Skusiłam się dziś na zakup kolagenu naturalnego firmy colway. Koleżanka zatargała siłą mnie i moją mamę na spotkanie , byłam pewna że to zwykła prezentacja kolejnych cudów za 5 tysi więc od początku słuchałam kobitki z niedowierzaniem ale robiła testy tz. najpierw nałożyła na jeną dłoń pilling tej firmy , potem ten kolagen i mówi porównajcie sobie dłonie : Normalnie przeżyłam szok :O Na tyle kremów wytestowanych NIGDY nie miałam takiej skóry. Jest to kolagen naturalny i nie jest cielęcy jak ten stosowany w kremach. jest to polski produkt , juz po pierwszym użyciu poprawił się koloryt i faktura skóry , dalsze efekty wam opowiem po kilku dnia stosowania
Jest jedna wada CENA na szczęście ta znajoma się zapisała na miejscu więc od razu dostałam od niej ten kolagen po cenie dystrybutora a jeeszcze od menagera dodatkowo 12% za uczestnictwo więc zapłaciłam 150zł za 100ml.

ale poczytajcie same Sama bym nie uwierzyła ale po powrocie do domu się posmarowałam bez żadnych pillingów i skóra jest fenomenalna



Kolagen naturalny Colway