Strona 17 z 18 PierwszyPierwszy ... 7131415161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 401 do 425 z 440

Temat: Opinie o produktach SPN Nails

  1. #401
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Cytat Napisał asiad1990 Zobacz post
    Ja na szkoleniu uzywalam clean& prep do wszystkiego. Do naturalnej plytki do przemywania masy zelowej i do przemywania glossa. Nawet lakier modelce tym zmywalam. Żel ladnie się utwardzal a pracowalam na każdym z żeli SPN.
    Możesz proszę napisać jakiej lampy używałaś? Pewnie zwykła tunelówka sobie poradzi. Bo lampa ccfl (koszt 500zl) póki co nie radzi sobie. igdy nie miałam takiego problemu, a paznokcie robie od 2005 r. poszukam jeszcze jakiś rozwiązań... a może jest ktoś kto parcuje na SPNn i ma lampę ccfl Diamond?

  2. #402
    No to..wpadłam Avatar asiad1990
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Piła
    Postów
    215

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Na szkoleniu byla tunelowa lampa uv.




    "śmierć urasta do rozmiarów najwyższego dobra, na które jedynie warto czekać gdy już od dawna wszystko inne zawiodło"
    — Fiodor Dostojewski

  3. #403
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Lampy diamond niestety posiadały wadę fabryczną i póki co zostały wycofane ze sprzedaży. Ladybird najlepiej napisz do SPN, opisz sytuację, że masz taką a taką ich lampę i niestety nie utwardza żeli, oni już znajdą odpowiednie rozwiązanie (prawdopodobnie każą ci odesłać lampę i zwrócą pieniążki)
    Jeśli chodzi o lampy ledowe (różnych firm) - niestety nie utwardzą one żeli SPN (chyba że lampki mają jeszcze w środku żarówki uv, to wtedy tak, ale trzeba trochę dłużej czekać niż standardowe 30sek). Żele spn zawierają dużo twradszą żywicę niż hybrydy, w związku z czym potrzebują głębiej docierającego, mocniejszego światła a niestety led działają słabiej niż standardowe żarówki uv. Hybrydy spn spokojnie w 10-30sek utwardzimy w lampie led, ale żele niestety już nie.

  4. #404
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Cytat Napisał Bożena P Zobacz post
    Lampy diamond niestety posiadały wadę fabryczną i póki co zostały wycofane ze sprzedaży. Ladybird najlepiej napisz do SPN, opisz sytuację, że masz taką a taką ich lampę i niestety nie utwardza żeli, oni już znajdą odpowiednie rozwiązanie (prawdopodobnie każą ci odesłać lampę i zwrócą pieniążki)
    Jeśli chodzi o lampy ledowe (różnych firm) - niestety nie utwardzą one żeli SPN (chyba że lampki mają jeszcze w środku żarówki uv, to wtedy tak, ale trzeba trochę dłużej czekać niż standardowe 30sek). Żele spn zawierają dużo twradszą żywicę niż hybrydy, w związku z czym potrzebują głębiej docierającego, mocniejszego światła a niestety led działają słabiej niż standardowe żarówki uv. Hybrydy spn spokojnie w 10-30sek utwardzimy w lampie led, ale żele niestety już nie.
    Dziękuję Ci za podpoewiedź lamę diamond kupiłam w innym sklepie (nie SPN) i hybrydy utwardza ok. Posiada lampki uv, ale to będzie za słaba moc do utwardzenia żeli w 30 sek. Mam tylko nadzieję , że nie będzie problemu ze zwrotem lampy. I tak mam znów zagwozdkę, bo jedna z forumowiczek napisała, że ma zwykłą lampę i żarówki kupione w SPN i one sobie radzą z żelami hybrydami SPN, tylko że SPN nie ma teraz lamp w sprzedaży i znów loteria do do której lampy będą pasować żarówki Sylvania Może ktoś jeszcze podpowie mi jaka ma lampę, która poradzi sobie z hybrydami i żelami SPN?

  5. #405
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Ladybird każda standardowa tunelówka UV poradzi sobie z żelami i hybrydami SPN. Lampa exlusive którą teraz mają na stronie sklepu też dobrze utwardza.

  6. #406
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Cytat Napisał Bożena P Zobacz post
    Ladybird każda standardowa tunelówka UV poradzi sobie z żelami i hybrydami SPN. Lampa exlusive którą teraz mają na stronie sklepu też dobrze utwardza.
    chciałam kupic lampe exlusive, ale jest niedostępna w tej chwili w sklepie SPN. Jakaś miła Pani napisała mi może 2 tyg. temu, że będą wsród wrześniowych nowości lampy, ale póki co cisza, a mnie czas goni

  7. #407
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Witam dziewczyny mam do Was pytanka, na firmie SPN zaczynam dopiero pracować i nie obywa się bez niespodzianek.
    Ostatnio przedłużałam na formie pod hybrydę. Po opiłowaniu już paznokci i przygotowaniu do nakładania hybrydy dziwna rzecz się stała i to tylko na 1 ręce.
    1.Opiłowałam paznokcie (budowałam je Baby blushem), przemyłam Skinseptem, nałożyłam bazę pod hybrydę (tak mnie uczono na kursie) i UWAGA na jednej ręce ta baza jakby się dziwnie zrolowała- w niektórych miejscach jakby jej nie bylo- wchłonęła się czy co, zrobiły się wręcz wyboiste dziurki....Spiłowałam to, nałożyłam jeszcze raz i wtedy było ok, ale jaka mogła byc przyczyna...
    Stawiam na za dużą ilość bazy, albo za małą, a może za krótko w lampie a może za długo?
    Pozatym przeczytałam tu u Was, że wy wcieracie bazę, nie wiem o czym mowa, ja normalnie maluję bazą, czy to base gel, czy pod hybrydę... źle robię?

    2. Czy pracuje się jeszcze na tipsie? Dawno temu jak robiłam paznokcie nie było form, teraz na kursie raczej rekomendowano formy, a ja szczerze mówiąc boję się ich jak ognia, denerwuję się, że mi się źle podłoży, że nie wyjdzie ładny kształ itd,,,dlatego pytanie czy robienie na tipsie to przeżytek?

    3. Czy przedłużać na formie mogę każdym żelem ? Mam clear, baby blush, ultra blush i cover blush ?
    A może przedluzyc go innym żelem, a budować innym?

    Proszę o pomoc bo już mi się w głowie wszystko miesza

  8. #408
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Kalorina robiłaś kurs u kogoś kto szkoli na SPN? Gdzie jeśli mogę wiedzieć?

    Na żel nie dajemy ponownie bazy. Jeśli chodzi o skinsept to przemywamy najlepiej TYLKO nablyszczacz. Tak to używamy cleanera. Nie wszystkie żele nadają się do przedłużania na formie, a dobór metody zależy głownie od paznokci klientki

  9. #409
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Tak robiłam normalnie kurs u przedstawicielki SPN, dlatego tym bardziej jestem teraz w szoku
    Napisałam na Priv do Ciebie, ale bardzo proszę o odpowiedz na te moje pytania ....

  10. #410
    Wczytuje się Avatar neenah
    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Wlkp.
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Kalorina11 bazuję na żelach SPN i do przedłużania na formie uzywam clear builder, łatwy w opracowaniu, nie zalewa skórek ale pięknie się poziomuje :-)

    a rolowaniue bazy hybrydowej? może to wina skinseptu? ja uzywam cleanera i nigdy mi sie cos takiego nie stalo z hybrydami tej marki....
    Kiedys mialam hybrydowy top i baze 2w1 neonail, chcac go zuzyc nablyszczalam nim wzorniki i gdy dalam go jako top na kolorowke z spn robily sie dziurki i się kurczyl.... :/

  11. #411
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Dziewczyny mam problem
    jak robilam hybrydę w salonie spn to pazurki trzymaly się dopoki ich nie sciagnelam (czyli ok miesiąca), natomiast jak zakupilam wszystkie do tego potrzebne produkty: baza, top, lakiery , preparat clean&prep i pilniki i sama sobie zrobilam - hybryda wytrzymala tydzien ... tzn niektore paznokcie jeszcze sie trzymaja (kolor Nude) natomiast wskazujący i srodkowy (gdzie mialam kolor Call me baby) niestety nie wytrzymal..
    moze robie cos zle ? Bardzo sie staralam przy manicure wiec to moze jakis wadliwy kolor ?

  12. #412
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Sama sobie odpowiedziałaś...
    "jak robilam hybryde w salonie"
    a potem
    "robie cos zle"

    Śmieszne, że winę próbujesz zwalić na "wadliwy" produkt, a nie brak jakichkolwiek podstawowych umiejętności. Ludzie, którzy pracują w salonach firmowych to wyszkolony personel, który zna produkt i potrafi się nim posługiwać. Kolejna mądra co myśli, że skoro WIDZIAŁA w salonie jak jej robią hybrydę to przecież równie dobrze sama może zacząć robić hybrydy :/

  13. #413
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Cytat Napisał sora-imagica Zobacz post
    Sama sobie odpowiedziałaś...
    "jak robilam hybryde w salonie"
    a potem
    "robie cos zle"

    Śmieszne, że winę próbujesz zwalić na "wadliwy" produkt, a nie brak jakichkolwiek podstawowych umiejętności. Ludzie, którzy pracują w salonach firmowych to wyszkolony personel, który zna produkt i potrafi się nim posługiwać. Kolejna mądra co myśli, że skoro WIDZIAŁA w salonie jak jej robią hybrydę to przecież równie dobrze sama może zacząć robić hybrydy :/

    Nie probuje zwalic winy na wadliwy produkt, tylko ze to moze jest wina lakieru ale nie musi bo z hybrydą mam stycznosc od 2 lat wiec taka zielona to nie jestem. Wszystko robie starannie i tak zeby nie niszczyc paznokci jesli chodzi o scislosc. Proszę o porade a nie pouczanie mnie jaka to ja jestem niemądra... skoro nie masz nic konkretnego do powiedzenia to lepiej w ogole sie nie wypowiadaj. Nie zamierzam co 2tyg chodzic do salonu i wydawac 70zl skoro raz mozna zainwestowac w sprzęt i produkty i robic sobie to w domu. Z reszta na kurs tez zamierzam isc ale narazie mam male dziecko i niestety nie mam mozliwosci zostawiania go przez 2tyg codziennie na 8h. Dzieki za porade mila dziewczyno .

  14. #414
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    30karka05 czym matowiłaś płytkę? blokiem czy pilnikiem? Bazę nałożyłaś jak lakier czy dosłownie odrobinę? Przemywałaś paznokcie po nałożeniu bazy czy nie? Napisz krok po kroku jak robiłaś hybrydy, może coś pominęłaś lub coś użyłaś nie wtedy kiedy trzeba. Pracuję na SPN od kilku lat i nigdy nie miałam żadnych problemów z ich produktami.

  15. #415
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Szkolenia z hybryd nie trwają 2 tygodnie. Ja byłam na warsztatach z OPI i były całkowicie darmowe, oczywiście dostałam też certyfikat. Trwały nie więcej niż 4h.

    Myślę, że to zwykła ignorancja z Twojej strony i również nie zamierzam udzielić odpowiedzi na pytanie co poszło nie tak.

  16. #416
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Cytat Napisał Bożena P Zobacz post
    30karka05 czym matowiłaś płytkę? blokiem czy pilnikiem? Bazę nałożyłaś jak lakier czy dosłownie odrobinę? Przemywałaś paznokcie po nałożeniu bazy czy nie? Napisz krok po kroku jak robiłaś hybrydy, może coś pominęłaś lub coś użyłaś nie wtedy kiedy trzeba. Pracuję na SPN od kilku lat i nigdy nie miałam żadnych problemów z ich produktami.
    1.zmatowilam plytke plaska polerka
    2. Baza doslownie odrobine- tak jakby wtarcie jej w paznokiec jak zaleca producent
    3. Nie przemywalam bazy
    4.jedna cienka warstwa koloru
    5. Druga cienka warstwa koloru
    6. Bardzo cienko top
    7. Przemycie clean&prep


    Ps
    Mowiac o 2-tygodniowym kursie mialam na mysli pelen pakiet czyli hybryda, żel, akryl itp itd.. przeciez wiem, ze z hybrydy kurs trwa jedynie kilka godzin.

  17. #417
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Karka nie polecam tak intensywnych szkoleń u mnie kursantki już po trzech dniach szkolenia z żelu i manicure zaczynają mieć nadmiar wiedzy i później wszystko się zaczyna im plątać lepiej jeden kurs czy np pakiet żel+akryl albo żel+hybrydy wyćwiczyć nabytą wiedzę i później kolejne szkolenia.
    Co do twojego manicure z opisu wynika, że pominęłaś kilka czynności, przyczyna też może tkwić w sposobie zmatowienia. Niestety nie mogę dokładnie podać co i jak, ponieważ tak jak dziewczyny wyżej pisały nas szkolenia kosztowały bardzo dużo, nikt na tacy nie poda Ci jak dokładnie wszystko wykonać no i teraz sama też prowadzę szkolenia więc tak jak pozostali instruktorzy - wiedzy za darmo nie oddaję.

  18. #418
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Cytat Napisał Bożena P Zobacz post
    Karka nie polecam tak intensywnych szkoleń u mnie kursantki już po trzech dniach szkolenia z żelu i manicure zaczynają mieć nadmiar wiedzy i później wszystko się zaczyna im plątać lepiej jeden kurs czy np pakiet żel+akryl albo żel+hybrydy wyćwiczyć nabytą wiedzę i później kolejne szkolenia.
    Co do twojego manicure z opisu wynika, że pominęłaś kilka czynności, przyczyna też może tkwić w sposobie zmatowienia. Niestety nie mogę dokładnie podać co i jak, ponieważ tak jak dziewczyny wyżej pisały nas szkolenia kosztowały bardzo dużo, nikt na tacy nie poda Ci jak dokładnie wszystko wykonać no i teraz sama też prowadzę szkolenia więc tak jak pozostali instruktorzy - wiedzy za darmo nie oddaję.
    Co do szkolen wezme pod uwage Twoja radę, tez myslalam ze to moze zbyt duzo wiedzy jak na jeden raz
    takze najpierw zajmę sie jedna lub dwiema technikami i ewentualnie się doszkole oczywiscie rozumiem Twoje stanowisko w tej sprawie odnosnie udzielania mi informacji, jednak bardzo dziekuje za mila odpowiedz i pozdrawiam serdecznie

  19. #419
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    witam !
    od kilku lat robie paznokcie żelowe.
    od niedawna postanowilam spróbować SPN.
    Prosze Was o informacje, rade w sprawie Top Gloss'a. Producent pisze by w lamoie utwardzac 2 min. Jakie bylo moje zdziwienie gdy po wyjęciu z lampy jeszcze troszke sie lepil...a niby jest bez warstwy dyspresyjnej.
    Przytrzymalam dluzej i bylo ok...ale boje sie ze będzie sie matowic bądź pękać... Prosze o informacje.

  20. #420
    Debiutantka Avatar Angelcake28
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Szprotawa
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Cześć dziewczynki, siedzę na tym forum już od jakiegoś czasu i namiętnie obserwuję wasze wpisy. Piszę do was, ponieważ chciałabym przeszkolić się z SPN ale na akryle. Jestem z lubuskiego, okolice Z.Góry. Może zagląda tutaj instruktorka z okolic lub z Zielonej, chętnie skorzystałabym z takiego szklenia. A wy? Pracujecie na akrylu? jak wrażnia/ bo mi się marzy wykonanie pięknych 3D Pazurków na akrylu. Pozdrawiam was wszystkie Jesteście super

    ---------- Dodano o godzinie 21:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:47 ----------

    Cytat Napisał Bożena P Zobacz post
    Karka nie polecam tak intensywnych szkoleń u mnie kursantki już po trzech dniach szkolenia z żelu i manicure zaczynają mieć nadmiar wiedzy i później wszystko się zaczyna im plątać lepiej jeden kurs czy np pakiet żel+akryl albo żel+hybrydy wyćwiczyć nabytą wiedzę i później kolejne szkolenia.
    Co do twojego manicure z opisu wynika, że pominęłaś kilka czynności, przyczyna też może tkwić w sposobie zmatowienia. Niestety nie mogę dokładnie podać co i jak, ponieważ tak jak dziewczyny wyżej pisały nas szkolenia kosztowały bardzo dużo, nikt na tacy nie poda Ci jak dokładnie wszystko wykonać no i teraz sama też prowadzę szkolenia więc tak jak pozostali instruktorzy - wiedzy za darmo nie oddaję.
    Bożenka, szkoda że mieszkasz tak daleko ode mnie, bo po twoich wpisach w pełnej okazałości widzę twój profesjonalizm, przyznam się że zaglądnęłam też na twojego bloga chętnie skorzystałabym ze szkolenia u ciebie. Pozdrowionka

  21. #421
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    natala79 - czy problem został rozwiązany, jak poradziłam ci nakładać bardzo cienką warstwę glosa?

    Angelcake28 - dziękuję a jeśli chodzi o szkolenia w Zielonej Górze lub okolicach, najlepiej zadzwoń na centrale SPN i powiedz, że chciałabyś skorzystać ze szkolenia, czy maja jakiegoś instruktora w tych okolicach
    Co do akrylu - już nie mogę się doczekać kiedy urodzę i w końcu ponownie zabiorę się za akryl chociaż ze względu na opary, które mimo likwidacji ich specjalnymi środkami, czy dobrej wentylacji jednak i tak są wyczuwalne w powietrzu i klientki jednak wolą żel

  22. #422
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Cześć ! jestem całkowitą nowicjuszką na forum ale również w zdobieniu paznokci. Zastanawiam się nad konkretnym wyborem jednej firmy hybryd, ponieważ do tej pory mam różne kolory każdy z innej parafii
    Intensywnie zastanawiam się pomiędzy SPN a Semilac. Czy któraś z was ma porównanie tych dwóch firm, lub mogłaby mnie utwierdzić w przekonaniu, że mój wybór jest słuszny ?

  23. #423
    Debiutantka Avatar Angelcake28
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Szprotawa
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Dziewczynki musicie mi podpowiedzieć, chodzi o to że jak robię żelki to większości klientek trzymają się bardzo dobrze ale mam 2 takie przypadki że żel cały schodzi z płytki, ponieważ jak to one twierdzą to nie moja wina tylko ich płytki, bo ponoć mają tłustą. pazurki wytrzymują tydz czasu i nagle pstryk pstryk schodzi cały żel z płytki. jednej przedłużyłam na tipsie a drugiej sam żel na naturalną płytkę. Opiszę jak robię od początku to może wyłapiecie błąd.
    1. nie zalecam mycia rąk na 2 h przed zabiegiem.
    2. odsuwam skórki patyczkiem
    3. Matowię płytkę białym bloczkiem i opracowuję brzeg pazurka pilnikiem.
    4. Odtłuszczam pazurka Cleanerem La Lill. bo taki akurat mam.
    5. Naklejam tipsa na kleju SPN i sam tips też z SPN.
    6. Opracowuję tipsa.
    7. Na naturalną płytkę aplikuję Acid primer SPN. Czekam do 1 min.
    8. Po wyparowaniu primera wcieram bazę SPN w paznokcia i w tipsa zwracając także uwagę na wolny brzeg pazurka. Do lampy na 1,5min.
    9. Nie przecierając bazy ( i tutaj nie wiem czy nie robię błędu) nakładam Bulding Gel SPN zwracając szczególną uwagę na wolny brzeg. najpierw warstwa na cały obszar paznokcia i tipsa uważając na skórki. do lampki na 3 min.
    10. Na nieprzetarty żel budujący nakładam odśrodkowo buldier gel SPN - kulki, budując tym krzywą C i tunelik. Tych warst nakładam 2-3 i każdą utwardzam po ok 3 min.
    11. Kiedy profil pazurka jest wystarczająco gruby i ładny zmywam lepką warstwę buldierka Clinerem La Lill i bloczkiem nadaję porządany kształt pazurka.
    12. kolorek - 2-4 warstw. To zależy
    13. przemywam clenerem
    14. Gloss żel. Jedna warstwa i do lampki na 4,5min. później Super Shine. Bo nie zawsze ten gloss taki błyszczący jak bym chciała zostaje. i to wszystko.
    Bardzo was proszę o pomoc, bo nie mam pojęcia gdzie robię błąd. staram się jak najbardziej mogę, nawet dosuszam więcej żeliki, ale w tych 2 przypadkach nie mam sił.
    Dziękuję wam z góry za odpowiedź. i jeszcze wzmianka - dodatkowe pytanie: czy przed Gloss żelem powinnam użyć jeszcze Clear Gelu? Buźka

  24. #424
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Angelcake82 są osoby, których płytki rzeczywiście nie tolerują żelu. Jednak w twoim przypadku zdecydowanie duży błąd popełniasz na etapie przygotowania płytki paznokcia pod przedłużenie. Odsuwamy skórki metalowym kopytkiem i matujemy pilnikiem lub opracowujemy wszystko frezarką

  25. #425
    Debiutantka Avatar Angelcake28
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Szprotawa
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Cytat Napisał Bożena P Zobacz post
    Angelcake82 są osoby, których płytki rzeczywiście nie tolerują żelu. Jednak w twoim przypadku zdecydowanie duży błąd popełniasz na etapie przygotowania płytki paznokcia pod przedłużenie. Odsuwamy skórki metalowym kopytkiem i matujemy pilnikiem lub opracowujemy wszystko frezarką

    Bożenka, czyli mój blad polega przede wszystkim na tym że zamiast frezarki czy pilnika używam bloczka... Sądziłam że jak użyję bloczka to mniej będzie niszczony pazurek naturalny... Zacznę odsuwać kopytkiem skórki i użyję frezarki lub pilnika. Dziękuję ci kochana bardzo. A możesz mi napisać jeszcze czy mogę na Buldiera nałożyć po kolorze gloss żel czy powinnam clear-a jeszcze nałożyć pod glosa? dziękuję jeszcze raz

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Opinie o produktach Silcare / Noname
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Silcare
    Odpowiedzi: 989
    Ostatni post / autor: 09-02-2018, 09:25
  2. Opinie o produktach Sun flower
    By Elizabeth76 in forum Sun Flower
    Odpowiedzi: 212
    Ostatni post / autor: 25-04-2017, 14:14
  3. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 17:40
  4. Golden Nails NOWY PROGRAM SZKOLEŃ
    By fashion.nails in forum Oferty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 22:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •