Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 35 z 35

Temat: La Lill

  1. #26
    No to..wpadłam Avatar asiad1990
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Piła
    Postów
    215

    Domyślnie Odp: La Lill

    Ja tez nie mam problemu jeśli chodzi o kontakt mailowy. W ciągu paru minut od napisania wiadomości dostaje odpowiedz. Zakupy robię bezpośrednio w hurtowni wiec nie wiem jak z wysylkami.

    Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka




    "śmierć urasta do rozmiarów najwyższego dobra, na które jedynie warto czekać gdy już od dawna wszystko inne zawiodło"
    — Fiodor Dostojewski

  2. #27

    Domyślnie Odp: La Lill

    Ja również napisałam maila. Poczekam może coś odpiszą. Raz jak zamawiałam z innej firmy to ponad dwa tygodnie czekałam bo czegoś tam nie mieli a później o mnie po prostu zapomnieli.

  3. #28
    Rozkręcanko Avatar k_ropka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: La Lill

    No ja zamawiał przez allegro i płaciłam przez PayU, zawsze tak robię. No ale już po sprawie, dziś wysłali paczkę, niedługo powinna być. I mam zamiar u nich dalej zamawiać, chociaż troszkę mnie zrazili. No ale nic, przecież zawsze coś komuś może "wypaść". Szkoda tylko, że nie pomyśleli, żeby chociaż odpisać.

  4. #29
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: La Lill

    Zadzwoniłam dzisiaj i pani powiedziała ze pan odzwoni. Oczywiście nie odzwonił, wiec ponownie zadzwoniłam, okazało się że brakowało jakiegoś towaru i zastępczy mi dali, ale jakby nie mogli wcześniej napisać na maila...a dostałam wcześniej ze wszystko jest. Ja już u nich nie zamówie.

  5. #30
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: La Lill

    Ja już tez u nich nie będę zamawiać- złożyłam zamówienie na allegro, płatność PayU, coś koło 120 zł.
    Wysyłka po tygodniu, zero maili- dopiero jak napisałam o co chodzi że tak długo to "Przepraszamy jutro wyślemy"
    Nie raczyli poinformować że nie ma zamówionych przeze mnie pędzli do zdobień - wysłali mi zupełnie inne, do nakładania żelu :/ Zamówiłam 5 pilników- gratisowego nie było. Zamiast 2 naczynek na ozdoby 3cm dostałam jeden zakręcany używany słoiczek- porysowany jak jasna...
    Wystawiają na allegro rzeczy których nie mają- zamówiłam nieprzeźroczyste słoiczki żeby pomieszać żel z glitterem - dostałam w paczce list "nie było słoiczków" i 2,50 drobnymi a na allegro- 40 dostępnych sztuk.

    Mało to dla mnie poważne. Z Japee czy z Naildiscount potrafią zadzwonić i przepraszać że czegoś nie ma, zapytać czy wymienić na coś zbliżonego, dodać wartościowy gratis za zwłokę w wysyłce... a tu olewizm. Nie lubię jak się mnie tak traktuje, więcej nie zamówię, nie polecam.

  6. #31
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: La Lill

    ja na szczęście nie mam takich problemów bo kupuje u nich w hurtowni na miejscu, ale zdarza się, że panie mylą ceny, nie dodają gratisowych pilników, trzeba wszystkiego pilnować
    jeśli chodzi o hybrydy używam tych małych 6 ml i są naprawdę dobre, bo zdecydowana większość kryje ładnie nawet po 1 warstwie, używam również tych o pojemności 15 ml i też dobrze kryją z wyjątkiem jednego koloru

  7. #32
    No to..wpadłam Avatar asiad1990
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Piła
    Postów
    215

    Domyślnie Odp: La Lill

    To jak hybrydy sa dobre to w lutym ide kupić.

    Przy zakupie ilu pilnikow SA gratisy?

    Mi nie zdarzylo się by cenę pomylili. Zawsze gdy robię zakupy jest koleżanka za lada to da maly rabacik, próbki kosmetyków lub jakieś ozdoby do pazurkow.

    Ostatnio kupilam kuferek u nich w ramach prezentu pod choinke, w końcu mam wszystko w jednym miejscu. Solidny i pojemny. Jestem bardzo zadowolona z jego zakupu.

    Teraz wierce dziurę w brzuchu chlopowi o frezarke na urodziny. Co by ulatwic sobie pracę bo ja po nocy robię pazurki sobie i tylko sobie.

    Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka




    "śmierć urasta do rozmiarów najwyższego dobra, na które jedynie warto czekać gdy już od dawna wszystko inne zawiodło"
    — Fiodor Dostojewski

  8. #33
    Rozkręcanko Avatar k_ropka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: La Lill

    Wszystko przyszło, nawet gratisowe pilniki. Wzięłam na spróbowanie akryle (moje pierwsze, więc nie chciałam dużo wydawać) i podobają mi się tylko, że trochę szkoda nerwów na kontynuowanie współpracy... zobaczymy

  9. #34
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: La Lill

    Poprawiam sie, złożyłam zamowienie w ubiegły pon i do dzisiaj nic
    w tym samym dniu kupiłam tez rzeczy z innych stron i wszystko dotarło
    A do La Lill brak mi już cierpliwości , nawet z Noble paczka szła trzy dni do Szwecji
    Napisałam dzisiaj mail do nich ale jak dotąd żadnej odpowiedzi
    Mam nadzieje, ze jak ta paczka dojdzie w końcu to nie będzie żadnego problemu z jej zawartością

  10. #35
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: La Lill

    hej jak myslicie skoro silcare produkuje żele dla lalill to akryle też? testowalyście moze ich akryle? chciałabym powoli przejść na akryl i na poczatek wole cos tańszego do ćwiczń ale też nie chce kupićczegoś całkiem beznadziejnego

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •