Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 69

Temat: MyScara

  1. #26
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: MyScara

    powiem tak: troszkę się te rzęsy skleja to fakt, staramy sie tego nie robic, ale to juz tajemnica samej aplikacji, niemniej jednak dlatego, ze one są troche poprzytulane do siebie zaleca się noszenie produktu do dwoch tygodni, tak sprawdzilysmy i tak rzeczywiscie produkt nosic mozna, poza tym, nie zachowuje się on jak twarda kupa sklejona klejem do rzęs, produkt ma inny sklad , Na rzęsach jest elastyczny nie twasrdy jak klej , lekko sprezynuje i "naddaje" się w trakcie fazy wzrostu rzęsy, ale nie nalezy produktu "przenosić" czyli naprawde co te dwa tygodnie nalezaloby go sciagnąć, bo sprezynowanie sprezynowaniem, naddawanie , naddawaniem, ale jak rzęsa chce duzo urosnąć to może troche ciągnąć., o!
    łopatologicznie mi się udało?

  2. #27
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: MyScara

    kurko

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  3. #28
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: MyScara

    latwiej sie tego wytlumaczyc nie da :0
    ja ostatnio klientce zdjelam po niecalych 2 tyg. odpoczywa tydzien i za tydzien znow przychodzi.rzes jest tyle samo a zakladamy long effecta od 2 miesiecy
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  4. #29
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: MyScara

    Mam zamiar to dziś wypróbować.
    Pytanko mam takie. Ściąga się to remuwerem do rzęs przedłużonych?

  5. #30
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: MyScara

    tak

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  6. #31
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: MyScara

    Oj, ja chyba nie jestem przekonana, wlasnie przez to sklejanie ich ;/

  7. #32
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: MyScara

    a nie wiecie może skąd można zamówić te produkty, ale bez szkolenia?
    Pytałam ostatnio w siedzibie o cenę takiego szkolenia no i niestety wołają sobie 1700zł :O jak dla mnie to "ciut" za dużo. niby w cenie jest już zestaw, no ale w sumie zawsze mogę go później dokupić, lub kupić tylko część niezbędnych produktów a nie od razu cały pakiet :/ kalkulując cenę zabiegu do szkolenia to wolę dołożyć jeszcze kilkaset złotych i zrobić szkolenie z permanentnego.

  8. #33
    Wizażystka Avatar MM-makeup
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: MyScara

    Dla mnie osobiście efekt jest masakryczny. Wygląda to tak, jakby nastolatka pierwszy raz w życiu malowała się maskarą kupioną w kiosku. Wonderlashes oferuje szkolenia za 1500 zł, niedawno otrzymałam ofertę na maila. Z racji zawodu bardzo zwracam uwagę na wytuszowanie rzęs, dlatego na chwilę obecną zdecydowanie jestem za metodą 1:1.

    Ps. odkąd zarejestrowałam się na forum, otrzymałam na maila już kilka ofert sprzedażowych od kilku różnych firm. Wrrr...

  9. #34
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: MyScara

    Robiłam wczoraj.

    Moje zdanie jest takie: zakup tego wynalazku ze szkoleniem jest raczej dla kosmetyczek które nie mają pojęcia o rzęsach. Jak robicie rzęsy i jesteście w tym wprawione szkolenie to zbędny wydatek. No chyba że chcecie mieć ładny certyfikat na ścianie.
    Szkolenie idzie w zestawie z kuferkiem. Skład kuferka? Wszystko co mamy do przedłużania rzęs + sam produkt do zabiegu, który w wersji bez szkolenia kosztuje ok. 300zł. Nie będę robić zbędnej reklamy ale naprawdę idzie to kupić bez szkolenia.

    Na pewno nie jest to alternatywą dla przedłużania rzęs lecz dla henny rzęs i tuszu.

    Pierwszy raz zajęło mi to około godzinki na górę i dół. Dałam 4 warstwy na górne i dwie na dolne rzęski. Moja praca nie wygląda jak ta na zdjęciach. Rzęsy nie były takie posklejanie. Rozdzielałam je bardzo starannie. Wiadomo że staranna praca zajmuje więcej czasu.

    Super sprawa dla klientek które nie chcą przedłużać dolnych rzęs.
    Dla stylistki która robi przedłużanie górnych - super usługa jako dodatek. Zaproponować to klientce na dolne rzęski zamiast przedłużania za cenę o połowę tańszą i będzie to szło jak świeże bułeczki jak już któraś z dziewczyn pisała. Dla stylistki też niezła alternatywa. Zrobienie MyScary na dolne rzęsy zajmie 10-15 minut a przedłużenie dolnych co najmniej pół godziny.

    Jak ma to wyglądać cenowo? Ciekawe pytanie. Bo kosztuję to około 100zł za komplet (góra i dół). Zabieg powtarza się średnio co 2-3 tygodnie.
    Chyba taniej jest nieraz zrobić sobie 1:1. Ale każdy towar ma swojego kupca.

    Fajnie by to wyglądało w komplecie z trwałą na rzęsy, bo podkręcanie lokówką na pewno nie da takiego efektu.

  10. #35
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: MyScara

    nadiuszka, dziękuję, świetnie to opisałaś chciałabym zobaczyć zdjęcie aplikacji w twoim wykonaniu, jeszcze nie widziałam starannych aplikacji, a te, co widziałam, mnie zniechęcały.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  11. #36
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: MyScara

    zdjęć niestety wklejać ani rozsyłać nie mogę, bo są one własnością salonu
    jak pojawią się na stronce to można będzie sobie pooglądać

  12. #37
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: MyScara

    jeżeli pojawią się na stronię, to daj nam linka i jeżeli będziesz mogła, to napisz proszę swoją opinię po paru tygodniach, kiedy klientka wróci na zdjęcie tuszu.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  13. #38
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: MyScara

    Cytat Napisał marchewkowy_las Zobacz post
    jeżeli pojawią się na stronię, to daj nam linka i jeżeli będziesz mogła, to napisz proszę swoją opinię po paru tygodniach, kiedy klientka wróci na zdjęcie tuszu.
    nie ma sprawy.
    jak na razie robię wszystkim klientkom do kompletu do rzęs górnych i raczej ich po 2 tygodniach nie zobaczę
    ale mają dziewczyny w salonie już porobione to będę zdawać relacje.

  14. #39
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: MyScara

    Tak w LL można kupić sam płyn za bodajże 280zł.

  15. #40
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: MyScara

    Carmenita mozesz podac linka?
    Nadiuszka czy moglabys krok po kroku opisac przebieg tego zabiegu? Ty robilas szkolenie z myscary?

  16. #41
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: MyScara

    Cytat Napisał Bożena P Zobacz post
    Carmenita mozesz podac linka?
    Nadiuszka czy moglabys krok po kroku opisac przebieg tego zabiegu? Ty robilas szkolenie z myscary?
    co tu dużo opisywać? przygotowuje się wszystko jak do aplikacji rzęs, później nakłada się mikroszczoteczką MyScarę czeka się aż trochę podeschnie i rozdziela się żeby nie były posklejane. i tak dalej do skutku.
    nie jest to na tyle skomplikowane żeby na wideo było niewidoczne, tyle że na tych wszystkich wideo to dziewczynkom chyba rączki z ... rosną tak samo jak na większości nagrań dotyczących aplikacji rzęs.
    zasada taka - robimy 100 razy lepiej i dokładniej niż na wideo i będzie dobrze


    wychodzą nowe kwiatki... niektórym oczka lekko ropieją
    Ostatnio edytowane przez nadiuszka ; 07-11-2012 o 12:16


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  17. #42

  18. #43
    Wizażystka Avatar MM-makeup
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: MyScara

    Jedna z większych firm kosmetycznych, zajmująca się kolorówką, ogłosiła, że robi szkolenia właśnie z takiego tuszowania rzęs(semi premanentna maskara). 350 zł za osobę, bez kuferka. Boję się, że osób będzie multum i znów szeregi opuszczą Art Lash Papruny

  19. #44
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: MyScara

    mogą mieć szał na to, ale niekoniecznie to szkolenie musi być niewypałem...
    no bo jak by policzyć sobie kurs + MyScarę + plus resztę kuferka to jakoś tak wyjdzie tyle co firmy za ogólne szkolenia biorą.
    a za te 350 mogą jednocześnie i 20 osób szkolić (wątpliwe co do efektu, ale różnie się zdarza), bo szkolić indywidualnie to sie w ogóle nie opłaca za te kasę.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  20. #45
    Wizażystka Avatar MM-makeup
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: MyScara

    Niby na to mniej więcej wychodzi. Ale na szkoleniu dla mnie 2 osoby to już tłum

  21. #46
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: MyScara

    Jeśli chodzi o końcowy efekt wizualny Myscary, Long Effect Mascary czy jak to zwał powiem Wam z doświadczenia, że nie jest to najgorszy produkt ale:

    - dobrze wygląda na rzesach górnych, kiedy właścicielka ma swoje gęste i dość długie, przy krótkich i słabych rzesach produkt wygląda tak se
    - W mojej opinii nie jest to alternatywa dla przedłużania rzes 1:1 czy 3D, te metody na rzesach górnych będą dalej wiodły prym i nie mamy się co oszukiwać
    - Wymaga żelaznej konsekekwencji od Pań noszących produkt, a mianowicie nie powinno się go "przenosić" na rzęsach-zwłaszcza górnych. 2 tygodnie i klientka powinna przyjść do stylistki ściągnąć produkt i nałożony powinien zostać nowy, a wiadomo, jak w przypadku Blinka, te nasze klientki to potrafią nosić te wszystkie krótkotrwałe rozwiązania 3-4 tygodnie i dłużej, a potem jest płacz i zgrzytanie zębów
    -Long Effect jest bardzo dobry jako dopełnienie stylizacji, kiedy rzesy górne są wystylizowane rzęsami syntetycznymi czy też naturalnymi, Long Effecta aplikujemy wtedy na dół i jest piknie
    - Zaletą tej metody jest szybkość aplikacji.

  22. #47
    Debiutantka Avatar LauraDi
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: MyScara

    Witam, zastanawiam się nad wprowadzeniem tej usługi do mojego salonu. Dużo klientek nie przedłuża już rzęs bo używają Revitalash. Ktoś wcześniej napisał że myscara nadaje się raczej do długich rzęs czyli takich jakie są po tej odżywce. Chciałabym znaleźć jakąś alternatywę dla przedłużania. Jak myślicie czy to się może sprawdzić? czy ktoś z was też miał podobne rozmyślania?

  23. #48
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: MyScara

    w salonie się to sprawdza. mówię z doświadczenia. tylko trzeba to mieć zrobione, albo żeby jakaś dziewczyna w salonie miała... wtedy się szybciej decydują.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  24. #49
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: MyScara

    oooo ciekawe muszę to wypróbować !

  25. #50
    No to..wpadłam Avatar Sindi89
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: MyScara

    Hej dziewczyny byłam niedawno na szkoleniu/pokazie własnie z Myscara w nail center w Katowicach i powiem wam sczerze ze babeczka robiła modelce i efekt swietny ! z tego co nam mówiła to ta oryginalna Myscara posiada w tym tuszu jakieś włókienka jedwabne które minimalnie wyciągają naturalną rzęske ku górze,osobiscie bardzo mi się podobało i dosc swietny zabieg koszt zuzycia przedstawial się w kwocie 35 zł a cena normalna salonowa nie wygórowana 150 zł (tak przynajmniej nam to przedstawiono) . Na tej oryginalnej Myscarze aby pracować trzeba u nich zrobic szkolenie za 1500 zł + chyba drugie tyle cały zestaw bodajże 1399 zł o ile dobrze pamiętam . Kwestia pracy stylistki nic trudnego jesli ktos ma wprawę w stylizacjach rzęskowych ,po wykonaniu aplikacji na modelce rzęsy wogole nie posklejane..sama bym sobie zrobiła .Najlepiej się to sprawdza przy np założeniu na górnych 1:1,2:1 itp..a na dole własnie myscarę . Rozmawiajac z modelką na drugi dzień pytałam o wrazenia itp ,ale nie była zachwycona jak my które oglądałysmy tylko aplikację i efekty...mówiła ze czuje cały czas cos na oku i ze dosc twarde to a obiecywano elastycznosc produktu..plusem jest ze się nie osypuję i nie kruszy ,sprawdziłyśmy
    Może którejś z Was kochane to pomoże przy wyborze
    ps.butelka nie ma daty przydatnosci...ale mówili na szkoleniu ze do 6 miesięcy...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •