Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Evenail

  1. #1
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Evenail

    czy któraś miała do czynienia z firmą Evenail bo jak juz wczesniej pisalam w moich okolicach nie ma zbyt wielu sklepow z produktami do przedluzania paznokci w sumie to sa tylko 2 i w jednym sa produkty firmy CM o ktora pytalam ale chyba zadna z Was nie pracowala na nich oraz z produktami Evenail.

  2. #2
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    A podaj link do firmy o którą pytasz?...bo kojarzy mi się nazwa ale nie wiem jak wygladają produkty a swoją drogą to widziałąm, ze CM jest barrrrdzo droga

  3. #3
    No to..wpadłam Avatar Angie1722
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Przemyśl
    Postów
    132

    Domyślnie

    Ja mialam do czynienia z firmą evenail i jakoś mi nie podeszła, więc zmieniłam. Gdzie mieszkasz, bo w mojej miejscowośći też tylko taką firme można nabyć

  4. #4
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cytat Napisał Angie1722 Zobacz post
    Ja mialam do czynienia z firmą evenail i jakoś mi nie podeszła, więc zmieniłam. Gdzie mieszkasz, bo w mojej miejscowośći też tylko taką firme można nabyć
    Ja mieszkam w okolicach Puław

    ---------- Dodano o godzinie 19:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:49 ----------

    Cytat Napisał martakolo Zobacz post
    A podaj link do firmy o którą pytasz?...bo kojarzy mi się nazwa ale nie wiem jak wygladają produkty a swoją drogą to widziałąm, ze CM jest barrrrdzo droga
    tutaj jest link do żeli evenail Alfacentrum - hurtownia fryzjersko - kosmetyczna. Sklep internetowy.

  5. #5
    No to..wpadłam Avatar Angie1722
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Przemyśl
    Postów
    132

    Domyślnie

    No to jednak nie mieszkamy blisko. Ja tam wole zamowić na internecie produkty bo nawet zdarzylo mi sie kupic przeterminowane wiec teraz jestem ostrożna. Widze że jesteś doświadczoną stylistką więc raczej nie polecam tej firmy. Ale każdy lubi co innego...

  6. #6

    Domyślnie Odp: Evenail

    Cytat Napisał Pati88 Zobacz post
    czy któraś miała do czynienia z firmą Evenail bo jak juz wczesniej pisalam w moich okolicach nie ma zbyt wielu sklepow z produktami do przedluzania paznokci w sumie to sa tylko 2 i w jednym sa produkty firmy CM o ktora pytalam ale chyba zadna z Was nie pracowala na nich oraz z produktami Evenail.
    W linku poniżej dziewczyny piszą o firmach i produktach wartych polecenia, może akurat będzie o firmie, o którą pytasz
    http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...polecacie.html

    ---------- Dodano o godzinie 13:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:00 ----------

    O! Nie zauważyłam, że pytanie było z zeszłego roku
    Ostatnio edytowane przez kachna831 ; 28-05-2010 o 13:13

  7. #7
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: Evenail

    ja miałam okazję pracować na tej firmy żelu jednofazowym gęstym lekko różwowy był i byłam z niego zadowolona...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •