Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 35

Temat: La Lill

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie La Lill

    sklep.lalill.pl/pl/product/browsecategory?producer=35855, u mnie w mieście jest sklep z artykułami do paznokci i nie tylko, między innymi marki La Lill, ale jakoś w internecie nic nie mogę znaleźć na temat ich żeli, żadnej opinii, słyszał ktoś może coś o tej firmie?
    http://sklep.lalill.pl/pl/product/br...producer=35855
    Ostatnio edytowane przez plushak ; 07-09-2011 o 14:07

  2. #2
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: La Lill

    jak dobrze kojarze to ktoras z dzewczyn cos polecala z tego sklepu...hm...tylko ktora...

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: La Lill

    mają na przykład takie same szablony jak u dobrejrady, te Ez Flow przeźroczyste w bardzo atrakcyjnej cenie

  4. #4
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: La Lill

    ja polecalam ich pilniki w sam raz na jednorazowe klientki. Ja mam od nich banany czarne, dobre do przedluzania i biale proste, ktore mimo tej samej gradacji polecilabym raczej do naturalnych paznokci, bo gradacja jest chyba zanizona i sa bardzo delikante. Jak na takie taniutkie pilniki polecam, spokojnie na 2 sety sie nadaja. Mam tez od nich duza oliwke i jest ok aaaa i polecam od nich srebrne formy, sa troche sztywniejsze od zwyklych kupionych przeze mnie zlotych z EF, czyli lepsze, a rowniez bardzo tanie. Formy z Ez Flow tez mam, klej jest ok, ale mi akurat praca na przezroczystych formach nie pasuje cleaner od nich to zwykly alkohol, takze jak nastepnym razem kupie od DR wiekszy i zapachowy
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  5. #5
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: La Lill

    no faktycznie tanio, i te formy wielkokrotnego uzytku po 9zł maja...

  6. #6
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: La Lill

    Ja również mam od nich pilniki tylko łódki zeberki są super, używam jako jednorazowe, ale ja myslę że spokojnie na 2-3 sety starczą

  7. #7
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: La Lill

    muszę się tam wybrać do ich sklepu, tylko jestem ciekawa czy ceny będą takie same jak w sklepie internetowym, pewnie nie

  8. #8
    No to..wpadłam Avatar asiad1990
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Piła
    Postów
    215

    Domyślnie Odp: La Lill

    Odswiezam temat.

    Dziewczyny używala ktoras z Was żeli standardowych? Jakiej one SA jakości? Jestem samoukiem, ciągle się ucze, dużo nauki przede mną jeśli chodzi o poprawna budowę (szkolenie w planach, odkladam pieniazki) i jestem na etapie kupna nowych żeli. Widzę ze tanio maja ale czy jakość dobra. Do tej pory uczylam się na produktach allepaznokcie. Ostatnio patrzylam na stronie te żele i wydaje mi się ze sa podobne do firmy Silcare tylko pojemniczki z naklejka la lill.

    Maja ladne kolory żeli kolorowych. Jak one jakościowo? Dobrze się utwardzaja? Bo z niektórymi kolorowymi innych firm mialam problemy nawet przy nowych żarówkach.


    Frezarki również sa nie drogo u nich.
    http://www.lalill.pl/paznokcie-freza...y-c-13_23.html
    Możecie mi polecić któraś, chce ja poprosić od chlopaka jako prezenty urodzinowy. Nie mialam styczności z frezarka. Chce się po uczyć na sobie. Proszę o rady.



    Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka




    "śmierć urasta do rozmiarów najwyższego dobra, na które jedynie warto czekać gdy już od dawna wszystko inne zawiodło"
    — Fiodor Dostojewski

  9. #9
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: La Lill

    żele są na bank z silcare bo na opakowaniu maja nazwy 'no name' i 'perfect'
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  10. #10
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: La Lill

    mowią że jd500 jest ok frezarką

    faktycznie pilniki tanie, ja i tak używam tych za 2zł z allepaznokcie wiec te beda dla mnie idealne .




  11. #11
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: La Lill

    Właśnie też jestem początkująca i szukam żeli na których mogę się uczyć. W mojej okolicy jest nowa hurtownia która ma w ofercie żele La Lill w dobrej cenie ( żel jednofazowy 15 ml 8,99). Więc w poniedziałek wyruszam na zakupy. Jak przetestuje to podzielę się opinią

  12. #12
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: La Lill

    Ja używam produkty od nich i jestem zadowolona
    tak jak inni napisali żele są dobre, powietrze nie podchodzi, przystępna cena
    Lakier żelowy tez jest dobry, pędzelka tez maja ok

  13. #13
    No to..wpadłam Avatar asiad1990
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Piła
    Postów
    215

    Domyślnie Odp: La Lill

    To wychodzi ze silcare produkuje dla la lill tak?

    A o pedzelkach od nich co myslicie? U nich jest komplet 5 pędzli do żelu w zebre. Czy to są takie same jak u dobrej rady bo różnica w cenie jest o polowe taniej?

    Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez asiad1990 ; 11-12-2013 o 13:12




    "śmierć urasta do rozmiarów najwyższego dobra, na które jedynie warto czekać gdy już od dawna wszystko inne zawiodło"
    — Fiodor Dostojewski

  14. #14
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: La Lill

    La lill to przyzwoity sklep. Brałam od nich kilka rzeczy, w tym właśnie pędzelki i były w porządku. Płyny typu aceton również ok. Z Żeli brałam i to to samo co silcare.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  15. #15
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: La Lill

    Przedmioty użytkownika CC-Nails - Strona 25 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. żele są z silcare, kolorowe też, pilniki polecam zebry , jak się bierze minimum 10 sztuk to pilnik wychodzi za 80gr, waciki, cleaner, pędzelki do żelu czy zebry do malowania też się sprawdzają, nie polecam żelu nabłyszczającego w czarnej butelce, bo długo się utwardza i pęka na paznokciach, chociaż ja miałam z nim styczność ponad rok temu, może teraz jest już lepszy, warto przejrzeć ich stronę, bo oprócz produktów do stylizacji paznokci mają też dużo kosmetyków profesjonalnych do gabinetów kosmetycznych w dobrych cenach

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar asiad1990
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Piła
    Postów
    215

    Domyślnie Odp: La Lill

    Dzięki dziewczyny za opinie :-)

    Ja przegladalam www.lalill.pl przejrze również allegro. W internetowej hurtowni ostatnio byli ubogo, codziennie cos dodają. A jak pisalam maila to maja dużą rotacje towaru, niektóre produkty i akcesoria szybko się kończą.




    "śmierć urasta do rozmiarów najwyższego dobra, na które jedynie warto czekać gdy już od dawna wszystko inne zawiodło"
    — Fiodor Dostojewski

  17. #17
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: La Lill

    Ja uzywam zelu jednofazowego z la lill nie moge powiedziec zlego slowa o nim mimo ze japoczatkujaca to bardzomi podpasowal a codo nablyszczacza w czarnej buteleczce to prawda w polowie tzn. utwardza sie normalnie 2 min. ale peka po jakims tygodniu takze nie polecam

  18. #18
    No to..wpadłam Avatar asiad1990
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Piła
    Postów
    215

    Domyślnie Odp: La Lill

    Kupilam żele w Lalill i bardzo fajne są. Nie podchodzilo mi powietrze. Kolorowe tez super, ladnie kryje kolor na dwie cienkie warstwy a przy niektórych kolorach nawet jedna wystarczyla i kolor idealny. W porównaniu do żelu z innego sklepu z art. do paznokci są idealne. Za evershine w innej hurt zaplacilam 15 zl za 5 ml a w Lalill 3.99 i różnica kolosalna i tamtem droższy powedrowal do kosza.


    A probowala któraś z Was hybrydy co maja w Lalill? Chce zakupić hybrydy do paznokci do stop i nie wiem jak z trwaloscia. Zna je ktoś? http://www.lalill.pl/paznokcie-hybrydy-c-13_16.html

    Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka




    "śmierć urasta do rozmiarów najwyższego dobra, na które jedynie warto czekać gdy już od dawna wszystko inne zawiodło"
    — Fiodor Dostojewski

  19. #19
    No to..wpadłam Avatar asiad1990
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Piła
    Postów
    215

    Domyślnie Odp: La Lill

    Dziewczyny zna któraś z Was hybrydy które oferuje La Lill?

    Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka




    "śmierć urasta do rozmiarów najwyższego dobra, na które jedynie warto czekać gdy już od dawna wszystko inne zawiodło"
    — Fiodor Dostojewski

  20. #20
    Rozkręcanko Avatar k_ropka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: La Lill

    A ja złożyłam u nich zamówienie ponad tydzień temu (wszystko od razu opłacone) i nie mogę się doprosić o wysłanie towaru. Nawet o odpowiedź na maile. Pisałam, dzwoniłam (pan , który odebrał miał oddzwonić) i nic. Wkurza mnie takie olewanie klienta :/ Teraz to nawet telefonu nie odbierają

  21. #21

    Domyślnie Odp: La Lill

    Ja w piątek zamawiałam do południa i też od razu przelew zrobiłam a nie dostałam żadnego maila od nich ze wysłane czy cokolwiek. Wcześniej to dwa dni i przesyłka byłą już u mnie

  22. #22
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: La Lill

    Ja jakoś nie mam z nimi problemu
    Wczoraj zamowilam i od razu zapłaciłam
    dzisiaj mail ze paczka przygotowana do wysłania
    nie wim czy to od tego zależy ale ja zamawiam przez Allegro od nich
    i płace przez PayU, wiec pieniądze maja od razu na koncie
    zawsze paczka szybko do mnie dociera, do Szwecji

  23. #23
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: La Lill

    Ja też tydzień temu zamawiałam, zapłaciłam, i nic...na maile nie odpisują jutro postaram się dodzwonić, dodam że ja na kwotę ponad 500 zł zamówilam...ale to nie ważne za jaką cenę nie powinni wcale olewać klienta

  24. #24
    No to..wpadłam Avatar asiad1990
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Piła
    Postów
    215

    Domyślnie Odp: La Lill

    Ja tez nie mam problemu jeśli chodzi o kontakt mailowy. W ciągu paru minut od napisania wiadomości dostaje odpowiedz. Zakupy robię bezpośrednio w hurtowni wiec nie wiem jak z wysylkami.

    Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka




    "śmierć urasta do rozmiarów najwyższego dobra, na które jedynie warto czekać gdy już od dawna wszystko inne zawiodło"
    — Fiodor Dostojewski

  25. #25

    Domyślnie Odp: La Lill

    Ja również napisałam maila. Poczekam może coś odpiszą. Raz jak zamawiałam z innej firmy to ponad dwa tygodnie czekałam bo czegoś tam nie mieli a później o mnie po prostu zapomnieli.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •