Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 95

Temat: Jak tak mozna?

  1. #26
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    ej no co Ty gadasz moje zdjęcie łoooo ale bym ją tam rozniosła, a Ty kochana udana jesteś, w sumie ja bym to samo zrobiła jak bym zobaczyła gdzieś Wasze zdjątka , ale wiecie co mnie rozwala najbardziej , że one się nie boją że zostaną przyłapane na kradzieży... ja bym się ze wstydu spaliła...
    wiem. dlatego ja to zrobiłam. żałuj ze nie widziałaś jak po niej jechałam. i jeszcze w żywe oczy kłamała ze to jej. a wiem jakie sa zdjęcia twoich pazurków. bo bardzo mi sie podobaja. a jak byś widziała mine babki co u niej była. wyszła zaraz po mnie.tyż bym chciała takie robić.ale jeszcze nie mam takiej wprawy.

  2. #27
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    ja też ja też

  3. #28
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    jesli chcecie sie dowiedziec to prosze na pw
    nie reklamujmy tu innych for

    ps ja tez chce wiedziec
    napiszcie mi pw hihi
    to ja też chcę wiedzieć
    napiszcie mi Kochane PW jak możecie

  4. #29
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    A moje tam byly...wogole zenujace sa takie dziewczyny,inaczej nie da sie tego nazwac..

  5. #30
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    sprawdze dokładnie i dam znać.

  6. #31
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie

    tak to jest jak niektóre panienki są zadufane w sobie wyśmiewać się z kogoś jest najprościej

  7. #32
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    A czy to są zielone pazurki w takie falujace paseczki

    ---------- Dodano o godzinie 18:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:54 ----------

    A TO FORUM JEST NAJLEPSZE POD SŁOŃCEM i to zasługa Naszym Kochanym moderatorom oraz nam dziewczynki-bo to My także tworzymy tu miłą atmosferę
    SZCZĘŚLIWA

  8. #33
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Widze ze wywolam burze ale nie moglam sie powstrzymac z napisaniem tego.A tu wstawiam odpowiedz pani X do pani Y.
    ,,ja bym przede wszystkim proponowała PORZĄDNA KURS.
    po pękanie paznokcia i odchodzenie żelu to nie jest wina złego materiału tylko miernych umiejętności,,Pieknie co?!

  9. #34

    Domyślnie

    o żesz normalnie jak to czytam to mnie trzęsie , zarejestrowałam sie tam ale jeszcze nie dostałam maila z aktywacją... ja im tam normalnie pojazd zrobie
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  10. #35
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Juz to widzeJa jakos niemam ochoty tam sie rejestrowac ponownie bo ich poziom postepowania jest zenujacy.Niektorzy potrafa byc okrutni,biedne poczatkujace dziewczynki

  11. #36
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    ja tez bym chetnie sie dowiedziała co to za mądre forum wiec na pw poprosze

    ________________________________________


  12. #37
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    ziziz bravo, dobrze zareagowalas ja pewnie tez bym tak postapila! chcialabym widziec zawstydzonamine dziewczyny ktora tam pracowala ha ha...

  13. #38
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie

    brawo, postawa godna pucharu, mnie tez ukradziono zdjęcia i to laska wysłała fotki z mojego bloga na konkurs, dowiedziałam się przez przypadek, ale była afera i ona twierdził ą w zaparte, ze to jej, ale na szczęście wyszło na moje

  14. #39
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ja sie musze przyznac bez bicia ze tez bralam udzial w takich dyskusjach
    biczujcie jak chcecie.
    ale mne wkurzalo jedno i napisalam totez na innym forum.laski ktore zaczynaja i robia takie paznokcie jakie robia dostaja komentarze na nk itym podobnymtypu jakie piekne paznokcie
    gdzie robisz tez takie chce
    a ja -moze nie robie najpiekniejsze ale i nie najbrzydsze swojego czasu dostawalam kom typu ze jestem hamska robie brzydkie paznokcie ze nic nieumiem robic itp
    nosorka az mnie trzepie
    ale w tym momencie nie udzielam sie bo wiem jakie pazurki sama robilam

  15. #40
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    JA też chcę Na PW do mnie!

  16. #41

    Domyślnie

    ej wiecie co wymyśliłam ... jak dostane w koncu ta aktywacje na tamto forum to przelece wszytskie galerie tych PRAWDZIWYCH STYLISTEK co sie tam najwiecej udzielaly, znajde jakies pazury , ale takie ktorych mozna sie doczepic< albo i nie >i pojazd zrobie ze jak tak mozna paznokcie robic, ciekawe jak laska sie poczuje...Na pewno jej ego troszke podupadnie
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  17. #42

    Domyślnie

    Ja bym się nie zniżał do ich poziomu ..

  18. #43
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie

    a o jakim forum mowa, proszę na pv

  19. #44
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    a ja już tam nie wchodzę i nie rozumiem Was dziewczęta moje jak wam się kce mnie to nawet szkoda mojego cennego czasu na bluzgi dla takiej jednej czy drugiej lapucery. przecież to i tak nic nie da, a jak taka matrona wypowiedziała raz to już tak będzie ciągnąć dalej...

    lepiej posiedźcie tutaj wśród swoich... miła atmosferka i w ogóle... popchniemy parę pierdół a ******** się na takie rozwory ******* ... szkoda nerwów...

    och... mnie to się juz ciśnienie na 600 podniosło ide sobie rumianku zaparzyć

    ---------- Dodano o godzinie 21:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:26 ----------

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    ej wiecie co wymyśliłam ... jak dostane w koncu ta aktywacje na tamto forum to przelece wszytskie galerie tych PRAWDZIWYCH STYLISTEK co sie tam najwiecej udzielaly, znajde jakies pazury , ale takie ktorych mozna sie doczepic< albo i nie >i pojazd zrobie ze jak tak mozna paznokcie robic, ciekawe jak laska sie poczuje...Na pewno jej ego troszke podupadnie

    przeprasza cie dzidzia... naprawde...ale to chyba nic nie da... szanuje tutaj każdego ale takie gamonie jak są tam nie liczą się ze zdaniem innych... chyba nawet ranga MEGAszkoleniowca nic im nie da do myślenia na takie szmatławce i pichace (jak to mówi moja babcia- a jest to wiejscie baaaaaaaaaardzo obraźliwie stweirdzenia) nie ma sposobu

    jak to się mówi: jak sie ch.. urodziłeś to kanarkiem nie zdechniesz...

    sorry za brak cenzury, ale pwenie Kamis coś z tym zrobi

    // cenzura
    Kamis

  20. #45

    Domyślnie

    Dziewczyny mniej emocji bo się ostrzeżenia posypią, i nie będzie skrupułów

  21. #46
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    Dziewczyny mniej emocji bo się ostrzeżenia posypią, i nie będzie skrupułów
    oj tam oj tam... przecież przeprosiłam zanim Pan szef zmienił... już cicho cicho... już jestem grzeczna...

  22. #47

    Domyślnie

    no w sumie racja , moja mamuśka by powiedziała na to wszystko "nie tykaj gówna jak śmierdzi " więc sobie odpuszczę ... mam nadzieję że do Nas na forum nikt taki nie trafi.,..
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  23. #48
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    tu masz racje
    ja raz poruszylam sprawe pewna i bylo nieprzyjemnie
    innym razem odpuscila i laska nie mogla sie popisac i przestala

  24. #49
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie

    kurcze...,ale jestem ciekawa co to za forum,pokukalabym sobie troszeczke

  25. #50
    Wczytuje się Avatar aneta520
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Kietrz
    Postów
    25

    Domyślnie

    Poproszę również o te fora na pw. Jestem ciekawa czy okoliczni pogromcy amatorów umieścili też moje foto. Wydaje mi się, że takie profesjonalne kosmetyczki tzn. z certyfikatami nie zawsze mają zdolności. Często są to tylko ,,kupione" certyfikaty. Podstawy na pewno mają ale nie każda ma zdolności, a jak wiadomo techniki robienia paznokcia idzie się nauczyć gorzej ze zdolnościami. A takie amatorki to zazwyczaj niezwykle uzdolnione kobitki co nawet na tym forum widać i te ,,profesjonalistki" po prostu boją się, że klientki wolą zdolniejsze stylistki niż nie wiadomo jak ,,ocertyfikowane". Bo zazwyczaj się zdarza, że te ich umiejętności to tylko na dyplomach są napisane a nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •