Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki 76 do 95 z 95

Temat: Jak tak mozna?

  1. #76
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Mi tez prosze napisz,dziekuje.Przykro mi ze to Cie spotkalo ale te wredne babska nie maja w mozgach nic oprucz siana!Puste lale!Boze jak ja nie cierpie takich ludzi

  2. #77
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    ah laski wiecie co w dupie to mam nie bede sie przejmowac mam je w....

    Zdjęcie ocenzurowano
    Kamis

  3. #78
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Wczoraj jeszcze raz wlazlam na to forum,poczytalam sobie sporo wypowiedzi tych dziewczyn gdzie tam wstawialy te zdjecia.I wyobrazcie sobie ze ta pani x co wstawiala te zdjecia zeby sie ponabijac z biednych zdjec przekonala sie na wlasnej skorze jak to jest.Poniewaz inna kobitka znalazla takie zdjecie i je wstawila.Okazalo sie ze to wlasnie pierwsz paznokcie pani X,ale byla jazda,tak obsmarowaly jej pazurki ze ta wzburzona do granic,jak tak mozna i ze nie zyczy sobie zeby ktos bez jej wiedzy wstawial zdjecie.I dobrze jej tak teraz pewnie zanim cos takiego wstawi 100 razy sie zastanowiSmiac mi sie chcialo ,,jak kuba bogu tak bog kubie,,i dobrze jej tak

  4. #79
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie

    w wielu przypadkach tak jest niestety, że jak ktoś nie doświadczy na sobie to nie zrozumie, że robi nie tak jak powinien...
    z forum można się wiele nauczyć

  5. #80
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    napiszcie mi na PW jakie to forum

  6. #81
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    napiszcie mi na PW jakie to forum
    mi też, mi też
    z forum można się wiele nauczyć

  7. #82
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    jade jak mozesz to poslij mi na pw

  8. #83
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    i mitez

  9. #84
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    ja tez chce! prosze prosze!

  10. #85
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    ja tez poprosze bo chce sie upewnic czy to moze jest to na ktorym ja bylam

  11. #86
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    mala ja ci przecierz wysylalam?Ja juz sie zakrecilam komu slalam komu nie.............wrrr niewiem zgubilam sie juz
    Ostatnio edytowane przez Jade ; 05-06-2009 o 23:18

  12. #87
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    aaaaaaaaaa to to samo ciagle hih
    myslalam ze juz inne hih

  13. #88
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    hihihi

  14. #89
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał basia40 Zobacz post
    Jade ja też byłam na takim forum.. ale nie miałam odwagi pokazać swoich prac ani o nic zapytać.. bałam się stylistek paznokci które uważają że dziewczyna bez kursu nie ma absolutnie prawa robić paznokci.. niestety wiele jest takich miejsc.. nasze jest najlepsze
    ja wlasnie z takiego forum trafiłam tutaj... gdzie jest różnica jak między niebem a ziemią
    zostałam nazwana "pseudostylistką" bo przyznałam się do niewiedzy i tego, że chce zdobić i robić pazurki jako hobby. Mam zdolności anualne więc nie sądze, że będe miała problem... a jak już się lekko wprawie i wróce na dłużej do Polski to pójdę na kurs...
    ale rówież zostałam wyśmiana, że nie mam kursu za 6 tysięcy... bo jestem gorsza a w robieniu paznokci sobie nie poradze. Obrazanie jest okropne... a założe się, że nie jeden samouk pazurkowy potrafi więcej niz niektóre panie po kursach...
    nie obrażając oczywiście normalnych dziewczyn i Panów jakie sa na tym forum )

  15. #90
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Jak tak mozna?

    ooo to ja na poczatku zalogowałam się na innym forum. To jest dopiero śmiech na sali
    Osoby, które je założyły, stworzyły sobie kącik wzajemnej adoracji... jeżeli któraś z nich wklejała swoje pazury do komentowania to inne zachwycały się nimi tak, że można by pomyśleć że to jakieś mistrzowskie stylizacje są a czasem to takie łopaty były, że łoooo. A jeżeli swoje zdjęcie wkleiła jakaś inna forumka to wytkneły jej każdy błąd mimo tego, że to były pazury o wiele lepsze niż którejś z nich. Poza tym one chyba wychodzą z założenia, że już wiedzą wszystko co możliwe na temat stylizacji paznokci i uzurpują sobie prawo wszelkiej krytyki...wszystkiego i wszystkich...Napisała bym więcej ale jeżeli to zrobie to naprawde nie będzie wam trudno znaleźc potem to forum w sieci.
    Porażka i masakryczna atmosfera...
    I tak samo jak pisały dziewczyny wcześniej. Jak zalogowałam się tu to normalnie 100% różnica. Bardzo mi się tu podoba.
    Tak nie oficjalnie, między nami wszystkimi to z tego co już widziałam to są tu oprócz mnie jeszcze dwie osoby, które poszły sobie z tamtego forum...

  16. #91
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Jak tak mozna?

    napiszcie mi prosze co to za forum, gdzie tak sie wysmiewaja

  17. #92
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Jak tak mozna?

    dziewczyny nie wiem co to za forum bo nie bylam na nim i po tym co przeczytalam to ani mysle wlazic gdziekolwiek indziej

    kocham to forum i Was laseczki

    ---------- Dodano o godzinie 09:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:41 ----------

    tu panuje rodzinna atmosfera i jedna drugiej pomoze

  18. #93
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jak tak mozna?

    No to ja Wam powiem moje drogie, że też kiedyś się na takie forum natknęłam a teraz dziewczyna (swoją drogą bardzo utalentowana i utytułowana), która temat takowy założyła jest na naszym forum. Mam nadzieję, że szanuje atmosferę wszechobecnej pomocy i mobilizacji panującej u nas i będzie się dzielić swoją wiedzą kulturalnie.

  19. #94
    No to..wpadłam Avatar tipserka78
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    104

    Domyślnie Odp: Jak tak mozna?

    macie racje, ja też sama się wszystkiego nauczyłam i to bez żadnego kursu i uważam że moje pazurki nie są dużo gorsze od profesjonalistek ale czasami boję się takich opinii

  20. #95
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Jak tak mozna?

    jesli ktos ma talent i potrafi go przelac na pazurki to nie jest w niczym gorszy od tych niektorych dziewczyn z papierami

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •