Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 258

Temat: "Seriale"

  1. #51
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie

    ja prawie w ogole nie ogladam tv
    z seriali to
    Dr House
    Niania
    39 i pół
    i Ranczo i wszystko to oglądam na kompie P wiec jestem z odcinkami czasami do przodu

  2. #52

    Domyślnie

    Dokładnie ten internet to zbawienie, strasznie nie lubię przegapić odcinka swojego ulubionego serialu a z internetem nie ma już tego problemu

  3. #53
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Oj moim naj naj i nie moge go przegapić to Dr House Ubóstwiam go! I coś w nim jest takiego...uhhh hahaha No i Kości Kiedyś namiętnie M jak Miłość ale juz mi sie znudziło...heh czasami Pierwsza miłość i Barwy Szczęscia.. I jak trafie to Ostry Dyżur AAA i teraz Kiepściuchy rano
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  4. #54

    Domyślnie

    Agusia jakbyś przegapiła jakiś odcinek DH albo Kości albo jakbyś chciała być do przodu z odcinkami to pisz na PW

    kto oglądał PierwsząM jak arturek pojawił się na własnym pogrzebie niezłe minki mieli hehe

  5. #55
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    Agusia jakbyś przegapiła jakiś odcinek DH albo Kości albo jakbyś chciała być do przodu z odcinkami to pisz na PW

    kto oglądał PierwsząM jak arturek pojawił się na własnym pogrzebie niezłe minki mieli hehe
    No super Jak co dm znać A ja własnie nie widziałam pogrzebu..buuu przegapiłam hehe
    Musze sie porzalić...wcieło mi cały dysk buuu wszystkie fotki, filmy, cała poczta...buuu może mąż odzyska ale to wina dysku...na forum opisali że mają taki myk te dyski że nagle przestaje chodzić buuu dobrze że mam na fora takie same loginy i hasła bo bym musiała kombinować jak tu do was się dostać haha
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  6. #56

    Domyślnie

    Oh to współczuje takiej straty dobrze że pamiętasz hasło

    co do haseł to ja prawie wszędzie mam inne używam generatora losowego i wszystko zapisuje w przeglądarce także jakby mi padł kompik to nigdzie bym się już nie dostał

  7. #57

    Domyślnie

    dziewczyny ale super serial wyczaiłem. można się posikać ze śmiechu

    serial nazywa się IT CROWDS (Technicy Magicy) o ludziach z działu IT
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  8. #58
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    it crowds nie nie znam, ogilnie ogladam dr haus - uwielbiam! chirurdzy, prison break, experci, gotowe na wszystko... bardzo lubie tez KYLE XY nie wiem czy znacie czy w polsce leci ale super serialek, , a co do polskich filmikow no coz wstyd sie przyznac ale zero mam pojecia o tym co piszecie nie znam wcale, szkoda

  9. #59
    No to..wpadłam Avatar annie82
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    świdnica
    Postów
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    No super Jak co dm znać A ja własnie nie widziałam pogrzebu..buuu przegapiłam hehe
    Musze sie porzalić...wcieło mi cały dysk buuu wszystkie fotki, filmy, cała poczta...buuu może mąż odzyska ale to wina dysku...na forum opisali że mają taki myk te dyski że nagle przestaje chodzić buuu dobrze że mam na fora takie same loginy i hasła bo bym musiała kombinować jak tu do was się dostać haha
    Agusia, uwielbiam Kości....i Davida Boreanaza...głownego odtwórcę sweet, i dr.house oczywiście mam te same zainteresowania
    TIPSY ŚWIDNICA

  10. #60
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Cytat Napisał annie82 Zobacz post
    Agusia, uwielbiam Kości....i Davida Boreanaza...głownego odtwórcę sweet, i dr.house oczywiście mam te same zainteresowania
    Ja wogóle takie klimaty lubie hehe Kryminalne zagadki też np..a filmy to tylko SF i jakieś fantasy...kryminalne, coś w stylu Indiana Jones
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  11. #61
    Rozkręcanko Avatar ania23831
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    31

    Domyślnie

    A ja to ostatnio zwariowałam na punkcie serialu ,,Nie z tego świata"(Supernatural) a w szczególności na punkcie jednego z braci z tego serialu Jensena Ackles ----tak tak,budze sie o 5;40 zeby serial obejrzeć.

    ---------- Dodano o godzinie 22:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:08 ----------

    Aha....jeśli któraś z Was jest też jest tak jak ja szurnięta na punkcie serialu Gotowe na wszystko to można zbierać odcinki od pierwszego sezonu.Płyty są na pewno w Vivie,Urodzie i Vicie.Ja juz kupiłam pierwszą płytę z 3 odcinkami.

  12. #62

    Domyślnie

    IT CROWDS to serial komediowy i jest niesamowity

    całość to tylko 3 sezony po 6 odcinków warto obejrzeć

  13. #63
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    ja jestem fanką GOTOWYCH NA WSZYSTKO na szczęście mam telewizje satelitarna i jestem do przodu kurde boskie są te dziewuszki..

    Dr House też oglądam ale też na Foxie wiec też jestem do przodu
    Zaklinaczka dusz też jest świetna.. ogląda ktoś?
    I forum
    miłośniczka akrylu

  14. #64
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    ja , lubie zaklinacz dusz, nie zawsze udaje mi sie bo czasu malo ale fajny serialik!

  15. #65
    No to..wpadłam Avatar aniusiablondyna
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    115

    Domyślnie

    tez jestem fanką GOTOWYCH .... mam wszystkie odcinki ale teraz nie ogladam ich zbyt czesto. Zagłebiłam sie w BRZYDULI i NIE IGRAJ Z ANIOŁEM na wiecej nie mam czasu

  16. #66
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie

    Gotowe na wszystko-swietny serial ,nawet moj maz sie wciagnalale jeszcze musze 5 sezon sciagnac,a obecnie ogladam Teraz albo nigdy-fajny serial ,ale raczej babski,tego juz moj maz nie oglada

  17. #67
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwonadc78 Zobacz post
    Gotowe na wszystko-swietny serial ,nawet moj maz sie wciagnalale jeszcze musze 5 sezon sciagnac,a obecnie ogladam Teraz albo nigdy-fajny serial ,ale raczej babski,tego juz moj maz nie oglada
    A ja mam to szczęście , że mój mąż wciągnąl sie w to i w to o dziwo ha ha ha
    SZCZĘŚLIWA

  18. #68

    Domyślnie

    It Crowds i tak rządzi

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  19. #69
    No to..wpadłam Avatar aniusiablondyna
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    115

    Domyślnie

    ja też ogladam TERAZ ALBO NIGDY i SEX W WIELKIM MIEŚCIE

  20. #70

    Domyślnie

    właśnie przed chwilą obejrzałem ostatni odcinek prison break moja niunia to się poryczała ale świetnie się kończy

  21. #71
    No to..wpadłam Avatar karolinka_zuzia1989
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Hagen NRW (wakacje Piekary Slaskie)
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    Dr House
    M jak milosc

  22. #72
    No to..wpadłam Avatar majkarodzik
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    270

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Kurcze! Zaglądam tu już któryś raz z kolei i czytam jakie seriale oglądacie. A ja oglądam tylko jeden "Brzydula" i nie mam z kim o nim pogadać, bo większość ogląda tylko sporadycznie.
    Ja ogladalam wszystkie odcinki "Brzyduli" i juz sie nie moge doczekac co bedzie dalej po wakacjach A zaczelo sie od tego, ze moj maz zobaczyl gdzies w reklamie A wiec ogladalismy wszystkie, bron boze zeby opuscil chocby 1 odcinek
    "Gdyby życie było rajem, można by było obejść się bez lęku i bólu".

  23. #73
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    ja tez bardzo lubię Brzydule i oglądaliśmy razem z moim facetem
    oglądam też I kto tu rządzi i bardzo lubię program AXN i AXN crime

  24. #74
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    a ja ostatnio oglądam Gotowe na wszystko

  25. #75
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    59

    Domyślnie Odp: "Seriale"

    A ja oglądam Pierwszą miłość nałogowo i czasem Nianię i Ranczo )

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •