Strona 15 z 18 PierwszyPierwszy ... 51112131415161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 351 do 375 z 440

Temat: Opinie o produktach SPN Nails

  1. #351
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    masz wyżej wszystko napisane. No kurcze.. ręce opadają jak widzę takich leniuchów
    Przeczytaj temat jeśli Cie coś interesuje, jeśli nie znajdziesz odpowiedzi to wtedy pytaj.

    ________________________________________


  2. #352
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    mam pytanko może wiecie dlaczego odchodzi mi żel z niektórych paznokci na brzegu?

  3. #353
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    A czy ten dział ma coś wspólnego z Twoim pytaniem?
    Nie rób bałaganu na forum, pytania zadajemy w odpowiednich tematach i jesli chcesz szczegolowa odpowiedz to opisz, czy na naturalnych paznokciach czy odpryskuje na przedluzonych, ile dni po zrobieniu, czy tylko u jednej klientki czy u wszystkich, jak przygotowalas plytke, czy zabezpieczylas wolny brzeg itp

  4. #354
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Witam, mam pytanie czy jak utwardzam naturalną płytkę żelem z SPN Natural Nail to czy na to mogę położyc zel kolorowy i nie będzie odpryskiwać ? prosze o odpowiedz

  5. #355
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Cytat Napisał asik8k Zobacz post
    mam pytanko może wiecie dlaczego odchodzi mi żel z niektórych paznokci na brzegu?
    Cos strasznego, że napisalaś tam gdzie nie powinnaś... No i taki bałagan robisz

    Dziewczyny szukam forum wyłącznie o produktach spn, znacie jakiś?
    Tutaj niestety administratorzy nie są zbyt mili.
    Przeciez wystarczy delikatnie cos napisac, ze to nie tu itd, a nie trzeba byc od razu nieprzyjemny ...

  6. #356
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    gossha87 fryzzz nie jest administratorem na forum jest miła atmosfera, chociaż jak wszędzie w skupisku bab bywają zgrzyty

  7. #357
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    ok
    po prostu nie rozumiem dlaczego np. nie mozna podac strony jezeli ktos czegos szuka i nie moze najwidoczniej znalezc, tylko od razu jest sie nie milym...


  8. #358
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    A ja nie rozumiem dlaczego niektórym osobom nie chce się skorzystać z wyszukiwarki. Forum jest na prawdę przejrzyste i łatwo znaleźć temat, który nas interesuje. To tak jakby w temacie o konkursie Black & White pytać o dobrze kryjące żele kolorowe. Albo w opiniach o Indigo Nails prosić o recenzję SPN...

  9. #359
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Dziewczyny powiedzcie czy to normalne albo czy moze cos zle robie. Mam klientke, ktorej nakladam zel na naturalne paznokcie jest to tylko zel, ktory pokrywam topem matowym (taka jej paraca nie powinna miec niczego i ukrywamy jak mozemy). Do tej pory nakladalam jej builder gel a ostatnio zakupilam natural nail gel no i jak przyszla i jej robilam uzupelnienie to wyszlo tak, ze ten tam gdzie byl builder to paznokiec jest lekko mleczny a przy skorkach normalny przezroczysty i to tak wyglada, ze widac ten builder pod tym natural gelem - mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi. Podam jeszcze jak robilam
    * odkazanie
    * frezarka zdjelam troche masy i opilowalam na gladko miejsce styku gelu z plytka paznokcia
    * skorki - radelkiem i frezarka
    * odpylanie, odtluszczanie
    * primer kwasowy na odrost
    * base gel na odrost
    * natural nail gel na calosc x 3 warstwy ( jest bardzo rzadki prawie jak lakier)
    * Top Mat
    * oliwka

  10. #360
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Ale się uśmiałam :
    Nie jestem adminiastratorem tylko zwykłym użytkownikiem forum, ale dzięki takim wpisom gdzie kolwiek admini maja dodatkowa robote a my jak czegos szukamy to znajdujemy pytania nie zwiazane z tematem ktore najzwyczajniej w swiecie przeszkadzaja.

    Dlaczego nie podałam strony? Dlatego, że ja też żeby ją znaleźć muszę skorzystać z wyszukiwarki lub przeszukac odpowiednie działy, wiec uwazam ze kazda osoba moze zrobic to sama bo filozofii nie ma wiec i potrzeby aby innych wyreczac nie widze

    A jak ktoś nie moze znalezc zawsze mozna poprosic na czacie a nie pisac gdzie popadnie

  11. #361
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Forum jetst świetne i bardzo łatwo się szuka ale jeszcze trzeba chcieć i poświęcić poszukiwaniom troszkę czasu a nasze panie chciały by SZYBKO

  12. #362
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    hej fryzzz, jeśli ktoś nie jest opcykany na forum jak i co, a zwłaszcza jak ma się małe dziecko i tylko chwilkę czasu na forum to nie ma jak się zorientować gdzie co jest. Taką aluzję można napisać delikatniej a nie z napięciem miesiączkowym.
    Jeśli ktoś wie gdzie jest odp.na jakieś pytanie to co mu szkodzi napisać gdzie i w ten sposób zaoszczędzić cenny czas!. No cóż zawiść to też część charakteru.
    Pozdrawiam wszystkie forumowiczki pomocnicki :-).
    A zawistnym życzę miłego dnia :-)

  13. #363
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Dziewczyny otworzylam butelke clean & prep i tak okrutnie smierdzi i jest jak aceton normalnie zostawia bialy nalot na skorze czy wy tez tak macie ?

  14. #364
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    bo clean & prep to odtłuszczacz dlatego smierdzi

  15. #365
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    jego zadaniem jest po przemyciu zostawienie biało-kredowej warstwy

  16. #366
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    właśnie złożyłam zamówienie na stronie SPN
    bo do tej pory pracowałam na tanich żelach
    i często zdarzały się zapowietrzenia
    teraz będę testować tą firmę i mam nadzieję, ze się nie zawiodę

  17. #367
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Oczywiście, że można ale po co? Aby przyzwyczajać do ,,chodzenia na skróty"
    Nie widzę problemu z wyszukiwarką, wpisujesz słowo w prawym górnym rogu forum i po kłopocie, tu nie ma z czym mieć problemu.

  18. #368
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    wczoraj po raz pierwszy robiłam sobie paznokcie na żelach spn
    no i mam pytanie co do glossa
    czy on taki jest, że się nie błyszczy strasznie?
    czy to ja nie potrafię go używać
    do tej pory używałam quick finish w buteleczce z pędzelkiem z nail design
    paznokcie błyszczały się jak nie wiem co
    a po glossie z spn nie odnosze tego samego odczucia
    paznokcie przemyłam zwykłym cleanerem bo były lepkie
    żel był utwardzany 3 min

  19. #369
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Hej mam czasami ten sam problem ale glossa trzeba wyczuc nie mozna nalozyc zbyt cienkiej warstwy i utwardzac 4 min. tak zaleca producent i u mnie czasami sie blyszczy a czasami nie - szalu nie ma wiec stoi i czeka na nie wiadomo co - przezycilam sie na Top Gel Uv laq jest super )

  20. #370
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Dziewczęta, a czy jak chcę położyć hybrydę na żelowy paznokieć to czy muszę nakładać najpierw bazę do hybryd? Niektóre firmy tak zalecają a jak jest w przypadku spn?

  21. #371
    No to..wpadłam Avatar kasiek2501
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Ja nakładam bazę chociażby dlatego, że hybrydę kładę bliżej skórek niż żel

  22. #372
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    CZEŚĆ WSZYSTKIM od dobrych 3 tyg siedze tutaj i czytam analizuje wszystko co piszecie... próbowalam różnych firm ale nic nie chciało sie trzymać na moich paznokciach nic gora 3 dni i odpadało w całości i to nie ważne było czy wyższa półka czy niższa... po waszych wpisach postanowiłam kupić żele firmy SPN i zrobilam sobie paznokietki i powiem sa MEGA! wszystko sie trzyma idealnie juz tydzień i gdyby nie lekkie odrosty powiedzialabym jest idealnie... chcialam Wam podziekować ze piszecie i dzielicie sie swoja opinia i pomagacie w wyborze

    jak narazie kupiłam base,builder clear i nabłyszczacz (ale od hybrydy bo tak polecałyście)
    kolorek polożyłam sobie z hybryd bo trochę ich mam i połaczenie SPN z innymi firmami zeli z hybrydami, wszystko sie trzyma

    teraz chcialabym zainwestowac w jakiś fajny kolor cover. w sumie z tego co mi wiadomo cover ma pare odcieni bo kazdy jakby ma inny odcień pazurka ale jaki kolor jest taki najbardziej uniwersalny według was... czytałam ze cover blush gel? ale to stare wpisy i moje pytanie czy podtrzymujecie ta wersje

    jako biały wybralam angel white

    pozdrawiam KINGA

  23. #373
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    jeśli chodzi o cover ja nadal podtrzymuję swoje zdanie - moim nr 1 jest cover blush gel
    fajny jest też ten z drobinkami, ale drobinek to tam prawie nie widać, ładny ma kolor

  24. #374
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    dzieki a mam pytanie czy jak przedłużacie paznokcie na szablonie gdzie macie mieć french to na baze mam położyć odrazu biała koncówke i cover i na to builder jedna cienka warstwe? i nabłyszczacz? bo w sumie co firma to inaczej a chciałabym zeby sie trzymał bo mam komunie

    bo z tego co wywnioskowałam z stron jakie czytałam o SPN to jak 1 kolor to :
    baza i kolor (w zaleznosci od krycia warstwa lub 2) i nabłyszczacz... tylko czy to wystarczy zeby paznokiec sie trzymał? bo jakas slaba ta kontrukcja... (a chodzi mi o przedłużanie na szablonie).

    pomóżcie mi prosze pozdrawiam

  25. #375
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Na szablonie ja robię tak:
    cienko wręcz wcieram base - podkładam szablon - równomiernie cienko clear (na całość) - jeśli szkielet wyjdzie gdzieś tam coś krzywo nierówno to wtedy przemywam, opiłowuję, a jak jest w porządku to od razu kamuflaż - french - cienko clear gel, ostateczna budowa - przemywam, opiłowuje, nabłyszczam

    jeden kolor: base, podkładam formę, buduję clearem, przemywam, nadaję kształt, 2x cienko kolor, nabłyszczam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Opinie o produktach Silcare / Noname
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Silcare
    Odpowiedzi: 989
    Ostatni post / autor: 09-02-2018, 10:25
  2. Opinie o produktach Sun flower
    By Elizabeth76 in forum Sun Flower
    Odpowiedzi: 212
    Ostatni post / autor: 25-04-2017, 15:14
  3. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 18:40
  4. Golden Nails NOWY PROGRAM SZKOLEŃ
    By fashion.nails in forum Oferty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 23:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •