Strona 1 z 8 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 198

Temat: Lumpeksiki:)

  1. #1
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Lumpeksiki:)

    Wszystkie uwielbiamy ciuszki,buciki,paski,torebki itd.Na zakupy chodzimy do dobrych sklepow a czy lubicie buszowac po sklepikach z tania odzieza ,,lumpeksikach,,Ja powiem wam ze uwielbiam wertowac sterty takich ciuszkow bo zawsze znajde jakas,,perelke,,Co o tym myslicie?
    Ostatnio edytowane przez Jade ; 05-06-2009 o 10:52

  2. #2
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Ja czasami jeżdżę z moim tatuśkiem do jednego, w którym razem z mamuśką robią zakupy. Zawsze jest to poniedziałek rano, bo wtedy jest wymieniana cała dostawa na nową. Często są nowiutkie ubrania jeszcze z metkami i to znanych firm. Mam trochę ciuszków z tego sklepu i bardzo je lubię, a dodatkowo mam satysfakcję, że nie natknę się na kogoś, kto będzie miał taką samą garderobę.

  3. #3
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Wlasnie nikt nie bedzie mial takiej ,,unikatowej,,rzeczy jak tyTutaj w anglii tez maja takie sklepiki ale troche na innej zasadzie,ludzie oddaja swoje rzeczy do takiego sklepiku,a wlasciciel wiadomo wycenia.Natomiast wszystkie pieniadze uzyskane ze sprzedazy tych rzeczy ida na cele charytatywne np,na walke z rakiem,Jak znajde chwilke to porobie foteczki takich ciuszkow i wstawie,,nowki sztuki nie smigane,,

  4. #4
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Fajny sposób na zbiórkę pieniędzy Czekam na fotki

  5. #5
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    wstawie wstawie wy tez sie chwalcie jak cos macie,teraz mi sie zmniejszyla zawartosc szafy bo wywalilam bardzo duzo takich rzeczy jak tutaj wyjechalam no ale cos znajde

  6. #6
    Rozkręcanko Avatar gogosobo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    65

    Domyślnie

    ja tez buszuje po lupeksach i powiem , ze mozna tam kupic nie tylko ubrania ale tez sliczna porcelane i inne bardzo ladne drobiazgi

  7. #7
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    no wlasnie to jajo strusie z Afryki co mam w albumie to wlasnie z takiego sklepu,mam tez kilka talerzy malowanych recznie z Japonii i Egiptu

  8. #8

    Domyślnie

    ja słyszałem że dziecięce ubranka można kupić nawet

  9. #9
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Oczywiscie ze tak i czasami mozna wychaczyc naprawde super ,,perelki,,

  10. #10
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    ja słyszałem że dziecięce ubranka można kupić nawet
    Ja kupowałam mojej córce ciuszki jak raczkowała, bo zdzierała wszystko co założyłam. Choć czytałam ostatnio, że ostrzegają przed kupowaniem ubrań dla dzieci w tego typu sklepach, bo używane środki chemiczne do dezynfekcji mogą szkodzić.

  11. #11
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Narazie dwie rzeczy z takiego sklepikuufff skonczylam
    Ostatnio edytowane przez Jade ; 05-06-2009 o 12:48

  12. #12
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Kurteczka fajniutka, ale bluzka jest po prostu powalająca. Masz szczęście, że daleko mieszkasz, bo może bym Cię odwiedziła i ją ukradła, bo tak mi się podoba hi hi hi.

  13. #13

    Domyślnie

    Świetne te rzeczy kupiłaś
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  14. #14
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Wstawiem dalej ale zdjecia sa duze i dlugo mi to schodzi.A odwiedzic mnie mozesz serdecznie zapraszam to pochodzimy po sklepikachSerioWakacje niedlugo

  15. #15

    Domyślnie

    ja też lubię czasami pobuszowac, kiedyś nawet pracowałam w lumpie i powiem Wam że wtedy było najlepiej przy dostawie towaru wszystkie fajne ciuszki wybierałam pierwsza
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  16. #16
    Rozkręcanko Avatar gogosobo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    65

    Domyślnie

    sliczna kupilas porcelane

  17. #17
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    ja ubóstwiam lumpeksiki. od nieadawna ale wciągneły mnie na maksa. mam taki jeded swój ulubiony gdzie w pn jest po 6zł nowy towar-cena za sztukę- super rzeczy można znależć ale prawda jest taka , że o 9 otwierają i trzeba już być , bo potem cięzko
    we wt po 3 zł(ten z pn) a w środę po 1 zł i potem od nowa czw po 6 pt po 3 i sb po 1zł. normalnie zawsze stamtąd z reklamówą wychodzę. dużo nakupiłam zasłon, prześcieradeł, poszeweczek, ręczników, i ciuszki dziecięce są tak śliczne.....że mimo iz nie mam jeszcze dziaciaczków to na parę sukieneczek się skusiłam ;p

  18. #18
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    przejrzyjcie sobie stronkę
    TomiTex Hurtownia Odzieży Używanej

    ja tam baaaaardzo dużo kupije, a dla Dominiki to wszystko prócz majtek rajstop i bucików... tak to wiele rzezcy. teraz jestm na zajęciach i właśnie hakuję ale jak zajade do domu (tak około17) to zrobię kilka fotek ciuchów z tego kiermasz... bo tak się ten lump nazywa...

  19. #19
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie

    ja też lubię lumpeksiki choc dziedzi nie dają pobuszować, najwięcej dzieciom kupuje
    natomiast nigdy nie kupuję z lumeksów bielizny i butów mam jakoś wstęt
    Zapraszam na mojego bloga

  20. #20
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Ja od dawna się już wybieram, bo jest u nas jeden taki sklep z super ciuszkami ale przerażają mnie ludzie, którzy się strasznie pchają a niekiedy nawet wyrywają sobie ubrania

    Moja mama kupiła ostatnio właśnie w ciuchu dla mojej siostry bluzeczkę athmosfere to jej zabrałam hihi

  21. #21
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    ja mam taki swój lumpeksik ukochany w którym zawsze znajduje nowe ciuchy z anglii.. z metkami marks and spencer, george, roxy, atmosphere, new look
    Kocham mojego 'Grosika'
    I forum
    miłośniczka akrylu

  22. #22
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    wiecie co... aleście mnie zrobiły z tym tematem... ja to jestem naprawde jakaś psychocznie nienormalna po tym jak wam odpisłam oczywiście nie mogłam utrzymać dupy na miejscu i postanowiłąm iśc na kiemasz... zamiast (JA- matka polka, matka karmiąca) jechać do domu to mnie się na kiermasz upatrzylo. a wszyskto przez was mogłam się wstrzymać jeszcze tydzięń, bo włąśnie z atydzien jest nowa dostawa... ale po co zdając sobie sprawę z tego ze będą same resztki o ochłapy to i tak polazłam oto mój łup na tym kiermaszu jest o tyle fajnie ze rzeczy nie sa już wycenione ale na wagę i ile co zaważy tyle sie płaci, a kilogram kosztuje 46zł więc powiem tylko tyle że dres kosztował mnie 0,386kgx46kg=17,76 a jak widać na dołączonym obrazku dres jest z H&M i jest nowy bo została przy nim plastikowa metka, bo papierowe ściągają jak coś jest niowe oprócz tego dołączam zakupy dla Dominiki i rachunek- tylko się nie przewróćcie:

    zaraz jeszcze zrobię oare fotek ciuchów z tego kiermaszu i wam wrzuce...

  23. #23
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    woszczurku tylko tu na nas nie zganiaj niemożliwa jesteś
    a zakupy super

  24. #24
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    a ja jutro sobie polatam po tych ichnych sklepikach,ale lepiej zebym nic nie znalazla bo musze kuferek zamowic

  25. #25
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    ha ha... jak obiecałam wrzucam fotki innych ciuchów jakie mozna sobie tam wyszperać... aha wszystko pięknie na osobnych wieszaczkach...a co do tych ubrań to ani jedna... powtarzam... ani jedna nie kosztowała ponad 10 zł co nawet powiem że te dwie wyjściowe sukienki dominiki (biała i granatowa) nie kosztowały więcej niż 6, bo są baaaardzo leciutkie nie wspominając juz o białym bolerku Dominiki za które dałam chyba 3 złote...

    oj soryy... futerko Dominiki kosztował 15zeta...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •