Strona 6 z 18 PierwszyPierwszy ... 234567891016 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 440

Temat: Opinie o produktach SPN Nails

  1. #126
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    ja używam nabłyszczacza do hybryd z Spn i nie wymienie na żaden inny poprostu rewelacja...

  2. #127
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Mnie interesują żele z kolekcji naturals oraz nowe kolorki z kategorii pure colors -crazy lemon, her red lips oraz spn ink . Ciekwe czy są intensywne i kryjące.

  3. #128
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Ja miałam 2 próbki i powiem że krycie gestość trwałość rewelacja tylko cena duża...

  4. #129
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Ja kupiłam hybrydki w tej małej pojemności 4 ml dla testu i jestem zadowolona.

    Zel kolorowy z którym miałam problem, pierwszy raz od 7 lat jak zamawiam w spn, zareklamowałam i dostałam bardzo miłą odpowiedź, w zamian mogę sobie wybrać jakikolwiek inny żel, przesyłka na ich koszt, więc stanęli na wysokości zadania

  5. #130
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Wreszcie zdecydowałam się na zakup tych nowych żeli. Kolory są naprawdę ładne, wreszcie znalazłam odcień,którego szukałam (Apricot Nude). Co do SPN Ink oraz Crazy Lemon to również niesamowicie soczyste, intensywne odcienie. Myślałam jednak, że będą bardziej jednolite a niestety są transparentne, więc nie pozostaje nic innego jak biały podkład, wtedy jest bardzo ok. Kolejną rzeczą jaka mnie zastanowiła to konsystencja żelu. Po nałożeniu pierwszej warstwy żel jakby ucieka... Rozumiem kurczenie się w lampie, ale bez niej to ciekawe zjawisko, ja się nie spotkałam, ale może tak jest w innych firmach. Przy drugiej warstwie jest ok ,ale naprawdę trzeba dobrze przypilnować boczków. Takie są moje spostrzeżenia co do żeli. Dodatkowo do zamówienia dostałam próbkę słoiczka z kremem Miss Nails i teraz ładnie mi pachnie z szafeczki, więc SPN miło mnie zaskoczył przy moim pierwszym zamówieniu. Myślę, że będę zamawiać.

  6. #131
    Debiutantka Avatar SPN Nails UK
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Kettering, Northamptonshire
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Nareszcie SPN Nails w UK!

    Zapraszamy serdecznie na naszego fun page'a www.facebook.com/SPNnailsUK oraz stronę internetową SPN Nails - The best Nail Fashion on your fingertips

    Sklep jest w trakcie tworzenia, produkty dodawane są codziennie, ale spokojnie można zamawiać. Jeżeli nie ma jeszcze w naszym e-sklepie produktu, który Cię interesuje, zamówienie prosimy składać pod numerem telefonu 01536 60 10 18, mailem contact@spnnails.co.uk lub odwiedzając salon Beautifying Art, 47 Bath Road, Kettering, Northamptonshire, NN16 8NB.

    Zniżki są dostępne dla salonów, sklepów i innych firm. Dla wszystkich ustalane są indywidualnie, więc prosimy o kontakt.

    Milego dnia!
    SPN Nails UK Team!

  7. #132
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Opole
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Witam. Od dawna pracuje na tych żelach, ale męczy mnie jedno, gdy nakładam warstwę budującą (clear gel lub builder gel) na jeden paznokieć i odrazu do lampki to zawsze musi coś trochę spłynąć nie mówie że na skórki ale ogólnie zawsze na jakis bok się zleje więcej tego żelu i mam takie wrażenie że zanim sie lekko przymrozi to długo to trwa, przy innych żelach nigdy tak nie było, włożyło sie do lampki i odrazu chwyciło i nic sie nie zlało.. żarówki wymieniłam na nowe i to nic nie dało, no i się tak męcze z tymi żelami bo ogólnie są dobre, ładnie sie trzymają no ale źle jednak mi sie na nich pracuje... i nie wiem czy tylko ja tak mam? czy robię coś nie tak? w upały trzymam w lodówce a to i tak nie wiele daje. Może za dużo go nakładam? no ale robię paznokcie juz od ponad 4 lat i zawsze kładłam taką samą ilość. Mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodzi.. i coś doradzicie pozdrawiam

  8. #133
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Jak wkładasz do lampki to przekręć łapkę odwrotnie, pazurkami w dół- sposób wypróbowany i sprawdzony


  9. #134
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Opole
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Cytat Napisał marylin Zobacz post
    Jak wkładasz do lampki to przekręć łapkę odwrotnie, pazurkami w dół- sposób wypróbowany i sprawdzony
    No czasem tak robię, ale wiadomo jak to klientki tyle razy coś zepsują niechcący dotkną lampy tym paznokciem z żelem i znów na nowo nakładać trzeba hehe trochę zabawy z tym obracaniem Tylko ja mam taki problem z tymi żelami? czy któraś z Was też

  10. #135
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Clearem z spn pazurki robię tak: 2 paznokcie, do lampy na chwilkę (ok. 10sek) żeby się tylko przymroził (albo w międzyczasie nakładam żel na drugą rękę), kolejne dwa pazurki i wkładam na 2 minuty, kciuk

  11. #136
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Ja na clearze też pracuje i wymaga on bardzo duzej wprawy w nakładaniu z racji na rzadką konsystencje,trzeba tez miec bardzo mocne żarówki,które szybko przymroza pazurek,nie które klientki maja tez płaskie paznokcie co sprzyja spływaniu,przy takich własnie odwracam pazurek.natomiast najlepiej jest poprostu kupowac builder cleara jest on jakosciowo taki sam poniewaz jak kupuje naprzemiennie raz clear raz builder i nie widzę żadnej różnicy jesli chodzi o jakość.

  12. #137
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Też mnie to denerwowało dlatego też zmieniłam żele na inne !ale za to zostaje przy hybrydach i innych produktach tej firmy!

  13. #138
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Witam wszystkie dziewczyny
    Jestem pasjonatką i nową forumowiczką. Zajmuje sie pazurkami kilka lat. Chciałabym powiększyć swoją kolekcje właśnie o produkty SPN. Martwią mnie jednak ostatnie wypowiedzi dotyczące tego, że żele troszkę się zepsuły. Szczególnie chodzi o cover. Czy dalej macie z nim problem?

  14. #139
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Jeśli chodzi o jakość produktów nie masz sie o co martwić ja pracuje od kilku lat na żelach spn i nie miałam z nimi nigdy zadnych problemów,jeśli dobrze utwardzisz pazurki nie maja prawa sie ani zapowietrzyć ani odpaść...produkty ładnie łaczą sie z róznymi firmami jesli chodzi o cover ja uzywam baby blusch a z kolorów naruralnych innych firm

  15. #140
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    ja również polecam produkty SPN, nie zauważyłam żeby jakieś żele się popsuły. Jedyne co mnie denerwuje to nowe opakowania - niestety kruszą się przy zakrętce :/

  16. #141
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Dziewczyny,który ich frez bedzie lepszy do ściagania masy?żółty czy czerwony?

  17. #142
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    sandrus ja mam żółty i polecam

  18. #143
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    ja tez polecam żołty

  19. #144
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    a moze wiecie czym one się róznią?

  20. #145
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Czerwony jest duzo ostrzejszy od zółtego,ale polecam do żelu wziąść żołty bo ja testując go zdarłam sobie naturalną płytke więc nawet nie chce myslec jaki jest czerwony,myśle ze do akrylu czerwony jak najbardziej.żel schodzi w pare minut,i taka mała podpowiedz najpierw przetestuj na sobie bo ja napoczątku skaleczyłam klientkę bo miałam nie wprawiona ręke we frezach metalowych..SĄ NAPRAWDE OSTRE..

  21. #146
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Dzięki milane i przy okazji dziekuje,że podałaś nr.do przedstawiciela firmy w Wawie
    Dziś mnie odwiedził,kupiłam bialy angel,oliwke,balsam czarną hybryde,bo akurat mi sie skonczyla i jeszcze kaleidoscopic opal,ktora póki co przetestowałam na tej właśnie czarnej hybrydzie.
    ciekawa jestem jak wygląda na innych kolorach?może wiecie?


  22. #147
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Ja na tych żelach pracuje 7 lat i chyba nie zamieniłabym na inne raz miałam problem z coverem ale kolejne opakowanie już było ok, i raz zdarzył się problem z żelem kolorowym ale w zamian wysłali mi inny. Wiec jak na 7 lat to chyba niezły wynik? Teraz poluje na jakieś nowe kolorki

  23. #148
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    moje wnioski po przetestowaniu kilku produktów
    balsamy jak i oliwki są rewelacyjne
    żel angel również same plusy.Jest to właśnie taki biały żel jaki lubię.
    mam jedną czarna hybryde i na bazie gelish rozlewa sie gdzie popadnie.
    wniosek taki,ze trzeba kłaść ja na przetartą bazę inaczej tragedia.
    Hybryda opal mogła by dawać lepszy efekt.Dwie warstwy na czarnym kolorze coś tam widać,ale szkoda,że tak niewiele.
    I jeszcze jedno używam topu z ibd,zauwazylam,ze hybryda spn potrzebuje dwoch warstw tego topu.Po jednej warstwie nie ma takiego blysku jaki byc powinien,dodatkowo tak jakby sciaga sie ten top i po przetarciu nie dosc,że paznokcie sie nie blyszczą jak nalezy to dookoła zostaje matowa otoczka.

    Macie może realny wzornik hybryd lub stylizacje hybrydami SPN?
    Ostatnio edytowane przez sandrus ; 02-10-2013 o 22:00

  24. #149
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Sandrus jeśli chodzi o bazę pod hybrydki SPN i w ogóle pod hybrydki innych firm to gorąco polecam żel base z SPN wystarczy go naprawdę niewiele, dosłownie jakby wetrzeć w płytkę, nie trzeba nic przemywać. Mój sposób na hybrydki:
    1) french - przezroczyste łoże/ jeden kolor:
    - matowie płytkę
    - odtłuszczacz
    - primer
    - baza
    - sondą lub cieniutkim pędzelkiem hybrydką maluję końcowke french / nakładam 2 cienkie warstwy koloru na całą płytke, każdą z warstw osobno utwardzam
    - nabłyszczacz

    2) french mleczna hybryda:
    - matowie płytkę
    - odtłuszczacz
    - primer
    - baza
    - 1 cienka warstwa mlecznej hybrydy
    - sondą lub pędzelkiem białą hybrydką maluję frencha
    - ponownie cienka warstwa mlecznej hybrydy
    - nabłyszcacz

    3) french kamulaż
    - matowie płytkę
    - odtłuszczacz
    - primer
    - baza
    - 2 cienkie warstwy kryjącej hybrydy (każda oczywiście osobno utwardzana w lampie)
    - końcowka french
    - nabłyszczacz grubsza warstwa
    - przemywam paznokcie
    - bloczkiem delikatnie wyrownuje paznokcia (bo wiadomo koncowka french nieco 'odstaje')
    - nabłyszczacz
    Jak znajdę zdjęcia wszystkich wyżej opisanych frenchy to wkleję ostatni na pewno jest na moim blogu
    (pracuję na spn, ra nails, sun flower, magic nails, nails company, estetiq, allepaznokcie i jako bazy używam zawsze base gel spn i nabłyszczacz też z spn. Wszystkie hybrydki z w/w firm trzymają się rewelacyjnie, nic nie odpryskuje - no chyba, że klietnka z cienkimi lub rozdwajającymi paznokciami uprze się na hybrydę mimo ostrzeżeń, że mogą odpryskiwać)

  25. #150
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach SPN Nails

    Widzę,że uzywasz primera pod hybryde.
    Ja na gelishu robię nawet na bardzo cienkich paznokciach i zawsze wszystko ok.Wtedy kładę dwie warstwy bazy.
    dziś mnie podkusiło żeby wymieszać tą hybrydkę opal wykałaczką.
    Do tej pory tylko "machałam"buteleczką w lewo i prawo
    No i stał się cud hi hi-wreszcie jest konkretny efekt

    A masz może ten cover z drobinkami?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Opinie o produktach Silcare / Noname
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Silcare
    Odpowiedzi: 989
    Ostatni post / autor: 09-02-2018, 09:25
  2. Opinie o produktach Sun flower
    By Elizabeth76 in forum Sun Flower
    Odpowiedzi: 212
    Ostatni post / autor: 25-04-2017, 14:14
  3. Opinie o produktach NailsCompany
    By Nena90 in forum Nails Company
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 08-12-2012, 17:40
  4. Golden Nails NOWY PROGRAM SZKOLEŃ
    By fashion.nails in forum Oferty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 22:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •