Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 37 z 37

Temat: (+18) Wieczór panieński

  1. #26
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    Moim zdaniem wystarczy grono najbliższych przyjaciółek. Natomiast co do prezentu możecie pomyśleć o czymś na noc poślubną, np biustonosze z dobranymi dodatkami. Ważne, aby ten czas spędzić razem.

  2. #27
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    Nie ma co wymyślać zabaw. Idźcie do wesołego miasteczka, tam będzie zabawy kupa.

  3. #28

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    Inspiracji może szukaj na youtubie )

  4. #29
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    a my z koleżankami założyłyśmy sobie profil na takim portalu z ogłoszeniami towarzyskimi seks i mamy w planie wynająć faceta na wieczór naszej koleżanki niech zrobi jakiś fajny pokazik

  5. #30
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    Wejdz sobie tutaj Kontakt, napisz do nas | Motoprezent.pl i zobacz czy byłby coś Co ci odpowiada . Dodam, że instruktor może z wami jechać bądź same. Teraz spa wychodzą z mody. LIczy się adrenalina

  6. #31
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    Jeśli chodzi o wieczór panieński, to myślę, że warto zerknąć na https://sexownysklep.pl/ Fajne produkty na prezent jak i na urozmaicenie Waszego życie sexualnego

  7. #32
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Katowice
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    Imprezę panieńską, która przyniesie adrenalinę, a nie będzie szablonową zabawą, gwarantuje zgłoszenie się do firmy Krokodyl i Przyjaciele Wieczór panieński i kawalerski Poznań Agencja eventowa potrafi w 100% zadowolić gusta i pozwoli pannie młodej poczuć się wyjątkowo i zapomnieć o trudach przygotowań do wesela. Potrafią spełnić każde życzenie organizatorów.

  8. #33
    Debiutantka Avatar amla2
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    Hej dziewczyny. Ja się chciałam z Wami podzielić moimi doświadczeniami z wieczoru panieńskiego mojej kuzynki Nie będzie nic o tancerzach (choć o tym też coś niecoś mogłabym powiedzieć hihi) tylko o trochę dziwnym sposobie zakrapiania tej imprezy Siostra jej załatwiła taki automat do picia shotów w formie pary Szczerze mówiąc to pierwszy raz z takim czymś miałam styczność ale to naprawdę działa niesamowicie, dużo lepiej! Tutaj możecie sobie troszeczkę o tym poczytać Vaporti Polska ? Vapshot ? Wyłączny dystrybutor Polska

  9. #34
    Wczytuje się Avatar kamienn
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    Cytat Napisał amla2 Zobacz post
    Hej dziewczyny. Ja się chciałam z Wami podzielić moimi doświadczeniami z wieczoru panieńskiego mojej kuzynki Nie będzie nic o tancerzach (choć o tym też coś niecoś mogłabym powiedzieć hihi) tylko o trochę dziwnym sposobie zakrapiania tej imprezy Siostra jej załatwiła taki automat do picia shotów w formie pary Szczerze mówiąc to pierwszy raz z takim czymś miałam styczność ale to naprawdę działa niesamowicie, dużo lepiej! Tutaj możecie sobie troszeczkę o tym poczytać Vaporti.pl
    Hm... Ja właśnie też szukam jakiegoś dobrego i sprawdzonego sposobu na podawanie alkoholu na wieczorze panieńskim... Chyba to przemyślę

  10. #35
    Debiutantka Avatar Ragel6
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    Cytat Napisał kamienn Zobacz post
    Hm... Ja właśnie też szukam jakiegoś dobrego i sprawdzonego sposobu na podawanie alkoholu na wieczorze panieńskim... Chyba to przemyślę
    To ja Ci od razu powiem, że w zasadzie nie ma nad czym się zastanawiać Te Vap shoty rzeczywiście bardzo dobrze się sprawdzają. Może nie jest to dobre rozwiązanie na każdy rodzaj gościa (np. przeciętny "wujek Zbyszek") raczej nie zwróci na to szczególnej uwagi, ale na imprezę z ludźmi młodymi jest jak znalazł

  11. #36
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    Ciekawa rozrywka i emocjonujaca na wieczor panienski moze byc rozpoczecie go na...strzelnicy. Wydaje sie Wam dziwne? - wcale nie, jest to juz dosc popularne w Polsce. Oczywiscie pod czujnym okiem instruktora - najlepiej jakiegos asa: Asy Strzelectwa - ktory nauczy nas jak poslugiwac sie bronia i celowac, aby trafiac Znajoma byla na takiej zorganizowanej imprezie i bardzo sobie chwalila. Bylo to cos nowego i oryginalnego.

  12. #37
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: (+18) Wieczór panieński

    Oj nie wiem czy chciałabym coś takiego na swoim wieczorze panieńskim Oczywiście jak miałam panieńskim to jedna koleżanka coś takiego zaproponowała Jednak wszystkie inne powiedziałyże nie chcą. I bardzo dobrze poniewaz nie wiem czy sama dobrze bym sie z czymś takim czuła
    www.openwear.pl
    Za to zamówiłyśmy sobie takie koszulkI;
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 31-08-2017 o 13:51

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •