Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678
Pokaż wyniki 176 do 198 z 198

Temat: Lumpeksiki:)

  1. #176
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    Niekoniecznie.Ja np.jestem bardzo drobna i często wyszukuję coś dla siebie w inne dni niż wtedy, gdy jest najdrożej.
    Ostatnie zdobycze,koralowa jeszcze nie wyprasowana


  2. #177
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    Cytat Napisał GrotaBryza Zobacz post
    Kluczowe tutaj jak zawsze będzie udać się do lumpexu w dniu dostawy kiedy to towar nie jest jeszcze przebrany jak pod koniec tygodnia,wtedy już raczej nie ma tam czego szukać

    Ja tez sie nie zgodze. W Lodzi na Jaracza jest taki lumpeks gdzie w czw jest dostawa i naprawde ceny sa wysokie, ale we wt jest wszystko po 5zl/szt i jest pelno towaru. W sr troche gorzej, ale jest sztuka za 3zl

  3. #178
    Wczytuje się Avatar marta28
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    A znacie jakiś fajny SH w Krakowie? Najlepiej w okolicy Nowej Huty

  4. #179
    Debiutantka ban
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    ja czasami tez tam kupuje ;d

  5. #180
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    Właściwie tylko dwa razy udało mi się znaleźć coś odpowiedniego w lumpeksie - raz był to 'eksluzywny' lumpeks i kupiłam tam bardzo ładną bluzeczkę, a raz to było przebranie na imprezę więc nie wiem czy się liczy ;D.

  6. #181
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    Ja średnio raz w miesiącu robię sobie taką rundkę przez wszystkie lepsze lumpeksy w moim mieście, lecz nigdy nic nie kupiłam... Po prostu nie umiem szukać rzeczy w takim chaosie. Nawet jak czasem coś mi się spodoba to rozmiar jest nieodpowiedni. Chyba lumpeksy nie są dla mnie i pozostają mi sieciówki

  7. #182
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    Uważam, że nie warto wydawać więcej niż 10 zł na ciuchy z lumpeksu. Naprawdę można znaleźć w ostatnich dniach gdy ceny są od 1 zł do 5 zł dużo fajnych ciuchów, ale trzeba cierpliwości.
    To jest dopiero frajda, upolować coś super za małą kasę, a nie wydać ponad 10 zł na rzecz uzywaną. Bo sztuką juz nie jest wydać za ubranie w galeriach na wyprzedażach mniej niż 10 zł.

    Najwięcej mam z lumpeksów bluzek, swetrów i spódniczek czasem spodenki krótkie, za ta ciężko dostać spodnie idealne dla mnie, kurtkę czy sukienki.
    Ale może kiedyś uda mi się upolować

  8. #183
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    nie zgodzę się

    ________________________________________


  9. #184
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    ja kiedys chodziłam ale teraz nie chodze



    ale mozna naprawde czasaim trafic na cos fajnego
    i to za jaka cene

    ---------- Dodano o godzinie 13:15 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 15:31 ----------

    ja nie chodzę do lumpeksów

  10. #185
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    Ja się jakoś nie mogę przekonać do lumpeksów ... Jak mi ktoś pójdzie i coś znajdzie ,ja to wypiorę to ok założe , ale nie wyobrażam sobie czegoś przymierzyć przed wypraniem. Najchętniej bym w ogóle nie chodziła po lumpach ale z drugiej strony nie lubię wydawać niepotrzebnie kasy a co tu się oszukiwać w lumpiku można kupić naprawdę fajne rzeczy za grosze. W ogóle to od ponad dwóch lat moja mama ma lumpik i czasem nawet zdarzało mi się sprzedawać tam i ona jak coś znajdzie fajnego to mi odkłada czy to dla mnie czy dla dzieciaków więc ja już praktycznie nie muszę nic wyszukiwać

  11. #186
    Debiutantka Avatar Lovely
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    ja też czasami kupuję ciuchy w SH - tanie i do tego udaje się wyhaczyć rzeczy z metkami- czego chcieć więcej?!

  12. #187
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Ślonsko dziołcha
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    Ja czasem chodzę, ale mam sprawdzone dwa, gdzie jak jest nowy towar, to coś się upoluje ciekawego. Tak to nie chodzę, szkoda mi czasu i nerwów

  13. #188
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    Ja chodzę, jestem nawet skłonna powiedzieć, że połowa mojej szafy to rzeczy z SH - kupione za parę gorszy, perełki

  14. #189
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    Ja nie lubię lumpeksów, wolę sklepy internetowe, w których też można upolować fajne rzeczy. Ostatnio tutaj kupiłam fajne ciuszki - http://enbutique.com/

  15. #190
    Wczytuje się Avatar bakusiek
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    Ale perełki kupujecie Ja tyle razy chodziłam, szperałam, szukałam i nic nie znalazłam godnego uwagi...
    O przepraszam, raz jeden, spodobał mi się sweter, ale okazało się, musiałabym zapłacić za niego prawie 50 zł... No to jak na ciuchy z drugiej ręki dla mnie za dużo... dziś byłam dla córy poszukać coś, bo szybko ze wszystkiego wyrasta i szkoda mi co chwile kupować nówki sztuki. Ale niestety, z jej rozmiaru nic nie było.

  16. #191
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    Lumpeksy są świetne. Można trafić na perełki, które swoją wartością wielokrotnie przewyższają cenę.

  17. #192
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    Cytat Napisał Weronika z Werony Zobacz post
    Lumpeksy są świetne. Można trafić na perełki, które swoją wartością wielokrotnie przewyższają cenę.
    dokladnie zawsze jakies cuda idzie wyszperac, cos przerobic, doszyc, dodac i wyglada swietnie

  18. #193
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    ja bardzo lubię kupować ciuchy w lumpeksie

  19. #194
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    Akurat do tego aby kupować w takich sklepach trzeba mieć dużo czasu oraz cierpliwości, w przeciwnym razie nie znajdziemy dla siebie absolutnie niczego godnego uwagi. Ja osobiście preferuję raczej zakupy online.

  20. #195
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    Kiedyś kupowałam w takich sklepach i to dość sporo, ostatnio jednak unikam ponieważ ceny nie są wcale takie super W przeszłósci można było tam znaleźć naprawde fajne i markowe ubrania, jednak ostatnio wszystko jest przebrane.A jeśli znajdzie się coś fajnego to kosztuje 10-20 zł. A za takie pieniądze to mogę sobie kupić coś zupełnie nowego....

    Polecam poszperać sobie również w hurtowniach internetowych ubran. MOze się zdarzyć,ze w takich hurtowniach będzie o wiele taniej niż w lumpeksach. A to co kupicie będzie nowe.
    https://www.openwear.pl/
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 01-05-2018 o 12:07

  21. #196
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    Tez o tym ostatnio rozmyslałam (capsule wordrobe lub minimalistycznej szafie pełnej dobrej jakości ubrań na każdą okazję, a jednocześnie takiej która wyraża mnie i mój styl)... tylko właśnie mam problem: styl, kolorystyka i oczywiście fasony.
    Na chwilę obecną stosuję wybraną gamę kolorystyczna jako bazę (klasyk), a apaszką lub innym drobnym dodatkiem "dopracowuje" zestaw. Są fajne boho szale czy apaszki. Do klasyka jak założysz trampki to też będzie sportowo i na luzie.

    Jak na razie poluję na jakieś wygodne buty do jeansów.
    https://suzana.pl/blog/jakie-buty-do...a-polbuty.html
    Ostatnio edytowane przez ell ; 01-03-2021 o 08:15

  22. #197
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    Szczerze czasami chodzę do lumpeksów. O markowe sklepy zahaczam głównie jak musze kupić coś wyjściowego. Jest to rzadkość więc dbam o te ubrania jak mogę. Staram się takie bardziej eleganckie rzeczy dawać do pralni np. https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Piorą tam bardzo dobrze.

  23. #198
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    Ja świetne ciuchy kupuję w lumpeksach, z dobrych naturalnych materiałów i do tego w super cenach.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •