Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 69 z 69

Temat: MyScara

  1. #51
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: MyScara

    Mnie ta cena szkoleń trochę przeraża... ale sam produkt jest ciekawy, myślę głównie o aplikacji na dolne rzęsy przy przedłużaniu górnych.

    Od jednej znajomej która ma własny salon i wprowadziła ten zabieg do oferty (po szkoleniu) słyszałam, że podchodziła dwa razy i tylko zmarnowała pieniądze. Niekorzystne efekty które miały dziać się po 2-3tygodniach działy się już po 2-3 dniach i klientki wracały z reklamacją. Wymieniła w firmie preparat na nowy (myślała, że może było z nim coś nie tak) i dalej to samo. Z tego co mówiła rzęsy się sklejały, filcowały, a preparat tak jakby w ogóle nie chciał do końca wyschnąć. Z tego co pamiętam była to Myscara.

    W internecie i teraz tutaj czytam różne opinie, ale w kierunku pozytywnych pod warunkiem trzymania się sztywno zasad, ale tka na dobrą sprawę trochę boje się niewłaściwie zainwestować.
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  2. #52
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: MyScara

    Mam MyScarę. Wszystko co ma się dziać po 2 tygodniach właśnie po tym czasie się dzieje. Trzeba ściągać i robić na nowo.
    Na dolne super sprawa, ale tylko dla klientek, co mają swoje dolne w porządku. Nie muszą malować. Jedna moja klientka nosi na dolnych ponad 2 tygodnie.
    Na dolnych daje się spokojnie w 5 minut rozprowadzić produkt na tyle równomiernie żeby się nie sklejały.
    Myślę że z rozpropagowaniem usługi przed wakacjami i wyjazdami klientek nie będzie stanowiło problemu, bo jednak to tańsze niż 1:1.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  3. #53

  4. #54
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: MyScara

    Dziewczyny oplaca sie rzeczywiscie robic myscare na dole rzesy przy gornych przedluzonych? Jak to wplywa na jakosc przedluzonych? I jak w ogole to jest mozliwe zeby nie upaćkać górnych?

  5. #55
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: MyScara

    Cytat Napisał bobas Zobacz post
    Dziewczyny oplaca sie rzeczywiscie robic myscare na dole rzesy przy gornych przedluzonych? Jak to wplywa na jakosc przedluzonych? I jak w ogole to jest mozliwe zeby nie upaćkać górnych?
    opłaca się
    możliwe


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  6. #56
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: MyScara

    A jak długo się trzyma?

  7. #57
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: MyScara

    Cytat Napisał bobas Zobacz post
    A jak długo się trzyma?
    do 2 tygodni na dolnych, później się wykrusza, a przy górnych czas najwyższy to ściągać.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  8. #58
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: MyScara

    Jak tylko się ociepli i zacznie się znowu ożywiony ruch to spróbuje tego patentu
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  9. #59
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: MyScara

    Ja tez stosuje na dolne i uwielbiam ten sposób "wykańczania" aplikacji
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  10. #60
    Rozkręcanko Avatar choco-lashes
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: MyScara

    Dziewczyny, a w jakiej cenie robicie taką aplikacje? chodzi mi o górne rzęski.

  11. #61
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: MyScara

    samych górnych w ofercie nie mam.
    komplet 100,-
    dolne do przedłużania górnych - 30,-


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  12. #62
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: MyScara

    ja nie mam jeszcze przekonania to tego zabiegu. Ktoś pisał tu o ropiejących oczkach...pytanie, czy to się dzieje po tych 2 tyg. czy zaraz po zabiegu? Jak zabieg się sprawdza u alergików? czy można się normalnie malować cianiami?
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  13. #63
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: MyScara

    ja też nie jetem przekonana. zabieg razem z trwałą trwa około 2h. w ciągu 2h zrobię klientce ładne i nie posklejane rzęsy przy pomocy przedłużanie rzęs
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  14. #64
    Szkoleniowiec Avatar liz1988
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Jaworzno (śląsk)
    Postów
    138

    Domyślnie Odp: MyScara

    hej dziewczyny, odświeżam temat. robicie tą mascare permanentną? chwalicie sobie ten zabieg?ile się średnio trzyma na rzęskach klientek no i jak cenowo u was to wygląda jestem ciekawa waszych opinii?
    szkoleniowiec

  15. #65
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: MyScara

    mamy w gabinecie taki zabieg. Trwa on okolo godziny. Efekt jest bardzo naturalny jak delikatnie wytuszowane rzesy. Klientki przychodza co 2-3 tygodnie i u nas ma ostatnio wieksze wziecie niz rzesiory 1:1. Taki zabieg u nas kosztuje 60 zł, bo stwierdzilysmy ze jak wiecej to klientki nie beda chcialy a taka cena jest optymalna. Jutro od szefowej wezme fotki jak ja mialam zrobione i sobie zobaczycie. Jesli chodzi o mnie to bylam srednio zadwolona dlatego ze mam bardzo dlugie swoje rzesy i o wiele lepszy efekt uzyskuje jak tuszuje sobie sama rzesy poniewaz moje sa bardzo niesforne i trzeba wiedziec jak sobie z nimi poradzic. Ja juz przez tyle lat malowania sie wiem co zrobic zeby wygladaly ladnie. Poza tym bardzo mnie ta MyScara draznila w kacikach zewnetrznych tak po ok tygodniu i sobie skubalam. i jeszcze zle mi sie spalo bo sie czulam jakbym makeupu nie zmyla

    ale powiem Wam ze mamy duzo chetnych na to, filozofii wielkiej w tym nie ma najwazniejsze zeby nie pokleic rzes i klientki sa zadowolone i wracają
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  16. #66
    Kosmetyczka Avatar violcias
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    151

    Domyślnie Odp: MyScara

    Ja byłam na szkoleniu tylko z innej firmy i tam też miałam zrobione i powiem tak .... dla kogoś kto miał choć raz rzęski przedłużone choćby nawet 1:1 to to jest masakra i na pewno z efektu nie będzie zadowolony ( jest to zdanie też 3 moich koleżanek które ze mną były ) , zero efektu - tuszem lepiej sobie wyciągnę rzęsy i mam efekt , rzęsy są twarde i cały czas je skubałam ponieważ mnie coś tam drażniło , na drugi dzień sama to ściągałam i nie chcę już więcej ( swoje rzęsy mam proste i raczej średniej długości )ale jeżeli ktoś ma swoje ładne, długie, gęste i podkręcone rzęski to pewnie będzie zadowolony
    o górnych tyle mojej opinii, a jeżeli chodzi o dolne to polecam jest to fajne uzupełnienie przy aplikacjach na górne rzęski

  17. #67
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: MyScara

    Dziewczyny, czy któraś z was mogłaby polecić dobrą semipermanentną maskarę? Taką, która byłaby elastyczna i dała chwilę na dokładne rozdzielenie rzęs?

  18. #68

    Domyślnie Odp: MyScara

    Cytat Napisał Mysiaczeq Zobacz post
    Dziewczyny, czy któraś z was mogłaby polecić dobrą semipermanentną maskarę? Taką, która byłaby elastyczna i dała chwilę na dokładne rozdzielenie rzęs?
    Aniu wszystko zależy od tego czym rozdzielasz rzęsy i jak nakładasz maskarę NL-szowska jest raczej szybko schnąca, ale da się nad nią zapanować. Niestety biorąc pod uwagę moje standardy mascara niestety nie spełnia swojego zadania, szczególnie dla klientek które choć raz przedłużały rzęsy lub nakładają na rzęsy tonę tuszu do rzęs. Ale np. angielki semipermanentną mascarą posługują się właściwie prawie bez rozdzielania rzęs, wiec tworzą "efektowne czarne" sklejki którym bliżej do efektu umalowanych rzęs

  19. #69
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: MyScara

    Jestem perfekcjonistką, więc dla mnie NL jest trochę za szybka, muszę się pobawić wszystko dokładnie porozdzielać co do aplikacji na górne rzęsy, nawet nie chcę wprowadzać, raczej jako dopełnienie do przedłużenia rzęs górnych

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •