Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 95

Temat: Jak tak mozna?

  1. #1
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Jak tak mozna?

    Wlasnie bylam chwilowo na jednym z forow o paznokciach.I wiecie co nasze jest THE BESTCo mi sie bardzo,bardzo nie spodobalo to to ze na tym forum dziewczyny wstawiaja zdjecia robione przez poczatkujace dziewczyny z ich nikami i nabijaja sie perfidnie!Jak tak mozna

  2. #2
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    Jade ja też byłam na takim forum.. ale nie miałam odwagi pokazać swoich prac ani o nic zapytać.. bałam się stylistek paznokci które uważają że dziewczyna bez kursu nie ma absolutnie prawa robić paznokci.. niestety wiele jest takich miejsc.. nasze jest najlepsze
    I forum
    miłośniczka akrylu

  3. #3
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie

    niektore stylistki maja o sobie wysokie mniemanie,a w rzeczywistosci robia one gorzej paznokcie niz niektore amatorki,taka jest niestety prawda.A najgorsze jest to ,ze nabijaja sie z dziewczyn,ktore dopiero zaczynaja,nie rozumie takiego podejscia do sprawy,jednym slowem profesjonalistkami sa tylko w jednym-nasmiewaniu sie z innych.
    Ale najwazniejsze,ze na naszym forum nie ma takich osob,tutaj panuje calkiem przyjacielska atmosfera i z tego musimy sie cieszyc

  4. #4
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    co racja to racja. ja sie przyznam szczerze ze jestem zarejesrtowana na 3 innych forach ale na nich nie siedze....w sumie siedzę tylko na tym mało tego ze tamte są "niedostępne" dla takich jak ja (samouk bez kursu, certyfikatu, nieuczęszczający na ŻADNE warszaty...) to jeszcze te fora są tak niestarannie zrobione ze ja sie tam nie mogę połapać... są dla mnie nieestetyczne... dziadostwo i cygańska muzyka

    uwielbiam Nasze forum...

  5. #5
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Ja bylam kiedys zarejestrowana ale sie nie udzielalam,nie wstawialam zdjec.Bo po co,znalazlam to i jestem tu i to mi wystarczy.Tylko szkoda mi tych biednych dziewczyn bo jezeli ktoras slyszy taka opinie na temat swoich prac to czesto moze to sie konczyc zalamka i przestaje uczyc sie pazurkow a moze w przyszlosci mogla byc super stylistka.Ludzi trzeba dopingowac a nie gnoic

  6. #6
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Można skwitować jednym zdaniem "Zapomniał wół jak cielęciem był". Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego to robią, zwłaszcza, że same też miały swoje początki i to pewnie nieudane. Jest mi ich zwyczajnie ŻAL, bo mają wypaczone umysły.

  7. #7
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego to robią, zwłaszcza, że same też miały swoje początki i to pewnie nieudane. Jest mi ich zwyczajnie ŻAL, bo mają wypaczone umysły.

  8. #8
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Można skwitować jednym zdaniem "Zapomniał wół jak cielęciem był". Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego to robią, zwłaszcza, że same też miały swoje początki i to pewnie nieudane. Jest mi ich zwyczajnie ŻAL, bo mają wypaczone umysły.
    Swinto racja!
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  9. #9
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    No niestety dużo jest takich forów gdzie jedna z drugą się naśmiewają i wytykaja te niedoświadczone ale nic na to nieporadzimy poprostu trzeba być tu gdzie jesteśmy i gdzie jest fajnie gdzie ludzie sobie pomagają i sie kochają

  10. #10
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Można skwitować jednym zdaniem "Zapomniał wół jak cielęciem był". Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego to robią, zwłaszcza, że same też miały swoje początki i to pewnie nieudane. Jest mi ich zwyczajnie ŻAL, bo mają wypaczone umysły.
    Dokładnie to samo chciałam napisać - przecież każdy jakoś zaczynał, nikt od razu nie jest doskonały... nie potrafię zrozumieć takich ludzi

  11. #11
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    dziewczyny a co to za forum?
    owszem ogladalam pare forum gdzie zle sie wypo<iadaja o dziewczynach bez sertyfikatu ale nie widzialam jeszcze takiego swinstwa zeby wstwiano fotki poczatkujacych i sie nasmiewano ! obrzydliwe wrecz !

  12. #12
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    nie wiem czy możemy tutaj podawać nazwy tych stron.. Moderatorzy co wy o tym myślicie?
    I forum
    miłośniczka akrylu

  13. #13
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    ja byym chętnie zobaczyła. Może na którymś jestem zalogowaana wchodzę teraz prawie tylko na to forum

  14. #14
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Kobitki, jeśli któraś jest zainteresowana jakie to forum, to prześlijcie sobie tą wiadomość prywatnie.

  15. #15
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    co racja to racja. ja sie przyznam szczerze ze jestem zarejesrtowana na 3 innych forach ale na nich nie siedze....w sumie siedzę tylko na tym mało tego ze tamte są "niedostępne" dla takich jak ja (samouk bez kursu, certyfikatu, nieuczęszczający na ŻADNE warszaty...) to jeszcze te fora są tak niestarannie zrobione ze ja sie tam nie mogę połapać... są dla mnie nieestetyczne... dziadostwo i cygańska muzyka

    uwielbiam Nasze forum...
    dokładnie. ja tasz jestem zarejestrowana na 3 i to jest jak najbardziej najlepsiejsze.a te puchary to dla naszych moderatorów. co z tego ze ja mam kurs zrobiony. jak mi jeszcze daleko do dzidzi czy iwonki. no i nie tylko.każdy może se zrobić kurs stylistki paznokci. tylko musi jeszcze się wykazać swoimi umiejetnosciami i jakas podstawowa wiedza.

    ---------- Dodano o godzinie 14:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:18 ----------

    a co wam jeszcze ciekawego powiem byłam z dzieckiem u lekarza i przeszłam sobie przez miasto. ponieważ poszukuje lokalu na własną działaność szukałam czegoś niedrogiego i fajnego. przez przypadek weszłam do jednego salonu co robia pazurki. a tam aż mię wgieło. katalog z pazurkami już mie piersze zdjecie zaciekawiło wydawało mi się znajome. i wcale się nie pomyliłam. aż sie wemniezagotowało bo nie lubię kradzieży.zaputałam się panny czyje to prace. stwierdzila ze to jej wszystkie sa. wiezcie mi nie da się zrobić idetycznych pazurków a w dodatku. z takim samym miejcu. no i panna się bozbyła katalogu ze zdjęciami. bo były to zdjęcia naszych dziewczyn z forum. co prawda narobiłam jej siary przy klietce. ale wie ze jezeli jeszcze raz zobacze u niej zdjęcia z naszego forum nie bede juz taka milutka. wiem jestem wredna ale nie bedzie twierdzić ze zdjęcia i praca któras wykonały nasze dzieweczki pokazuje jako swoje.

  16. #16
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Cytat Napisał ziziz5555 Zobacz post

    a co wam jeszcze ciekawego powiem byłam z dzieckiem u lekarza i przeszłam sobie przez miasto. ponieważ poszukuje lokalu na własną działaność szukałam czegoś niedrogiego i fajnego. przez przypadek weszłam do jednego salonu co robia pazurki. a tam aż mię wgieło. katalog z pazurkami już mie piersze zdjecie zaciekawiło wydawało mi się znajome. i wcale się nie pomyliłam. aż sie wemniezagotowało bo nie lubię kradzieży.zaputałam się panny czyje to prace. stwierdzila ze to jej wszystkie sa. wiezcie mi nie da się zrobić idetycznych pazurków a w dodatku. z takim samym miejcu. no i panna się bozbyła katalogu ze zdjęciami. bo były to zdjęcia naszych dziewczyn z forum. co prawda narobiłam jej siary przy klietce. ale wie ze jezeli jeszcze raz zobacze u niej zdjęcia z naszego forum nie bede juz taka milutka. wiem jestem wredna ale nie bedzie twierdzić ze zdjęcia i praca któras wykonały nasze dzieweczki pokazuje jako swoje.

    dobrze zrobiłaś Ziziz... jak w ogóle można w salonie używać katalogu z kradzionymi zdjęciami

  17. #17
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    dokładnie. ja jak potrzebowałam pomocy. to wszystkie mi pomogły w dobraniu pazurków do sukienki na wesele. i za to jestem wdzięczna. przy okazji zapytałam czy mogę z ich wzorków skorzystać aby podpatrzeć i coś podobnego zrobić. ale kraść. to już przesada.

    ---------- Dodano o godzinie 14:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:43 ----------

    a miała pecha bo dała na początek zdjęcie pazurków dzdzi które zrobiła na soją rozprawę. a ja jestem wzrokowcem i zapamiętuje takie rzeczy. chyba teraz zacznę częściej robić wypady po mieście i salonach.
    Ostatnio edytowane przez zizia ; 01-06-2009 o 14:50

  18. #18
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Trzeba przyznać, że panienka tupecik ma. Ta klientka, przy której narobiłaś jej siary pewnie już roztrąbiła komu się dało, bo takie wieści się szybko rozchodzą. Ciekawe jak teraz się pani stylistka czuje hi hi. Ale jestem podła.

  19. #19

    Domyślnie

    no kobitki kochane , to jest pierwsze forum na ktorym sie zarejestrowalam i nie zaluje tego nikt z nokogo sie nie smieje i zawsze kochane dziewuszki chetne do pomocy a wydaje mi sie ze na naszym forum tez sa takie dziewczyny co z checia by robily pojazd, ale widza ze nie da rady bo od razu zostalaby zlinczowane, bo tu jest zajeb.... atmosfera na prawde z prawie kazda z Was jestem w jakis sposob zwiazana i jak bym miala teraz skonczyc z forum to chyba bym ryczala heh KOOOCHAM WAS wszystkich :skcze:
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  20. #20
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    a ja taka mała bestyjka to wszystko przez to ze chce wejść we współprace z jedną z firm co robi wszystko do pazurków od lamp po żele itd.

    ---------- Dodano o godzinie 14:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:55 ----------

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    no kobitki kochane , to jest pierwsze forum na ktorym sie zarejestrowalam i nie zaluje tego nikt z nokogo sie nie smieje i zawsze kochane dziewuszki chetne do pomocy a wydaje mi sie ze na naszym forum tez sa takie dziewczyny co z checia by robily pojazd, ale widza ze nie da rady bo od razu zostalaby zlinczowane, bo tu jest zajeb.... atmosfera na prawde z prawie kazda z Was jestem w jakis sposob zwiazana i jak bym miala teraz skonczyc z forum to chyba bym ryczala heh KOOOCHAM WAS wszystkich :skcze:
    my Ciebie też

  21. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał ziziz5555 Zobacz post
    dokładnie. ja jak potrzebowałam pomocy. to wszystkie mi pomogły w dobraniu pazurków do sukienki na wesele. i za to jestem wdzięczna. przy okazji zapytałam czy mogę z ich wzorków skorzystać aby podpatrzeć i coś podobnego zrobić. ale kraść. to już przesada.

    ---------- Dodano o godzinie 14:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:43 ----------

    a miała pecha bo dała na początek zdjęcie pazurków dzdzi które zrobiła na soją rozprawę. a ja jestem wzrokowcem i zapamiętuje takie rzeczy. chyba teraz zacznę częściej robić wypady po mieście i salonach.

    ej no co Ty gadasz moje zdjęcie łoooo ale bym ją tam rozniosła, a Ty kochana udana jesteś, w sumie ja bym to samo zrobiła jak bym zobaczyła gdzieś Wasze zdjątka , ale wiecie co mnie rozwala najbardziej , że one się nie boją że zostaną przyłapane na kradzieży... ja bym się ze wstydu spaliła...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  22. #22
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    jesli chcecie sie dowiedziec to prosze na pw
    nie reklamujmy tu innych for

    ps ja tez chce wiedziec
    napiszcie mi pw hihi

  23. #23

    Domyślnie

    i ja też chcem na pw
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  24. #24
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    kurde ale babki tupet mają.. masakra po prostu :/ mnie wkurza jak ktoś kradnie zdjęcia i daje na swój blog itp ale żeby do katalogu dać to już przesada jest..
    Dzidzia widzisz jak sie lasce Twoje pazury spodobały zdolna dziołcha z Ciebie
    I forum
    miłośniczka akrylu

  25. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał basia40 Zobacz post
    kurde ale babki tupet mają.. masakra po prostu :/ mnie wkurza jak ktoś kradnie zdjęcia i daje na swój blog itp ale żeby do katalogu dać to już przesada jest..
    Dzidzia widzisz jak sie lasce Twoje pazury spodobały zdolna dziołcha z Ciebie

    hahaha no czuję się zaszczycona że komus się podobaja moje pazury ale i tak jak bym spotkała to bym natrzaskała
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •