Strona 9 z 27 PierwszyPierwszy ... 567891011121319 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 201 do 225 z 666

Temat: Jak zdobyc klientki???

  1. #201
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał ewa666 Zobacz post
    Ja miałam umówioną na wczoraj na 11 dziewczynę wszystko ładnie pięknie cieszę się bardzo ONA MI PISZE ŻE NIE PRZYJDZIE (dalej też czytałam//woszczur)
    ja mam takich na pęczki tylko dziela sie na 2 grupy

    • te co pytaja o cene i od razu mówią/piszą że za drogo więc nie przychodzą
    • i te co się juz umawiaja a dzień przed lub nawet kilka godzin przed dają znac że nie przyjda bo coś tam, albo po prostu sobie nie przyjdą wcale n ie informując mnie o tym , a ja czekam na nie jak ta głupia pi&^%$# chodząc od jednego do drugiego okna


  2. #202
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    u mnie to juz wogole klapa na maxa nieiwem czy co ale pustki na maxa a chociaz tak jedna na tydz by sie przydala juz poobnizalam ceny i dalej cisza niewiem czy moze to wina ze wiocha troche si emartwie
    no to zaczynamy

  3. #203
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    a ja ostatnio nie miałam czasu i odmawiałam wszystkim i się troszkę boję, że teraz będzie ciężko od nowa klientki zyskać. Ale pomyślę nad cennikiem i jakimiś fajnymi promocjami
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  4. #204
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ja przed Świętami małam dużo klientek..a teraz znowu klapa... nikogo niema ;/

  5. #205
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Klapa,klapa.Ale zamawiam wizytowki i male rekamy do skrzynek pocztowych z cennikiem i nowymi uslugami.
    Moze sie cos ruszy.
    Nadzieja...umiera ostatnia.

  6. #206
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    hm ja ogolnie nie czekam az mi przyjda lub nie .. staram sie byc sprytniejsza od nich... dzien przed wizyta obdzwaniam i pytam czy aktualne ... bardzo zadko zdarza mi sie zeby odmowily wizyty ...a klientek coraz wiecej...wiec ulotki , reklama na portalach ogloszeniowych, nk i poczta pantoflowa działają oby tak dalej

  7. #207
    Debiutantka Avatar inez0o0
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Koło
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    wysylanie zaproszen na tipsy na nk dziala ale do czasu.. nie bedziemy przeciez sie przypominac co tydzien wszystkim z reszta tych stylistek na nk juz sie tyle porobilo ze uuf wystarczy wieksza miejscowosc i juz konkurencja ale np ja wstawilam fotki pazurkow i jak tylko ktos zajrzy to dostaje zaproszenie uloti na miescie tez juz przerabialam i NIE RADZE dostalam mandat za "plakatowanie i zaśmiecanie miejsc niedozwolonych" i musialam wszystkie ulotki zdjac... trzeba cierpliwym byc ..po prostu! droga pantoflowa jest najlepsza i nikt was do skarbowki nie wyda jesli bedzie zadowolony znizki rabaty promocje dobra gatka i kontakt to podstawa reklama zajma sie twoje ZADOWOLONE klientki pozdrawiam ;*

  8. #208

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    no przydałoby się kilka fajnych klientek!

  9. #209
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    nie wiem czy w dobrym temacie piszę miałam umówione na czwartek 3 osoby a teraz sms że nie przyjdą 2 bo nie będą jeździć gdzieś tam do mnie i do siebie pójdą a tak to głowę zawracają że na pewno będą wrrrrrrrr wkurzyłam się mają szczęście że napisały dziś a nie w czwartek

  10. #210
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał białaaaa Zobacz post
    nie wiem czy w dobrym temacie piszę miałam umówione na czwartek 3 osoby a teraz sms że nie przyjdą 2 bo nie będą jeździć gdzieś tam do mnie i do siebie pójdą a tak to głowę zawracają że na pewno będą wrrrrrrrr wkurzyłam się mają szczęście że napisały dziś a nie w czwartek
    tez tak mialam

  11. #211

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    nie ma się co denerwować...dobrze, że w ogóle zadzwoniły. U mnie często się zdarza, że się zapiszą, a potem po prostu nie przychodzą..to dopiero mnie wpienia!

    ---------- Dodano o godzinie 13:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:21 ----------

    Poza tym, właśnie otwieram nowy salon i też dręczy mnie pytanie, jak przyciągnąć do niego klientki....salon jest w centrum, więc liczę na "przechodzące" tamtędy kobitki...obym się nie przeliczyła...a poza tym chyba tylko ulotki mi zostają na początek, prawda?

  12. #212

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    dobrze, że w centrum. a ulotki pewnie przyciągną jakieś klientki. ale najpewniejsza jest droga pantoflowa, jak to zawsze Dziewczyny mówią.
    wstaw fotki swojego saloniku.

  13. #213

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    tylko, żeby zadziałała droga pantoflowa, to najpierw ktoś musi przyjść i wypróbować...potem to pewnie już jakoś poleci...

  14. #214
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    w lokalnej gazecie tez sporo ci to da...
    usmiechnij się do swojej fryzjerki, albo jak masz najomości w pobocznych sklepach? zreszta pewnie zaznajomisz sobie kolezanki z butików itp. i pewnie one będa świetna reklamą o ile poprosisz je żeby np. reklamowały ciebie to ty dasz im specjalny rabat... najczęsciej klientki ufaja sprzedawczyniom a jesli do tego będa miały ładne paznokietki to sma zobaczysz

  15. #215

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    zyza ma rację.

  16. #216
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ech, a ja sie oglaszam na lokalnym portalu, ale dziala najczesciej - uwaga- wtedy gdy wszystkie stylistki pojada na urlop, szlag, ale moze to byc jedna z dróg i u mnie niestety nie dziala droga pantoflowa. To zabrzmi nieskromnie, ale jak sie kiedys wkurzylam i zapytalam dlaczego mnie dziewczyny nie polecaja uslyszalam- bo nie chcemy aby inne mialy takie paznokcie jak mamy my. Tylko zamordowac, no

  17. #217
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    Ech, a ja sie oglaszam na lokalnym portalu, ale dziala najczesciej - uwaga- wtedy gdy wszystkie stylistki pojada na urlop, szlag, ale moze to byc jedna z dróg i u mnie niestety nie dziala droga pantoflowa. To zabrzmi nieskromnie, ale jak sie kiedys wkurzylam i zapytalam dlaczego mnie dziewczyny nie polecaja uslyszalam- bo nie chcemy aby inne mialy takie paznokcie jak mamy my. Tylko zamordowac, no

    to moze zaproponuj im jakis rabat za to że będą Cie polecały np jak przyjdzie 5 klientek i powołają sie na jedną z nich to ona dostanie rabat
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  18. #218
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    natus, natus , natus ech.. piec klientek? Klientek to ja mam piec w miesiacu, zaproponowalam kazdej z tych moich, ze jak oprzyprowadza jedna-literalnie-JEDNĄ to beda mialy rabatu 10 zlotych i co? i nic

  19. #219
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    kura u mnie tez droga pantoflowa kuleje

  20. #220
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    kura... no to faktycznie lipa ehhh, a tak jak ktos pisał może w gazecie ogłoszenie
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  21. #221
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    asik-czyli nie jestem sama
    natka, gazety czytaja ludzie starszej daty, szczegolnie takie jak: anonse np a jak ktos czyta anonse to w poszukiwaniu roboty, a jak ktos poszukuje roboty to wyda pol stowy na pazury? tera internet. Moze gdybym wypozycjonowala te nieszczesne "tipsy"

  22. #222
    No to..wpadłam Avatar iv90
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    a ja nie mam żadnej stałej klientki nawet moja mamusia powiedziała że nie będzie już pazurków robić, a tak to może z raz na pół roku zrobię jakiejś koleżance.

    do tego studiuje dziennie i mieszkam w małej miejscowości i na dodatek moja sąsiadka zaczęła robić pazury kilka miesięcy przede mną i zagarnęła wszystkie możliwe klientki

    już pisałam na nk koleżanką, ale nic to nie dało. i w ten oto sposób robię tylko sobie pazurki i nawet nie mam na kim ćwiczyć. Myślę, że mi już nic ani nikt nie pomoże

  23. #223
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    asik-czyli nie jestem sama
    natka, gazety czytaja ludzie starszej daty, szczegolnie takie jak: anonse np a jak ktos czyta anonse to w poszukiwaniu roboty, a jak ktos poszukuje roboty to wyda pol stowy na pazury? tera internet. Moze gdybym wypozycjonowala te nieszczesne "tipsy"

    hahahha dobre a może spróbuj dać ogłoszenie-ulotkę w szkołach licealnych może wtedy niższa cena dsla uczennic ale może będzie ich więcej , urzedach
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  24. #224
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Zgadzam sięw wyższych uczelniach jest pełno tablic gdzie można zamieścić swoje ogłoszenie z numerem tel. Ostatnio spotkałam się z takimi tablicami w klatkach schodowych i tam też znalazłam ogłoszenie o paznokciach, często sa na słupach itp. wbrew pozorom ludzie na nir zwracają uwagę.. Nie wiem jak u Was ale u mnie w Toruniu co czwartki rozdają darmową gazetę lokalna i tam też są różnego typu ogłoszenie a te gazety biorą po prostu wszyscy.

  25. #225
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    u mnei darmowe gazety rozdają codziennie, ale kura ma racje- tylko starzy ludzie czytają.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •