Strona 25 z 27 PierwszyPierwszy ... 1521222324252627 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 601 do 625 z 666

Temat: Jak zdobyc klientki???

  1. #601
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Programy lojalnościowe dla stałych klientek to świetna rzecz, więc warto doceniać wszystkie te które regularnie do nas przychodzą i nagradzać je za wierność

  2. #602
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Dobre opinie to podstawa ,listy z opiniami od klientek ,dobra strona internetowa.. wysoki ranking w internecie

  3. #603
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    no wlasnie jak zdrobyc te klientki

    moja histora jest taka.....rok temu wyprowadzilam sie do Portugalii moj chlopak postanowil otworzyc salon fryzjerski wraz z siostra ktora tez jest fryzjerka...ale dobra nie o to chodzi

    zaproponowal mi prace ja juz mialam jurs ale paznokcie robilam po kolezankach.
    od pierwszego dnia cwicze wzorki, ksztalty, budowe... paznokcie wychodza mi ladne ale..........gdzie te tlumy na ktore czekam

    Biore za paznokcie zelowe na formie i tipsie 15e za hybryde 10e taniej juz nie moge

    Moim problemem jest jezyk ale dogaduje sie po hiszpansku...i nie wiem co robic nie moge zarabiac po 10 euro na dzien.....

    Prosze Was z calego serca macie jakies sprawdzone sposoby jak zdobywac klientki

  4. #604
    Nałogowiec Avatar MartaOSz
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Trudna sytuacja jeżeli się nie zna języka.
    Tak jak już dziewczyny pisały:
    -strona
    -kolorowe ulotki z promocjami
    -karty stałego klienta
    -strona internetowa,blog
    -ogłoszenia na portalach - u mnie się to sprawdza najlepiej...
    Ważne aby było wyraźnie,przejrzyście i kolorowo
    Ja otworzyłam ponad rok temu i tak naprawdę zaczynałam praktycznie od zera
    Klientki z domu nie wszystkie poszly za mną....Zarabiałam kiepsko
    I dopiero teraz mogę powiedziesz ze ruszyło a to wszystko za sprawa poczty pantoflowej....
    Myślę ze jednak trzeba tez dużo cierpliwości a na pewno zostanie to wynagrodzone

  5. #605
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    A jak powinna wygladac karta stalego klienta

    Juz myslalam o blogu...wstawiac zdjecia i jakies porady jak dbac o paznokcie, urode itp. z jezykiem bede musiala sobie jakos poradzic.

    Myslalam tez o jakis upominkach, ale z drugiej strony ledwo na material mi starcza a co tu jeszcze prezenty

    ---------- Dodano o godzinie 10:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:27 ----------

    Marta ogladalam twoj blog cuda dziewczyno cuda

  6. #606
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Wydaje mi sie ze blig lub strona oraz fanpage na FB to w obecnych czasach podstawa. Aczkolwiek nie wiem jak to wyglada w portugalii czy ludzie korzustaja tyle z internetu.




  7. #607
    Nałogowiec Avatar MartaOSz
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja akurat na odwrocie wizytówek mam zrobioną tabelkę i 5 usługa 10 % taniej , 10 usługa 25% taniej.
    I kobietki sie cieszą i pilnują abym wpisywała Wracają, polecają

    Upominki fajna sprawa ja jednak ograniczam sie do malych woreczków z upominkiem na świeta, swego czasu dawałam jeszcze klientkom kulki musujące do kąpieli a do rzęs próbki plynu micelarnego Vichy....
    Musisz działać, zachęcać, przyciągać wzrok ....
    Pozdrawiam i życzę powodzenia

    P.S. Dziękuję

  8. #608
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Natalia blog to podstawa ,à moze nawet bardziej fb w tym momecie.
    Ja sie nie rozdrabniam ....na odwrocie wizytowki mam taka tabeleczke i za 10 wizyt jest minus 30 % na kolejna usluge.
    Czasami daje jakis maly prezet ,dla klietek naprawde wiernych....typu pilnik do paz.,bo Np. Pytala gdzie taki pilnik kupic?

    Faktycznie ciezko jak ci nie idzie z jezykiem Wydaje mi sie ,ze jak bedziesz robila pazury w bardzo niskich cenach,to raczej odstraszy klietki. Cen swoja prace i umiejetnosci .Jak beda zadowolone klietki ,to i tak wroca.
    Ja mam chinke ,ktora robi pazury ,jakies 200 m. Od mojego salonu...ona ma chyba 25€ a ja 45€ za frencha....przysiegam ci,ze mam duuuuzo wiecej klietek niz ona.
    Marta juz napisala" poczta pantoflowa" jest najskuteczniejsza.
    Pracuj dobrze à z czasem klietki beda przychodzily regularnie.
    Powodzenia!
    Ostatnio edytowane przez asiekfr ; 22-06-2013 o 08:40

  9. #609
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Myslalam o tych moich niskich cenach ale przeciez sobie nie moge ich tak o podniesc
    Poki co bede brac malo, a jak juz bede pewna ze robie to tak jak WY kochane podniose ceny i zmienie produkty, i bede mowic klientka ze zaczelam prace na drozszych produktach wiec ceny wyzsze. Mysle ze tak nikt sie nie obrazi....

    Poki co doszkalam budowe paznokci, musze popraktykowac idealny tunel i krzywa C.....
    W glowie tylko paznokcie paznokcie paznokcie

  10. #610
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    a masz gdzies swoje prace by można obejrzec? później cięzko będzie podnieść ceny jak już się przyzwyczają




  11. #611
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    jestem takiego samego zdania jak Kiwaczek. Ja zrobilam tak - moim stalym klientkom podnioslam o 5 zl zeby nie byly pokrzywdzone (a mam moze z 5 takich ktore przychodza regularnie od 3-4 lat) a cala reszta tych NOWYCH ma inny cennik i nikt sie nie oburza. Bardzo ciezko jest podniesc ceny wiec zastanow sie dwa razy bo klientki nie rozumieja tego ze Ty zaczniesz pracowac na drozszych produktach. A moze zacznij robic nie wiem np rzesy ? Moze bedziesz miala wiecej chetnych
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  12. #612
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ja nie mam jeszcze Salonu ale jezeli bede miala szanse otworzyc to osobiscie zastosuje taka taktyke!
    1-facebook
    2-blog
    3-karta rabatowa
    4-baner reklamowy
    5-ulotki.
    i tutak na faccedarmowa mega globalna reklama.a w ladne zdjecie zajrzy kazdy mozesz w wolnym czasiezapraszacwielu ludzi i wten sposob sie reklamowac.bloguje coraz wiecej dziewczyn i Pan i chetnie wchodzana takie strony.karta rabatowa a takie samo logo na dzwiach lub szybie salonu bo to sie potem dobrze kojarzy ze masz wlasne logo i pamietaja w ten sposob kobiety.ta karte w formie wizytwki z Twoja reklama z drugiej strony.i tam kwestia rabatow itd.ulotki to tez tania reklama a gdy zatrudnisz corkei jej kolezanki to daszim nie wiele a bedziesz pewna ze rozniosa to wszedzie np.do swoich mam domow itd.
    Mysle ze to najlepsza i najtansza reklama to wszytsko co napisalam.

  13. #613
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    z tym facebookiem to tak nie do końca bo informacje z fanpage docierają tylko do 10% lubiących i tych którzy zaznaczą pojawianie się w aktualnosciach jak chcesz wiecej musisz to sobie opłacić.

  14. #614
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    jasne tylko ze mozna wsrod wszystkich znajomych rozeslac ciekawego linka aby na niego spojzeli chociaz tak samo znajomych ze szkoly pracy itd.wsrod ich rodzicow itd.i to jest naprawde darmowa dobra reklama ktora w miare szybko dociera!

  15. #615
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    przecież nie twierdzę, że jest inaczej tylko prostuję stwierdzenie 'darmowa reklama'

  16. #616
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    biore sie za bloga, wtedy pokarze Wam moje prace Buziaki

  17. #617
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ja mam konto na FB - fanpage, do tego mamy ulotki, mega wielkie dwa banery, rekomendacje na stronie gabinetu kosmetologii ktory jest obok nas. Ponadto zamowilam sobie wizytowki i kazda z moich klientek dostanie kilka zeby nie rozdawac numeru tylko dawac ladnie wygladajaca moja wizytowke z adresem strony gdzie mozna obejrzec moje prace
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  18. #618
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ja tez. no oprócz tej rekomendacji haha. i nic. cisza na morzu.....




  19. #619
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja mam darmowe ogloszenie w internecie, blog, strone na fb. No i cisza :/ Troche mi smutno. Dzisiaj mialam miec pierwsza ,,prawdziwa'' klientke, ale nie pojawila sie. Tyle sie stresowalam no i na marne Kolezanki jakos rzes nie chca, no chyba ze na jakas okazje czyli prawie nigdy. Nie czuja takiej potrzeby, nie maja kasy albo nie chca tyle czasu lezec. Ja jestem od rzes uzalezniona i nosze je juz dlugo, wiec tego nie rozumiem. Chce sie dalej szkolic, poprawiac bledy, ale chetnych brak :/
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  20. #620
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Honey no właśnie czytałam w rzesowym wątku,że masz mieć pierwszą "prawdziwą"klientkę.
    No widzisz tak bywa.Lepiej,ze nie dotarła do Ciebie niż Ty miałabys klamkę u niej pocałować,w końcu podobno są i takie....

    W moim przypadku najlepiej działa poczta pantoflowa.
    mam stronkę na fb,też sie ogłaszam na darmowych portalach,ale dla kobiet z ogłoszeń jestem zbyt droga,bo one szukają zazwyczaj usług w bardzo niskich cenach(a ja na takie ceny pozwolić sobie nie mogę)
    Czasami walnę jakąś promocję i dopiero wtedy jest odzew.
    Generalnie najwiecej babek mam z poleceń.
    Hmmm a ogólnie pracę wyrabiałam sobie przez lata,długie lata.
    I jak to w tym zawodzie bywa cały czas trzeba pracować na nowych klientów.Dyspozycyjność,dopasowywanie się(nie mylić z tym,ze pozwalam sobie wejść na głowę )cierpliwość,cierpliwość....


    Nie wiem co doradzić,jeśli działasz legalnie zrób ulotki.
    Zrób jakiś rabat jak klientka przyśle do Ciebie następną chętną.
    Powodzenie

  21. #621
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał Honey Zobacz post
    Ja mam darmowe ogloszenie w internecie, blog, strone na fb. No i cisza :/ Troche mi smutno. Dzisiaj mialam miec pierwsza ,,prawdziwa'' klientke, ale nie pojawila sie. Tyle sie stresowalam no i na marne Kolezanki jakos rzes nie chca, no chyba ze na jakas okazje czyli prawie nigdy. Nie czuja takiej potrzeby, nie maja kasy albo nie chca tyle czasu lezec. Ja jestem od rzes uzalezniona i nosze je juz dlugo, wiec tego nie rozumiem. Chce sie dalej szkolic, poprawiac bledy, ale chetnych brak :/
    Może niższe ceny?

  22. #622
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Mam cene promocyjna 100 zl, wiec sama juz nie wiem Kolezankom najblizszym robilam za 50 zl.
    Niom jakbym wtargala łózko po schodach i pocałowala klamke to wpadlabym chyba w furie
    Nie mam dzialalnosci gospodarczej. Mam narazie inna prace na caly etat.
    Ostatnio edytowane przez Honey ; 09-07-2013 o 00:38
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  23. #623
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał Honey Zobacz post
    Mam cene promocyjna 100 zl, wiec sama juz nie wiem Kolezankom najblizszym robilam za 50 zl.
    Może właśnie w tym rzecz? Ja pamietam jak długo robiłam za 50 zł. Później stopniowo podwyższałam cenę, ale w sumie u mnie w standardzie jest w cenie twojej promocji. Może właśnie dlatego nie mam póki co ( odpukać) problemów z klientkami. Ale ja mam takie ceny ze wględu na silną konkurencję. Tam gdzie szukam zainteresowanych jest nas na pęczki do wyboru do koloru.

    Chociaż nie namawiam. Sama chciałabym podnieść ceny, ale póki co mam wrażenie, że znów właśnie będę siedziała i nie zwróci mi się za nic a sporo inwestuję w materiały, nowości i teraz jeszcze szkolenie...
    Ostatnio edytowane przez Gorzkajakmokka ; 09-07-2013 o 00:41

  24. #624
    No to..wpadłam Avatar pysialali
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Działalnośc mam niedługo. I terazz moje ceny tez się nie podobają ( wysokie?) Ale cierppliwie czekam i jest coraz lepiej. Koleżanka koleżance i..... zarabiam

  25. #625
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    No niestety wszyscy by wszystko chcieli za darmo.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •