Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 37

Temat: (+18) Wieczór panieński

  1. #1
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Cool (+18) Wieczór panieński

    KOCHANE..potrzebuje kilka pomysłow na zabawy....opowiadajcie jak mineły Wam wasze wieczory panieńskie, zakładam temat ponieważ chcialabym abyście pomogły mi wymyśleć zabawy i sposob spedzenia takiego wieczoru, opisujcie jak sie bawiłyscie i jakie niespodzianki na Was czekały, do dyskusji zapraszam wszystkie forumki nie tylko te ktore maja to za soba, rownież dziewczny ktore uczestniczyły w takiej zabawie

  2. #2
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Wieczór panieński

    u mnie wszystkie dziewczyny mialy zalozone takie swiecace rogi

  3. #3

    Domyślnie Odp: Wieczór panieński

    miesiąc temu byłam u koleżanki na panieńskim to pełen kolor ( ale ma laska kasy lak lodu) limuzyna, zamkniete dla nas pietro w ulubionym lokalu , driny, świecące wibratory, dla wybranych uszka playboya , ale standardowo młoda zaciążona więc lipa z takiego wieczoru raczej domówka nastawiona na relaks jakieś maseczki czy coś

  4. #4
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Wieczór panieński

    no krolicze uszka i rogi diabla to juz raczej standardowo o rozbierajacych się panach chyba tez kazdy wie ale chyba tez daje sie mlodej jakies prezenty ogolnie nie ma reguly raczej, trzeeba sie bawic w swoim gronie i co by nie bylo to bedzie gitara, kazdy chyba obchodzi inaczej, jedne spokojnie, inne szaleją.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  5. #5

    Domyślnie Odp: Wieczór panieński

    wiecący wibrator i reszta gadżetów takich jak pejcze i kulki "dowcipne" to oczywiście prezenty

  6. #6
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Wieczór panieński

    no wiadomo, ja naprzykład nie bawi sie w uszka czy rogi i po klubach, bo to poprostu nie w stylu ani moim ani kolezanke, wiadomo ze kazdy wybiera miejsce wg uznania, ale co robicie podczas takiego wiczoru...znam troche tych zabaw, ale raczej jest to, to samo grono dziewczyn, wiec nie chcemy zeby zabawy sie powtarzały...

  7. #7
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Wieczór panieński

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść




  8. #8
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Wieczór panieński

    Katerina, super pomysł

    to ja odnawiam temat, może ktoś coś jeszcze napisze, bo czeka mnie
    organizacja wieczoru panieńskiego
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  9. #9
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Wieczór panieński

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    jakby co to moge w formacie doc.(word) przesłac na e-maiala
    Ostatnio edytowane przez Paulka ; 19-08-2011 o 10:43

  10. #10
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Wieczór panieński

    Paulka świetny pomysł. O tym że organizuję Panieński pisałam w zeszłym roku. Nadszedł więc ten czas, by zacząć coś myśleć na poważnie
    Panieński będzie 2 czerwca.
    Na pewno kupimy uszka króliczka i kwiaty hawajskie. Do tego prezenty.
    Macie pomysły na gadżety ?
    Pani młoda nie ma za nic płacić ! Wszystko stawiamy MY.
    I teraz pytanko do Was ? Po ile się składać ? Będzie nas około 12 kobiet. Z kasy mamy kupić gadżety, prezenty dla młodej, zrobić rezerwację w klubie i kupić alkohol myślałam, że po 50 zł wystarczy.


    Wszelkie inne propozycje mile widziane
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  11. #11
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Wieczór panieński

    nanami ja juz mam za soba troche wieczorow i czeka mnei zorganizowanie kolejnego.... jesli chodzi o składke to mysle ze 50 to za malo ostatni wieczor jaki robilam z kol to gril nad woda i sapnie pod namiotami skladalysmy sie po 50 ale wszystkie zakupy robuilysmy same tzn chodzi o alkohol, w klubie napewno bedzie drozej... co do prezentow to obowiazkowe opodwiazke na slub, czesto kupuje sie jakas sexi koszulke na noc poslubna (w C1 mozna kupił ladne i nie dorogo-jesli chcecie potaniosci) ewentualnie jakies "zabawki" juz pisalam tam wyzej pewnie ale dla przypomnienia wspomne jeszcze o dyplomie na żone, dotejpory wszystkie panny mlode byly zadowolone



    ja w lipcu bede miala do zorgsanizowania kolejny, i tak pomyslalam ze mloda bedzie ksiaznicza (ma taki charakterek)reszta kolezanek to krasnoludki na uslugach juz gromadzimy wszelka gadrerobe, w lumpku naprawde mozena znalezc fajne rzeczy

  12. #12
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Wieczór panieński

    Paulka no fajnie fajnie, tylko ze ta ekipa o nie jest tak bardzo zgrana bo ja niektorych nie znam ... wiec nie moge zrobic czegos takiego a szkoda

    prezenty to wiem jakie mamy pomysl juz na bielizne
    50 zl malo mowisz no nic, pomyslimy.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  13. #13
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    Ostatnio klientka mi opowiadała, że na jej panieńskim wszystkie były ubrane na czarno łącznie z nią...a ona żeby się wyróznić miała... czarny welon podobno wszyscy sie pytali czy to stypa...

  14. #14
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    Aga a moze to byla jakas "metalowa" i chciala zeby wszystko bylo w jej stylu ?
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  15. #15
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    No właśnie nie, bo panna młoda nic o tym nie wiedziała... miała tylko nakazane, że ma ubrać się na czarno

  16. #16
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    o nieee... tragedia a nie panienski
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  17. #17
    No to..wpadłam Avatar mysiula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    253

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    na czarno? OMG..

  18. #18
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    my mamy zrzutkę po 60 zł jednak. Z czego:
    - będzie kupiony prezent dla młodej
    - będą gadżety, przypinki...
    - wydruk tego czegoś coś a'la życzenia z naszymi podpisami (załączam wzór, jak ktoś chce, mogę podesłać na maila bez tego napisu "wzór") twórczość własna
    - lokal
    - alkoholowy before.

    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  19. #19

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    Słyszałem kiedyś o takiej akcji że zrobiono upozorowane porwanie przyszłej panny młodej i w bagażniku przewiezioną ją do dźwigu gdzie skacze się na bange dopiero na szczycie wieży odwiązano jej oczy i ostatni skok w BOK.









    jeleń biały
    plotery frezujące
    Ostatnio edytowane przez DobromirSkwarek ; 27-01-2014 o 10:11

  20. #20
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    Cóż, ja mam mieszane uczucie co do tego pomysłu z Bungee, co jeśli owa pana młoda sie boi? albo z przyczyn zdrowotnych nie moze koczyc( jak ja, z chorymi biodrami), wtdy zepsuta cała niespodzianka, kasa wydana i poczucie przykrosci sprawionej organizatorom

    Ja natomiast słyszalam od mojej szwagierki która organizowała wieczór panieński miesiąc temu, że wypożyczyły z teatru stroje Moulin Rouge, ubrały te gorsety, kabaretki, kapelusze itd i najpierw piły w domu dając prezenty, tanczac itd, potem poszły na sesje zdjęciową na dwór a na koniec o 21 wynajętą limuzyną pojechały na disco ) z tym, że limuzyna i disco potem to była niespodzianka

    Tutaj przykładowa stylizacja Moulin Rouge z google


    źrodlo fotki : Fancy Dress costumes,Halloween fancy dress,Halloween Costumes, Fancy dress costumes, Fancy Dress outfits, Mens fancy dress, Ladies fancy dress, Ladies Halloween costumes, Childrens fancy dress
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  21. #21
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    Gdyby ktos mi zorganizowal porwanie a pozniej skok na bungee to byla bym na organizatorow wsciekla... po pierwsze przy bardzo wysokim stresie jestem w stanie zemdlec a na bungee nie skocze ze wzgledow zdrowotnych i ze strachu... ja swojej przyjaciolce na taki wieczor wynajelam limuzyne i godzinny objazd po centrum miasta pozniej zawiozla nas do klubu gdzie byl drink na powitanie tort w ksztalcie ekhm wiadomo jakim hehe i do tego badboysi no i oczywiscie rozne gadzety
    oczywiscie przyszla panna mloda o niczym nie wiedziala

  22. #22
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    Na pewno jakies przebrania, czy na100% jacys panowie ? nie kazda to lubi , chyba ze w formie zartow zabawy drinki itp to oczywiscie tez , proponuje rozdzielic to na dwie czesci pierwsza to w lokalu czy tam w domu a druga wyjscie namiasto i niech wiatr was poniesie

  23. #23
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    jestem starszą, moja koleżanka ma za miesiąc ślub i nie mamy kiedy zrobić wieczoru panieńskiego później, teraz wymyślam co by tu ciekawego zrobić bo nigdy wcześniej nie organizowałam macie całkiem fajne pomysły, ja jeszcze na jednej stronie kilka porad znalazłam Zabawy na wieczór panieński i myślę, że może coś się z tego uda wykombinować na razie idę rezerwować vip room i limuzynkę

  24. #24
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    Jeżeli chcesz organizować imprezę z mnóstwem atrakcji możesz skorzystać z usług firm, które zajmują się przygotowaniem takich wydarzeń jak impreza tematyczna Wtedy oni zapewniają ci atrakcje a ty się o nic nie martwisz tylko przychodzisz na gotowe.

  25. #25
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    Ja, jak organizowałam panieński, to pierwsze co, to pomyślałam o transporcie. Wynajęłam limuzynę z Bustransfery, bo nie często mamy okazję na takie szaleństwa Limuzyną zajechałyśmy do lokalu, a co było dalej to już nasza słodka tajemnica

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •