Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 67891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 226 do 250 z 258

Temat: "Seriale"

  1. #226
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    Ja też oglądam The Following jestem na 5 odcinku, wciągnął mnie strasznie. Gra o tron też oglądam, ale aktualnie czytam 4 część i w serialu dożo sobie dodali i dużo odjęli, ale wiadomo jak to w książce. Mimo to serial świetnie nakręcony i postaci świetnie zagrane, nawet jeśli odbiegają wyglądem od tych książkowych to ich charaktery oddane są idealnie.

  2. #227
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    ja oglądam wszelkie seriale na TVN (Lekarze, Prawo Agaty i Na Wspólnej oczywiście), Gra o Tron także ale aktualnie nagrywam sobie na dekoder odcinki i obejrzę całość

    A serial który KOCHAM to 24 Godziny... niestety jestem już przy końcówce ostatniego sezonu a jest ich 8, no i oglądam drugi raz i na pewno nie ostatni
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  3. #228
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    ja ostatnio odkryłam "Bates Motel" jego inspiracją była "Psychoza" Stevena Kinga
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  4. #229

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    Najbardziej lubię oglądać Pierwszą Miłość i M jak Miłość.

  5. #230
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    Znam The Killing i musze sie zgodzic, ze to wspanialy serial Ogladam wlasnie druga serie ( amerykanska ).
    Ogladam glownie seriale kryminalne, komediowe czasem, najbardziej lubie brytyjskie
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  6. #231
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    Polecam Robin of sherwood z Michaelem Praedem.to byl dopiero serial a teraz przed poludnem na ktorym Polskim programieznowu leca powtorki.Ita muzyka wrecz magiczna zspolu Clanad.

  7. #232
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    JA to jestem namietna fanka "Sex and the city" no na dobranoc wszystkie sezony zapodaje poprostu kocham i ogladam go od 10 lat i mi sie nigdy nie nudzi. Oczywiscie 2 pelnometrazowki tez moge w nieskonczonosc ogladac. Polecam takze Califonication to moj 2 konik

    ---------- Dodano o godzinie 00:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:27 ----------

    a od rana gdy przyjmuje klientki zapuszczam najwieksze brudy TV czyli "Dlatego Ja" "Trudne sprawy" itd itd itd tych seriali paradokumenatalnych tyle sie narobilo ze co nie wlacze jakis kanal to leci. Dla mnie to komedia jest przezabawnie glupie
    Ostatnio edytowane przez delyszys ; 26-06-2013 o 02:40

  8. #233
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    o tak "Sex and the city" nie mozna nie lubic tego serialu tez ogladam praktycznie od zawsze dzieki temu serialowi nauczylam sie pic Cosmopolitana i uwazam ze to genialny drink.a stylizacje carry bradshow sa poprostu mega fantastyczne!no i Samanta nawet moj maz wie ktora to babeczka.

  9. #234

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    ja tam preferuje w polskich serialach, obecnie rodzinka.pl i lekarze amerykańskie produkcje jakos mi do gustu nie przypadają no poza plotkarą

  10. #235
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    "Supernatural" - Nie z tego świata.
    Trochę o demonach i aniołach

  11. #236
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    Ja jestem maniaczką - wszystkie seriale moje!
    Z polskich oglądam tylko "Na Wspólnej"

    a zagraniczne hoho...Chirurdzy, Jak poznałem Waszą Matkę, Pretty Little Liars, Dr House (oglądałam juz 3x od początku do końca ) Family Guy, Ostry Dyżur, Alcatraz, Teoria wielkiego podrywu, już nawet sama nie pamietam co oglądam.

    Ale najważniejsze, co polecę każdej z Was, bo w życiu nie widziałm tak rewelacyjnego serialu to BREAKING BAD.
    Dla mnie mistrzostwo świata. Jak skończyłam ostatni sezon to 2 tygodnie miałam żałobę i przeżywałam...

  12. #237

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    Również polecam BREAKING BAD, oglądam z żonką praktycznie codziennie o ile córa na to pozwoli mój ulubiony serial na piedestale z DEXTEREM i WALKING DEAD

  13. #238
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    He he he ja odkąd jestem na przymusowym ciążowym, to jestem maniaczką serialową, ale jestem wybredna.
    Lekarze,chirurdzy,Hart of Dixie, Jak poznałem waszą matkę, Pamiętniki wampirów, Saving Hope, Client List, Teen wolf, Dwie spłukane dziewczyny, Piekna i Bestia, Kości jeszcze dużo by wymieniać :-)
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  14. #239
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    Chirurgów to i ja uwielbiam teraz przez neta ogladam 10 sezon w miedzy czasie jak maly nie dokazuje

  15. #240
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    Ja uwielbiam"Czas honoru "

  16. #241
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    Ja również polecam WALKING DEAT jak również TRUE BLOOD oglądamy z mężem jak tylko mamy czas

  17. #242
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    Widzę, że mamy tu niezłe weteranki serialowe. Chociaż czasem ratują zycie od nudy, zwłaszcza, że zima się zbliża, a razem z nią długie wieczory.

  18. #243
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    Do mojej listy odhaczonych seriali z dniem dzisiejszym dołączył breaking bad. Początkowo myślałam, że zupełnie mi nie podejdzie - bo myślałam, że nie moja tematyka, a tu przemiłe zaskoczenie. Wspaniały. Po obejrzeniu go czuje się spełniona

    No i znów nie mam co oglądać Czy któraś z weteranek poleci mi jakiś dobry serial kryminalny ? Najlepiej zagraniczny




  19. #244
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    Ja koncze Housa i jak przyszle Malenstwo pozwoli to zabiore sie za Dowody Zbrodni ( Cold Case ). Widzialam w telewizji, spodobal mi sie. Kriminalny z mloda agentka, ktora rozwiazuje sprawy morderstw z kilku/kilkunastu lat wczesniej
    Agnieszka

  20. #245
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    katerina15 ja ostatnio wpadłam w fale oglądania PROFILAGE francuski kryminał, fajna fabuła, przystojny aktor, piękne widoki paryżewa czego chcieć więcej

  21. #246
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    Germana fajny serial mi poleciłaś Początkowo nie przemawiał do mnie fakt, że to serial francuski, ale po obejrzeniu wóch pierwszych odcinków przestało mi to zupełnie rpzeszkazać fajny gówny boharter no i Chloe

    A ja w miedzy czasie czekając na jakieś propozycje znalazłam serial z 2009 r i tez mi sie spodobał - lie to me (magia kłamstwa) . Facet potrafi rozpoznać czy ktoś kłamie zwracając uwage na wszelkie jego gesty, zachowania i mimikę twarzy. Po obejrzeniu tego serialu jakoś tak inaczej sie patrzy na ludzi i aż chce sie nauczyć wszystkich tych sztuczek ;D
    Ostatnio edytowane przez katerina15 ; 20-01-2014 o 22:34




  22. #247

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    Uwielbiam Breaking Bad. Szkoda tylko, że już się skończył.

  23. #248
    Debiutantka Avatar talavera
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    W-wa
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    A ja nigdy jakoś nie mogłam się przekonać do "Breaking Bad". Za to uwielbiam takie seriale z klimatem jak "The Fall", "Fargo", "Outlander", "The Affair" czy najnowszy "Fortitude".

  24. #249

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    Ja aktualnie czekam na nowy sezon Vikingów, polecam!

  25. #250

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    Nowy sezon się zaczął. Po drugim sezonie nie mogłam się doczekać nowego, a teraz, gdy jest, trochę mnie nudzi... Wolę ostatnio oglądać the walking dead

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •