Strona 6 z 27 PierwszyPierwszy ... 234567891016 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 666

Temat: Jak zdobyc klientki???

  1. #126
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    woszczurku a nie myslalas zeby gdzies w jakims solarium robic np 2 razy w tygodniu, u mnie na osiedlu dziewczyna szuka stylistki, ktora na umowe chce zatrudnic i dac jej pomieszczenie wlasnie zeby wspolnie napedzac sobie klientele
    to jest cos na zasadzie swojego kacika bez potrzeby zakladadnia dg


    u mnie dziala poczta pantoflowa i moje wlasne paznokcie ostatnio nawet kilka znajomych z nk pisalo mi w sprawie stylizacji tylko ze ja nie mam fikcyjnego konta tylko w tym moim prawdziwym mam osobny pazurkowy album i tam zamieszczam info w ten sposob dociera ono do moich znajomych
    dzwoniłam do mojego pana z hurtowni , że niby po żel i oczywiście na ofiarę holokaustu "wypałakałam" mu sie w sluchawke ze w żadnej szkole mnie nie chcą i że nie mogę zostac bez grosza przy duszy bo tylko mąz zarabbia i w ogole.... więc powiedział ze moze cos wykombinuje i ma zadzwonic wieczorem i pogadać...

  2. #127
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    dzwoniłam do mojego pana z hurtowni , że niby po żel i oczywiście na ofiarę holokaustu "wypałakałam" mu sie w sluchawke ze w żadnej szkole mnie nie chcą i że nie mogę zostac bez grosza przy duszy bo tylko mąz zarabbia i w ogole.... więc powiedział ze moze cos wykombinuje i ma zadzwonic wieczorem i pogadać...
    super to trzymam kciuki napisz czy coś wypaliło

  3. #128
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Moja najlepsza reklamą jest moja tesciowa. To jest taka gadatliwa, mała sympatycza osóbka. Pracuje na hali wolksvagena, jest lideką. jak tylko ktos pyta o jej pazurki lub ona usłyszy że ktos ma jakies wesele, chrzciny czy impreze od razu pach mój numerek leci w obroty

    Mam 1/10 zdjeć pazurków które wykonałam

  4. #129
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    woszczur trzymam kciuki

  5. #130
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Dziewczyny ja mam dla was jeszcze jedną propozycje - ulotki które można rozwozić po najbliższych wsiach i wkładać je ludziom w bramę a jeśli w waszej gminie tak jak u mnie są skrzynki pocztowe to można porozmawiać z listonoszem czy nie wrzucałby ich za drobną opłatą. Najlepiej nie podawać przy tym adresu tylko nr telefonu.

  6. #131
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    tak kochana, ale to zdaję egzamin tylko dla tych co maja firme załozona czy robią ro legalnie, a n ie dorabija na czarno

  7. #132
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    U mnie na wiosce jest dziewczyna która działalności nie ma zarejestrowanej a jej ulotkę w skrzynce miał każdy. Nawet podała swój adres domowy. Gdyby trochę się to rozkręciło i wiedziałabyś że dasz radę mogłabyś śmiało zalegalizować swoją działalność gospodarczą ale jako osoba która tylko dojeżdża do klientek bo wtedy nie trzeba spełniać wielu warunków.

  8. #133
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    łatwo powiedzieć zalegalizować ;/

  9. #134
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    elinka nie łatwo powiedzieć tylko łatwo zrobić ale kiedy masz fachową pomoc. Ja mam kolegę który zajmuje się dotacjami unijnymi i opowiadał mi o tym wszystkim. Nas szarych obywateli te wszystkie papierki mogą doprowadzić o zawrót głowy dlatego lepiej iść z tym do osoby która na rzeczy się zna. Ale musicie mieć wtedy pewność że biznes wypali a bez reklamy nie przekonacie się o tym.

  10. #135
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    koochana ja robie szkołe ekonomiczną i znam się na tym wszystkim na zalegalizowanie i na rozkręcenie przedewszystkim interesu jest potrzebne dużo pieniędzy są pożyczki unijne ale to nie jest tak że ci ją dadzą tobie się nie uda i oni ci to podarują jest ryzyku i to durze a pewności że biznes wypali nie ma nigdy uczyłam sie o tym i wiem ile fitm nowych jest w stanie sie utrzymać

  11. #136
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    elinka unijną dotację dostajesz pod warunkiem że Twoja działalność gospodarcza będzie zarejestrowana przez rok. Po tym czasie już nie ma ryzyka że te pieniążki musisz oddać. Jeśli studiujesz ekonomię powinnaś też wiedzieć że działalność możesz zarejestrować nie mając swojego gabinetu. Unia stawia też na młodych i osoby do 25 roku życia mają to wszystko ułatwione i tych pieniążków dostają jeszcze więcej.
    Dziewczyny i proszę nie mówcie nigdy że wiecie ile nowych firm plajtuje bo to wszystko zależy od was! Liczy się porządna reklama, wszyscy na okolicę muszą o was wiedzieć, musicie mieć najbardziej atrakcyjne oferty, po prostu musicie być lepsze od innych szarych saloników! Zapewniam Was że jeśli nie będziecie bierne w tym fachu to nawet na małą wieś będą przyjeżdżały klientki z miasta.

  12. #137
    No to..wpadłam Avatar pinaaa87
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Legnica
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    elinka unijną dotację dostajesz pod warunkiem że Twoja działalność gospodarcza będzie zarejestrowana przez rok. Po tym czasie już nie ma ryzyka że te pieniążki musisz oddać. Jeśli studiujesz ekonomię powinnaś też wiedzieć że działalność możesz zarejestrować nie mając swojego gabinetu. Unia stawia też na młodych i osoby do 25 roku życia mają to wszystko ułatwione i tych pieniążków dostają jeszcze więcej.
    Dziewczyny i proszę nie mówcie nigdy że wiecie ile nowych firm plajtuje bo to wszystko zależy od was! Liczy się porządna reklama, wszyscy na okolicę muszą o was wiedzieć, musicie mieć najbardziej atrakcyjne oferty, po prostu musicie być lepsze od innych szarych saloników! Zapewniam Was że jeśli nie będziecie bierne w tym fachu to nawet na małą wieś będą przyjeżdżały klientki z miasta.

    dokładnie! moja koleżanka fryzjerka dostała tą dotacje, właśnie minął rok a ona ma tyle klientów,że nie może się ruszyć. Dodam,że ma trzeci salon na tej samej ulicy!
    Dlatego jak będziecie dobre to zdobędziecie nowych klientów. Wiadomo,że początki są trudne...
    Ja robie dopiero miesiąc pazurki i wszystkim koleżankom pierwsze paznokcie zrobiłam za darmo, za kolejne będą płacić... i wiecie co udało się wszczepiłam bakcyla jak to się mówi

  13. #138
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Woszczur fajny pomysł z ta karta sałego klienta i tymi znizkami...
    chyba tez to wprowadze

  14. #139
    No to..wpadłam Avatar pinaaa87
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Legnica
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Dziewczynki można zrobić 10 pazurki za darmo ja mam taki karnet w solarium;p

  15. #140
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    bardzo dobry pomysł

  16. #141
    No to..wpadłam Avatar pinaaa87
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Legnica
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Albo jeśli ktoś przyprowadzi klijentkę to ta osoba będzie miała 50% zniżki <ale jednorazowo>

  17. #142
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja z nk miałam dwie klientki.
    A inne zdobywam pocztą pantoflową i ogłoszeniami rozwieszanymi w mojej okolicy(Dublin 15)
    Narazie nie narzekam, ale mogłoby być lepiej.
    Chciałam sobie zarobić na mały salonik...
    Taki wiecie, ciasny ale własny

  18. #143
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    mój kolega ma dotacje włąśnie z uni chyba cos około 20 tyś warunek jest jeden ma utrzymać działalność przez rok i płacic składke do zus on płaci 400 zł miesięcznie chyba firma może przynosic nawet straty ale składki maja byc płscone przez rok i działalność dopiero po roku moze być zamknięta

  19. #144
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Skup się na Kliencie

    Jak pokazać za pomocą tekstu, że to klient jest najważniejszy? Najważniejsza zasada przy pisaniu tekstów to: Pisząc tekst używaj osoby „Ty”, zamiast „Ja”. Pokażę Ci to na przykładzie.

    Wróćmy na chwilę do wspomnianego salonu samochodowego. Załóżmy, że podchodzi do Ciebie sprzedawca i mówi: „Witam w naszym salonie samochodowym. Jesteśmy obecni na rynku
    od 20 lat i w tym czasie sprzedaliśmy ponad 2000 samochodów. Mamy największy wybór i najlepsze ceny. Oferujemy system ratalny firmy ABC. Prowadzimy częste akcje promocyjne...”

    Zawsze w takich momentach myślę „I co z tego? Fajnie, że jesteście tacy super, ale co z tego wynika dla mnie? Mam wrażenie że w tym salonie najważniejsi jesteście „Wy”, a nie „Ja”.


    A teraz wyobraź sobie, że w innym salonie sprzedawca zwraca się do Ciebie w następujący sposób:
    „Witam Pana w naszym salonie samochodowym. Postaram się Panu pomóc w dokonaniu wyboru samochodu. Znajdzie Pan u nas największy ich wybór w najlepszych cenach. Zakupu będzie Pan mógł dokonać zarówno za gotówkę jak i na raty. A dzięki częstym akcjom promocyjnym, kupi Pan auto na bardzo atrakcyjnych warunkach...”


    Który sprzedawca wzbudza Twoje większe zaufanie? Mam nadzieję, że wybrałeś drugiego sprzedawcę. Pierwszy skupia się na sobie i cały czas powtarza „Ja”i „My”. Drugi używa osoby „Ty” i zwraca się do Ciebie. W ten sposób patrzy na sprawę z Twojej perspektywy i skupia się na Twoich potrzebach.
    SuperMarketing :: e-biznes - e-marketing - public relations - kursy - skuteczny marketing - praktyczne porady dla firm - promocja w internecie - marketing internetowy - e-marketing małej firmy

    Tak przez przypadek znalazłam i mi się spodobało, bo dużo w tym prawdy. Więc wiecie już jak zwracać się do klientki
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  20. #145
    No to..wpadłam Avatar kamila1987
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    163

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    farbstift bardzo fajny przykład
    A co do dotacji to ja właśnie taką forme wykorzystałam starałam się o 2 razy bo pierwszy raz nie dostałam, ale pogadałam z derektorką Urzedu Pracy i potem rozpatrzyli wniosek pozytywnie. Najważniejsze, żeby się nie poddawać Fakt musze przez rok się utrzymać, ale płace tzw. "mały ZUS" czyli ok 320 zł miesiecznie noi jeszcze miejsce pracy musze opłacic ale salon mam otwarty dopiero 2 tydz a już uzbierałam na ZUS. Dziewczyny wiadomo, że początki nie są łatwe, najważniejsze to wybrać dobre miejsce, zareklamować się dobrze i przedewszystkim zadawalać klientki, żeby potem do Nas wróciły Koleżanka zainwestowała w swój salon i mówiła, że przez pierwszy rok to tylko dokładała A teraz zarabia więcej niż jej mąż Naprawde jeśli można otrzymać pomoc to trzeba to wykorzystać, a nawet jak nie bedzie szło to można potem to wszystko sprzedać bez konsekwencji. Ale jak rozmawiam z ludzmi to na rozwój dzałalności trzeba czekać ok 3 lat, także dłuuuga droga Trzeba być cierpliwym Tam gdzie mam miejsce pracy jest salon fryzjerski, kolega ma otwarte ponad rok i ma takie okresy gdzie ledwo ledwo mu na opłaty starcza, a czasami np w sywestra ma 2 razy tyle co normalnie noi tak leci. Trzeba sobie zdobyć renome, a wtedy wszystko powinno być ok

  21. #146
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    A ja trzy tygodnie temu mialam dwie kobitki,jedna wczoraj byla na uzupelnianiu jestem zadowolona bo wszystko trzymalo sie supertylko zama zlamala dwa a jeden odgryzlaniedlugo znowu sie pokarzedruga juz pisala ze bardzo zadowolona i tez musze sie z nia umowic..no i 4 nastepne sie szykuje ale jeszcze nie znam terminowI chyba sie zdecyduje porozwieszac ulotki jak tylko znajde chwile,dzialalnosci nie musz tutaj otwierac bo przez 3 mies.nie trzeba w razie klapy,troche sie martwie tylko o brak papierka ale znajoma angielka ma zadwonic i sie dopytac jak to wyglada

  22. #147
    Debiutantka Avatar milka-k
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja pierwsze klientki zdobyłam z pomocą rodzinki, Zrobiłam pazurki mamie, ciociom i kuzynkom one pokazały swoim znajomym i tak to się zaczęło. Bałam się przyjmowania osób których nie znam, bo obawiałam się że któraś mnie zgłosi. Dlatego wprowadziłam sobie "hasło". Każdej mojej klientce powiedziałam, że jeśli zadzwoni i chce żebym jej zrobiła paznokcie to musi podać hasło np "jestem od Marleny". Każda moja klientka dzwoniąc do mnie na domofon mówi hasło i wiem że to ktoś znajomy

  23. #148
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał milka-k Zobacz post
    Ja pierwsze klientki zdobyłam z pomocą rodzinki, Zrobiłam pazurki mamie, ciociom i kuzynkom one pokazały swoim znajomym i tak to się zaczęło. Bałam się przyjmowania osób których nie znam, bo obawiałam się że któraś mnie zgłosi. Dlatego wprowadziłam sobie "hasło". Każdej mojej klientce powiedziałam, że jeśli zadzwoni i chce żebym jej zrobiła paznokcie to musi podać hasło np "jestem od Marleny". Każda moja klientka dzwoniąc do mnie na domofon mówi hasło i wiem że to ktoś znajomy
    musze przyznac ze bardzo fajny sposob

  24. #149
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Dziewczyny! Zaraziłam się waszą pozytywna energią

  25. #150
    No to..wpadłam Avatar nikol2003
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Londyn/Lodz
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ja tez chce sie zarazic take energia pozytywna
    ''I this forum''

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •