Strona 5 z 27 PierwszyPierwszy 12345678915 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 666

Temat: Jak zdobyc klientki???

  1. #101

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Co do tych profili na n-k to moim zdaniem to nie do końca jest metoda. Wiem po sobie, bo teraz jest zalew tych fikcyjnych kont, dużo osób w ten sposób zaprasza nawet do znajomych obce osoby. Gdybym szukała stylistki w swoim mieście, to raczej nie przyszłoby mi do głowy, by szukać jej na n-k. Najlepiej, gdy na hasło "paznokcie (albo tipsy, przedłużanie paznokci, manicure) nazwa miasta" Wasza oferta wyświetla się jak najwyżej wśród wyników google - na pierwszej, drugiej stronie. Aby to zrobić, warto jest dodawać ogłoszenia do jak największej liczby miejsc - do katalogów branżowych, na lokalnych forach, jeśli jest tam poświęcony dział na reklamę swojego biznesu, na lokalnych stronach internetowych, jeśli jest dział z ogłoszeniami. Gdzie tylko można, warto byście wstawiały zdjęcia swoich najlepszych zdobień - różnych, aby każda potencjalna klientka mogła trafić na coś interesującego. Ważna jest również umiejętnie skonstruowana oferta. Zanim więc zaczniecie zamieszczać ogłoszenia, czy to w necie, czy to gdzie indziej, czy też zdecydujecie się na bloga, lub stronę - pomyślcie, dlaczego klientka powinna wybrać akurat Was. Atutem mogą być posiadane certyfikaty, otrzymane dyplomy i wyróżnienia, sprzęt i kosmetyki na których pracujecie, częste obniżki, atrakcyjne ceny - jeśli oferta jest korzystna i zainteresuje klientkę, są tym większe szanse, że skorzysta akurat z usług Waszego salonu (stacjonarnego, czy też dojezdnego ).
    www.mojsalon.pl - blog o biznesie kosmetycznym
    www.eversun.com.pl - nasza strona firmowa

  2. #102
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    tylko ze na taka reklame moga sobie pozwolic dziewczyny z papierami i ktore maja dzialalnosc bo te bez raczej balyby sie az tak publicznych reklam

  3. #103

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał goslava Zobacz post
    tylko ze na taka reklame moga sobie pozwolic dziewczyny z papierami i ktore maja dzialalnosc bo te bez raczej balyby sie az tak publicznych reklam
    No oczywiście, całkowicie się z Tobą zgadzam. I o takich właśnie pisałam, z resztą nie wyobrażam sobie, by rozsądne było reklamowanie swoich usług na n-k bez działalności gospodarczej.
    www.mojsalon.pl - blog o biznesie kosmetycznym
    www.eversun.com.pl - nasza strona firmowa

  4. #104
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    u mnie we wsi jest strasznie dużo dziewuszek które robią ppazurki :/

  5. #105
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał elinka Zobacz post
    u mnie we wsi jest strasznie dużo dziewuszek które robią ppazurki :/
    a w mojej robie tylko ja i i tak nokt nie przychodzi... same stare babki a mlode jak sa to jeżdzą hurtowo do "koleżanek z miasta"- koleżanek ze szkoly
    echhhhh... szkoda gadac

  6. #106
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    [dziewczyna co była wczoraj u mnie to powiedziała, że może mnie polecić jej koleżankom... ale... poczekamy zobaczymy


  7. #107
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    [dziewczyna co była wczoraj u mnie to powiedziała, że może mnie polecić jej koleżankom... ale... poczekamy zobaczymy
    mnie tez tak mówią i dup;a zbita...

  8. #108
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    mnie tez tak mówią i dup;a zbita...
    też tak myślę , że i tak pewnie "zapomni" ale mnie tam nie przeszkadza, nie głoduję, mam się w co ubrać ,to ta kasa mi nie potrzebna


  9. #109

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Dziewczyny, jeśli klientki mówią, że są zadowolone i że polecą Was koleżankom, a jednak za bardzo tego nie robią to trzeba działać Najlepiej wprowadzić jakiś program lojalnościowy, tzn. oczywiście dostosować go odpowiednio do swoich możliwości i zobaczyć, czy będą efekty. Np. wprowadzić taką promocję, że każda klientka "z polecenia" dostanie 5% rabatu, a osoba polecająca punkt, który może wymienić albo na upominek, albo na zniżkę. I np. 2 punkty dla osoby, która poleciła Wasze usługi dwóm koleżankom to odżywka do paznokci/lakier gratis. Przy 5 punktach jednorazowa zniżka na przedłużanie 80% lub uzupełnienie gratis. Punkty byłyby przyznawane na takiej podstawie, że nowa klientka przychodząc mówi: "pani salon poleciła mi Krysia z naprzeciwka" - i do Krysi wędruje punkcik. Jest to motywujące zarówno dla stałych klientek, jak i dla nowych bo już na wejściu z polecenia dostają 5% zniżki.
    www.mojsalon.pl - blog o biznesie kosmetycznym
    www.eversun.com.pl - nasza strona firmowa

  10. #110
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał Eversun Zobacz post
    Dziewczyny, jeśli klientki mówią, że są zadowolone i że polecą Was koleżankom, a jednak za bardzo tego nie robią to trzeba działać Najlepiej wprowadzić jakiś program lojalnościowy, tzn. oczywiście dostosować go odpowiednio do swoich możliwości i zobaczyć, czy będą efekty. Np. wprowadzić taką promocję, że każda klientka "z polecenia" dostanie 5% rabatu, a osoba polecająca punkt, który może wymienić albo na upominek, albo na zniżkę. I np. 2 punkty dla osoby, która poleciła Wasze usługi dwóm koleżankom to odżywka do paznokci/lakier gratis. Przy 5 punktach jednorazowa zniżka na przedłużanie 80% lub uzupełnienie gratis. Punkty byłyby przyznawane na takiej podstawie, że nowa klientka przychodząc mówi: "pani salon poleciła mi Krysia z naprzeciwka" - i do Krysi wędruje punkcik. Jest to motywujące zarówno dla stałych klientek, jak i dla nowych bo już na wejściu z polecenia dostają 5% zniżki.
    kilka miesięcy temu zrobiłam podobnie i gów**o to dało...

  11. #111

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    No jak mieszkasz w małej miejscowości to podejrzewam, że jest trochę trudniej. Może warto szukać też wśród miastowych, nie wiem jak daleko mieszkasz od Zawiercia, ale widzę, że mają dość fajny portal informacyjny i można tam umieszczać ogłoszenia. Nie wiem, czy dotąd pracowałaś w domu, czy z dojazdem do klientek, ale można by rozpocząć to drugie z dojazdem do miasta, jeśli jest to powiedzmy kilka km i wówczas wrzucasz sobie koszty w cenę usługi.
    www.mojsalon.pl - blog o biznesie kosmetycznym
    www.eversun.com.pl - nasza strona firmowa

  12. #112
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja mialam dwie panie przez weekend,chociarz tyle i tez licze ze moze kiedys ilosc pan sie zwiekszy,poczekam cierpliwiechociarz to wkurza bo by sie chcialo robic i robic te pazurki ale glowa muru nie przebijemy

  13. #113
    No to..wpadłam Avatar ilonia123
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kąty Wrocławskie
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Dziewczyny a zróbcie jakaś promocje np. Jeżeli klientki będą przysyłać do was inne chętne dziewczyny to np. za każdą dziewczynę mają 5% zniżki na pazurki.

    Powiem że ja tak robiłam i się sprawdziło i teraz codziennie mam kogoś

    A poza tym wprowadziłam karty stałego klienta za 10 razem 50 % taniej na każde zdobienia

    Pomyślcie nad tym i powodzenia życzę

  14. #114
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał ilonia123 Zobacz post
    Dziewczyny a zróbcie jakaś promocje np. Jeżeli klientki będą przysyłać do was inne chętne dziewczyny to np. za każdą dziewczynę mają 5% zniżki na pazurki.

    Powiem że ja tak robiłam i się sprawdziło i teraz codziennie mam kogoś

    A poza tym wprowadziłam karty stałego klienta za 10 razem 50 % taniej na każde zdobienia

    Pomyślcie nad tym i powodzenia życzę
    a mieszkasz na wsi chyba nie... ja mieszkam i u mnie nawet 40% zniżki dla tej co przyprowadzi i dla tej co przydzie by nie pomogło... tez mam katry stałego klienta (troche je zmodyfikowalam) i tez mam zniżki 5% dla tej co przyprowadzi i 10% dla tej co przyjdzie nic mi to nie daje... nawet na ulotkach piszę ze dojezdzam do klienta i gów*o z tego...

  15. #115
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    a mieszkasz na wsi chyba nie... ja mieszkam i u mnie nawet 40% zniżki dla tej co przyprowadzi i dla tej co przydzie by nie pomogło... tez mam katry stałego klienta (troche je zmodyfikowalam) i tez mam zniżki 5% dla tej co przyprowadzi i 10% dla tej co przyjdzie nic mi to nie daje... nawet na ulotkach piszę ze dojezdzam do klienta i gów*o z tego...
    pzerąbane a pedicure robisz? bo zdaje się że jak nie ma grupy docelowej to nie ma i już, nie da sie namówić dziewczyny żeby robiły tipsy jak nie chcą (tzn mówię ogólnie a nie o pojedyńczych przypadkach), generalnie masz 'limit' ludzi jako takich..

  16. #116
    No to..wpadłam Avatar ilonia123
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kąty Wrocławskie
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Wsumie nie mieszkam w jakimś strasznie dużym mieście
    to jest małe miasteczko ale ze wsi też do mnie przyjeżdzają....

    No nic chciałam pomóc ale życze wam powodzenia

  17. #117
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ilonia ten pomył z % bardzo fajny, podkupie go chyba

    u mnie większość młodych dziewczyn, które robią tipsy, woli robić w domu za te 50zł i robić co tydzień niż wydawać jednorazowo powiedzmy 130.

    (od razu mówię żeby nie było, niektóre dziewczyny robiące za 50zł robią bardzo ładnie, ale niestety niektóre nie, ale i tak te klientki wolą do nich chodzić bo jest taniej)

    a u woszczurka robi tylko ona i robi za** a po prostu dziewczyny nie chcą robić, dlatego się o ten pedicure pytam

  18. #118
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    woszczurku u mnie też nic nie pomaga

  19. #119
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    ilonia ten pomył z % bardzo fajny, podkupie go chyba

    u mnie większość młodych dziewczyn, które robią tipsy, woli robić w domu za te 50zł i robić co tydzień niż wydawać jednorazowo powiedzmy 130.
    jest tez wiele takich kobiet ktore zdecydowanie wola robic pazurki za 130 zl a nawet wiecej i za 50 zl nigdy nie zrobia bo za tanio....

  20. #120
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    to już zależy od przekonań i możliwości finansowych klientki. Wiadomo, że każda kobieta chce mieć piękne pazurki, ale nie każdą stać na wizytę w salonie
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  21. #121
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    no zgadza sie, tak jak nie każdego stać na wykonywanie pazurków po kosztach lub z małą marżą u mnie w mieście powodzenie mają nailbary, czyli że jest z 5 dziewczyn robiących -w galeriach handlowych. ale mi osobiście to nie pasuje - jesteś na procencie, pracujesz często po 12 godzin dziennie, musisz robić super szybko- wręcz bez przyjemności, bez urlopów, duża rotacja na stanowiskach. ale często zarobki są takie że można normalnie żyć

    a wracając do tematu, masz woszczurku może szkołe lub szpital, albo inne miejsce gdzie pracuje dużo bab? bo często jest tak że jak zrobhisz jednej, chociażby manicure to reszta też się zlatuje. (no chyba że będą jej zazdrościć )

  22. #122
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    nie wiem czy pamiętacie"skromny zestaw pani świadkowej". robiłam go kuzyn ce mojego męża. dziweczyna jest lekarzem weterynarii i racuje w lecznicy gdzie przewija sie mnóstwo osób... umówiłyśmy sie ze bedziemy sobie pomagac- ona nakręci klientów mnie a ja polecę ją... niestety- nawet to że mówi że dojeżdzam do klienta, nawet w godzin ach wieczorno nocnych nic nie dało

    do miasta takiego z "prawdziwego zdarzenia" gdzie jest wiele "różnych instytucji państwowych"- (szkoly, szpital, urząd miasta, skarbówka, banki), biur, kancelarii, sklepów, gdzie pracuje dużo bab mam 15 km (panie wolą isć do salonu zawierciańskiego na miejscu). po prostu ludziom nie chce sie przyjeżdzac na takie zadupie gdzie jest 50 domów i ilośc dorosłych mieszkańców wynosi ok 300 sztuk plus minus 50, z czego 85% to same stare pryki... a jak są młode to nie maja pracy i nie stać ich na takie wydatki, albo młode larwy jeżdza do swoich koleżanek "z liceum" i jedna robi drugiej

    do łaz (małej mieścinki) mam np 3 km ale co tam jest jedna mała biedronka, solarium dworzec PKP na jedna kasę i kilka sklepów...

    juz mi sie n ie chce na ten temat pisac...

  23. #123
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    wszystko rozumiem

    mam nadzieje że wkrótce znajdę sobie jakieś nowe spoko miejsce albo się przeprowadzimy i też będę mieć ten problem, na 100% dużo 'starych' klientek nie będzie jeździć..

    też miałam kiedyś taką umowę z panią z pasmanterii i z mięsnego obok mnie, też nic nie dało, właśnie przez te jak piszesz "młode larwy jeżdza do swoich koleżanek "z liceum" i jedna robi drugiej" ja tu gdzie mieszkam nie mam zbytnio koleżanek więc tak się nie da..

    a może by się ugadać z właścicielką solarium? np żebyś tam szalała chociaż 1 dnień w tygodniu albo zostawić w solarium jakieś swoje pazurkowe 'portfolio'?

    masakra z tym wszystkim, jak chcesz to moge ponarzekać że nie moge znależć jakiegoś fajnego miejsca na robienie albo sztywniackie, albo coś z godzinami nie tak.. albo coś jeszcze innego:/

  24. #124
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    woszczurku a nie myslalas zeby gdzies w jakims solarium robic np 2 razy w tygodniu, u mnie na osiedlu dziewczyna szuka stylistki, ktora na umowe chce zatrudnic i dac jej pomieszczenie wlasnie zeby wspolnie napedzac sobie klientele
    to jest cos na zasadzie swojego kacika bez potrzeby zakladadnia dg


    u mnie dziala poczta pantoflowa i moje wlasne paznokcie ostatnio nawet kilka znajomych z nk pisalo mi w sprawie stylizacji tylko ze ja nie mam fikcyjnego konta tylko w tym moim prawdziwym mam osobny pazurkowy album i tam zamieszczam info w ten sposob dociera ono do moich znajomych

  25. #125
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    o ja bym na taki układ z solarium poszła, szkoda że u mnie akurat nikt nie szuka

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •