Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 81415161718
Pokaż wyniki 426 do 440 z 440

Temat: Opinie o produktach SPN Nails

  1. #426
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Na kolor czy to z żelu czy z hybrydy możesz bezpośrednio nałożyć top. Z tym że na hybrydę tylko i wyłącznie top do hybryd

  2. #427
    Debiutantka Avatar Angelcake28
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Szprotawa
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Ale jesteś kochana.Dziękuję ślicznie

    ---------- Dodano o godzinie 07:18 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:57 ----------

    Mam pytanko. Ostatnio nalozylam na zbudowanego pazurka hybryde my wedding dres.ale nie dalam pod spod niej bazy.ta po wyciagniec z lampy zeszla w calosci do zazelowanego paznokcia. Czy to oznacza ze za kazdym razem jak eobie hybryde na zelik musze dac pod nia baze? Mam watplowosci bo kolezanka jak mi robi ta sama metoda paznokcie tej bazy bie daje pod kolorowa hybryde.dlaczego tak jest?

  3. #428
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    nie daje się już na żel bazy pod hybrydę. Kolor kładziemy bezpośrednio na zmatowiony, odpylony, nie przemyty ponownie cleanerem żel. Po opiłowaniu, wystarczy tylko dobrze odpylić.

  4. #429
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Dziewczyny, a jak robicie z natural nail gel? Opilowujecie? czy nakladacie tak jak lakier? 2-3 warstwy

  5. #430
    Debiutantka Avatar Angelcake28
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Szprotawa
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Cytat Napisał Bożena P Zobacz post
    nie daje się już na żel bazy pod hybrydę. Kolor kładziemy bezpośrednio na zmatowiony, odpylony, nie przemyty ponownie cleanerem żel. Po opiłowaniu, wystarczy tylko dobrze odpylić.
    Kochana masakra jakas z tym bialym i dodatkowo czarnym.reszta kolorow jest ok ale te dwa podstawowe to niestety trzeba nawet 4warstwy baaardzo cieniutkie nakladac. Musze ci sie pochwalić ze zalatwilam sobie szkolenie u instruktorki Spn jesten przeszczesliwa ale dopieri bede je miala na poczatku marca. Akryle tez mi przyszly z likwidem, ktory niemilosiernie daje po nosie. Musze zastanowic sie nad dodatkowa wentylacja

  6. #431
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Dziewczyny, czy uzywanie bazę i top uv laq z kolorowymi hybrydami innych firm Gryzą się czy daja rade jak gelish ?

  7. #432
    Debiutantka Avatar Angelcake28
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Szprotawa
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Cytat Napisał 30karka05 Zobacz post
    Dziewczyny, czy uzywanie bazę i top uv laq z kolorowymi hybrydami innych firm Gryzą się czy daja rade jak gelish ?
    jesli chodzi o top to używam go takze na żel. Jako ostatnia warstwe. Kiefys pewna bardzo dobra stylistka paznokci nie zalecila mi mieszania kilku różnych marek do paznokci. Praca na jednej dobrej od a do z daje pożądane efekty. Ogólnie hybrydy z spn bardzo się sprawdzają i polecam ci zakup tych produktów. Ja nie mieszam produktów. Bo nie chce ryzykować. Pozdrawiam

  8. #433
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Po dosc krotkiej wspolpracy z SPN niestety moje doswiadczenia sa bardzo negatywne.
    Produkty jakosciowo na srednim poziomie. Dbanie o klienta ..niestety kiepskie.

    Zamowilam ponad 30 sztuk lakierow hybrydowych i trafilam niestety na trefne. Czarna farba z buteleczki kruszyla sie podczas zakrecania i wpadala do srodka buteleczki. W trakcie zabiegu musialam bawic sie w wyszukiwanie 'czystego' lakieru co dodawalo po 15min wiecej przy stylizacjach
    Zwrocilam jako reklamacja, ale oczywiscie wina byla po mojej stronie. 'nie poinnam dotykac pedzelkiem krawedzi buteleczek ' ...
    Wymienili mi 3 sztuki !
    Lakiery dosc geste.
    Zarowki polecane Sylvania nie pasuja do SPN lamp utwardzajacych. Robia zwarcie, kosztuja 3 razy tyle. O wymianie moge zapomniec.
    Tak zakonczylam wspolprace z SPN.

  9. #434
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    katiaa czy zamówienie i zwrot robiłaś w głównej siedzibie w Łodzi?
    Swego czasu była felerna seria opakowań i niestety w środku pojawiały się czarne kropki z szyjki buteleczek, jednak SPN wymieniało każdą wadliwą partię, o ile zużycie produktu było śladowe. Jeśli chodzi o żarówki - nie wiem czy dobrze zrozumiałam - te ze sklepu SPN nie pasują do lamp SPN?

  10. #435
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Zamawialam ze sklepu w Kettering (Pawel Kwasnik) dystrybucja w UK. To dokladnie o ta serie chodzi. W moim przypadku wymienione zostaly 3 sztuki.
    Zarowki Sylvania nie pamietam czy byly na stronie SPN. W kazdym razie zamawialam je razem z cala reszta i mialam na jednej fakturze.

  11. #436
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Piła
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Ja od paru lat pracuje na zelach spn i uwielbiam je, latem bulider pink spisuje sie rewelacyjnie bo nie spływa. Niestety Uv LaQ mimo pieknej kolorystyki zniknely z mojego gabinetu poniewaz czarne drobinkiz buteleczki utrudnialy mi tylko prace. Mam do Was pytanie na ktorym coverze pracujecie?

  12. #437
    Wczytuje się Avatar ayame1983
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Witam

    Mam już trochę lakierów hybrydowych SPN i utwardzam je lampą UV zwykłą tunelówką, chciałabym skrócić czas wykonywania manicure hybrydowego i zastanawiam się nad zakupem lampy LED, czy któraś z was może potwierdzić że lakiery hybrydowe SPN bez problemu utwardzają się w lampie LED? Jeśli tak to jaką musi mieć moc?
    Podoba mi się nowa lampa ledowa Semilac, ale nie wiem czy wystarczy do utwardzania lakierów hybrydowych SPN.

    Mam też problem z kryciem niektórych lakierów SPN, te jaśniejsze potrzebują nawet 4 warstw żeby dobrze kryły. Może znacie jakiś patent na to? Ostatnio jeden lakier położyłam na warstwę białego, bo gdzieś wyczytałam, że to może pomóc, było lepiej, ale i tak 3 warstwy trzeba było koloru położyć na to.

    Pozdrawiam!

  13. #438

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    SPN hybrydy idealne po dwoch warstwach kryja. top bajeczny tak samo jak baza

  14. #439
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    witajcie
    Z hybrydami nie mam zbyt dużego doświadczenia i w związku z tym mam problem, po kilku aplikacjach klientki zaczęły narzekać, że paznokcie zrobiły się miękkie wywijają się i łamią... nie wiem czy problem leży w hybrydach czy odmaczaniu acetonem. Ostatnio już zaczęłam spiłowywać hybrydy ale nie wiem czy to dobry pomysł. Czy wasze klientki też mają takie problemy?
    z forum można się wiele nauczyć

  15. #440
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    hej
    mam pytanie,chcialabym jakas hybryde z spn ktora by sie do french nadawala i byla bardzo lub bardzo dobrze kryjaca.
    jaka polecacie ?
    Pozdrawiam Daria

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Opinie o produktach Silcare / Noname
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Silcare
    Odpowiedzi: 989
    Ostatni post / autor: 09-02-2018, 10:25
  2. Opinie o produktach Sun flower
    By Elizabeth76 in forum Sun Flower
    Odpowiedzi: 212
    Ostatni post / autor: 25-04-2017, 15:14
  3. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 18:40
  4. Golden Nails NOWY PROGRAM SZKOLEŃ
    By fashion.nails in forum Oferty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 23:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •