Pokaż wyniki 1 do 11 z 11

Temat: jak w warunkach domowych rozjaśnić włosy??? pomocy!!!!

  1. #1
    Wczytuje się Avatar oliwia279
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    16

    Domyślnie jak w warunkach domowych rozjaśnić włosy??? pomocy!!!!

    mam ciemny kolor włosów a chciałabym mieć jasny kolorek jak bezpiecznie zrobić to w domu bo boje się zniszczyć włosy czekam na porady

  2. #2
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Przy tak ciemnych włosach zdecydowanie odradzam farbowanie i rozjaśnianie w domu. Preparaty do dekoloryzacji domowej dostępne na rynku niesamowicie niszczą włosy, a bez tego zabiegu nie da się uzyskać ładnego koloru. Dlatego lepiej udać się do fryzjera, który zrobi to delikatniej i profesjonalnie. No chyba, że chcesz wyglądać jak marchewka

  3. #3
    Rozkręcanko Avatar gogosobo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    65

    Domyślnie

    mysle, ze powinnas isc do fryzjera

  4. #4
    Wczytuje się Avatar oliwia279
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    16

    Domyślnie

    macie rację a jaki kolor by mi pasował chodzi o bląd ale całkiem jasny czy nie

  5. #5
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Aby dobrać odpowiedni kolor włosów najlepiej by było zrobić u Ciebie analizę kolorystyczną. Daj zdjęcie, na którym jest widoczna cała twarz, najlepiej wyraźne i w zbliżeniu. I zadam Ci kilka pytań. Jaki masz kolor oczu, jak się opalasz (czy najpierw jest to czerwony kolor, który brązowieje z czasem, ale na kolor brunatny, czy opalasz się na ładną czekoladę), czy masz piegi?

  6. #6
    Wczytuje się Avatar oliwia279
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    16

    Domyślnie

    Czy takie może być? Oczy mam koloru zielonego z odrobiną niebieskiego,najpierw opalam się na czerwony kolor, który brązowieje z czasem, ale na kolor brunatny,piegów brak.

  7. #7
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Bardzo dobre zdjęcie, bo bez makijażu. Z tego co widzę jesteś typem letnim czyli zimnym i trzeba Cię wzmocnić. Proponuję nie przechodzić na blond, bo to spowoduje, że będziesz wyglądała jeszcze bardziej szaro. Lepsza byłaby gorzka czekolada, która nada twarzy wyrazistości, do tego henna w odpowiednim kolorze na brwi i rzęsy i mamy piękną, wyraźną dziewczynę. Jednak ostatnie słowo należy do Ciebie.

  8. #8
    Wczytuje się Avatar MeryMacom
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: jak w warunkach domowych rozjaśnić włosy??? pomocy!!!!

    W tym przypadku polecałabym wizytę w salonie fryzjerskim. Tam na pewno zrobią to profesjonalnie, użyją dobrych kosmetyków i nie zniszczą tak włosów. Na pewno taki zabieg musi potrwać i nie będzie to za pierwszym razem.

  9. #9
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: jak w warunkach domowych rozjaśnić włosy??? pomocy!!!!

    Ja sposobami domowymi ściągałam przyjaciółce kolor.
    A mianowicie zrobiłam to tak ( nie pamiętam dokładnie proporcji, pisze mniej więcej )
    30g rozjaśniacza w proszku
    60 ml 3%wody
    90g/ml odżywki do włosów

    Te które były bardzo ciemne nie zeszły do jaśniutkiego blondu... były takie hmmmm, powiedziałabym rudawe, ale ściągałyśmy kolor żeby na całą głowę położyć intensywny pomarańcz. Po nałożeniu farby nie było jakiś dużych różnic, przynajmniej nie rzucały się one w oczy.

  10. #10
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: jak w warunkach domowych rozjaśnić włosy??? pomocy!!!!

    Przy na prawdę ciemnych włosach z 3% woda z rozjaśniaczem to musiałaby siedzieć ze 3 godziny....

  11. #11
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: jak w warunkach domowych rozjaśnić włosy??? pomocy!!!!

    wydaje mi się, że to zależy też od stanu włosów i od grubości, podatności na takie zabiegi. Siedziała może z 50 minut albo i nie...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •