Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 101

Temat: PODOLOGIA zawód

  1. #51
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    I macie klientów na podologię? Opłacało się to szkolenie? Salon zarabia jakoś specjalnie więcej?
    Dużo kosztowało przygotowanie stanowiska?

  2. #52
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Nie jest ich dużo, bo 2-3 osoby dziennie, ale szefowa jakoś wybitnie tego jeszcze nie promowała, przy czym twierdzi, że jest zadowolona. Co do szkolenia - na prawdę fajnie. Bałam się, że nie będę ogarniała, ale babeczka z new nails była przystępna, sama sprawdzała czy rozumiemy, nie robiła programu na siłę, przy czym jednak zrealizowaliśmy całość.

  3. #53
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Przepraszam za spam ale własnie we Wrocku organizowana jest konferencja Podologiczna termin 12 kwietnia Wyższa Szkoła Fizjoterapii
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  4. #54
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Nie chodzę na konferencje. Szczerze mówiąc to nawet średnio mam na nie czas. Szkolenia mi wystarczą. A czy generalnie z konferencji można coś wynieść, czy raczej należy to traktować jako spotkanie branżowe?

  5. #55
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Konferencja to konferencją jest tylko z nazwy To normalny ciąg wykładów od ortopedii po estetyczną stronę. PO wykładach są dyplomy że zaznajomiona jest owa uczestniczka z tym tym i tyym a dodatkowo można uczestniczyć w ciągu 3-warsztatów które zawierają : zakładanie klamer do wrastających paznokci i posługiwanie się kostką Arkadii, druga to zajmowanie sie stopą cukrzycową, a trzecie to rekonsktrukcja zerwanych, uszkodzonych itd paznokci żelem w linku ktory podalam wszystko opisane i wyjaśnione
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  6. #56
    Rozkręcanko Avatar Katia_07
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Patrycja_92.. kostka Arkady nie Arkadii

  7. #57
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    1

    Unhappy Odp: PODOLOGIA zawód

    Witam!
    Chciałbym poznać zdanie na taki oto temat: jestem magistrem mikrobiologii od 13 lat uczę w liceum biologii, chcę to rzucić i zostać podologiem. Czy wystarczy mi podyplomówka czy najpierw kurs? Gubie się i sama myśl o zmianie zawodu przeraża mnie i..fascynuje.

  8. #58
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Ja bym proponowała i kurs i podyplomowke
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  9. #59
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Jestem w podobnej sytuacji. Chciałabym na poważnie zająć się podologią, w związku z tym myślę o intensywnej edukacji od pażdziernika, czy macie jakieś uczelnie godne polecenia w zakresie studiów podyplomowych? Czy na takie studia można iść po jakichkolwiek wcześniejszych? Chodzi o uczelnie, która dobrze mnie przygotuje do tego zawodu.

  10. #60
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Ja teraz kończę studia licencjackie w Łodzi z kosmetologii, specjalizacja podologia fajna sprawa

  11. #61
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Chciałam poruszyć temat szkoleń i kursów podologicznych w dziale o kursach, ale najwidoczniej nikt tam nie zagląda.

    Szukam opinii na temat szkoleń, ale konkretnie w KRAKOWIE. O podyplomówce na KWSPZ ponoć nie warto nawet wspominać(nauka na zdrowych stopach to nie nauka). A co ze szkoleniami?

  12. #62
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Beauty Lux ma wolne miejsce na termin 11.08 – 23.08 i dają 1000 złotych rabatu.
    To Wawa, ale przy tak rabacie jest sens ruszyć się, tym bardziej że te szkolenia są organizowane na prawdę porządnie.

  13. #63
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Spytaj w New Nails -mają kurs od sierpnia.


    _____________________

  14. #64
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Jeśli temat cię faktycznie interesuje to dawaj, tylko to jest długie szkolenie no i musisz jeszcze po nim trochę popracować zanim faktycznie dostaniesz pracę w zawodzie.
    Sama oceń sensowność. Nadajesz się do podologii? Oczywiście sam temat jest bardzo perspektywiczny.

  15. #65
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Dziewczyny - a o czym ja na litość boską piszę? Przecież dokładnie o tym samym co wy ;-)

  16. #66
    Kosmetolog Avatar L_TARNOV
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    W policealnych szkolach tez jest podologia roczna

  17. #67
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Tylko pojawia się pytanie - ile da człowiekowi szkoła policealna? Bo obawiam się, że niewiele. Kolejna państwówka i zwyczajna odwalanka, głównie teoria. W ten sposób nie zdobywa się kwalifikacji do tego zawodu.

  18. #68
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Pytałam o Kraków, Warszawka mnie nie interesuje. A tym bardziej mnie nie interesuje, że pracowałam dla krakowskiego New Nails i wiem jaką chałę odstawiają i na jaką masówkę lecą.

    Podyplomówkę i roczną szkołę można zrobić dla papierka, ale nie o to mi chodzi. Chcę na prawdę się czegoś nauczyć i podnieść swoje kwalifikacje. Wydać kupę kasy to nie sztuka.

  19. #69
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Cytat Napisał sora-imagica Zobacz post
    Pytałam o Kraków, Warszawka mnie nie interesuje. A tym bardziej mnie nie interesuje, że pracowałam dla krakowskiego New Nails i wiem jaką chałę odstawiają i na jaką masówkę lecą.

    Podyplomówkę i roczną szkołę można zrobić dla papierka, ale nie o to mi chodzi. Chcę na prawdę się czegoś nauczyć i podnieść swoje kwalifikacje. Wydać kupę kasy to nie sztuka.
    Kobietki, podbijam temat. Jestem po mgr kosmetologii i chcialam dodatkowo podszkolic podologie do salonu. Gdzie w Krakowie warto? Jak do teraz znalazlam jeden kurs 40h z gowork, jeden 30h w szkole Pani Garlacz no i ta roczna szkole w teb. Obawiam,sie ze szkola, mimo obietnic, wiele praktyki nie ma.. natomiast myslalam nad new nails, bo maja az 80h i interesujacy program, ale teraz czytam,ze nie warto. Ma ktoras jakies doswiadczenia tam lub poleci naprawde dobry kurs?

  20. #70

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Uważam że warto iść w tym kierunku , jest to zawód rozwijający się ale z przyszłością , moja pracownica właśnie wybiera się na podologię roczną ale na Nowowiejską

  21. #71
    Kosmetolog Avatar L_TARNOV
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Ja zaczelam roczna. Jak bedzie zobaczymy

  22. #72
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Ja też zaczęłam roczną i z tego co widzę na planie to bardzo dużo jest zajęć praktycznych.

  23. #73
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Hmm ciekawy zawód, jestem ciekaw ile fetyszystów wybrało taki zawód specjalnie

  24. #74
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Obawiam się, że fetyszyści wolą ładne stopy, a z ładnymi zadbanymi stopami stykamy się w tym zawodzie nieczęsto.

  25. #75
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: PODOLOGIA zawód

    Po szkoleniach zawodowych fajnie sobie radzę. Ten fetyszysta musiałby być szalony, bo stopy jakie by zobaczył dalekie są od ideału, a momentami aż trudno uwierzyć, że można do czegoś takiego doprowadzić.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wolny zawód?
    By nadya188 in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 07-11-2010, 14:08

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •