Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 666

Temat: Jak zdobyc klientki???

  1. #51
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    eeh dziewczyny ponad połowa lasek co robi paznokcie to na czarno pracuję,ale tak jak napisała woszczur jak ma się niecałe 5 klientek albo nawet 10 w miesiącu to wyżyć się nie da.....ale co zrobić?mamy takie państwo jakie mamy.....zawsze pod górkę.Wiele razy roznosiłam ulotki po osiedlu,ale to g** daje poczta pantoflowa jest najlepsza i założenie sowojej strony internetowej bądź bloga.

  2. #52
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    fakt faktem niektore maja po 5-6 ...ale spojzcie na to z tej strony ze jak zarejestrujecie dzialalnosc mozecie sie oglaszac jak wam sie tylko podoba i nikt wam nic nie moze zrobic. a za reklama idzie wieksza ilosc klientek ktore rozniosa wiesc dalej ... powiedzmy ze kazda klientka przyprowadzi dwie nastepne i tak dalej....

  3. #53
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał barbara_kawka Zobacz post
    fakt faktem niektore maja po 5-6 ...ale spojzcie na to z tej strony ze jak zarejestrujecie dzialalnosc mozecie sie oglaszac jak wam sie tylko podoba i nikt wam nic nie moze zrobic. a za reklama idzie wieksza ilosc klientek ktore rozniosa wiesc dalej ... powiedzmy ze kazda klientka przyprowadzi dwie nastepne i tak dalej....
    no tak... ale płacenie ZUSu tez kosztuje i nie wiem czy to się tak extra opłaca.. a jak jeszcze ktoś mieszka na takim zadupiu jak ja gdzie same stare baby, młode sa na pazury za młode i przychodzi tylko kilka z innej wsi i to tylko dlatego że się ze swoją "sąsiadką-stylistka" pożarała, bo "coś tam"...

    jakby to było w mieście to co innego... chociaz w mieście to i trzebaby się sprzęgnąć z kosmetyczka, fryzjerką i solarystką, zeby klientki miec coby paniusie ful-opszyn miały

  4. #54
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ja zrobilam pazurki m0oim corkom,paru kolezanka a etraz robie 3,4 klientkom dziennie,sa dni ze nie robie nikomu,wiec jest ok,a podkablowania sie nie boje,masz prawo zarobic bez opodatkowania jakas tam sume to tak jak avon,poprostu robie w domu i tyle,
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  5. #55
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    no tak... ale płacenie ZUSu tez kosztuje i nie wiem czy to się tak extra opłaca.. a jak jeszcze ktoś mieszka na takim zadupiu jak ja gdzie same stare baby, młode sa na pazury za młode i przychodzi tylko kilka z innej wsi i to tylko dlatego że się ze swoją "sąsiadką-stylistka" pożarała, bo "coś tam"...

    jakby to było w mieście to co innego... chociaz w mieście to i trzebaby się sprzęgnąć z kosmetyczka, fryzjerką i solarystką, zeby klientki miec coby paniusie ful-opszyn miały
    ale tak naprawde powiem ci szczerze ze jesli o mnie chodzi napewno mialabym wiecej klientek jesli bym sie zarejestrowala ( co wlasnie zaczynam ) a najwazniejsze to pozytywnie myslec... dlaczego sie ma nie udac? dzieki reklamie mozesz dotrzec do naprawde duzej ilosci klientek ... jesli sie ma fajnego pomysla i duzo checi to nie ma sily ... jesli chce sie osiagnac sukces trzbea isc po trupach do celu i nie zawerzac sobie kregow ... wrecz patrzec daleko ....

    ---------- Dodano o godzinie 22:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:20 ----------

    Cytat Napisał kasiasssss Zobacz post
    ja zrobilam pazurki m0oim corkom,paru kolezanka a etraz robie 3,4 klientkom dziennie,sa dni ze nie robie nikomu,wiec jest ok,a podkablowania sie nie boje,masz prawo zarobic bez opodatkowania jakas tam sume to tak jak avon,poprostu robie w domu i tyle,
    wszystko fajnie ale... w Polsce to inaczej wyglada... a avony , oriflamy to co innego bo tam podpisujesz umowe... a jak robisz w domu pazury to oszukujesz : US , ZUS , sanepid i takie tam....a "wspaniałych" ludzi nie brakuje .... a poza tym trzeba myslec o swojej przyszlosci ... czyli: skladki zdrowotne itp itd ... jesli pracujesz na czarno mozesz o nich tylko pomarzyc....

  6. #56
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    moze wizytówki

  7. #57
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    jesli sie nie pracuje, ja pracuje i oplacam skladki, z zawodu jestem pielegniarka,juz pisalam gdzies na forum
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  8. #58
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    tak ale dla US nie liczy sie to ze ty pracujesz.... fakt ZUS masz z glowy ... ale nadal " okradasz " panstwo ... z podatku ktory powinnas oplacac... nie mozna wierzyc ze wszyscy ludzie sa wspaniali i ze nigdy nie znajdzie sie ktos kto moze cie podkablowac... a poza tym warto miec wysokie ambicje i chec osiagniecia czegos w zyciu ... takie jest moje zdanie .

  9. #59
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Kasiasss ma racje jezeli ma sie prace to juz z tej pracy placisz podatki wiec od dodatkowej czyli robienie pazurkow nie placisz chyba ze przekroczy sie pewna roczna kwote ktora przy 5-6 klientkach jest niemozliwa do osiagniecia.Ale zeby wrazie czego powinno sie zarejestrowac jako self employed,skldki sa bardzo niskie i ma sie przynajmniej spokojny sen.Tez sie nad tym zastanawialam ale jeszcze malo sie w to wglebilam wiec nie moge podac szczegulow,nie jestem pewna cy zeby to zrobic rzeba miec certyfikat czy mozna bez?Ja tez sie boje tak porozwieszac ogloszenia bo niewiem jeszcze jakie sa zasady ale chyba bede musiala wkoncu poczytac i zadzialac bo jezeli moge porozwieszac ogloszonka i robic pazurki bez zadnego ale to spoko ale musze byc pewna na 100%

    ---------- Dodano o godzinie 22:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:24 ----------

    Ok troszke juz znalazlam,praca bez certyfikatu w uk i przypuszczam ze w Irlandii tez jest nielegalna.Wiec lepiej zrobic certyfikat i zarejestrowac sie tak jak pisalam jako self eployed.Wiec dla swietego spokoju wole sie zabardzo nie oglaszac.Niedlugo mam urlop wiec przysiadam sie do kursu i obym go w tym czasie zrobila bo sie ustrzele!

  10. #60
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Kasiasss ma racje jezeli ma sie prace to juz z tej pracy placisz podatki wiec od dodatkowej czyli robienie pazurkow nie placisz chyba ze przekroczy sie pewna roczna kwote ktora przy 5-6 klientkach jest niemozliwa do osiagniecia.Ale zeby wrazie czego powinno sie zarejestrowac

    ja tu nie mowie o 5-6 klientkach miesiecznie... dzialalnosci raczej dla takiej liczby sie nie oplaca rejestrowac ( jesli ktos chce miec 5-6 ) . moim zdaniem po to sie rejestruje zeby : moc sie legalnie oglaszac i miec duzo liczbe klientek...no ale to zalezy kto ma jakie plany...

    kochane musze wam powiedziec ze zalozylam sobie takie konto fikcyjne na nk poswiecone tipsiorom... i za wasza rada powysylalam zaproszenia... zalozylam je wczoraj i juz dzis dwie kobietki pytaly sie o pazurki takze jest super
    Ostatnio edytowane przez aga ; 09-07-2009 o 11:12

  11. #61
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    no to gratulacje Basiu wczoraj sie zastanawiałam przez 5 minut kto mnie zaprosił.. dopiero jak przypomniałam sobie że jesteś z Nakła to zajarzyłam

    ps. Basiu post pod postem
    I forum
    miłośniczka akrylu

  12. #62
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja założyłam profil na nk oraz bebo.com, jestem w Irlandii. Ogłaszam się również na stronach dla Polaków takich jak gazeta.ie ale wszystkie stałe klientki jakie mam dowiedziały się o mnie pocztą pantoflową

  13. #63
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Kiedy ja mieszkałam w Irlandii rozwieszałam ogłoszenia w supermarketach np w super valu po polsku i po angielsku,ale z polskiego ogłoszenia trafiła mi się rosjanka ;p

  14. #64
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał Zuzanna Rzeszewska Zobacz post
    Ja założyłam profil na nk oraz bebo.com, jestem w Irlandii. Ogłaszam się również na stronach dla Polaków takich jak gazeta.ie ale wszystkie stałe klientki jakie mam dowiedziały się o mnie pocztą pantoflową
    A czy masz kurs a jezeli nie to nie boisz sie tak oglaszac ze robisz pazurki.Jestes zarejestrowana jako self employed?Mozesz mi doradzic w tej kwesti poniewaz mieszkam w Anglii i szczerze mowiac troche sie boje wywieszac ogloszenia czy roznosic ulotki.Z gory dziekuje

  15. #65
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    a ja obadałam parę blogów i znalazłam na kilku KSK... sama nawet se taką uprodukowałam

    nawet na NK dałam... miejmy nadzieję że przyciągnie klientki, a nie SKARBÓWKĘ

  16. #66
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Woszczurku uważaj z takimi kartami.. moja koleżanka miała problemy przez KSK wydrukowała i dawała klientką.. jedna doniosła.. oczywiście dużo problemów miała.. a laska która okazała sie konfidentem sama robi teraz paznokcie..
    I forum
    miłośniczka akrylu

  17. #67
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja zamierzam (o ile będzie więcej klientek) tzrymać je u siebie tak ja to sie w czestochowskich solariach praktykuje

  18. #68
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ja od dłuższego czasu już mam konto fikcyjne na nk ale jak narazie nikt nie pytał o pazurki co prawda nie zapraszałam nikogo ale wchodziłam do wielu profili kobiet więc widziały że byłam, niektóre zaglądały też do mnie ale bez odzewu... więc pewnie moje pazurki się nie podobają...
    z forum można się wiele nauczyć

  19. #69
    No to..wpadłam Avatar sweetpazurki
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Co robicie gdy............?

    a ja twierdze ze dobrej kosmetyczce i kryzys nie zaszkodzi, u mnie jak zawsze kolejki 2 tygodniowe nawet w najwiekszym kryzysie

  20. #70
    No to..wpadłam Avatar sweetpazurki
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    reklama w necie np. blog, nasza klasa, fotka pl i inne strony czesto odwiedzane

  21. #71
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał iwa1223 Zobacz post
    ja od dłuższego czasu już mam konto fikcyjne na nk ale jak narazie nikt nie pytał o pazurki co prawda nie zapraszałam nikogo ale wchodziłam do wielu profili kobiet więc widziały że byłam, niektóre zaglądały też do mnie ale bez odzewu... więc pewnie moje pazurki się nie podobają...

    Glowa do gory u mnie jest podobnie,zaproszenia wysylalam,czeso do mnie zagladaja i odzewu nie mam ale spokojnie kiedys sie cos ruszy

  22. #72
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    rozsyłaj zaproszenia na nk facebookach i innych, (...)

    no właśnie ja się chciałam dowiedzieć jak to sie robi

    czy to normalnie trzeba wyszukać babeczki ze swojego rewiru i na chama wysłać zaproszenie do znajomuch czy o co to chodzi w tym facebook'u

    wiecznie niedoinformowana... a co do moich kart stałego klienta to nie działają na razie miałam 3 dziewczyny, czyli tyle co zwykle o buuuuuuuuu całe zycie pod górę

  23. #73
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ja też preferuje ulotki w okolicy;0

  24. #74
    Wczytuje się Avatar Timka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Nakło nad Notecią
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja mieszkam w małym miasteczku... Tak jak piszecie, drogą pantoflową, najlepiej zdobywa się klientki, gdy jedna zadowolona poleci następną, następną i tak dalej...
    Mam też swoją stronkę na nk, tam też wstawiam fotki pazurków wszystkich swoich klientek, reklama działa

  25. #75
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ja jak narazie nie mam klientek.. kilka osób się pytało ale zawsze jakoś zrezygnowali...
    też mam fotki na nk....
    może z czasem przyjdą jakieś dziewczyny...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •