Strona 7 z 27 PierwszyPierwszy ... 3456789101117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 666

Temat: Jak zdobyc klientki???

  1. #151
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    nie wiedziałam gdzie o dc więc daje tutaj

    może taka "pokazówka" że dba się o wizerunek też pomoże... no ja to już sama nie wiem co o tej reklamie myslec... jak zdobyć klientele...
    \
    RĘCZNIK RECZNIKI z HAFTEM imieniem super PREZENT (724953355) - Aukcje internetowe Allegro i wyhaftować swój podpis, w sensie nails-by-... czy jak tam się kto podpisuje

    co wy na to

  2. #152
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    moim zdaniem to jest fajny pomysł, żeby wprowadzić 'firmowe' gadżety

    najleoiej to jeszcze coś rozdawać od razu z numerem telefonu (chociażby długopisy).

    np w da grasso dawali magnesy na lodowke z numerem telefonu. i tak jezeli chcesz zamowic pizze do domu tel masz pod nosem nie trzeba nigdzie szukac ani nic

  3. #153
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    z tymi gadżetami to rewelacyjny pomysł, bo to klientką kojarzy się z profesjonalizmem
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  4. #154
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Hej!Jestem Puław i chętnie zostanę klientka,kogoś kto robi paznokcie na terenie Puław.Mam problem,bo nie mogę znaleźć nikogo takiego a zrobiłam sobie paznokcie żelowe ponad miesiąc temu-zwykły french,tylko że dziewczyna u której robiłam ciągle nie ma czasu a ja potrzebuję szybkiej pomocy,bo mam już spory odrost i na jednym paznokciu juz mi sie żel zacząl kruszyc i boje sie ze uszkodzi mi sie prawdziwy panokiec jak szybko sobie tego nie wypełnie..Jeżeli znacie kogos kto robi paznokcie w Puławach to dajcie znac-bede wdzieczna.

    ---------- Dodano o godzinie 22:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:51 ----------

    Hej!Jestem Puław i chętnie zostanę klientka,kogoś kto robi paznokcie na terenie Puław.Mam problem,bo nie mogę znaleźć nikogo takiego a zrobiłam sobie paznokcie żelowe ponad miesiąc temu-zwykły french,tylko że dziewczyna u której robiłam ciągle nie ma czasu a ja potrzebuję szybkiej pomocy,bo mam już spory odrost i na jednym paznokciu juz mi sie żel zacząl kruszyc i boje sie ze uszkodzi mi sie prawdziwy panokiec jak szybko sobie tego nie wypełnie..Jeżeli znacie kogos kto robi paznokcie w Puławach to dajcie znac-bede wdzieczna.

  5. #155
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    hej. spróbuj znaleźć kogoś na mapie - u góry strony masz 'społeczeństwo' a potem mapę użytkowników i odszukaj swoje miasto


    hehe dziewczyny co wy na to?
    Jak zachęcić klientów do wejścia - Joe Monster
    Ostatnio edytowane przez asia ; 14-09-2009 o 23:39

  6. #156
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    hhahhahaha dobre
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  7. #157
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    moim zdaniem to jest fajny pomysł, żeby wprowadzić 'firmowe' gadżety

    najleoiej to jeszcze coś rozdawać od razu z numerem telefonu (chociażby długopisy).

    np w da grasso dawali magnesy na lodowke z numerem telefonu. i tak jezeli chcesz zamowic pizze do domu tel masz pod nosem nie trzeba nigdzie szukac ani nic
    Na http://www.vistaprint.pl można zrobić sobie długopisiki i wizytówki tylko za cenę przesyłki polecam ja mam od nich wizytóweczki i jestem zadowolona
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  8. #158
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    świetna stronka, można też tam inne rzeczy zamówić. i rzeczywiście za darmo? aż się wierzyć nie chce..

  9. #159
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    zapłaciłam tylko za przesyłkę tyle, że ja do irlandii więc mnie skasowali 7 € za 250 wizytówek

    ---------- Dodano o godzinie 11:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:56 ----------

    chodzi o to , że te darmowe z drugiejstrony mają ich reklamę - adres ich stronki , ale mi to nie przeszkadza skoro mogę zamówić u nich małą ilość i to za koszt paczuszki - oryginalnie wszystko idzie z Holandii
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  10. #160
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    jestem zaskoczona, bardzo fajne

  11. #161
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Świetnym sposobem na zyskanie uznania dotychczasowych klientek i pozyskanie nowych jest organizacja spotkań tematycznych, na których poruszane byłyby sprawy pielęgnacji, a przy okazji prezentowane byłyby wybrane punkty z oferty. Jak to zrobić? To bardzo proste. Jeśli Twój salon ma bazę smsową, bądź mailową potencjalnych klientek, możesz wysłać do nich info z wiadomością o organizowanej imprezie dla kobiet, darmowym poczęstunku i wielu atrakcjach. Jeśli nie masz takiej możliwości, skorzystaj z ulotek, wywieś informację w witrynie, skontaktuj się z lokalnym portalem internetowym i poproś o wzmiankę o organizowanym spotkaniu. Wybierz ciekawy temat, który mógłby zainteresować atrakcyjną grupę Twoich potencjalnych klientek, np. “Bez zmarszczek po 50tce”, zaplanuj program (np. darmową analizę skóry, rozdanie próbek, pokaz zabiegów, pogadankę o pielęgnacji) i przygotuj się na odwiedziny. Takie spotkanie to rewelacyjny sposób na zaprezentowanie usług, a także uzmysłowienie kobietom, jak ogromne możliwości daje nowoczesna kosmetyka. W ten sposób budujesz również pozytywny wizerunek firmy i dajesz szansę swojemu salonowi na to, by było o nim głośno na mieście. Poczta pantoflowa, zorganizowana przez zadowolone słuchaczki spotkania to najlepsza reklama dla salonu.
    Po prostu mój salon, czyli w świecie kosmetycznego biznesu
    Myślę, że coś takiego jest świetnym pomysłem dla osób, które mają salon Może także osobą, które robią w domu udałoby się organizować spotkanka dla klientek, które przyprowadzałyby znajome. Tematyka mogłaby dotyczyć np. domowych sposobów wykonywania manicure i pedicure

    ---------- Dodano o godzinie 08:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:46 ----------

    Często salony wprowadzają też karnety upominkowe Myślę, że to też super pomysł.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  12. #162

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Farbstift, na pewno warto wykorzystać ten sposób ze spotkaniami, kobiety uwielbiają się w końcu spotykać na kosmetyczne plotki. Wystarczy przyjrzeć się funkcjonowaniu jakiejkolwiek siedziby marek kosmetycznych sprzedaży bezpośredniej, nawet tej, która funkcjonuje w małym miasteczku. Kobiety przychodzą na spotkania, bo koleżanka koleżance powiedziała, że będą kosmetyki, będzie można sprawdzić, powąchać, potestować. Część potem zostaje konsultantkami, a część zamawia. Bardzo podobny wzór. Tutaj jest jeszcze lepiej, bo można załapać się na jakiś pokaz zabiegów, nauczyć się czegoś nowego itd. Organizacja spotkania nie wychodzi drogo, wypadałoby postawić na stół kawę i ciastko, rozdać trochę próbek, przy okazji może część kobiet wróci, gdy okaże się, że "ten krem profesjonalny co mi pani dała jest lepszy od mojego zwykłego... jak to możliwe? " - a wówczas już tylko krok od przekonania jej, że będzie jeszcze lepiej, gdy pielęgnację w domu uzupełni o odpowiedni dla niej zabieg.
    www.mojsalon.pl - blog o biznesie kosmetycznym
    www.eversun.com.pl - nasza strona firmowa

  13. #163
    Wczytuje się Avatar turkusova
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Wielkopolska:-)
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Chyba żadna reklama nie zastąpi poczty pantoflowej i polecanie przez zadowolone klientki...:-)

  14. #164
    Rozkręcanko Avatar gogosobo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Jade według mnie najlepsza jest poczta pantoflowa , kolezanka powie kolezance i tak dalej

  15. #165
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    tak ale to jeszcze zależy gdzie się mieszka i w jakim jest się wieku. u nas jest tak że ludzie znają sę np ze szkoły. a jak szkoła się kończy, ludzie się rozjeżdżają, zakładają rodziny, kontakty się urywają. wśród sąsiadów to różnie, my głównie znamy młode małżeństwa z bloku + nasze piętro. u nas bardzo mało osób się zna

  16. #166
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał nieszkam78 Zobacz post
    Na http://www.vistaprint.pl można zrobić sobie długopisiki i wizytówki tylko za cenę przesyłki polecam ja mam od nich wizytóweczki i jestem zadowolona
    ja z tej strony tylko niemieckiej zamowilam sobie najpierw wizytowki
    terza zamowilam sobie dla dziewczyn kalendaze do portfela z moimi danymi do tego dla stalych klientek kalendaz magnez na lodowke
    super stronka i super produkty

  17. #167
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    i ja chyba wypróbuje ciekawe te produkty





  18. #168
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    ja z tej strony tylko niemieckiej zamowilam sobie najpierw wizytowki
    terza zamowilam sobie dla dziewczyn kalendaze do portfela z moimi danymi do tego dla stalych klientek kalendaz magnez na lodowke
    super stronka i super produkty

    Ja od niedawn w tym siedze i jest bardzo trudno zdobyc klientki na stronie niemieckij.
    tutaj jest masa tych chinczykow co robia po kosztach.
    A dziewczyny patrza na cene bo na pracy i materiale to sie nie znaja.

  19. #169
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał luska102 Zobacz post
    Ja od niedawn w tym siedze i jest bardzo trudno zdobyc klientki na stronie niemieckij.
    tutaj jest masa tych chinczykow co robia po kosztach.
    A dziewczyny patrza na cene bo na pracy i materiale to sie nie znaja.

    tu sie z toba zgodze i nie zgodze
    zgodze sie bo to prawda chinczyki i po domach robia laski oed 10 euro
    a nie zgodze sie tez bo jak klientka madra i ma oczy to od chinczyka sama odejdzie
    ja mialam kilka takich od nich co wracaly z historiami typu:
    brak dezynfekcji
    pazury odpadaja
    itp itd

  20. #170
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    tu sie z toba zgodze i nie zgodze
    zgodze sie bo to prawda chinczyki i po domach robia laski oed 10 euro
    a nie zgodze sie tez bo jak klientka madra i ma oczy to od chinczyka sama odejdzie
    ja mialam kilka takich od nich co wracaly z historiami typu:
    brak dezynfekcji
    pazury odpadaja
    itp itd
    no jedna taka do mnie tez przyszla jak ja krew zalala u chinczykow przy pracy z frezarka.

  21. #171
    Rozkręcanko Avatar izabelats
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Myślę że całkiem dobrym rozwiązaniem dla osób które chcą legalnie popracować jest założenie działalności z dofinansowaniem z urzędu pracy. Zus jest wtedy nieduży, więc są szanse żeby to zapłacić i jakoś powoli rozkręcać biznes. Zawsze to jakaś altenatywa

  22. #172

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    z tymi "paniusiami" to fakt...zawsze im mało

  23. #173
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał izabelats Zobacz post
    Myślę że całkiem dobrym rozwiązaniem dla osób które chcą legalnie popracować jest założenie działalności z dofinansowaniem z urzędu pracy. Zus jest wtedy nieduży, więc są szanse żeby to zapłacić i jakoś powoli rozkręcać biznes. Zawsze to jakaś altenatywa
    Ja właśnie skorzystałam z takiej dopłaty w grudniu 2008 roku, to fajny sposób ale cóż, pracując w domku miałam ok 2-3 klientki dziennie, a w tej chwili w dobie , nieszczęsnego kryzysu mam 2 klientki tygodniowo jak dobrze pójdzie, i do stylizacji prowadzę też sprzedaż produktów do pazurków, gdyby nie to ty chyba bym już sobie dawno żyły wypruła, dobrze że mój partner pracuje to jego prawie cała wypłata idzie na zapłatę za wynajem lokalu, pozostałe wydatki już z mojej skromnych zarobków
    i nawet drastycznie obniżenie kosztów usługi oraz comiesięczne nowe promocje niestety nie działają w moim mieście na klientów.
    Może wy mi coś doradzicie, sprawdzonego co u was się sprawdziło bo jaj już nie mam do tego głowy





  24. #174
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    ja z tej strony tylko niemieckiej zamowilam sobie najpierw wizytowki
    terza zamowilam sobie dla dziewczyn kalendaze do portfela z moimi danymi do tego dla stalych klientek kalendaz magnez na lodowke
    super stronka i super produkty
    mam pytanko...czy zamawiajac w tej firmie produkty przebieg dostawy był ok pytam poniewaz tez mialam zamiar zamowic u nich ale cos mnie natkneło i poczytałam opinie na ich temat ..i wiekszosci były złe tj.ze oszusci,nie wysyłaja,zlej jakosci...itd...maja bardzo konkurencyjne ceny...nigdzie nie znalazłam tak tanich jak u nich..ale mam pewne obawy...

  25. #175
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja na innym forum czytałam, że fajne wizytówki przysłali dziewczynom i były zadowolone, ale osobiście nie zamawiałam. W sumie też mnie to ciekawi,bo sporo osób stąd chciało zamawiać.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •