Pokaż wyniki 1 do 25 z 142

Temat: Frezy

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Frezy

    Jest wątek ogólny o frezarkach i była w nim nawet mowa o osobnym dotyczącym frezów ale finalnie chyba nie powstał Wątek frezarkowy jest dosyć obszerny ale może fajnie by było osobno opisywać frezy a osobno swoje opinie o frezarkach, co myślicie?
    Tak pomyślałam, że przydałoby się miejsce, w którym opisywałybyśmy posiadane frezy i dlaczego je polecamy lub nie

    Zacznę od swoich:
    Frez karbidowy, walec wąski od DR (nr 2)
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Testowany jak na razie do zdejmowania masy żelowej z paznokci u stóp - wrażenia pozytywne Sprawdzę jeszcze jak sobie radzi z akrylem i dopiszę tutaj.

    Frez piaskowiec walec mini od DR (nr 51)
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Fantastyczny do pracy przy skórkach i naturalnej płytce, jestem bardzo zadowolona z niego. Mam nadzieję, że szybko się nie zużyje bo matowi się nim fantastycznie!

    Frez filcowy stożek średni szpic od DR (nr 21)
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Jeszcze nie przetestowany

    Zestaw 30 frezów (dostałam jako gratis do frezarki)
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Frezy do wszystkiego i do niczego zarazem. Większości jeszcze nie miałam okazji przetestować ale część z nich jest niemalże identyczna (nie wiem, może 0,1mm się różnią?)
    Tym bardzo cienkim ostrym stożkiem wygodnie usunęłam masę, która minimalnie zalała mi skórkę - frez jest dosyć precyzyjny.

    Walce i szyszka też znajdą jakieś zastosowanie - całkiem w porządku nadają się do pracy np. przy skórkach, reszty jeszcze nie próbowałam bo nie do końca jeszcze wiem do czego mogłabym ich użyć

    Standardowe frezy dodawane do frezarek JD
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Hmmm chciałam przetestować kapturki wraz z mandrelem ale nie umiem założyć tego kapturka - może mam za mało siły?

    Walce ok, nie mam do nich większych zastrzeżeń, pozostałe frezy jeszcze nie znalazły dla siebie zastosowania, jakoś średnio wygodnie mi się ich używa póki co.

    Wydaje mi się jednak, że i te standardowe z JD i ten zestaw 30 frezów jakością nie powala, z biegiem czasu i tak kupię sobie lepsze.

    Wszystkie wstawione zdjęcia pochodzą ze sklepu DR, w wolnej chwili postaram się je zastąpić real photos.

    Mam nadzieję, że wątek się przyjmie i okaże się pomocny dla kogokolwiek!
    Ostatnio edytowane przez Nena90 ; 18-08-2011 o 21:34
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Frezarka- nie taki diabeł straszny...
    By Chanti25 in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 1252
    Ostatni post / autor: 17-09-2021, 13:21

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •