłam Avatar Latika
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Mysłowice/Italia
    Postów
    196

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ulotki można porobić ale jak bym wolala z adresem stronki bo tak to bym się bała że sciągnę kogoś niepożądanego
    "Dłonie są krajobrazem serca"

  2. #502
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    póki co moje klientki to koleżanki i rodzinka a powoli i koleżanki koleżanek..

  3. #503
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    no to ja się pochwalę po ponad miesięcznej przerwie z braku klientek mam jutro 3 tylko że dojechać muszę do nich spory kawałek ale co się nie robi dla klientki
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  4. #504
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    gratuluje dziewczyny, do przodu pchac ten wozek, do przodu

    ja mam dziwnie, z polecenia na pazury nie przychodzi nikt o powodach juz tu kiedys pisalam, nie bede sie powtarzac, ale...

    na rzesy mam juz czwarta klientke z polecenia, a to wszystko przez kasę...

    Usluga sama w sobie jest jak wiadomo droga, wiec zrobilam taka promocje dosc dziwna;-/

    pierwsza calkowita aplikacja rzesek normalnie, od 160 do 200 zlotych

    po tygodniu w ramach promocji i "przepatrzenia" ubytkow- 30 zlotych, a potem, potem to jest juz hard core cenowy...
    zrobilam cene prawie zaporową, mianowicie, 40 zlotych od tygodnia absencji, czyli jesli przyjdzie mi laska po 4 tygodniach do uzupelnienia to to kosztuje 160 zlotych, chyba, ze.... kolezankę przyśle wtedy ma 35% znizki

    to 160 zlotych za uzupelnienie przez gardlo mi nie chcialo przejsc, ale dalam rade i wiecie co? Wylaża ze skóry, a kolezanki przyprowadzają..... bo zaplacic stowe za uzupelnienie a 160 to jednak spora roznica. Mnie sie oplaca bo mam stowke za uzupelnienie plus kolejna "nową" i im bo mają 60 zlotych na plusie. o!

    z pazurami mi sie tak nie udało, bo ile mogę opuścić na paznokciach ktore u mnie kosztuja 50-60 zlotych.. 10 zlotych znizki? 15 zlotych? Wiecej nie opuszcze, bo sie nie bedzie opłacało pedzla do reki wziąć, a laski jak same mówią i tu jestem bezsilna cytuję" wolę zaplacić 10 zlotych wiecej, a zeby moja kolezanka takiego zdobienia nie miala" i przeciez tetnicy im za to nie przegryzę...

  5. #505
    No to..wpadłam Avatar IWONAUMINSKA
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    POLICE
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Powiem szczerze, że zaczynałam od rodziny i najbliższych znajomych. I tak po malutku od sąsiadów i również zadowolone klientki polecały mnie z miłą chęcią
    Oprócz wizytóweczek, które zrobiłam sama i rozdaje klientką, prowadzę mój blog, gdzie każde zdjęcie opisane jest moim imieniem i nazwiskiem, co jakiś czas wkładam na osiedlu ulotki do skrzynek oraz w "zaprzyjaźnionych" sklepach zostawiam kilka informacji o moim istnieniu
    Myślę, że form reklamy jest cała masa i warto wiele z nich wykorzystać - oczywiście z efektem pozytywnym - przemyślaną "strategią" i wynikającą z tego korzyścią dla nas

  6. #506
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja zaczęłam niedawno więc dopiero zaczynam się starać o klientki. Na początku, zaraz po kursie robiłam tylko mamie, sobie i kuzynkom - za darmo. Od trzech miesięcy zaczęłam kasować pieniądze. Biorę 60 zł. Kuzynki się przeraziły ceną, bo się przyzwyczaiły do darmochy, ale powiedziałam, że będą miały zniżki... zaczęłam robić każdej klientce manicure spa gratis, a jeśli poleci mnie komuś i ta osoba przyjdzie to zapłaci jeszcze 10 zł mniej.
    Z tego co wiem to jedna zaczęła niezłą akcję reklamową...Każdej koleżance mówi że robię ładnie itd.... Zobaczymy jak jej pójdzie. Na razie nikt się od niej nie zgłosił.
    Puki co mam 2 stałe dziewczyny. Ale ustaliły sobie że chodzą dokładnie co 4 tygodnie i choćby wyłamała wszystkie to wcześniej nie przyjdzie...o nadlewaniu nie ma mowy. Inna przychodzi jak jej się zachce...
    Ostatnio przyszła do mnie matka chrzestna mojego męża i mówi że chce pazury i ile biorę. Wiedziałam że ona skąpa jak ch****a więc jej mówię - "Ciociu, normalnie biorę 60 zł. To za 40 mogę ci zrobić."
    A ta do mnie wali - "A co mam zrobić żeby było taniej?'"
    To ja do niej, że taniej już nie da rady bo biorę od niej tylko za materiał i nie chcę zarobku...
    Mówię Wam jak się wpieniłam, a ta cały czas uparta, że taniej i taniej...To się wkurzyłam i powiedziałam że w salonie robią za 100-we, jak jej 40 zł nie pasuje to niech idzie tam. I się temat skończył, zaczęła mi wykładać drobne z portfela i że ona mi da zaliczkę, że sobie uskłada... Wiecie, udaje biedotę, a wcześniej się chwaliła że zakładała nowe konto w banku bo się boi trzymać te swoje tysiące na jednym, bo mąż jest upoważniony i co by wszystkiego jej nie wyciągnął...
    Stwierdziła że przyjdzie na początku lipca.Ale manicuru już nie dostanie za to chamskie targowanie!
    Teraz w ramach rozgłoszenia swoich usług dodałam zdjęcia na nk.
    Planuję zamówić wizytówki i jeszcze założyć bloga.
    Może się uda.

  7. #507
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ostatnio wymyśliłam, żeby roznieść wizytówki/ulotki do zaprzyjaźnionych sklepów i obiecać sprzedawczyniom, że np.za 2 klientki z jej polecenia ona będzie mieć pazurki za darmo
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  8. #508
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    Ostatnio wymyśliłam, żeby roznieść wizytówki/ulotki do zaprzyjaźnionych sklepów i obiecać sprzedawczyniom, że np.za 2 klientki z jej polecenia ona będzie mieć pazurki za darmo
    a robisz w domu czy w salonie mając zarejestrowaną działalność? Bo jak w domu to wiesz - uważaj na panie 'urzędniczki' ja bym tak nie ryzykowała.

  9. #509
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    dlatego piszę, że do zaprzyjaźnionych sklepów, bo wiadomo że mają dużo znajomych (czyt.stałych klientek), coś na zasadzie poczty pantoflowej
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  10. #510
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja jak na razie się uczę,więc wolę nikomu nie robić tylko siostrom i mamie(od wielkiego święta). Jedyną klientkę spoza rodziny "załatwiła" mi mama-koleżankę z pracy,ale to też tylko na większe imprezy chce,bo swoje ma zjedzone

  11. #511
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ja dzisiaj mojej "stałej klientce-robiła u mnie 3 raz pazury na naturalkach - podarowalam w prezencie oliwkę do skórek (kupilam na allepazn. na 5 zł) koszt niewielki a ona byla naprawdę milo zaskoczona

  12. #512
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    RedSunset niezła ta Twoja ciocia
    The world is mine

  13. #513
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    U mnie też na razie rodzina , potem koleżanki rodziny i tak pomału się rozkręca. Nie chce ulotek dawać ani nic bo rzeczywiście jeszcze ktoś by się przyplątał?

  14. #514

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    A a dziś jestem szczęśliwa, mam 2 stałe klientki, a tu z polecenia w tym miesiącu 2 kolejne. Mam nadzieję, że współpraca nam się rozwinie. Jedna była juz dziś, a jej mama ma być w poniedziałek. Jak przyjdzie, to znaczy, że mam spore szanse na kolejne stałe klientki
    bo wiadomo, że nie każdemu przypadnie się do gustu lub cenowo....

  15. #515
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    dziewczyny czy ogłaszanie sie na naszej klasie, facebooku itp przyniosło Wam jaieś klientki ? bo już nie wiem co mam zrobić, zeby je zyskać, ulotek boje sie roznieśc, bo jak pisałyście mogą życzliwi podkablować ,a działalności czy karty nie mam......

  16. #516
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ja sobie zalozylam konto pazurkowe i rozsylamlam dziewczynom z köln
    niestety nic nie dalo
    wkurzylam sie i skasowalam konto
    u mnie rusza mund propaganda jak to sie mowi
    pani powie pani ,a tamta pani...

  17. #517
    Wczytuje się Avatar lelena69
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Piotrków-Trybunalski
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    mini89 mozno spróbować na dyskotece zareklamować się,ja pamiętam zawsze dziłała reklama własnych paznokci.możno dawać tel lub kiedyś miałam młodą dziewczynę ktora miała u mnie rabat,ale do mnie przeprowadzała kumpelki,byle nie za młode.Albo swoim klijentkam powiedz ze za każdą przeprowadzoną koleżankę zrobisz jakieś zdobienie na święto gratis lub masaż dłoni bądzzrób im za to manicure.Klijętka bedzie zadowolona i ty też.Dla aktywnej klijetki poszukiwaczki naprzykład co kilko osób przeprowadzi to masaz za kazdym razem bądz manicure gratis zawsze ba jak sama ustalisz.Chwytów dużo zależy od ciebie.Najlepiej zachęcać klijetki by robiły reklame

  18. #518
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ale jak ktoś robi tylko pazurki to taka promocja dla KLIENTKI nie bardzo chyba, że sobie nazmyślam jak robić masaż

  19. #519
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    dziękuję postaram się to wprowadzić w życie

  20. #520
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał asiek Zobacz post
    Ale jak ktoś robi tylko pazurki to taka promocja dla KLIENTKI nie bardzo chyba, że sobie nazmyślam jak robić masaż
    Chodzi o masaż dłoni najlepiej jakimiś "specjalnymi" preparatami - to zawsze działa.


  21. #521
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    a taki masaż to jakiś specjalny jest?

  22. #522
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???



  23. #523
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    o ślicznie dziekuję

  24. #524
    Wczytuje się Avatar lelena69
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Piotrków-Trybunalski
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał mini89 Zobacz post
    dziękuję postaram się to wprowadzić w życie

    Spróbuj potrenować na mamie lub kolezance,to dobra rzecz i naprawde nie jest to skomplikowany zabieg.Przed masażem moczymy dłonie w ciepłej woszie,jakieś36-40 st.Do wody dodajemy troche mydła płynnego,trochę olejku z lawendy lub inny(teraz w supermarketach duży wybór do kapieli)Możno zrobić sól do kapieli z dodatkami oraz gliceryna kosmetyczna.Mozno kombinować.Moczymy dłonie około 10 min,po czym zaczynamy masaż.Do tego nie musza być to specjalne środki,wystarczy zwykły glicyrynowy krem do rąk lub zwykły krem dla dzieci(poprostu tłósty).Masaż działa uspokajająco na ogólny system nerwowy i poprawia krążenie.Ruchy zawsze od dołu palców do gury.Po masażu jest bardzo dobrze owinąć ręce klijętki ręcznikiem namoczonym w gorącej wodzie,oczewiście wykręconym tak by woda nie kapała,zatem owinąc suchym ręcznikiem i zostawić to na jakies 5-10 min.Klijętka będzie zadowolona!

    ---------- Dodano o godzinie 16:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:09 ----------

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    Chodzi o masaż dłoni najlepiej jakimiś "specjalnymi" preparatami - to zawsze działa.
    Możno i zakupić cos specjslnego,kogo na co stac,oczewiście zawsze bedzie czym popisać się !

  25. #525
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    dobrze napenwo tak zrobie mamę wymęczę a taki masaż to przez czy po stylizacji ? ( sorry za glupie pytania)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •