Strona 22 z 27 PierwszyPierwszy ... 12181920212223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 526 do 550 z 666

Temat: Jak zdobyc klientki???

  1. #526
    Wczytuje się Avatar lelena69
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Piotrków-Trybunalski
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał asiek Zobacz post
    Ale jak ktoś robi tylko pazurki to taka promocja dla KLIENTKI nie bardzo chyba, że sobie nazmyślam jak robić masaż

    Jak ktoś robi tylko paznokcie ,to nie szkodzi, może robic i masaż,klijentka będzie zadowolona również.Ruchy zmyslic możesz ale lepiej poczytaj w necie,by nie spowodowac odwrotnej reakcji,hi-hi.

    ---------- Dodano o godzinie 16:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:23 ----------

    Cytat Napisał mini89 Zobacz post
    dobrze napenwo tak zrobie mamę wymęczę a taki masaż to przez czy po stylizacji ? ( sorry za glupie pytania)


    Po.!
    Ostatnio edytowane przez lelena69 ; 26-08-2010 o 19:04

  2. #527

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    HELP Dziewczyny, któraś z Was - grafik - proponowała pomoc przy tworzeniu ulotki. Już 2 razy przeszukałam ten temat i nie znalazłam tak to zawsze jest, jak potrzeba to się nie znajduje.
    Czy tą koleżankę mogę prosić o info tu lub na priva? Chętnie nawiązałabym współpracę.

    dziękuję i przepraszam za mały offtopik

  3. #528
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał Kastanka Zobacz post
    HELP Dziewczyny, któraś z Was - grafik - proponowała pomoc przy tworzeniu ulotki. Już 2 razy przeszukałam ten temat i nie znalazłam tak to zawsze jest, jak potrzeba to się nie znajduje.
    Czy tą koleżankę mogę prosić o info tu lub na priva? Chętnie nawiązałabym współpracę.

    dziękuję i przepraszam za mały offtopik

    ale interesuje Cie współpraca z drukarnia która porjektuje ulotki?
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  4. #529
    Rozkręcanko Avatar Justyna25
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Koło Kielc
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Hej kochane
    Oczywiście gdy tylko mam jakiś problem odrazu myśle o was..
    Ostatnio zastanawiałam sie nam rozwieszeniem plakatów,ulotek z informacja że przedłużam paznokcie. I teraz pytanie....Czy to legalne i czy np straż miejska sie nie doczepi? proszę o szybką odpowiedz

  5. #530
    Rozkręcanko Avatar krasnaludka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    niestety nie jest legalne rozwieszanie plakatów ulotek obklejanie miejsc publicznych (wg kodeksu wykroczeń art 63a p. 1 i dalej)niestety grozi mandatem od 50 -500 zł. ale jeśli masz możliwość zrób tak, umieść ogłoszenia za zgodą właściciela, np. u znajomej pani ze sklepu, albo na ogólnym słupie ogłoszeniowym albo za zgodą admin np na tablicy ogłoszeń w blokach, jest wiele możliwości. powodzenia )
    Ps. szybka odp ?

  6. #531
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    mi sie wydaje ze jesli zrobisz to w miejscu do tego przeznaczonym (np na slupie informacyjnym)to nie powinni sie przyczepic.
    mozesz tez np w sklepie takie ulotko zostawic-ja tak robilam

  7. #532
    Rozkręcanko Avatar krasnaludka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    widzę że miałyśmy z małą podobne myśli w podobnej chwili ja wklepałam wcześniej (a w zw z tym że mało nie umiem - pisać to wyszło jak wyszło

  8. #533
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    hiihi no ja jak wkleilam to zobaczylam twoj wpis hihi

  9. #534
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    u nas w czewie niestety słupy są łatne w urzedzie miasta i sa osoby które zrywaja i szukaja delikwentaa zeby wlepic mandat
    o samo jest na przystankach i autobuisach wiec lepiej popytac niz mniec pózniej nieprzyjemnosci

  10. #535
    Rozkręcanko Avatar Justyna25
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Koło Kielc
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    no właśnie racja lepiej najpierw popytać

  11. #536
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    U mnie też właśnie trzeba iść do jakiegoś tam oddziału w urzędzie miasta i wiem że jest tam umowa w której wybierasz ile plakatów rozwiesić na jakich słupach i na ile czasu. Podpisujesz to zostawiasz im plakaty (najlepiej ze 2 więcej) i oni sami to rozwieszają


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  12. #537
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    a no to ja nie wiedzialam...
    ale w sklepach tez wartop takie ulotki zostawic,w kioskach itp

  13. #538
    Debiutantka Avatar marti0101
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Włocławek
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał annie82 Zobacz post
    Ja nie zniżyłam cen. Dlaczego mam je obniżać skoro produkty do tipsów drożeją? Podchodzę do tego tak: skoro kogoś nie stać na moje usługi to trudno, niech zrobi za 30zł u jakiejś laski i po tygodniu zostanie bez tipsów . Chytry dwa razy traci
    Ja jestem tego samego zdania robie pazury 7lat pracowałam cięzko a laski które zaczęły nic nie wiedza i kasuja po 30zeta poza tym zaopatruja sie w jakies dziwne produkty ok to nich to robia ja ceny nie obnize trzeba sie cenic

  14. #539
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Takie wizytowki sobie zaprojektowalam z moimi pazurkami,w planie sa jeszcze ulotki ktore beda wkladane do skrzynek na listy(przez corcie)W planie jeszcze jest stronka w internecie ale jeszcze to chwile potrwa bo musze czekac na certyfikat ubespieczenia i wtedy zaczne.Mam nadzieje ze zadzialaW planie mam tez pare innych ofert ale to powoli Jednym z pomyslow sa przyjecia urodzinowe ktore w uk sa bardzo popularne a zwlaszcza kiedy male dziewczynki lubia pomalowane pazureczki i twarzewiec zobaczymy

  15. #540
    No to..wpadłam Avatar MalaMi280783
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Wiecie co możecie mnie zbesztać ale mi już od dawna taki pomysl chodzi żeby zrobić pokaz... Tzn nie ja, bo jeszcze nie jestem na tym etapie, ale np te z Was które mają salony lub chcą otworzyć, by na początek zrobić pokaz zdobien, które wykonujecie.. Wiem ze to inwestycja ale można by ustalić dzień w którym odbędzie się pokaz i rozwiesić zaproszenia.. Np bierzecie modelkę, dla klientek kawka herbatka i ciesteczko a Wy np robicie kilka zdobień i te klientki które tego dnia zapiszą się na pazury mają zniżkę lub coś....
    Wiem że macie takie zdolności że niejedna klientka by padla na miejscu.. Bo patrząc z perspektywy klientki idąc do styl;istki nigdy nie wiadomo jakie pazury ta zmajstruje i czy zdobienie będzie ładne, a po takim pokazie będą wiedziały że u Was zawsze mogą liczyć na mega wypasione pazurki i będą też wiedziały ile u was trwa zrobienie pazurków...
    A myślę że jak by zobaczyły jakie cuda lepicie i malujecie to się wieści szybciutko rozniosą a poza tym taki pokaz (skrócony oczywiście wiec plytka, tips czy szkielecik przygotowane wcześniej) to byłaby nowość.... Do tego oczywiście portfolio Waszych prac do oglądania albo oferty innych zabiegów jakie macie i myślę że by zaskutkowało Takie wiecie wydarzenie prospołeczne, babeczki by pooglądały popodziwiały i poplotkowaly sobie hmmm...
    Chyba....

    jestem laik i nie wiem czy dobrze kombinuję ale ja bym spróbowała...

    Bo my chodzimy na pokazy żeby samemu cosik wymodzić w domu a one by odkryly troche nowości i by się dowiedziały jakie cuda tak naprawdę można robić na pazurkach i moze by im się wybił z głowy tylko ten french i french...
    No i taki pokaz wzbudził by zaufanie co do Waszych umiejętności i trybu pracy i nagłośnił by salon...

  16. #541
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    MałaMi bardzo fajny pomysł


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  17. #542
    Rozkręcanko Avatar Justyna25
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Koło Kielc
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    MałaMi na taki pomysł mogła wpaść tylko osoby naprawdę kochające to co robią.....Chcą pokazać że Przedłużanie paznokci nie jest tylko dla jakichś "sztucznych" Pań ale dla każdej kobietki która chce pokazać że dba o swoje dłonie
    Dobry pomysł i wiem że zaraz napiszecie że to troszkę nieopłacalne ale na pewno przyjemnie duchowo i dla nas i dla klientek

  18. #543
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Długo narzekałam na brak klientek, dałam tak od niechcenia ogłoszenie w internecie, miałam je już kasować po jakimś czasie, gdy nagle zaczęły przychodzić klientki... W ciągu tygodnia były już 3, gdzie to ostatnio było dla mnie nie do pomyślenia! I były tylko 3, bo mam w szkole zajęcia i muszę je jakoś ulokować. To bodajże strona Favore. To jest plus, ale też jest minus... US
    A tak to poczta pantoflowa, ale wiadomo najpierw trzeba ją czymś nakręcić Blog gdzie regularnie zamieszczam zdjęcia i nk.

  19. #544

  20. #545
    Nałogowiec Avatar meg19791
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Koszalin tel. 662 033 197
    Postów
    693

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja założyłam bloga gdzie wstawiam moje wszystkie prace, dyplomy, wzorniki, prace konkursowe i z tej stronki mam najwięcej klientek. Poza tym dodałam fotki na NK i moje klientki poprosiłam aby też dodały moje prace na swoich profilach a za to ja robię im jedno zdobienie gratis. Pochodziłam po solariach i salonach fryzjerskich i zostawiłam fotki. Rozwijam się tzn. uczę się nowych zdobień szukam pomysłów-klientki to uwielbiają. Robię moim stałym klientkom upominki np.drewniane pudełko (z empiku) za 2,5 zł ładnie pomaluję i ozdobię kwiatkami-bardzo to miłe. Zawsze przy każdej wizycie jest kawa i małe ciasteczko np. delicja. Dużo czytam na temat paznokci i umiem odpowiedzieć na trudne pytania klientka ma wtedy poczucie bezpieczeństwa i że jest obsługiwana profesjonalnie. Zawsze mam świeże gazety z branży do pooglądania. Ale to co najważniejsze aby paznokcie były dobrze i ładnie zrobione wtedy klientka poruszając się - w pracy do koleżanki czy idąc do sklepu sama je reklamuje i chętnie da nr tel. Mam taką klientkę-pracuje w telekomunikacji-zawsze zrobię jej takie super pazurki i bardzo się staram a na drugi dzień telefon się urywa klientka biega po zakładzie i wszystkim pokazuje a tam same kobitki pracują .
    Za pazurki kasuję nie mało

  21. #546
    Rozkręcanko Avatar Justyna25
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Koło Kielc
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    To znów ja dziewczyny dziś wywiesiłam na słupach ogłoszeniowych 2 moje "plakaciki" jesli mozna to tak nazwać.Pare zdjęć mojej pracy,adres bloga i nr tel. i znów zaczynam sie zastanawiać czy to tak zgodnie z prawem wiecie czy np ktoś sie nie doczepi że mam jakąś "działalność"?


    Haloo kobietki jesteście
    Ostatnio edytowane przez Justyna25 ; 27-10-2010 o 16:19

  22. #547
    Rozkręcanko Avatar moniula
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    U mnie na poczatku bylo ciezko. Ulotki,stronki w internecie itd, nic to nie dalo. Rozkrecałam sie i rozkrecałam Siedziałam w tym salonie i czekałam na klientki az w koncu sie zaczeły pojawiać,jedna,druga ,piata, dziesiata. I dla mnie naklepsza reklama jest poczta pantoflowa po prostu... jedna drugiej.... i w ten sposob zdobylam klientki. Teraz nie potrzebuje zadnych ulotek,blogow, mam komplet klientek i bardzo sie ciesze.

    Ostatnio edytowane przez samaron ; 05-11-2010 o 11:34

  23. #548
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Łatwiej mają dziewczyny, które mają salon, albo zarejestrowaną działalność. Gorzej te co robią w domku. Ja mam tylko stronkę na necie, ale i tak się boję skarbówki na nk zdjęcia, ale mało chętnych. Najwidoczniej nie robię dobrze paznokci

  24. #549
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ciekawe propozycje są nie które można coś wykorzystac z waszych pomysłów

  25. #550
    Rozkręcanko Avatar precepte
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Balbriggan, Co.Dublin
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja jak zaczelam robic pazurki to przez konto nk zdobylam pare klientek ale niestety pozniej moje konto zostalo zablokowane (za duzo wysylalam wiadomosci i uznali to jako spam ) i tak przez jakis rok niestety nie robilam pazurkow praktycznie w ogole bo nie mialam czasu (pracowalam na nocki a w tygodniu tylko jeden dzien wolnego wiec nie mialam ani sily ani energii - niestety)

    Teraz warunki w mojej pracy sie zmienily i mam troche wiecej wolnego 3-4dni w tygodniu wiec postanowilam na nowo zaczac przygode z pazurkami bo uwielbiam je robic i zal mi ze przez tak dlugi czas nie mialam mozliwosci robic tego co lubie. No ale teraz zaczynam "na nowo" hehe

    Do mojego prywatnego konta na nk dodalam zdjecia pazurkow (niby jako hobby
    Zalozylam dzisiaj swojego nowiutkiego bloga kamila-c-nails.blog.onet.pl na razie bardzo ubogi hehe
    Dodalam pare ogloszen na stronkach i mam zamiar jeszcze do polskiego sklepu zaniesc ogloszenie i do SuperValu

    Mam teraz gleboka nadzieje ze to cos pomoze

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •